freelance iş ilanları

Bumerang 2014 Blog Yarışması

23 Mesajlar 3.178 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

sinans1996 sinans1996 twitch.tv/romanticarcher Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Twitch Partner Streamer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)
Herkese merhabalar arkadaşlar az önce gördüğüm ve eleştirmekten kendimi tutamadığım bir yarışmanın tekrar düzenleniyor olmasını görmek beni epeyce bir hırslandırdı diyebilirim sizlere. Hırstan kastım şöyle anlaşılmasın lütfen katılıp da birinci olmak gibi bir hırs değil bu. Tekrar aynı hataların yapılmasına sinirlendim. Süper güzel ötesi bir şey bu tanıtımınız olacak bilmem ne daha nice sayamayacağım faydaları var tabi ki ancak buna katılmadan önce önünüzde 250 euro gibi küçük bir meblağ var :D

Ya o kadar sponsor buluyorsun niye katılımcından böyle yaklaşık 700 lira civarı bir para talep ediyorsun anlam veremiyorum işte ben buna. 2. Düştükleri hata ise hak eden bir çok blogu yapmadıkları platin üyelik bu da olmak zorundasınız ve son düştükleri hata 1 yıldan fazla bumerang kullanıcısı olmalısınız. İşte bu kadar hatanın tekrarlanmasına gerçekten sinirlendim ! Çünkü geçen yılın kazanan bloglarını bir inceleyin kararı siz verin.

Ben orada kazanan blogların arasında Serdar Kara isimli birinin blogunu görmek isterdim çünkü sonuna kadar hak eden bir blog 'Blog Hocam' çoğumuzun aklına kazınmıştır diye tahmin ediyorum. Bilmiyorum neden katılmıyor. Ama ben bu işin peşini bırakmam iletişime geçip sorucam eğer o 250 euro'luk engel yüzündense yazıklar olsun Bumerang'ın yapacağı işe diyorum ve bu sistemi bir daha girmemek üzere terk ederim. Sizin de varsa görüşleriniz yorum olarak belirtin lütfen...

Sosyal olan her şey.
wmaraci
reklam

ebubekiragbaba ebubekiragbaba http://ebubekir.org Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1112
  • Beğeniler 202 / 160
  • Ticaret 23, (%100)
hocam ben çalışanlarını bire bir tanıyorum ırmak hanım,hilal hanım,adem bey hepsiyle bire bir muhabbetim var benim tahminim o 250 euro katılım bedeli özel olarak katılmak isteyen kişilere mahsus.Ama bende meraklandım bu konuda.

Hak etmeyen bloglara gelirseniz bir çoğunda kesinlikle haklısınız ancak geçen yıl en tarz blog kategorisinde yarışan kafkaokur.com şuan çok iyi işler yapıyor hatta dergi çıkardılar.

bence bir diğer sorunda sms oylaması büyük bir sorun Irmak hanıma bu konuda ki eleştirileri bizzat ilettim seneye sms elemesi değil alternatif ve daha uygun bir yol bulunacağını söyledi.

• Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)

ebubekiragbaba adlı üyeden alıntı

hocam ben çalışanlarını bire bir tanıyorum ırmak hanım,hilal hanım,adem bey hepsiyle bire bir muhabbetim var benim tahminim o 250 euro katılım bedeli özel olarak katılmak isteyen kişilere mahsus.Ama bende meraklandım bu konuda.

Hak etmeyen bloglara gelirseniz bir çoğunda kesinlikle haklısınız ancak geçen yıl en tarz blog kategorisinde yarışan kafkaokur.com şuan çok iyi işler yapıyor hatta dergi çıkardılar.

bence bir diğer sorunda sms oylaması büyük bir sorun Irmak hanıma bu konuda ki eleştirileri bizzat ilettim seneye sms elemesi değil alternatif ve daha uygun bir yol bulunacağını söyledi.

Ya ben kötülemek amacıyla yazmadım öyle anlaşılmasın ben burada sadece yapılan hataları dillendirmek istedim biraz içerlendim sadece. Ancak dediğiniz gibi hak edene hakkının verildiği bir yarışmayı yeğlerim. Serdar Kara'ya üşenmedim mail attım eğer gerçekten o ücret yüzündense ben daha da Bumerang kullanmam :D Yani o kadar sponsor varken çok ciddi bir para olabilir bir blog yazarı için o para belki de süper bir blog o yüzden katılımıyor...

Sosyal olan her şey.

• Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1112
  • Beğeniler 202 / 160
  • Ticaret 23, (%100)

sinans1996 adlı üyeden alıntı

Ya ben kötülemek amacıyla yazmadım öyle anlaşılmasın ben burada sadece yapılan hataları dillendirmek istedim biraz içerlendim sadece. Ancak dediğiniz gibi hak edene hakkının verildiği bir yarışmayı yeğlerim. Serdar Kara'ya üşenmedim mail attım eğer gerçekten o ücret yüzündense ben daha da Bumerang kullanmam :D Yani o kadar sponsor varken çok ciddi bir para olabilir bir blog yazarı için o para belki de süper bir blog o yüzden katılımıyor...

bu arada kendilerine özel olarak wm aracını dikkate almaları gerektiğinide söyledim ama anlaşılan umursanmamışım :D

Burdan birde tahmin yürüteyim madem başlığı açtınız bu yıl en iyi çıkış yapan blog kategorisini kesfetsene.com kazanır bence :D O kazanmazsa ben kazanırm inşallah :D

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)

bu arada kendilerine özel olarak wm aracını dikkate almaları gerektiğinide söyledim ama anlaşılan umursanmamışım :D

Burdan birde tahmin yürüteyim madem başlığı açtınız bu yıl en iyi çıkış yapan blog kategorisini kesfetsene.com kazanır bence :D O kazanmazsa ben kazanırm inşallah :D

İyi olan kazansın bence hocam. Ayrıca şöyle bir şey önerebilirsiniz onlara bence sms oylaması yerine orada direk bloglar tanıtılıyor. Konferans eşliğinde Bumerang kendi blogger üyelerinden katılımcılar toplayabilir ve oylama şeklinde adil bir şekilde en iyiyi seçebilir. Tabi bu yıl onların bileceği bir şey ama ben bir Bumerang kullanıcısı olarak bu yıl çok yakından takip edeceğim bu yarışmayı emin olabilirler. :D
ebubekiragbaba

kişi bu mesajı beğendi.

Sosyal olan her şey.

panteist panteist WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek grafik/matbaa/php
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 80 / 64
  • Ticaret 3, (%100)
Platin üyeliğin avantajları nedir arkadaşlar ?

• Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)

Ek olarak : Ben bumerang'ın adaletini şurada gördüm :D Bundan sanırım 1 yıl öncesine kadar platin üyelik almak için uğraşıp durdum sırf yazar kafeye içerik girebilmek için. Üyelik yükseltme stillerine hasta oldum anlatamam :D Bununla ilgilenen arkadaşların da incelenmesi gerektiğini düşünüyorum. Bir blogda denk gelmiştim bir arkadaş öyle uğraşmış ki 7 8 defa mail yollamış iletişim bilgilerinden en sonunda sinirlenmiş son 1 mail atmış baya çıkışmış direk üyeliğini platin yapmışlar yok artık Lebron James didim :D

Ek Olarak:

panteist adlı üyeden alıntı

Ya tek avantajı var yazarkafeye içerik girmek deli gibi uğraştım bir neticeye ulaşamadım çok kuşkuluyum ben o konuda da :D yukarda ki mesajımı ve gösterdiğim örneği inceleyin beni daha iyi anlayacaksınız hocam :D

Sosyal olan her şey.

• Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1112
  • Beğeniler 202 / 160
  • Ticaret 23, (%100)

panteist adlı üyeden alıntı

Ek olarak : Ben bumerang'ın adaletini şurada gördüm :D Bundan sanırım 1 yıl öncesine kadar platin üyelik almak için uğraşıp durdum sırf yazar kafeye içerik girebilmek için. Üyelik yükseltme stillerine hasta oldum anlatamam :D Bununla ilgilenen arkadaşların da incelenmesi gerektiğini düşünüyorum. Bir blogda denk gelmiştim bir arkadaş öyle uğraşmış ki 7 8 defa mail yollamış iletişim bilgilerinden en sonunda sinirlenmiş son 1 mail atmış baya çıkışmış direk üyeliğini platin yapmışlar yok artık Lebron James didim :D

Ek Olarak:

Ya tek avantajı var yazarkafeye içerik girmek deli gibi uğraştım bir neticeye ulaşamadım çok kuşkuluyum ben o konuda da :D yukarda ki mesajımı ve gösterdiğim örneği inceleyin beni daha iyi anlayacaksınız hocam :D

valla ben iki kere başvurdum iki bloğumda anında platin üye oldu sorun yaşamadım o konuda hiç ama çalışanlarda bir eksiklik ve sıkıntı var zaten.

platin üye olanlar yazarkafeye içerik yükleyip ziyaretçi kazanabilirler çok fazla gösterim alıyorsanız hürriyet şablonlarıda ekliyse sitenizde hürriyette siteniz yayınlabiliyor buda ciddi bir hit getirisidir.Bunun dışında teklif alıp sitenizde viral reklamları yayınlarsanız para kazanabilirsiniz burdanda ciddi bi rakam değil ama insan tatmin oluyor.

• Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)

valla ben iki kere başvurdum iki bloğumda anında platin üye oldu sorun yaşamadım o konuda hiç ama çalışanlarda bir eksiklik ve sıkıntı var zaten.

platin üye olanlar yazarkafeye içerik yükleyip ziyaretçi kazanabilirler çok fazla gösterim alıyorsanız hürriyet şablonlarıda ekliyse sitenizde hürriyette siteniz yayınlabiliyor buda ciddi bir hit getirisidir.Bunun dışında teklif alıp sitenizde viral reklamları yayınlarsanız para kazanabilirsiniz burdanda ciddi bi rakam değil ama insan tatmin oluyor.

Aman hocam reklam deme yine moralimi bozdun benim :D 1 ayda bilemedin 2 ayda bir teklif geliyor 5 TL 3 ayda 12 Lira para toplamışım alt limit 50 lira 1 seneye toplarım herhalde :D

Sosyal olan her şey.

• Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1112
  • Beğeniler 202 / 160
  • Ticaret 23, (%100)

Aman hocam reklam deme yine moralimi bozdun benim :D 1 ayda bilemedin 2 ayda bir teklif geliyor 5 TL 3 ayda 12 Lira para toplamışım alt limit 50 lira 1 seneye toplarım herhalde :D

valla haklısınız ben iki kere para aldım onda da vergi tarzı bir kesinti oluyor 50 tl oluyor 35 tl oh mis :D yeni çalışmaları da uzun süreli reklam admaların reklamını 1 ay lığına yayınlıyorum 9 tl komik gerçektende.

blog işinde kadınlar,yemek tarifi yayınlayanlar ve gezginler parayı götürüyor daha cok benim gördüğüm....

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al