google yahoo yandex paypal hepsi hacklendi

223 Mesajlar 35.874 Okunma
smmexpress

Quadrini Quadrini www.cagdasnet.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Bilgisayar, Server, Web Tasarım ve Programlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 39 / 49
  • Ticaret 6, (%100)

tatilmekan adlı üyeden alıntı

yok sitelere girmemişler nic.tr ye girmiş o olmamaış boyle olmuş filan. sonuca bakalım. microsoft.com.tr yazınca giridinizmi giremediniz. olay bitmiştir. madem basit bişe niye başkası yapmadı.

Bu tür oyunlarla kaç kişinin zamanı var uğraşacak ! Yukarıda arkadaşımız da ne güzel özetlemiş " pofpoflamayın bunları " Zamanında versended.de diye bir site vardı free sms gönderme sitesi. Hacked by I{oI3I2a adı ile bir zamanlar bende hacklemiştim sırf Türkiye yok diye tüm ülkeleri silip Türkiye ve yeni açılan Aria operatörü dahi koymuştum. Elime ne geçti ! hiç bir şey kaybedilen bir zaman. Adamlar 2 saat içinde sistemi düzeltti. Bak hack dersen hack o dur dosya değiştirme silme hack bu dur. Böyle programla vs yapılan bir takım oyunlara kanmayın ve desteklemeyin. Bana sorsanız yıllar önce yapmış olduğum bu hareket çok yanlıştı ve kesinlikle onaylamıyorum. Beni ne yüceltti nede bana bir şey kazandırdı ve son çalışmam dı.

Ek Olarak: Şunu da eklemek istiyorum WM Aracı olarak amacına hizmet veren bir platformda destekleyici mesajların yazılmasını çok manidar buluyorum. Bence konu kilitlenmeli zira burası hack işlerin tartışılacak ve desteklenecek bir platform değil yoksa hiç biriniz web master olmazdınız.

wmaraci
reklam

SabahKemalCansu SabahKemalCansu ♣ SKC Graphic ♣ Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Grafik & Tasarım
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1245
  • Beğeniler 545 / 284
  • Ticaret 2, (%50)
1 Sene heykırlıkla uğraştım 5 site 16 Facebook patlattım amma adamlara helal olsun benim yapamadığımı yaptılar :D :D :D :D :D

hopisu hopisu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Kars
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 519
  • Beğeniler 15 / 78
  • Ticaret 4, (%100)

SabahKemalCansu adlı üyeden alıntı

1 Sene heykırlıkla uğraştım 5 site 16 Facebook patlattım amma adamlara helal olsun benim yapamadığımı yaptılar :D :D :D :D :D

En az 16 kişinin ahını almışsın,gurur duyulacak birşey mi bu?

cografyahane.com

TDWeb TDWeb SEO Danışmanı - Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek SEO Danışmanı - Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 112 / 210
  • Ticaret 143, (%99)

Quadrini adlı üyeden alıntı

Bu tür oyunlarla kaç kişinin zamanı var uğraşacak ! Yukarıda arkadaşımız da ne güzel özetlemiş " pofpoflamayın bunları " Zamanında versended.de diye bir site vardı free sms gönderme sitesi. Hacked by I{oI3I2a adı ile bir zamanlar bende hacklemiştim sırf Türkiye yok diye tüm ülkeleri silip Türkiye ve yeni açılan Aria operatörü dahi koymuştum. Elime ne geçti ! hiç bir şey kaybedilen bir zaman. Adamlar 2 saat içinde sistemi düzeltti. Bak hack dersen hack o dur dosya değiştirme silme hack bu dur. Böyle programla vs yapılan bir takım oyunlara kanmayın ve desteklemeyin. Bana sorsanız yıllar önce yapmış olduğum bu hareket çok yanlıştı ve kesinlikle onaylamıyorum. Beni ne yüceltti nede bana bir şey kazandırdı ve son çalışmam dı.

Ek Olarak: Şunu da eklemek istiyorum WM Aracı olarak amacına hizmet veren bir platformda destekleyici mesajların yazılmasını çok manidar buluyorum. Bence konu kilitlenmeli zira burası hack işlerin tartışılacak ve desteklenecek bir platform değil yoksa hiç biriniz web master olmazdınız.

Hocam burda önemli olan iyi yada kötü değil. herkes bu insanlara bir şeyler yapamaz gözüyle bakıyordu ve adamlarda yaptılar. ister hack deyin ister demeyin. sonuç olarak ortada bir başarı var. fakat bu onlar açısandan bir başarı ama sizler veya başkları açısından olmaya bilir. bende 1996 yıllarında uğraşıyordum ama artık uğraşmıyorum benim için boş ve zman kaybı. fakat son zamanlarda bizim gündemimizi gazeteler olsun basın olsun yabancı hacker gruplarını şişirdilerde şişirdiler. sanki en iyisi onlarmış gibi. bu arkdaşlar onlara cevap vermişler vede başarılı olmuşlar. sonuçta milyonlarca insan bu sitelere giremediler.

ayrıca - olmasaydı + olmazdı, gece olmasaydı gündüz olmazı. hackerlar olmasa güvenlik diye bişe olmazdı doğanın kanunu bu. teknolojide bu sayde gelişiyor.

wmaraci
wmaraci

Anarschi Anarschi Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek High Professional Student in G
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 82 / 243
  • Ticaret 0, (%0)
Hackerlığın hiç gurur duyulacak ve artistlik yapılacak tarafı olamaz..
Özellikle wmaracında kişilerin yaptıklarıyla ilgili "aferin,helal olsun" gibisinden mesajlar atmak "hackerlık" gibi internet hırsızlığını,gaspını desteklemek bize göre değildir arkadaşlar.Unutmayın bizim buradaki amacımız birşeyler üretmek,üretilen şeyleri yıkarak isim,nam,şöhret sahibi olmak isteyen insanları desteklemek değildir.

Lütfen mesajlarınızda ve tartışmalarınızda bunları göz önüne alarak davranırsanız seviniriz.

Quadrini Quadrini www.cagdasnet.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Bilgisayar, Server, Web Tasarım ve Programlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 39 / 49
  • Ticaret 6, (%100)
Yabancı hack grubu bakın nelerle uğraşıyor birde bizim gruba bakın derim o zaman. Türk türkü hackliyor diyecekler , bunun neresi başarı. Hacklenen bu dev siteler değil ki bizde hizmet veren nic.tr. Ben böyle bir başarıya başarı demem ve bu yüzden zaten bunu desteklemenizi anlayamıyorum, tam tersine kınamanız gerek. Bu ülke bu yüzden kalkındırılamıyor, başarı için uraşan bir türk zarar veren yine bir türk. İnanın dünya şuanda bizden başarı ile bahsetmiyordur umurlarında bile olmamıştır. Olduysa da başlık şu dur. " Dünya uzaya koşuyor türk türke nasıl zarar veririm diye uğraşıyor " Bu konu altında yazacağım son mesaj dır. Ne demek istediğimi sanırım çok açık bir şekilde yazdım.

volkan volkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Barmen
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
DS :) hayırlısı olsun bakalım

TDWeb TDWeb SEO Danışmanı - Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek SEO Danışmanı - Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 112 / 210
  • Ticaret 143, (%99)

Quadrini adlı üyeden alıntı

Yabancı hack grubu bakın nelerle uğraşıyor birde bizim gruba bakın derim o zaman. Türk türkü hackliyor diyecekler , bunun neresi başarı. Hacklenen bu dev siteler değil ki bizde hizmet veren nic.tr. Ben böyle bir başarıya başarı demem ve bu yüzden zaten bunu desteklemenizi anlayamıyorum, tam tersine kınamanız gerek. Bu ülke bu yüzden kalkındırılamıyor, başarı için uraşan bir türk zarar veren yine bir türk. İnanın dünya şuanda bizden başarı ile bahsetmiyordur umurlarında bile olmamıştır. Olduysa da başlık şu dur. " Dünya uzaya koşuyor türk türke nasıl zarar veririm diye uğraşıyor " Bu konu altında yazacağım son mesaj dır. Ne demek istediğimi sanırım çok açık bir şekilde yazdım.

Sonuçta burda bir fikir tarşıması yapıldı ve sizin düşünceleriniz olumlu bulmadım değil. biraz olsun fikirlerim yumuşamıştır. teşkkürler.

grdiyan grdiyan Ebaydestek Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 92 / 85
  • Ticaret 1, (%100)
Bu bence de, elbette bir hacktir. Sonuçta falanca siteyi adres satırına yazdığımda o siteye erişim sağlayamadım. Evet bu hacktir ve yine bunda da genel olarak hemfikiriz.

Fakat bu olay ne bir amaca katkı sağlamıştır ne de ülkeyi kurtarmıştır. Sadece ve sadece, aşağılık komplekslerinden dolayı bir grup oyunseverin popülaritesini arttırmıştır.

En şaşırdığım ise; sanki siteleri birbirine katıp tarihe geçmişlercesine şakşaklanmaları...

Bence kendini bu kadar büyük gösteren bir hacker grubu daha büyük bir olaya imza atmalıydı. Mesela Google'ın canına okumalıydı, Facebook'u kullanılamaz hale getirmeliydi, Youtube'u uçurmalıydı. Bunlar süperler ya ondan yazıyorum. Yoksa ben hala kodları "kodbul" gibi sitelerden kopyalayan adamım. (Bu gerçekti )

Sonra onların popülerliği beni ne alakadar eder? 30 yaşından sonra Amerikalılarla, Facebook'lar da sizin hacker mı iyi, bizimki mi tartışması yapacak değilim. Topunun canı cehenneme...

Ben gerçek adamım arkadaş, sanala inanmam. Ekranın kararması tek bir prize bakar...

Benim için meşgaledir, hobidir bu işler...

spyhepyek spyhepyek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 2024 / E
  • Meslek Webmaster/Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 326
  • Beğeniler 55 / 85
  • Ticaret 1, (%100)
Yani bu adam nic.tr'den nameserver'ları kendi sunucusuna yönlendirmiş, index atmamış. İyi fikir. : D

Bu arada benim elim - ayağım, kolum - bacağım, iki gözüm olan Google; iyi ki varsın. ;)

Tanrı Google'a fişi çektirmesin, aksi taktirde hepimiz söneriz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al