wmaraci reklam

Silopi’de görevli doktor anlattı: Polis hastane içinde ateş açtı, personel tehdit edildi

48 Mesajlar 5.722 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

ogzhntr adlı üyeden alıntı

Gelen haberler yetmiyormuş gibi hemde realde hemde sanalda bunun gibi insanlarla uğraşıyoruz.

Ek Olarak:

Sabanla ekmek almaya gidiyordu demi ethem sarisülük abdullah cömert bunlarda sütten cıkmış ak kaşık.

Bana göre sen de sütten çıkmış ak kaşık değilsin seni de öldürmeli mi polis?

konusal adlı üyeden alıntı

Ben de açtım, bende onlarca kez şikayet ettim.
Bir elin nesi var , iki elin sesi var mantığı güdülsün o zaman.

Veya , bırakın adam ne konu açarsa açsın muhattap olmayın. Kimi destekliyorsa desteklesin, nasıl provakatörlük yaparsa yapsın.

Kaç kez şikayet edilmiş, kaç kez ceza verilmiş. En son cezasında bu tip konular açarsanız süresiz uzaklaştırma alacaksınız diyordu ama yönetim bile kendi sözünü yemekten çekinmiyor.

Kural ihlali yapmadığımdan herhangi bir ceza almıyorum. Kural ihlali yaparsam alırım.
En iyisi tartışma çıkartmayıp sonra tartışma çıkarıyorlar diyip ağlamamak. Haberle ilgili bir sorun varsa yazın yoksa sessizlik lütfen. Teşekkürler.

wmaraci
reklam

konusal konusal Saygılı olmak lazım. Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Yazıcı - Okuyucu
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 470
  • Beğeniler 203 / 246
  • Ticaret 1, (%100)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Kural ihlali yapmadığımdan herhangi bir ceza almıyorum. Kural ihlali yaparsam alırım.
En iyisi tartışma çıkartmayıp sonra tartışma çıkarıyorlar diyip ağlamamak. Haberle ilgili bir sorun varsa yazın yoksa sessizlik lütfen. Teşekkürler.

Kural ihlali yaptığınız gün gibi aşikar.
Açtığınız konuların neredeyse tamamı devleti kötülemeye yönelik konular.
Devleti kötülemek kural ihlali değil öyle mi?

Devlet eleştirilir, tabu değil.
Ama sizin yaptığınız eleştirmek değil, özür dileyerek söylüyorum, itin g.tüne sokuyorsunuz deyim yerindeyse.

Ölen insanların hiç suçu yokmuş gibi, safi devleti suçlamak.
Suçlular diye öldürülmeleri de gerekmiyor, ne yazık ki idam kalktı, devletin polisinin de öldürme yetkisi kaldırıldı , hal böyle olunca her istediğini yapar insanlar deyip kudursunlar. Oh ne ala memleket diyelim.

Bu arada, istediğimi yazarım, şikayetiniz varsa, nasıl olsa özel olarak ilgileniyorlar sizinle, şikayet edin, silsinler mesajımı. Teşekkürler.

wmaracı

ogzhntr ogzhntr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik - Elektronik Tekniker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)
[QUOTE=FilmleriTV;1484582]Bana göre sen de sütten çıkmış ak kaşık değilsin seni de öldürsün

Sadece cevab yazmak için yazma.

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

ogzhntr adlı üyeden alıntı

[QUOTE=FilmleriTV;1484582]Bana göre sen de sütten çıkmış ak kaşık değilsin seni de öldürsün

Sadece cevab yazmak için yazma.

Ya kardeşim mantıksız geldi değil mi yazdığım? Seninki de aynı oranda mantıksız. İnsanların sütten çıkmış ak kaşık olduğunu kaşından gözünden kıyafetinden anlayamazsınız bunun için yargı var, yargılama süreci var.

Kural ihlali yaptığınız gün gibi aşikar.
Açtığınız konuların neredeyse tamamı devleti kötülemeye yönelik konular.
Devleti kötülemek kural ihlali değil öyle mi?

Devlet eleştirilir, tabu değil.
Ama sizin yaptığınız eleştirmek değil, özür dileyerek söylüyorum, itin g.tüne sokuyorsunuz deyim yerindeyse.

Ölen insanların hiç suçu yokmuş gibi, safi devleti suçlamak.
Suçlular diye öldürülmeleri de gerekmiyor, ne yazık ki idam kalktı, devletin polisinin de öldürme yetkisi kaldırıldı , hal böyle olunca her istediğini yapar insanlar deyip kudursunlar. Oh ne ala memleket diyelim.

Bu arada, istediğimi yazarım, şikayetiniz varsa, nasıl olsa özel olarak ilgileniyorlar sizinle, şikayet edin, silsinler mesajımı. Teşekkürler.

Ben kimseyi yorumu için şikayet etmedim bundan sonra da etmeyi düşünmüyorum. Hakaret, küfür olmadığı sürece. Siz de hakaret etmeden istediğinizi yazabilirsiniz.
Her neyse, seviyeli tartışmalara varım. İsterseniz öldürme yetkisini de tartışabiliriz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)
Alakası bile yok yine cevab vermek için yazmışın

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

Suç sizde.
Madem FilmleriTV'nin bu konuları açmasından rahatsızsınız, madem vatan hainliği konusunda doktora yapıyor diyorsunuz, o zaman elinizi taşın altına koyun, şikayet konusu açın cezalandırsınlar.

Adam resmen dalga geçiyor görüyorsunuz, yönetiminde buna sessiz kaldığına da şahitsiniz. Açın konu arkadaşım, açın şikayet edin.

Diğer türlü, benim daha önce de yaptığım gibi, yok sen şöylesin , sen böylesin demeyi bırakın. Yönetim sessiz ise, yönetimi ses çıkarır hale getirin.

Kişiyle tartışmaktansa, yönetime bildirin, onlar uğraşsın, onlar ilgilensin.
Bu kadar basit.

Medyada çıkan bir haberi paylaşmanın nesi vatan hainliği teröristlik ?

Hoşunuza gitmeyebilir duymak istemeyebilirsiniz ayrımcı düşüncelere de sahip olabilirsiniz fakat bu haberi paylaştı diye vatan haini diyemezsiniz. Cezayı gerektirecek bir konu açmamış ki yönetim gereğini yapsın .

Zergele olayında da aynı tavrı sergilediniz, bütün dünya medyası bölgeden yayınlar yaparak gerçekten sivillerin de olayda yaralanıp öldüklerini söyledi. Bugün raporda geldi 8 sivilin öldüğü 27 sivilin yaralandığı kesinleşti.

Siz bölgedeki herkesin ölümünü istediğinizden bu haberlerin paylaşılmasına karşı çıkıp polisin yaptıklarını destekliyorsunuz. Asker onu yapmazmış polis bunu yapmazmış hangi ülkede yaşayıp bunu söylüyorsunuz ? 10. kata gaz fişeği atan polis cam kırıp evin içine gaz fişeği atan polis panzerden türkiyem şarkısıyla devriye atan polis, diyarbakır mitinginde insanlar can havliyle kaçarlarken üstüne bir de gaz su sıkan polis 1mt den gezide terörle alakası olmayan tiplere gaz sıkan polis . Hala onu yapmaz bunu yapmaz. Bunu diyenler de vatan haini oluyormuş ... Şunu polis yapmaz diyebileceğim hiç bir şey yok bu ülkede. Sokaklara çıkın ağa da polis paşa da polis ne denetleyen var ne yargılayan suçlarına ceza verebilen var.

Orada yaşayan insanlar böyle böyle devlete düşman oldu zaten .

İzleyelim bakalım geçmişte aynı polis neler yapmış neler olmuş

bak bu da polis 20 kişiler tek bir karşılık görmüyorlar kelepçe takıp götürebilecek durumdalar ama ne yapıyorlar ?

Daha binlerce video paylaşabilirim burada, bunlar da sadece videonun çektiği alanlarda yapılanlar, bir de video kaydı alınamayan bölgelerde yaptıklarını siz düşünün.

Bu ölen 3 kişi teröristte olabilir sivilde olabilir konu hakkında yorum yapmıyorum daha çok yeni haber, doktor yalanda söylemiş olabilir doğru da söylemiş olabilir o konuda da yorum yapmıyorum. Böyle bir haber var ve sitelerde yayınlanmış, FilmleriTV de sitede palaşmış burada bir tuhaflık göremiyorum ben. Diken de öyle pkklı bir site falan değil .

Şu haberde geçenleri İsrail-Filistin yada Çin-Doğu Türkistan olarak değiştirin herkesin yorumları 180 derece değişip polise de çine israile de lanetler yağdırmaya başlayacaktır. İçeriğinin detayına kimse bakmayacaktır bile ölen kim öldüren kim bakıyorsunuz harici de umurunuzda olmuyor hep aynı tablo ...

Bu da bölge halkına din düşmanı terörist diyenlere gelsin :

FilmleriTV

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Medyada çıkan bir haberi paylaşmanın nesi vatan hainliği teröristlik ?

Hoşunuza gitmeyebilir duymak istemeyebilirsiniz ayrımcı düşüncelere de sahip olabilirsiniz fakat bu haberi paylaştı diye vatan haini diyemezsiniz. Cezayı gerektirecek bir konu açmamış ki yönetim gereğini yapsın .

Zergele olayında da aynı tavrı sergilediniz, bütün dünya medyası bölgeden yayınlar yaparak gerçekten sivillerin de olayda yaralanıp öldüklerini söyledi. Bugün raporda geldi 8 sivilin öldüğü 27 sivilin yaralandığı kesinleşti.

Siz bölgedeki herkesin ölümünü istediğinizden bu haberlerin paylaşılmasına karşı çıkıp polisin yaptıklarını destekliyorsunuz. Asker onu yapmazmış polis bunu yapmazmış hangi ülkede yaşayıp bunu söylüyorsunuz ? 10. kata gaz fişeği atan polis cam kırıp evin içine gaz fişeği atan polis panzerden türkiyem şarkısıyla devriye atan polis, diyarbakır mitinginde insanlar can havliyle kaçarlarken üstüne bir de gaz su sıkan polis 1mt den gezide terörle alakası olmayan tiplere gaz sıkan polis . Hala onu yapmaz bunu yapmaz. Bunu diyenler de vatan haini oluyormuş ... Şunu polis yapmaz diyebileceğim hiç bir şey yok bu ülkede. Sokaklara çıkın ağa da polis paşa da polis ne denetleyen var ne yargılayan suçlarına ceza verebilen var.

Orada yaşayan insanlar böyle böyle devlete düşman oldu zaten .

İzleyelim bakalım geçmişte aynı polis neler yapmış neler olmuş

bak bu da polis 20 kişiler tek bir karşılık görmüyorlar kelepçe takıp götürebilecek durumdalar ama ne yapıyorlar ?

Daha binlerce video paylaşabilirim burada, bunlar da sadece videonun çektiği alanlarda yapılanlar, bir de video kaydı alınamayan bölgelerde yaptıklarını siz düşünün.

Bu ölen 3 kişi teröristte olabilir sivilde olabilir konu hakkında yorum yapmıyorum daha çok yeni haber, doktor yalanda söylemiş olabilir doğru da söylemiş olabilir o konuda da yorum yapmıyorum. Böyle bir haber var ve sitelerde yayınlanmış, FilmleriTV de sitede palaşmış burada bir tuhaflık göremiyorum ben. Diken de öyle pkklı bir site falan değil .

Şu haberde geçenleri İsrail-Filistin yada Çin-Doğu Türkistan olarak değiştirin herkesin yorumları 180 derece değişip polise de çine israile de lanetler yağdırmaya başlayacaktır. İçeriğinin detayına kimse bakmayacaktır bile ölen kim öldüren kim bakıyorsunuz harici de umurunuzda olmuyor hep aynı tablo ...

Bu da bölge halkına din düşmanı terörist diyenlere gelsin :

Size verecek çok güzel cevabım var lakin tabletten olmuyor.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)
Tamam tartışıyorsunuz falan eyvallah da, şu uzun yazıları alıntı yapmasanız...

• Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)

Kakarotto adlı üyeden alıntı

Tamam tartışıyorsunuz falan eyvallah da, şu uzun yazıları alıntı yapmasanız...

Bende sevmiyorum hocam tabletten olmuyor :)

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)
LikeSend boşver hocam tartışmaya girmeye gerek yok. Beni kıyıdan köşeden destekleyen mesajlar da yazma ki sana da vatan haini yakıştırması yapmasınlar. Çok kolay zira insanlara vatan haini yakıştırması yapmak bunlar için. Önünü arkasını düşünmezler yazdıklarının.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al