wmaraci reklam

Site açarak uygun SEO yapıp adım adım ev almayı deneyeceğiz - Cryptosam & Rıfkı İş Başında

67 Mesajlar 9.799 Okunma
wmaraci reklam

AlperenAtasever AlperenAtasever I love SEO Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 173 / 271
  • Ticaret 13, (%100)
Allah utandırmasın. :)

wmaraci
reklam

cryptosam cryptosam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Seo ve web tasarım üzerine çal
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 2 / 37
  • Ticaret 1, (%100)

Ayldrm adlı üyeden alıntı

Hocam sana önerim yama sitesi aç yaslan arkana. gta 5mods dye bir site vardı oradaki scripti kur. seo falan yap. biraz adam toplayıp siteyi güncel tut kendi kendine büyür. benim imkanım yok büyük bir proje çünkü bu. ülkemizde böyle yapan yok ama dünyada baya baya tutuyor. ben olsam öyle yapardım. kolay gelsin

Teşekkürler görüş için.

armoniy adlı üyeden alıntı

Sonuç : EV ALAMADI.

2014 Konusu Hortlamış

Arkadaşlar ilgili yazıda saldırılar nedeni ile geçmişte sıkıntı yaşadık demiştik. Şu an site adresini ve yapılan çalışmaları açık açık vermeye karar verdik. Bu gün tibarı ile açık adres ile bir site üstünden çalışmalara başladık ve yazımız güncellendi. Gün gün yapılan işlemler verilecektir. Geç kalınmışta olsa dileyenler takipte kalabilir.

Oyun sektöründen vazgeçildi. Sektörümüz sorgulama'dır.

Tüm detaylar ve sayaç erişim bilgileri, sıralama takip bilgileri ve domain sitemizde verilmiştir.
http://www.cryptosam.com/site-acarak-ev-alinir-mi-hadi-adim-adim-deneyelim/
(Bu url gün gün güncellenecektir. Sürekli tek urlden gidilecek ev alınana kadar işlem kesilmeyecektir.)

Tüm gelişme ve detaylar buradan ve gün gün siteden verilecektir. Sektör seçimi, tema, aradaki süreçte yaptığım düğün, düğünün toparlanması, kafanın toplanıp net sektörün belirlenmesi derken bu güne geldik ve

7 Temmuz 2015 itibarı ile start verildi. Dileyen gün gün takibini, yapılan seo işlemlerinin takibini yapabilir.

Kısaca ev alınamadı değil start süresi gecikti ve başlandı. O ev alınacak kardeşim kira canıma tak etti :D

PLobcyX adlı üyeden alıntı

Allah utandırmasın. :)

Allah razı olsun.
tont10

kişi bu mesajı beğendi.

enes122 enes122 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bir Vakıfta Çalışıyorum
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 9 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Valla hocam inşallah allah gönlünüze göre verir. Destek olmak icin blogunuza girip biraz takılıp reklama tıkladım : D

• Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 2 / 37
  • Ticaret 1, (%100)

enes122 adlı üyeden alıntı

Valla hocam inşallah allah gönlünüze göre verir. Destek olmak icin blogunuza girip biraz takılıp reklama tıkladım : D

Allah razı olsun. İnşallah bakalım gereken çabayı vereceğiz durum ne olacak.

wmaraci
wmaraci

swoorr swoorr php,pwa web etc. Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 32 / 31
  • Ticaret 2, (%100)
takipteyim, başarılar

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)
Kolay gelsin. Aynı şekilde sizlerle bugün yabancı bir site açtım. Aynı şeyleri uyguluyorum bakalım ingilizce mi türkçe mi gelişecek ilk :D yoksa iyi olan mı. Ama benimki sektörü farklı sağlık okuduğum için sağlık sitesidir.

• Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 2 / 37
  • Ticaret 1, (%100)

swoorr adlı üyeden alıntı

takipteyim, başarılar

Teşekkürler.

Muhammed Öksüz adlı üyeden alıntı

Kolay gelsin. Aynı şekilde sizlerle bugün yabancı bir site açtım. Aynı şeyleri uyguluyorum bakalım ingilizce mi türkçe mi gelişecek ilk :D yoksa iyi olan mı. Ama benimki sektörü farklı sağlık okuduğum için sağlık sitesidir.

Hiç farketmez sektör. Benim sektörde tbm 0,3 ile 0,6 arası değişiyor. Tıklama oranı tahminim yüksek olacak. Yabancı sektörde daha iyi olacaktır tbm oranları. Hadi bakalım yarışalım. Kim daha hızlı evi alacak hacım :D
Muhammed

kişi bu mesajı beğendi.

doctor doctor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 271
  • Beğeniler 54 / 43
  • Ticaret 16, (%100)
Hocam html5, unity oyunlara yonelin

• Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 2 / 37
  • Ticaret 1, (%100)

doctor adlı üyeden alıntı

Hocam html5, unity oyunlara yonelin

Hocam sektörü seçtik. Sorgulama. Oyun işini denedik vs. Para kazanılır ama ev alınmaz. Seçtiğim sektörde tbm 0.1 ile 0.6 tl arası. Ortalaması 0.4 tl civarı.

masalsi masalsi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 7 / 2
  • Ticaret 5, (%100)
Üstad rica etsem benim yerime Rıfkı'ya bir sorum var iletebilir misin? cevaplarsa çok makbule geçecek.

soru şu : sıfır site açıyorum. özgün içerik giriyorum. içeriklerin bir kısmı 50 kelime bir kısmı 30 kelime bir kısmı 200 bazıları da 200+ kelime. sürekli içerik giriyorum. içerikler %100 özgün olmasına rağmen sanırım rıfkı ya da onun kankaları ben hızlı içerik girdiğim için siteyi kara listeye alıyorlar. sitenin hiti hızlı içerik girmeye başlamadan önce 500 tekil iken içerik girmeye başladığım gün hit 0 a düştü ve içerik girmeye devam da etsem içerik girmeyi bıraksam da bir türlü hit gelmez oldu. webmaster toolsdan baktığımda da aranan kelimelerde gerilemişim hatta aranan kelimem kalmamaya başlamış. kısacası koskoca google hızlı içerik giriyorum diye %100 özgün siteyi neden filtreye sokuyor. rıfkı bu konuya ne diyor acaba?

Not: bir tek site değil en az 10 sitede bunu denedim.özgün de olsa hızlı içerik girilmeye başlanırsa site filtreye giriyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al