wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense Kabul Etmedi

22 Mesajlar 2.341 Okunma
wmaraci reklam

deepstate deepstate WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 64 / 31
  • Ticaret 0, (%0)
Bir süre başvuruda bulunma (1-3 Ay gibi) bu süreçte site'ne makale yazdırabilir veya kendin yazabilirsin en az 25+ Adet ve 250-300 kelimeli olmalı sonrasında başvurunu tekrarlaman senin içinde daha sağlıklı olacaktır.
umutavci

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

umutavci umutavci Hakperest Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Harita Mühendisi
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 6 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
@deepstate tavsiyeleriniz için teşekkürler hocam. Söylediklerinizi not aldım.

Siteyi incelediyseniz Pratik Bilgiler kısmı boş duruyor, iki yazı tek var. Bahsettiğiniz makaleler orası için mi?

Öylesine biri işte...

dem dem Durma çalış ! Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik Mühendisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 76 / 110
  • Ticaret 13, (%100)
Bu tasarımı daha önce de görmüştüm çok başarılı ve görünümü çok canlı duruyor yani tema çok başarılı. Diğer açıdan değerlendirdiğimde böyle üyeliklere verilen ödüllü kampanyalarda üyeler daha fazla puan almak için daha çok tarif girmeleri gerekiyor, onlarda genelde diğer yemek tariflerinden kopyalıyor, kim gönderirse göndersin tariflerde oynama yapmanı tavsiye ederim,google, adsense konusunda biraz hassas bu nedenle kopya içeriği gördüklerinde ilk onaylar zor oluyor.
umutavci

kişi bu mesajı beğendi.

dragoumis35 dragoumis35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** D**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 7 / 18
  • Ticaret 2, (%100)
herkes değerli tavsiyelerde bulunmuş ben de naçizane "alexa" hatırlatmasını yapayım...Ne yap ne et 1000k'nın altına indir alexa değerini. İlk 100 bindeysen hele istersen içeriğini botla google'ın kendisinden çek. Nazları küçük ölçekli siteye geçiyor. Alexa değeri zirvedeyse ****o, dizi - film yayını vesaire yapmıyorsan her koşulda alırsın onayı.
umutavci

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

hepyasemin hepyasemin Şimdi tövbe zamanı.. Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 47 / 295
  • Ticaret 73, (%100)
ben birkaç site ile reddedildim, sana verdikleri cevabı verdiler. Videoların özgün değilse bundan olabilir.

Şimdi tövbe zamanı..

umutavci umutavci Hakperest Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Harita Mühendisi
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 6 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
@dem, evet tema çok şık ve güzel duruyor, ekseriyet sitenin görsellerine göre değerlendirme yapıyor tasarım o sebeple önemli diye düşündük. Dediğiniz aklıma geldi tarifleri kontrol etmekte fayda var.

@dragoumis35, alexa değerleri için metod ve makale tavsiyeleriniz var ise alabilirim.

@hepyasemin, videolar da öyle tema ile beraber gelenler içerisinde. Sosyal medya aracılığı ile bir takipçimiz kendi videosunu gönderdi o kadar eklendi. Video tarifler konusunda henüz bir adım atmışlığımız maalesef yok. Oradan da kaybediyoruz anlaşılan :-)

Tavsiyelerinizi not aldım, teşekkür ederim.

Öylesine biri işte...

dragoumis35 dragoumis35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** D**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 7 / 18
  • Ticaret 2, (%100)

umutavci adlı üyeden alıntı

@dem, evet tema çok şık ve güzel duruyor, ekseriyet sitenin görsellerine göre değerlendirme yapıyor tasarım o sebeple önemli diye düşündük. Dediğiniz aklıma geldi tarifleri kontrol etmekte fayda var.

@dragoumis35, alexa değerleri için metod ve makale tavsiyeleriniz var ise alabilirim.

@hepyasemin, videolar da öyle tema ile beraber gelenler içerisinde. Sosyal medya aracılığı ile bir takipçimiz kendi videosunu gönderdi o kadar eklendi. Video tarifler konusunda henüz bir adım atmışlığımız maalesef yok. Oradan da kaybediyoruz anlaşılan :-)

Tavsiyelerinizi not aldım, teşekkür ederim.

Dostum 4 yıldır boğuşuyorum bu işlerle. Okuyacağın makalelerin en can alıcı kısmını sana özetleyeyim;

Çılgın gibi güncelleme + bulabildiğin kadar organik hit. Alexa öyle uçar ha bir de Domain eski olacak mümkün olduğunca.

link Bu site geçenlerde 1 gün içinde yaklaşık 10 bin ziyaretçi aldı yaptığım viral bir paylaşımla. 2 gün sonraki alexa güncellemesinde 750 bin sıra yükseldi. 1milyon 800 küsurlardan, 1 milyon 168'e düştü sadece bir günlük güncellemede. Normalde her güncellemede 10 bin civarı düşürebiliyorum. Bu sosyal medyanın gücü.

Sakın oto hit programları yada ziyaretçi satan siteleri kullanma. Facebook beğeni sayısını organik olarak arttır. Google+ sayfanı da ihmal etme. Ben Twitter ile ilgilenemiyorum ama becerebiliyorsan oradan da yayınlarını albenili şekilde paylaş.

BlackFeel57 BlackFeel57 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 326
  • Beğeniler 30 / 46
  • Ticaret 1, (%100)
Aynı tema bende var ve aynı nedenden dolayı beni de kabul etmediler

Burak Burak brktrk Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Flutter Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 2015
  • Beğeniler 0 / 387
  • Ticaret 70, (%97)
Temada sıkıntı yok.

KadirKC KadirKC WORDPRESS Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 1290
  • Beğeniler 0 / 208
  • Ticaret 27, (%100)
özgün olmayan tüm içerikleri kaldır tekrar başvur bi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al