wmaraci reklam

Tüpe zam.. yağa zam.. sigaraya zam!!

13 Mesajlar 1.775 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

akmova akmova WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Beden Eğitimi Öğretmeni
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1028
  • Beğeniler 392 / 289
  • Ticaret 10, (%100)
@Lions
eline sağlık durumu çok güzel açıklığa kavuşturmuşsun. Adam teknolojiden yola çıkarak bi örnek vermiş bazılarıda o dönemde teknoloji mi vardı diyor. Millet olarak bu tarz konularda ana fikiri değilde, hikayeyi dikkate almaya bayılıyoruz.

Personal Trainer Cem Öncü / www.cemoncu.com
wmaraci
reklam

osidosi osidosi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)

Lions adlı üyeden alıntı

Browland , osidosi

Yaptığım yorumun ilk parafında ekonominin bu yönlü gelişimini başarı olarak gören ve övünenlere ironi niteliğinde yazıp eleştirimi ve yorumumu devamında yaptım. Ancak görüyorum ki bu tartışmaya beyinlerinizi bırakarak gelmişsiniz dostlarım. Sağın gerisini anlıyorsun da solun yobazı hiç çekilmiyor.

ahah. senin olan beyninden bu çıkıyorsa, bizim bırakmamamız için tek bir sebep yok. iyi yapmışız ki eşdeğer konuşabilelim.

bu bir ironi değildir, bunların ağzında ciddi olarak gevelediği şeyleri yazmışşın ve hatta okuyanların tek biri bile böyle anlamamış, reisçiler sana destek çıkmış, görüyoruz başlıkta.

çıkıp reisleri de diyor bunları, çok şey yaptık bu ülkeye ama bilmem neyde tam olarak istediğimizi yapmış değiliz diye, kendilerine sözde öz eleştiri yapıp bir övgü de burdan alma amaçlı. bunlar da mı ironi yapıyor :laugh: dostlar alışverişte görsün mantığıyla ironi yapılmaz.

ayrıca ne solu? sağdan bulandığı kadar soldan da midem bulanır. ötede durun.

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)

Lions adlı üyeden alıntı

Browland , osidosi

Yaptığım yorumun ilk parafında ekonominin bu yönlü gelişimini başarı olarak gören ve övünenlere ironi niteliğinde yazıp eleştirimi ve yorumumu devamında yaptım. Ancak görüyorum ki bu tartışmaya beyinlerinizi bırakarak gelmişsiniz dostlarım. Sağın gerisini anlıyorsun da solun yobazı hiç çekilmiyor.

İroni nedir biliriz ! Ancak siz ironi diyene kadar ilk paragrafın ironi ile alakasını anlayamadık. Ekonomi yanında Türkçe de çalışmalısınız. Paragrafın devamında da başarı v.b. demişsiniz, konu ironiden çıkmış. Giriş amatör, gelişme bocalama, sonuç ise pişmanlık olmuş daha çok.

Sizin patronunuz olsam sizi 2 defa kovardım. Hem ilk paragrafınız için hem de Türkçe anlatım ve dilbilgisi eksikliğinden.

Mazallah siz sözleşmeyede ilk paragraf gibi yazarsanız, elinizden herşeyi alırlar.

İroni için gerekli yerlere bir (!) İşaretini çok görmeyin. Kimse sizin aklınızdakini bilemez.

Neyse, iyi forumlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al