wmaraci reklam

GüzelHosting I/O Usage %100 SORUNU! [ÇÖZÜLDÜ]

28 Mesajlar 4.110 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

markareklam markareklam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklamcılık
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 4 / 54
  • Ticaret 0, (%0)
güzel hostinge internette denk geldiğim olumlu yorumlar sonucu müşteri oldum. Fakat bana sorarsanız tavsiye etmem yani çok arızalar çıkmaya başladı. Üstelik merkezi kıbrısda olan bir firma yani yüzyüze görüşemiyosunuz mektuplaşıyosunuz. Allahtan cevap veriyolar.

www.izmirdetabelareklam.com
wmaraci
reklam

volbiex volbiex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 23 / 120
  • Ticaret 5, (%100)
Arkadaşlar ben konuyu firmayı kötülemek için açmadım. Yanlış anlaşılmasın. Kimsenin ekmeğiyle oynama niyetim yok. Ben yıllardır bu firmayı kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım ama bu yaşadığım soruna çözüm bulamadım. Bende hata olmamasına rağmen ben kendimden bile şüphe eder oldum. Bir yerde bir kopukluk oldu. Destek sistemleri hızlı şekilde yanıt veriyor. Ondan yana bir sorunum yok. Şuanda sunucu değişikliği talebinde bulundum. Saolsunlar gece taşıma işlemini yapacaklar. Destek verip cevap yazan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

bluecity bluecity WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web kazanç
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 965
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 1, (%100)
Sürekli kendilerini haklı çıkarmalarından bende çok sıkıldım.Onlarca destek talebi açtım.Bu kadar destek talebi oluşturduğum başka bir firma olmadı.I/O değerlerinden bende çok şikayetçiyim.Son zamanlarda sitelerimde aşırı yavaşlama oluştu.Bi kaç tanesini aylık 1 dolar ödediğim yabancı hosting firmasına taşıdım.Sitelerim şu an son hızda pagespeed değerler %90 larda.

I/O değerini genelde türk firmaları 1 mb veriyorlar.Yabancı firmaların çoğu 5mb veriyor kullanım 1 mb tı bile geçmiyor yabancı firmalarda.

Destek çok iyi 24 saat kesintisiz anında soruları yanıtlıyorlar.Bir firmanın desteğinden ziyade sorun çıkarmamış olması desteğe ihtiyaç duyulmamış olması daha büyük önem taşıyor.

Bu yazdıklarım kesinlikle firmayı karalama amaçlı değildir.Konuyu açan arkadaş sorunlarını dile getirmiş bende aynı şekilde yaşadığım sorunları buraya yazmak istedim.

Ctrl+C

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
Paylaşımlı hostinglerde ne yazık ki klasik sorunlardan.

En iyisi vps/vds çözümleri. Kafanız ağrımaz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ledci ledci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Tüccar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 4 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
veridyenden geçiş yapmıştım. transfer sonrası iade süresi olan 3 gün dolana kadar site uçuyordu fakat sonra ne olduysa site eski haline geldi.

son 7 güne ait istatistikler

Kaplan Kaplan ahmetkaplan.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek User Interface Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 304 / 530
  • Ticaret 4, (%100)
Aynı sıkıntıları bende yaşadım ve yaşıyorum. Defalarca kendileri ile iletişme geçtim ve hep aynı bahaneler eklenti, tema, vb kaynaklı. Diyorum ki bak adres bu girin, kullanıcı adı ve bu şifre bu. Sıfır Wordpress kurulumu ve sıfır eklenti var içinde yine geç açıyor WP kurunca diyorum bu sefer de WP kaldırıp kurun diyorlar :D

Artık dayanamadım gittim başka firmadan aldım ve olduğu gibi siteyi taşıdım hatta üstüne iki tane daha eklenti kurdum adresi yazdığım anda açıyor dedim ki taşıdım ve geç açılma sorunu ortadan kalktı diyorum. Hatayı incelemek yerine verdikleri cevap onlar size bilmem ne kullanımı vermiştir biz tavsiye etmiyoruz bir zaman sonra siteniz açılmamaya başlayacaktır. 1 seneyi aşkın kullanıyorum ve sayesinde index almayan sitem Google tarafından index almaya başladı.

Güzel hostingin hizmeti ve ticket dönüşleri güzel ama bu sorunu 1.5 sene çözmeyip beni oyalamaları maalesef onları bırakmama neden oldu. Eğer burada bir yetkilisi varsa da ondan ricam bu sorunu çözecek bir yol bulun lütfen. Sorun Wordpress yada eklenti kaynaklı değil maalesef sorun sizde.

duzur85 duzur85 Kafa Nereye Bizz Oraya Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bankacı, Gezgin, Hayalperest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 72 / 133
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam aynı sorunu maalesef son 1 aydır bende yaşıyorum.Bazen tak diye girerken bazen sunucu 6-7 sn cevap veriyor

www.gezelim.me

volbiex volbiex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 23 / 120
  • Ticaret 5, (%100)

Escalous adlı üyeden alıntı

Paylaşımlı hostinglerde ne yazık ki klasik sorunlardan.

En iyisi vps/vds çözümleri. Kafanız ağrımaz.

ledci adlı üyeden alıntı

veridyenden geçiş yapmıştım. transfer sonrası iade süresi olan 3 gün dolana kadar site uçuyordu fakat sonra ne olduysa site eski haline geldi.

son 7 güne ait istatistikler

Kaplan adlı üyeden alıntı

Aynı sıkıntıları bende yaşadım ve yaşıyorum. Defalarca kendileri ile iletişme geçtim ve hep aynı bahaneler eklenti, tema, vb kaynaklı. Diyorum ki bak adres bu girin, kullanıcı adı ve bu şifre bu. Sıfır Wordpress kurulumu ve sıfır eklenti var içinde yine geç açıyor WP kurunca diyorum bu sefer de WP kaldırıp kurun diyorlar :D

Artık dayanamadım gittim başka firmadan aldım ve olduğu gibi siteyi taşıdım hatta üstüne iki tane daha eklenti kurdum adresi yazdığım anda açıyor dedim ki taşıdım ve geç açılma sorunu ortadan kalktı diyorum. Hatayı incelemek yerine verdikleri cevap onlar size bilmem ne kullanımı vermiştir biz tavsiye etmiyoruz bir zaman sonra siteniz açılmamaya başlayacaktır. 1 seneyi aşkın kullanıyorum ve sayesinde index almayan sitem Google tarafından index almaya başladı.

Güzel hostingin hizmeti ve ticket dönüşleri güzel ama bu sorunu 1.5 sene çözmeyip beni oyalamaları maalesef onları bırakmama neden oldu. Eğer burada bir yetkilisi varsa da ondan ricam bu sorunu çözecek bir yol bulun lütfen. Sorun Wordpress yada eklenti kaynaklı değil maalesef sorun sizde.

duzur85 adlı üyeden alıntı

Hocam aynı sorunu maalesef son 1 aydır bende yaşıyorum.Bazen tak diye girerken bazen sunucu 6-7 sn cevap veriyor

arkadaşlar bu tarz sorun yaşayanlar sunucu değiştirme talebinde bulunabilirler. Ben sunucu değiştirilmesini istedim ve sorun ortadan kalktı. Sitem şuanda roket gibi çalışıyor.

M3MATi M3MATi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Linux
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Sitende aşırı hit olabilir mi yani sıfırladığında bile aktif kullanıcı olursa yapabilir.

"Memati öldü be ustaa"

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)

volbiex adlı üyeden alıntı

arkadaşlar bu tarz sorun yaşayanlar sunucu değiştirme talebinde bulunabilirler. Ben sunucu değiştirilmesini istedim ve sorun ortadan kalktı. Sitem şuanda roket gibi çalışıyor.

Yazılım kaynaklı diyerek geçiştirmemek gerektiği kanıtlanmış oluyor böylelikle.

En azından çözüm üretilmiş bu nedenle firma gerekeni yaptığı için her zaman favoriler arasında yer alacaktır.

Kolay gelsin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al