wmaraci reklam
lidertakipci

Düzenli uyuyamıyorum ne yapmalıyım

22 Mesajlar 2.841 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

errorcode errorcode Kullanmıyor Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Tasarımcı ve Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** D**
  • Mesajlar 290
  • Beğeniler 124 / 60
  • Ticaret 13, (%100)
Alarm kur uyandırır. Ben 5 de uyuyup 8-9'da kalktığımı biliyorum. :)
tanerava

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Elipveres Elipveres WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 0 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
Şu an'dan itibaren yarın gece 12:00'a kadar hiç uyuma. Muhtemelen uykun gelecek o saatte sabaha alarm'ı kurup erkenden kalk. 1-2 gün böyle devam edince düzene girecektir elbet.
tanerava

kişi bu mesajı beğendi.

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

tanerava adlı üyeden alıntı

uyuyamıyorum sabaha kadar uyuduktan sonra ise kalkamıyorum

Sadece aptallar 8 saat uyur kitabı başlangıç için mental olarak ve pratik olarak sizi hazırlayabilir hocam. Gidin alın okuyun çook faydalı ve zevkli bir kitap eğer ki faydalanmaya niyetlenirseniz.

Onun dışında o kitabı okuduktan sonra da yavaş yavaş düzeninizi kurmak için adımlar atarsınız umarım. Başka tavsiye vermek düşmez bana, koca kitap yeteri kadar anlatmış sahip olduğum düşünceleri :)

Walkvery Walkvery WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Özel Güvenlik
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 239
  • Beğeniler 81 / 39
  • Ticaret 1, (%100)
Aklına ne geliyor ona göre de değişiyor, Mesela ben 11 ay önce terk edildim 2 ay sonra sevgilim oldu. Beni eski sevgilisiyle terk etti ve benimleyken 6 erkekle beraber olduğunu öğrendim. :) Sürekli içtim uyku yok 91.50 kilo oldum. Arkadaşlarımın sayesinde unuttum, Gündüz öğlen 12 de çıkıyorum gece 12.30'da geliyorum çok güzel kafa dağıtıyorsun yoruluyorsun. Eve gelince direk uyumuş oluyorsun.:)
tanerava errorcode

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

tanerava tanerava İlle Edep, İlle Edep Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek EVDEN EVE NAKLİYAT
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 472
  • Beğeniler 108 / 107
  • Ticaret 56, (%100)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

Sadece aptallar 8 saat uyur kitabı başlangıç için mental olarak ve pratik olarak sizi hazırlayabilir hocam. Gidin alın okuyun çook faydalı ve zevkli bir kitap eğer ki faydalanmaya niyetlenirseniz.

Onun dışında o kitabı okuduktan sonra da yavaş yavaş düzeninizi kurmak için adımlar atarsınız umarım. Başka tavsiye düşmez koca kitap yeteri kadar anlatmış sahip olduğum düşünceleri :)

bak kesinlikle almam gerekiyor bu kitabı bellki yardım edecek bir açıklaması var

Ek Olarak:

Walkvery adlı üyeden alıntı

Aklına ne geliyor ona göre de değişiyor, Mesela ben 11 ay önce terk edildim 2 ay sonra sevgilim oldu. Beni eski sevgilisiyle terk etti ve benimleyken 6 erkekle beraber olduğunu öğrendim. :) Sürekli içtim uyku yok 91.50 kilo oldum. Arkadaşlarımın sayesinde unuttum, Gündüz öğlen 12 de çıkıyorum gece 12.30'da geliyorum çok güzel kafa dağıtıyorsun yoruluyorsun. Eve gelince direk uyumuş oluyorsun.:)

hocam benim öyle eğlenme gibi bir huyum yoktur evden pek çıkmam sadece işlerimi evden yönetirim müşteriye gidilecekse aracımla gider gelirim

Ek Olarak:

Elipveres adlı üyeden alıntı

Şu an'dan itibaren yarın gece 12:00'a kadar hiç uyuma. Muhtemelen uykun gelecek o saatte sabaha alarm'ı kurup erkenden kalk. 1-2 gün böyle devam edince düzene girecektir elbet.

denedim ama olmadı

Ek Olarak:

errorcode adlı üyeden alıntı

Alarm kur uyandırır. Ben 5 de uyuyup 8-9'da kalktığımı biliyorum. :)

davul çalsan uyanmam vallahi o derece derindir uykum

errorcode errorcode Kullanmıyor Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Tasarımcı ve Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** D**
  • Mesajlar 290
  • Beğeniler 124 / 60
  • Ticaret 13, (%100)

Üzüldüm cidden. Saf yıllarımda yaşadıklarım aklıma geldi. :( Ne kızmış ama... :D

Walkvery Walkvery WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Özel Güvenlik
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 239
  • Beğeniler 81 / 39
  • Ticaret 1, (%100)

errorcode adlı üyeden alıntı

Üzüldüm cidden. Saf yıllarımda yaşadıklarım aklıma geldi. :( Ne kızmış ama... :D

Saflıktan değil kıza sert davranıyordum da. Kızın içinde varmış şimdi çocuklar duymasında havucun yanındaki kardo diyen çocukla çıkıyor.:D
Neyse konuyu saptırmayalım.:D. Uyku hapı almayı denedin mi ?
errorcode

kişi bu mesajı beğendi.

shn shn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad Ş** S**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
Modern çağ hastalığı kendinize bir saat belirleyin ve o saat gelince pc telefon ne varsa bırakın kapatın yatın telefon u yatağınızdan uzağa bırakın rahat uyursunuz

fullfilmizle fullfilmizle WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 21 / 4
  • Ticaret 2, (%100)
Vücudun biraz yorulmaya ihtiyacı olabilir. Biraz spor yapın akşamları şınav mekik çekin iyice yorun kendinizi sürekli oturarak iş yapıyorsanız ve bilgisayarın başındaysanız vücut iyice hantallaşıyor.

Domain portföyüm - www.DomainSatis.org

frkn frkn Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 84 / 47
  • Ticaret 14, (%100)

Oha ayni olay. Ayni zamanda aldatma sayisi bile ayni. Bende o zamanlarda uykusuzdum. Ve cok iciyordum. Ama simdi hep can yakiyom. :d

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al