wmaraci reklam
lidertakipci

ADVOLY Faciası !!

30 Mesajlar 4.737 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ramanujan ramanujan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad I** A**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 24 / 40
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar;

4 gündür advoly denen saçma reklam firmasının raporlama sayfasında son 4 günün kazançları gözükmüyor fakat reklam görüntülemeleri devam ediyordu. Sistemden çıkarmış olsalar hem mail atarlar bilgilendirirler hem de reklam gösterimi dururdu diye düşündüm. (Sonuçta google yayıncısı firma işi ciddiye alır diye düşünmüştüm.)

sistemde bir arıza mı var diye mail attığımda gelen cevap sinir bozucu idi, aynen şöyle;

"Sayın yayıncı,

Yeni dönem yayıncı politika ve reklam kabul kriterlerimiz değişmiştir. Üzülerek belirtmeliyiz ki siteniz, bu yeni kriterlerimize uygun olmadığı için Google reklamlarınız sonlandırılmıştır.

Sitenizin trafiğini, içerik ve trafik kalitesini arttırdığınız takdirde yeni kriterlerimize göre tekrardan değerlendirilmek üzere reklamlarınız durdurulduktan sonra yeniden başvuru yapabilirsiniz.

Ayrıca kodlarınızı kaldırmanız gerekiyor. Şu an o kodlar ile size gelecek olan reklamlar test reklamları olup onlar için bir ödeme yapılmamaktadır.Teşekkürler.

Size yayın hayatınızda başarılar dileriz."

Madem reklamlarımı sonlandırdınız, öyleyse;

1- Neden mail atıp haber vermediniz? Reklamları 4 gün boyunca gösterime devam ettirdiniz ve ben sormasam gösterim devam edecekti'

2-Ödeme sınırına gelen bir hesabı tam sınırdayken çıkarmak ne kadar masumane?

3- Sitem tamamen özgün bir site olup, çoğu keyword'ü google ilk sayfasında çıkmakta hatta bazı keywordler ilk sırada görüntülenmekte ve günlük en az 500 organik ziyaretçisi olan bir site. Google'un değer verdiği bu site nasıl olur da kriterlerinize uymaz. Kriterinize bir tek ONEDIO.com uyar o da zaten size bakmaz!!

4.Sitemde adsense reklamları gösterimdeyken ve google adsense politikalarına %100 uyumluyken nasıl olur da google'un reklamlarını gösteren aracı adx firmasının kriterlerine uymaz.

5- ADVOLY, Ali Babanın Çiftliğidir. Uzak durun sayın arkadaşlar, canınız sıkılmasın!!
LazCoder53 Imbrossa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

GoogleBloggero GoogleBloggero WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad I** T**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 59 / 57
  • Ticaret 8, (%100)
aynısını bana da yollamış kalan bakiye ödemesi yapıcaklarmı acaba? Advoly

Blogger Tema Düzenleme, İç Seo Ve Tema Hızlandırma Yapılır.

• Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad I** A**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 24 / 40
  • Ticaret 0, (%0)
Kalan ödemeyi yapıp yapmamaları önemli değil benim açımdan, benim için önemli olan yapmış oldukları davranış. Kurumsal bir firma gibi gözükmeye çalışan fakat profesyonellikten uzak bir şahıs firması görüntüsünde olduğunu gösterdiler bu davranışlarıyla.
Imbrossa

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad I** T**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 59 / 57
  • Ticaret 8, (%100)
Benim için önemli olan ücretim kardeşim ister reklam versinler ister vermesinler beni istemeyeni bende istemem tekrar da başvuruda bulunmam benim paramı ödesinlerde sıkıntı yok. madem bizleri istemiyorlar kalan bakiye ödemesini yapsınlar sonuçta hakkımızla kazandık gerisi beni alakadar etmiyor..
53456

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Erkan33 Erkan33 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 86 / 49
  • Ticaret 0, (%0)
Başta iyidi gerçekten sayaçlar falan ödemeler tarihinde yapılıyordu şimdi saçmalaştı
uzunlarpc

kişi bu mesajı beğendi.

Hermes Hermes Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo | Sosyal Medya | Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 2777
  • Beğeniler 397 / 1093
  • Ticaret 90, (%98)
Bu sadece Advoly'e has bir durum değil. Neredeyse tüm reklam firmaları "içerik" ve "yüksek hit" konusuna dikkat ediyor.

Düşük hitli siteler ile çalışan firmalar zaten firma değil şahıstır.

Örneğin; reklamstore, adhood gibi firmalarla da görüşebilirsiniz. Hitiniz düşükse çalışmalar sizinle. O yüzden yapacağınız şey; sürekli güncel ve kaliteli özgün içerikler ile sitenizin hitini yükseltmek.

• Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad I** A**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 24 / 40
  • Ticaret 0, (%0)

syelkenci adlı üyeden alıntı

Bu sadece Advoly'e has bir durum değil. Neredeyse tüm reklam firmaları "içerik" ve "yüksek hit" konusuna dikkat ediyor.

Düşük hitli siteler ile çalışan firmalar zaten firma değil şahıstır.

Örneğin; reklamstore, adhood gibi firmalarla da görüşebilirsiniz. Hitiniz düşükse çalışmalar sizinle. O yüzden yapacağınız şey; sürekli güncel ve kaliteli özgün içerikler ile sitenizin hitini yükseltmek.

Neye göre düşük hit? Alexa ilk 1000'de kaç siteniz var? adamlar ilk 1000'de site ister olmuşlar...

• Üyelik 11.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad I** T**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 59 / 57
  • Ticaret 8, (%100)
Neye göre düşük hit? Alexa ilk 1000'de kaç siteniz var? adamlar ilk 1000'de site ister olmuşlar...
böle siteler varsa Türkiyede neden Advoly kullansınki ben olsam kullanmam niye kullanıyım. Bu sefer pişman olup kriter değiştircekler göreceksiniz.

TecnoLobi TecnoLobi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)
Ilk 100 buyuk site :) ne kadar komik bir durum 1000 de olan adam geriledi 200 300 nolacak durdurulacakmi sonucta dalgalanip duruyor siralama ? Ozaman nolucak ?

Hermes Hermes Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo | Sosyal Medya | Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 2777
  • Beğeniler 397 / 1093
  • Ticaret 90, (%98)
ramanujan Alexa 250 de olan sitelerimde var. Bana neden sitem ediyorsunuz ki? Ben açıklama yaptım size. Her firmada olan şartlar bunlar. Uygun değilse zaten çalışmazsınız. Google bile sürekli politika değişikliği yapıyorken, başka firmalarında yapması gayet normal.

Advoly'de ise durum şu; önceden daha küçüklerdi, şimdi büyüdükçe havuzdaki siteleri eleme yapıyorlar. Belirledikleri kriterlere uyan sitelerle devam ediyorlar ve ona uygun siteler katılabilir diyorlar.
Imbrossa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al