freelance iş ilanları

Google da ilk sayfa için 6 bin tl istendi

72 Mesajlar 12.527 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Fuhrer Fuhrer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 2 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Google da yükselmek istiyorsan anlattıklarını yapmamakla başlayabilirsin. Yazdığın her şey google da yükselmek değil gerilemek işine yarar. (bir kaçı hariç)

wmaraci
reklam

yigit590 yigit590 Click here Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 25 / 25
  • Ticaret 0, (%0)

Fuhrer adlı üyeden alıntı

Google da yükselmek istiyorsan anlattıklarını yapmamakla başlayabilirsin. Yazdığın her şey google da yükselmek değil gerilemek işine yarar. (bir kaçı hariç)

o birkaçını alabilir miyim ? ayrıca sıralama katettiğimi görüyorsunuz 25.sıradan 12.sıraya düştüm daha nasıl geriliyeceğim ? :D

https://goo.gl/Ns1z26 http://ortaksan.com

RUZGARBERAT RUZGARBERAT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Webmaster | Graphic designer |
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad R** B**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 40 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Sürekli üzerinde çalışılan denenen test edilen algoritmalar var bahsettiğiniz bir çok seo çalışması sitenizin bir süre sonra ceza almasına neden olabilir , seo zehirlenmesi geçirmemesi temennisiyle bol şans.
emekli64

kişi bu mesajı beğendi.

imkansız diyenler hep yanıldılar...

• Üyelik 21.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 25 / 25
  • Ticaret 0, (%0)

RUZGARBERAT adlı üyeden alıntı

Sürekli üzerinde çalışılan denenen test edilen algoritmalar var bahsettiğiniz bir çok seo çalışması sitenizin bir süre sonra ceza almasına neden olabilir , seo zehirlenmesi geçirmemesi temennisiyle bol şans.

öğrendiğim kadarıyla seo bir nevi google aldatma işi değil midir zaten :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad R** B**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 40 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

yigit590 adlı üyeden alıntı

öğrendiğim kadarıyla seo bir nevi google aldatma işi değil midir zaten :)

diyebiliriz aslında .. fakat biraz güncel ve relax olmak lazım öncelikle o '' her gün '' ile başladığınız çalışmalara ara verin : )

• Üyelik 21.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 25 / 25
  • Ticaret 0, (%0)

diyebiliriz aslında .. fakat biraz güncel ve relax olmak lazım öncelikle o '' her gün '' ile başladığınız çalışmalara ara verin : )

baş edemedim zaten onlarla 1 hafta sürdü :) siteye ve bloglara içerik giriyorum siteye her gün bloglara sırayla

Fuhrer Fuhrer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 2 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
"Konya cam balkon" gibi 3 değişkenli ve kolay bir tag de 12. sırada olduğun için sevinmemelisin.

1) Konya olacak (konya dışındakiler elendi)
2) Cam olacak (bu sektör dışındakiler elendi)
3) Balkon olacak (sektörün balkonla ilgilenmeyen kişileri elendi)

Zaten geriye kaç site kaldı ? :D

Ayriyeten her gün farklı bir e posta hesabıyla wordpress açıyorum bu wordpresslerin alan adına uygun tag ve keywords giriyorum ve bu wordpresslerden ana siteme link veriyorum. şuanda 45 tane wordpress açtım bunun faydası olur mu ?

Bak şimdi bi kere bu kendi bacağına bazuka sıkmaktan zerre kadar farkı olmayan bir şey. Google bunları direk anlar. Boş, yeni açılmış, pr siz, içeriksiz bir siteden link almak avantaj getirmeyeceği gibi büyük dezavantaj getirir.

O hit olayına girmiyorum bile arkadaşlar bahsetmiş zaten.

Üçüncüsü her gün belli yerlerden (tumblr, flicker vs. vs.) robot gibi sadece 1 er tane link paylaşımı olması pek verimli bir şey değil.

Bu işte önemli olan istikrardır.

Onların hepsini yapacağına sadece twitter da paylaş ya da g+ da paylaş daha yeğdir. Hani hepsinde düzenli olarak gün içinde 15-20 paylaşım yaparsan (periyodik olmayacak dağınık şekilde) verimli olur. Ama böyle hepsine her gün gir paylaş çık, pek verimli olmaz.

---

Google da yükselmek için öncelikle sitemap çok önemli bu konuda durumun nedir bilmiyorum.

İkinci olarak organik hit. Twitter, facebook, g+ gibi yerlerden alacağın hitler oldukça katkı sağlar. Adres çubuguna sitenin adını girerek giriş yapan hitler çöp değerindedir.

Üçüncü olarak siteni öyle özgün dizayn et ki sen de yazılı bulunan şey hiç bir cam balkon sitesinde yazılı bulunmasın.

Bu şekilde ilerlersen daha sağlıklı yükselirsin. Özellikle o wordpress olayını yapmaya devam edersen 9-8 e kadar yükselip ardında kendini bir anda 3. sayfada bulabilirsin.

• Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad R** B**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 40 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

baş edemedim zaten onlarla 1 hafta sürdü :) siteye ve bloglara içerik giriyorum siteye her gün bloglara sırayla

Naçizane şahsen ben ana domainime yakın nish domainler alırdım ornegin
ucuzcambalkon , konyacambalkonyapimi , cambalkonfiyatları , buna yakın domainler alır ufak bir iki makale birer sosyal medya temiz bir kac sitede tanıtım yazısı sonra bu paravanlardan anasitenin belli yerlerine ateş ederdim hem altın bir ana siten gümüs nish sitelerim olurdu ( uykusuzum yazım hataları olur . ) eyv:o

• Üyelik 21.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 25 / 25
  • Ticaret 0, (%0)

Naçizane şahsen ben ana domainime yakın nish domainler alırdım ornegin
ucuzcambalkon , konyacambalkonyapimi , cambalkonfiyatları , buna yakın domainler alır ufak bir iki makale birer sosyal medya temiz bir kac sitede tanıtım yazısı sonra bu paravanlardan anasitenin belli yerlerine ateş ederdim hem altın bir ana siten gümüs nish sitelerim olurdu ( uykusuzum yazım hataları olur . ) eyv:o

konyacambalkoncu.net ve konak cam balkon adlı steler de benim yaptıgım siteler 1 ve 2. sıradalar 1 güncelleme gördüler 1 pr aldım. Ortaksan sadece konya cam balkon değil diğer bir çok alandada yükseltmeyi planlıyoruz.

Ek Olarak:

Fuhrer adlı üyeden alıntı

"Konya cam balkon" gibi 3 değişkenli ve kolay bir tag de 12. sırada olduğun için sevinmemelisin.

1) Konya olacak (konya dışındakiler elendi)
2) Cam olacak (bu sektör dışındakiler elendi)
3) Balkon olacak (sektörün balkonla ilgilenmeyen kişileri elendi)

Zaten geriye kaç site kaldı ? :D

Konya duşakabin , konya sineklik , konya aliminyum doğrama , konya katlanır cam balkon , konya cam , akdeniz cam balkon , vizyon cam balkon , ülker cam balkon, konya pvc , konya kapı sinekliği gibi daha bir çok anahtar kelimede hit almaktayım ve bu anahtar kelimelerde sıralamamı isterseniz siz bakın ben uğraşmıyım.

Sitenin kısa vadede ki hedefi 'konya' xxx . adında ki aramalarda ilk sayfaya çıkmak.

orta vade de ankara xxx gaziantep xxx gibi aramalar

daha sonra aylık 24 bin araması olan cam balkon kelimesinde sıralama yapmak.

Ek Olarak: Yeni güncelleme paylaşıldı

Ek Olarak: Yeni güncellemeler paylaşıldı
RUZGARBERAT

kişi bu mesajı beğendi.

seomweb seomweb ceobilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Business Man
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 1142
  • Beğeniler 247 / 199
  • Ticaret 25, (%100)
Başarılar planlama çok güzel bende 26 dayım inşallah Allahın izniyle 1 sayfa

iqhaber.com
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al