wmaraci reklam

Evrimin Halk Tarafından Kabulünde Türkiye Sonuncu!

57 Mesajlar 6.715 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)

SunSky adlı üyeden alıntı

Konuyu din'e taş atmak için atmamış olsanız da sizi birçok dini konuda görüyorum ve direkt olarak din'i yada din'e hizmet edenleri karalıyorsunuz.

Saydığınız kişilerden 1 tanesini bile duymadım, bir tek edip yükseli duydum onun da müslüman olduğundan şüpheliyim değişik değişik konuşan birisi kendisi.

İnsanlık Hz. Adem ile başlamıştır, yeterli bilgi yok diye bir şey yok, ilk yaratılan odur, ondan önce otdur, hayvandır belki yaratılmış olabilir, onu bilemem, o konuda yeterli kültürüm yok fakat insan açısından ilk insan Hz.Adem'dir, önce insan vardı, yok oldu sonra Hz. Adem oldu diye bir görüşü eskiden de duymuştum bu tamemen asılsızdır.

Adnan Oktar'ı da izlemediğim için bilmiyorum, dünyada karşı çıkılmasına şaşmamalı, eğer o adamın sözlerine göre Müslümanları yargılıyorsanız vay halinize.

Bu adamlar akademik çalışmalar yapıyorlar. Emre Dorman şu anda tv8 de program bile yapıyor. Hatta gecenlerde Caner Taslaman'ı konuk etti.

Bu arada arkadaşın biri bana lalegül tv frekansı vermiş. Bende kendisine Richard Dawkins Akıl ve Bilim vakfının linkini atıyorum: https://www.facebook.com/RichardDawkinsFoundation

wmaraci
reklam

LittleNodo LittleNodo Profil silinsin Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 45 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Biriside demişki siz dine kör kötük bağlısınız.
Buna İman etmek denir zaten ayrıca ben ateistliğin kıyısından dönmüş adamım şu palavra sorgulamıyorsunuz ayağını bırakın artık.

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
evrimi neden maymundan insan olmuş muhabbetine getiriyorsunuz ki? yaratıcıyla ve diğer dinlerle alakası bile olmayan şeyler bunlar. evrim, doğanın şartlarına uyum sağlamaktır. insan veya hayvan yaşadığı coğrafyaya göre evrim geçirir.
bakın arkadaşlar bu bir evrimdir > http://www.evrimagaci.org/makale/184
birçok konuda daha fazla evrimsel konu bulabilirsiniz

voltnar voltnar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 53 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

akrepkral adlı üyeden alıntı

Burada ne dediğini kendin anlayabildin mi bari :)

evet hayvandan gelmedim ki insanım ve insan anlayabilir düşünebilir aklı vardır :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

akrepkral akrepkral Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 224 / 88
  • Ticaret 5, (%100)

voltnar adlı üyeden alıntı

evet hayvandan gelmedim ki insanım ve insan anlayabilir düşünebilir aklı vardır :)

Bir tek sen anladin yani hmm. Niye benim gibi bir hayvanla konusuyorsun o zaman, delimisin sen :)

• Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 53 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

Cmehmet adlı üyeden alıntı

Evrim Olayında aklıma takılan tek şey var.
Evrim sadece bize özgü mü ? neden arılar,kuşlar,aslanlar kartallar evrimleşip kendine özgü kararlar vermiyor. bir aslan neden kapitalist düzeni eleştirmiyor. canımı sıkan işte bu arılar neden bu yıl bal yapasım yok bir tatile çıkayım demiyor. hepsi zihinsel gelişimini filan tamamlayıp kendi öz benliğine kavuşması filan gerekmez miydi ?

çünkü onlar insanlar için çalışır arı balı niye yapıyor ki geliyoruz alıyoruz yapmıyorum bir daha diyemez zaten evrimcilerde bunu anlamaz bir zamanlar yılanlar ürüne zara veriyor diye yılanları öldürmüşlerdi tarlayı fareler bastı tekrar yılan getirip koydular hepsi bir ahenk içinde çalışır peki niye çünkü onların görevi odur bizim yaratış sebebimiz ALLAH a kulluk etmek

Ek Olarak:

akrepkral adlı üyeden alıntı

Bir tek sen anladin yani hmm. Niye benim gibi bir hayvanla konusuyorsun o zaman, delimisin sen :)

hayır deli değilim ama sen kendini hayvan zannediyorsun ve ben bir böcek bile gördüğümde ters döndüğü zaman birşey ile onu döndürmeye çalışıyorum çünkü ALLAH için yapıyorum onun beni anlaması gerekmiyor o konuşsa onada yardım etmek isterim bir sorunu varsa

Ek Olarak:

Korkmaz adlı üyeden alıntı

Gelecekte dinlerin yok olacağını daha öncede yazmıştım. Teknolojinin her bir adımında daha özgür oluyoruz. Tanrı rolünde bir varlığa ihtiyacımızın olmadığını görüyoruz. Çoğu hastalığı şuan tedavi edebiliyoruz. Doğal afetlerden koruna biliyoruz. Geçmişten beri Tanrı bizleri korusun diye dua ederken artık kendimizi tanrıdan korur hale geldik.

Her zaman güldürmüştü. Yine güldürdü.

İSLAM kıyamate kadar bozulmayacaktır. İSLAM yok olmaz inanlar olmayabilir çünkü kıyamet kopacağı zaman iman eden kalmayacak insan hastalandığı için ölmez. Vakti zamanı gelmiştir ölür sebepler aleminde yaşıyoruz mustafa koç çok zengindi hastanesi vardı yanında doktoru vardı Check Up ta yaptırmıştı en yemekleri yiyecek parasıda vardı sağlıklı kalmak için sporda yapıyordu amaaaa öldü.bir insan dünyaya gelmek için ne yaptı ki ölmemek için birşey yapabilsin bir baktın doğmuşun hastane ne canı verir doğarken ne de canı alır. şöyle bir dünyaya bak gördüğün veya görmediğin herşeyi eksiksiz yaratandan ben ondan habersiz ne yapabilirim ki kabız olduğumuzda biz tuvalete gitmek için nelerimizi yırtmaya çalışıyoruz ACİZİZ biraz düşünmek lazım

darkknightt darkknightt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1132
  • Beğeniler 72 / 318
  • Ticaret 1, (%100)
şuradaki yazılar bile evrime örnektir :)

Inchredible Inchredible WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek front-end developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1130
  • Beğeniler 318 / 359
  • Ticaret 15, (%100)
Teknolojinin gelişmesiyle dinler yok olacak.Bariz bir şekilde belli.
akrepkral

kişi bu mesajı beğendi.

"En çok inandığımız şeyler, en az bildiklerimizdir."
- M.D. Montaigne.

• Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 53 / 25
  • Ticaret 1, (%100)
İsa bende arkadaş gibi sizi hep dini konularda dine karşı olarak görüyorum bahsettiğiniz kişilerin bir çoğunu biliyorum o kişiler ehli-sünnet değil sapıklardan adnan oktarda fötö gibi kendisini mesih zannediyor dünyayı kurtaracaklarını zannediyorlar ama kendilerini bile kurtaramıyorlar keza işid daiş müslümanım diyorlar ama İSLAM la alakaları yok eksik ve yanlış bilgilerle donatılmışlar.Adem ile Havva meselesinin sizin savunduğunuz evrime aykırı. Kur'an-ı Kerim bir yemek kitabı değildir ve kitabı açıklamak için Hz. Muhammed (S.A.V.) gönderildi.ben çok zekiyim akıllıyım bulurum diyemezsiniz eğer doğru öğrenmek istiyorsanız ehli-sünnet alimlerinin kitaplarına bakmalısınız lalagül frenkansını veren bendim tek ehli-sünnet cübbeli ahmed değildir oda bir kaynaktır gerçekleri söyleyen biridir ki gerçeği söylediği için hapise bile girdi dinde diyolog dan dolayı malum fötöcüler yüzünden.

cübbeli ahmed in mustafa islamoğluna reddiyesi
http://www.cubbeliahmethoca.tv/MD910_cubbeli-ahmet-hocaefendi-den-mustafa-islamoglu-na-reddiye.htm

Ek Olarak:

darkknightt adlı üyeden alıntı

şuradaki yazılar bile evrime örnektir :)

kendini hayvan olarak görüyorsan hasta oluncada veterine gidiyorsun herhalde :)

Ek Olarak:

Inchredible adlı üyeden alıntı

Teknolojinin gelişmesiyle dinler yok olacak.Bariz bir şekilde belli.

İSLAM yok olmaz ve değişmez inanan kalmayabilir kıyamet inanmayanların üstüne kopacak
muhdelibas

kişi bu mesajı beğendi.

akrepkral akrepkral Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 224 / 88
  • Ticaret 5, (%100)
voltnar masal anlatıp duruyorsun ama bu masalların alasını küçüklüğümden beri okudular kulağıma. Bence bu masalları bırak ta hazır arkadaş böyle güzel bir konu açmışken evrim nedir, ne değildir diye bir araştır. Sadece okuduğun bir kitapla ne dünyayı, ne yaşamı, ne de evreni çözebilirsin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al