wmaraci reklam

Kimse para kazanmak istemiyor

36 Mesajlar 3.979 Okunma
smmexpress

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Birkaç satır yazıyla analiz, durum tespiti ve hatta psiko analiz dahi yapabilenler varmış desenize. Kaldı ki burda kesin olarak bir web sitesi işi için konuşuyorum. Kız isteme merasiminde değiliz ki yazdıklarım gayet ciddi, gayet analize veya durum tespitine gerek kalmadan her yönüyle anlaşılabilecek yapıda. Yani sitem dolu sözlere, kendini özel ifadelerle süslemiş kişilere hiç gerek yok. İyi geceler

wmaraci
reklam

Ozzyfb Ozzyfb ozancorumlu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

igunayCOM adlı üyeden alıntı

Ben kardeşime PM gönderdim siteyi göndersin de inceleyip bir şeyler yapmaya çalışalım :) Sakin olman taraftaarıyım bende Ozzyfb hocam gibi :)

Skype'ı açmak üzreydim tam ki gerek kalmadı :)

Aylık 150k+ Tekil Özgün Eğitim Sitesi Reklam/Tanıtım Yazısı

http://goo.gl/YZb0E2

igunayCOM igunayCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emi Ajans / Founder
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 142 / 141
  • Ticaret 7, (%100)
Ozzyfb Hocam aslında serras62 arkadaşımla da önceden tanışıyoruz hatta ekibi kurmadan önce ama unuttu gitti bizi :) Dün başka bir yerde de kullanacağı eklentiyi söylemiştim kendisine, siteyi göndermesini bekliyorum gönderirse üstesinden gelebileceğimizi düşünüyorum :) bu arada akınıza gelmiş olmam sevindirdi beni teşekkür ederim size de
Ozzyfb

kişi bu mesajı beğendi.

Allah hepimize rahmet eylesin!

• Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Kardeşim, belki tanıyosundur az çok beni. Sakinliğimden sebep rahatsızlık veriyorum bazen. Bazense sakinliğim kalmıyor. İşte bu durumun sebebi, bir şeyler yapmaya çalışmak değil. Bir şey ya "yaparım" dır ya da "o kadar iyi değilimdir" Kişisel eleştiriye kaçmak büyük bir boşluktan başka bir şey değildir. Asıl sakin olmayan kişinin ta kendisidir. Zira bana "ben senin kardeşim değilim senden büyüğüm" kısmına kadar takıntı yapıyor. Tanışma ortamı değil burası veya ben tanışma konusu da açmadım. Ben karşı tarafı hiç tartmadan iş yapılsın demiyorum, ama bunu konuya yazmak nedir. İşi yapacaksa kendisi düşünsün, tartsın analiz etsin beni. Beğenirse, kişiliğime güvenirse işi yapsın. Ancak hep işi yapmayacak olamsı, hem de kişisel görüşlerini hiçbir bağlantısı veya ilgisi olmadığı halde yazıya dökmesi ilginç. Neyse Hayr'lı geceler.

wmaraci
wmaraci

Ozzyfb Ozzyfb ozancorumlu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
Hayr'lı geceler :)

Aylık 150k+ Tekil Özgün Eğitim Sitesi Reklam/Tanıtım Yazısı

http://goo.gl/YZb0E2

FurkanKandemir FurkanKandemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 833
  • Beğeniler 0 / 287
  • Ticaret 13, (%100)
Merhabalar,
Burda isyan etmişsiniz ama kendi açınızdan bakmışsınız olaya.
Şahsen ben hayatı boyunca wp, joomla vb. hazır sistem kullanmamış eklentilerinden anlamayan bir web yazılım geliştirici olarak istediğiniz projeyi kodlayabilirim size.
Başlıkta wp'de bunu yapabilen dendiği için cevap atma gereği duymadım wp eklentileri hakkında bilgim olmadığı için ayrıca wp lafı geçen yerlerde genellikle düşük ücretli işler yaptırma gayretinde müşteriler. Benim normalde bir web siteyi yapma ücretim 2000-3500 tl. Kurumsal çözüm ve özel yazılımlarda ücret daha da fazladır.
Eğer ki bütçeniz var ise detayları pm atın görüşelim (Sizin işinizde detayına göre 1.000 Tl'nin üstünde tutar).
Siz olaya kendi açınızdan bakıp cevap bekliyorsanız bizde kendi açımızdan bakıp cevapsız bırakma hakkımızı kullanıyoruz.

Ek: Projelerimi sıfırdan kodlarım. Hazır sistemler hakkında o yüzden bilgim yok. Bu yüzden kendime web yazılım geliştirici diyebiliyorum
VipTema pg13 UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)

FurkanKandemir adlı üyeden alıntı

Merhabalar,
Burda isyan etmişsiniz ama kendi açınızdan bakmışsınız olaya.
Şahsen ben hayatı boyunca wp, joomla vb. hazır sistem kullanmamış eklentilerinden anlamayan bir web yazılım geliştirici olarak istediğiniz projeyi kodlayabilirim size.
Başlıkta wp'de bunu yapabilen dendiği için cevap atma gereği duymadım wp eklentileri hakkında bilgim olmadığı için ayrıca wp lafı geçen yerlerde genellikle düşük ücretli işler yaptırma gayretinde müşteriler. Benim normalde bir web siteyi yapma ücretim 2000-3500 tl. Kurumsal çözüm ve özel yazılımlarda ücret daha da fazladır.
Eğer ki bütçeniz var ise detayları pm atın görüşelim (Sizin işinizde detayına göre 1.000 Tl'nin üstünde tutar).
Siz olaya kendi açınızdan bakıp cevap bekliyorsanız bizde kendi açımızdan bakıp cevapsız bırakma hakkımızı kullanıyoruz.

Teşekkür ederim. Yaparım deyip eleştirenlere lafım yok asla:) Kullanılan altyapı WP olduğu için belirtmek istedim bilmiyorum belki belirtilmesi gerekli diye düşündüm. Konuda da belirttiğim gibi isteyen kişi lisanslı temasıyla teslim etti bilgileri. Ben kurdum ancak benim bilgim bu kadar dedim. O da, o zaman yapabilecek birileri nerdedir nasıl yapar sen azçok anlarsın dediği için tamam diyerek aracı oldum. WP olmasaydı altyapısı, sizinle elbette yapardık. Bazı işler vardır kesinlik beklemek mantık dışı olur ama bu işlerde, yani bir sistemi yapıp yapamayacağını kesin söylemeyenlerden korkuyorum:) Neticede ben, bir tasarım/yazılım/kodlama artık nasıl adlandırılıyorsa, yapıldıktan sonra "sitenin hiti yükse kolacak mı, kullanılacak tutacak mı" diye sormuyorum:) Tekrar teşekkür ederim.

FurkanKandemir FurkanKandemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 833
  • Beğeniler 0 / 287
  • Ticaret 13, (%100)
"Nerde tasarımcılar yazılımcılar. Ücretiyle iş yapacak adam yok çünkü gerçekten bilen kişiler yok." buradaki yorumunuzu okuyunca yazma gereği duydum. Evet sadece wp eklenti kurup ben yazılımcıyım diyen arkadaşlar var benimde hoşuma gitmiyor bu durum. ama sizin böyle bir yorum yapmanız şahsen wmaracı üyesi olarak beni rahatsız etti. Projenizdeki eksikliği sizde değil müşterinizde buluyorum henüz tam olarak ne istediğini bilmeden işe başlanırsa böyle sonuclar dogurabiliyor. Wp'nin kendisine entegre şekilde yapabilecek arkadaş bulmanız dileğiyle. Sıfırdan kodlanmasını isterseniz bu konuda yardımcı olurum yapamayacağım işe zaten ben girmem. Aradadığınızı umarım bulursunuz yoksa sisteminizde aksaklık olacağı belli malesef.
İyi çalışmalar dilerim.
UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)

FurkanKandemir adlı üyeden alıntı

"Nerde tasarımcılar yazılımcılar. Ücretiyle iş yapacak adam yok çünkü gerçekten bilen kişiler yok." buradaki yorumunuzu okuyunca yazma gereği duydum. Evet sadece wp eklenti kurup ben yazılımcıyım diyen arkadaşlar var benimde hoşuma gitmiyor bu durum. ama sizin böyle bir yorum yapmanız şahsen wmaracı üyesi olarak beni rahatsız etti. Projenizdeki eksikliği sizde değil müşterinizde buluyorum henüz tam olarak ne istediğini bilmeden işe başlanırsa böyle sonuclar dogurabiliyor. Wp'nin kendisine entegre şekilde yapabilecek arkadaş bulmanız dileğiyle. Sıfırdan kodlanmasını isterseniz bu konuda yardımcı olurum yapamayacağım işe zaten ben girmem. Aradadığınızı umarım bulursunuz yoksa sisteminizde aksaklık olacağı belli malesef.
İyi çalışmalar dilerim.

Aslında WP teması satın alan kişinin, wp yi satın almasındaki en büyük etken benim ona sorduğumda aldıgım cevaplara göre, " wp en iyi altyapıdır, işi bilen varsa mükemmel derecede geliştirilebilir" şeklinde aldığı yorumlar olmuş. Gerçekten de böyle demiyorlar mı? Şu forumda binlerce böyle yorum bulabilirsiniz:)
Teşekkür ederim söylediğiniz gibi yapacağım.

amatoryus amatoryus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 1531
  • Beğeniler 253 / 293
  • Ticaret 1, (%0)
halen sorunu çözemediysen yardımcı olabilirim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al