wmaraci reklam
lidertakipci

Bir grup aydın ve sanatçıdan PKK’ya ‘ateşkes’, hükümete ‘operasyonları durdurma’ çağrısı

112 Mesajlar 9.930 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

LazPotter adlı üyeden alıntı

Ek Olarak: SefaUygun o doğudaki şartlar Trabzonda ki ilçelerde de var, Rizedeki, Artvindeki ilçelerdede var. LAZİSTAN diye kudurup Ermenilere yaşadıkları bölgeyi peşkeş çeken bir oluşum gördün mü? Ben görmedim.

Ben de bunu diyecektim. Unutmuşum. O şartlar sadece doğuda değil batıda da var.

wmaraci
reklam

Responsive Responsive Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 86 / 53
  • Ticaret 0, (%0)
Forum yönetimi nerede beyler ?

Geçen açtığım ekşi ve cizreyle alakalı konuyu hiçbir uyarı vs. yapmadan ben yokken silmişler. Foruma aykırıdır vs diye umursamadım pek fakat,

Bu FilmleriTV denen troll, cezası bittiğinden beri yine hdp (dolayısıyla pkk) propagandası yapmaya devam ediyor.. Madem benim konularım, yorumlarım hiçbir uyarı yapılmadan siliniyor, bu herifin onca kışkırtıcı konusu neden hala açık ? Benle mi bir sorunu var bu yönetimin yoksa filmleritv denen herif yönetimin içinden biri mi ?

Benim şimdiye kadar 1 konum, 4-5 tane de mesajım hiçbir uyarı, açıklama yapılmadan silindiler. Neden silindiklerinin açıklamasını istiyorum. Gareziniz bana mı sizin ?

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)

Burada 3-5 arkadaş gördüm, onlarda sana bunun cevabını verdiler zaten. Devlete karşı silahlanmanın adı terörizmdir zaten, ne devrimcilik ne sosyalistlik ne halkçılık nede başka bir şeydir. Silahlı mücadeleye inanan insanlar ya asılır ya kesilir ya zincire vurulur ya da otobanda asfalta yapıştırılıp saatte 120+ km hızla giden arabaların vicdanına bırakılır.

Ek Olarak: SefaUygun o doğudaki şartlar Trabzonda ki ilçelerde de var, Rizedeki, Artvindeki ilçelerdede var. LAZİSTAN diye kudurup Ermenilere yaşadıkları bölgeyi peşkeş çeken bir oluşum gördün mü? Ben görmedim.

Bizde diyoruzki zaten terörizm olmasın. PKK ile mücadele edildi diyelim 10 yıl boyunca kan döküldü bitti pkk. Bu düzen böyle devam eetiği müddetce bazı dış güçler çıkar gençleri bir şekilde kandırıp bir örgüt kurar. Dağa çıkarı. Belki de pkk dan daha güçlü bir örgüt dikilir karşımıza. Biz diyoruzki sorunu kökünden halledelim. Kimse dağa çıkmasın, askerlerimiz dış güçlerin oyunuyla savaşmak zorunda kalmasın. Sosyal devleti kursunlar hırsızlık yağma talan bitsin. Böyle olduğu zaman gençleri kimse kandıramaz örgüt kurduramaz.

tuuruls tuuruls Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Z**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 10 / 651
  • Ticaret 41, (%100)
Hırsızlık bitsin, kaçakçılık göçekçilik bitsin eyvallah da, Doktor düşün bilmem kaç bin lira para alıyor 5-10 diyeyim bilmiyorum tam. Adam 20+ yıl okuyacak beynini öldürecek, beyin bilmem neysi geçirecek ve birisi çıkıp "sosyal devlet istüyük, dohtorla aynı parayı alacam" diyecek. Yok öyle bir şey, oku çalış kazan.

Okumanında yaşı olmadığını eklememe gerek yok sanırım nettebilgi
WampiR

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Responsive adlı üyeden alıntı

Forum yönetimi nerede beyler ?

Geçen açtığım ekşi ve cizreyle alakalı konuyu hiçbir uyarı vs. yapmadan ben yokken silmişler. Foruma aykırıdır vs diye umursamadım pek fakat,

Bu FilmleriTV denen troll, cezası bittiğinden beri yine hdp (dolayısıyla pkk) propagandası yapmaya devam ediyor.. Madem benim konularım, yorumlarım hiçbir uyarı yapılmadan siliniyor, bu herifin onca kışkırtıcı konusu neden hala açık ? Benle mi bir sorunu var bu yönetimin yoksa filmleritv denen herif yönetimin içinden biri mi ?

Benim şimdiye kadar 1 konum, 4-5 tane de mesajım hiçbir uyarı, açıklama yapılmadan silindiler. Neden silindiklerinin açıklamasını istiyorum. Gareziniz bana mı sizin ?

Öncelikle senden özür dilerim kardeşim. Hakaret amacıyla yazmamıştım sana malum ifadeyi, öyle değerlendirildi. Şimdi "bu herif" gibi ifadeler hoş değil. Bu konuda ya da açtığım hangi konu HDP propagandası? Konuyu verirken siyasi parti ismi geçmemesine dahi dikkat ediyorum. Bu konunun neresinde HDP propagandası var? Ya da HDP propagandası içeren hangi konum var?

Benim de çok konum hiçbir uyarı ya da açıklama olmadan silindi. Konunun içeriğinden ziyade konuda oluşan tartışmalardan dolayı siliniyor. Sizin konunuz da silinmemeliydi doğrusu budur.

Her neyse normalde cevap vermeyecektim ama özür dileme ihtiyacı hissettim. Söylediğim gibi sana hakaret amacıyla yazmamıştım siyasi görüşünü vurgulamak istemiştim.

Responsive Responsive Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 86 / 53
  • Ticaret 0, (%0)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Öncelikle senden özür dilerim kardeşim. Hakaret amacıyla yazmamıştım sana malum ifadeyi, öyle değerlendirildi. Şimdi "bu herif" gibi ifadeler hoş değil. Bu konuda ya da açtığım hangi konu HDP propagandası? Konuyu verirken siyasi parti ismi geçmemesine dahi dikkat ediyorum. Bu konunun neresinde HDP propagandası var? Ya da HDP propagandası içeren hangi konum var?

Benim de çok konum hiçbir uyarı ya da açıklama olmadan silindi. Konunun içeriğinden ziyade konuda oluşan tartışmalardan dolayı siliniyor. Sizin konunuz da silinmemeliydi doğrusu budur.

Her neyse normalde cevap vermeyecektim ama özür dileme ihtiyacı hissettim. Söylediğim gibi sana hakaret amacıyla yazmamıştım siyasi görüşünü vurgulamak istemiştim.

senden değil yönetimden cevap bekliyorum. ne düşündüğün, ne yaptığın umrumda değil. ne yapmaya çalıştığını gayet net görüyorum zaten.
WampiR

kişi bu mesajı beğendi.

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)

Hırsızlık bitsin, kaçakçılık göçekçilik bitsin eyvallah da, Doktor düşün bilmem kaç bin lira para alıyor 5-10 diyeyim bilmiyorum tam. Adam 20+ yıl okuyacak beynini öldürecek, beyin bilmem neysi geçirecek ve birisi çıkıp "sosyal devlet istüyük, dohtorla aynı parayı alacam" diyecek. Yok öyle bir şey, oku çalış kazan.

Okumanında yaşı olmadığını eklememe gerek yok sanırım nettebilgi

Kim doktorla aynı parayı istemiş? Arkadaşım Çiftçi üretiğinin karşılığını alsın yeter, madenci 900 lira değil ailesini geçindirebilecek para alsın yeter, üniversiteli iş bulsun düğününü yapacak parayı kazansın evini geçindirsin yeter, emekli ailesine bakabilsin çocuğunu okutabilsin yeter, yetimler 18 yaşını dolduruncaya kadar kendine bakabilecek parayı alsın kimseye muhtaç olmasın, akrabalarının yanında işkence çekmesin yeter, işçi işten tazminatsız kovulmasın, açlık sınırının altında yaşamasın yeter. her köşe başına bim 101 türemesin bakkallar siftahsız kepenk kapatmasın yeter. Kimse doktorla subayla aynı parayı istemez. Bizim milletimiz şükreden bir millettir.

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Responsive adlı üyeden alıntı

senden değil yönetimden cevap bekliyorum. ne düşündüğün, ne yaptığın umrumda değil. ne yapmaya çalıştığını gayet net görüyorum zaten.

Kimden cevap beklediğinizi ben de biliyorum. Dediğim gibi özür dilemek için yazdım. Amacım kırgınlık yaratmak, sizi yaralamak değildi.

Her neyse uzatmayalım. Kesinlikle hiçbir siyasi partinin propagandası yapılmamaktadır. Doğrudan HDP'ye saldırılmadığı sürece kesinlikle siyasi bir söylem içerisinde de değilim. İncelerseniz, lafı hiçbir zaman HDP'ye ben getirmedim.

Demeley Demeley Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Özel Dedektif
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 96
  • Ticaret 7, (%100)

nettebilgi adlı üyeden alıntı

Saçmalık, düzgün cevap bile yazamıyorsun. Kaçamak cevap veriyorsun. İftira atıp kaçıp gidiyorsun. Bu ülkeyi bölecek kişi karşısında ilk beni bulur. Merak etme sen. Bİz bu ülkeyide böldürmeyeceğiz, sosyal devletide kurduracağız, herkesi eşitce yaşatacağız, kürdü ve türkü bu sınırlar içinde bölünmeden yaşayacak. Kimse bu vatanın parasını isviçreye kaçıramayacak. Bu ülkei bölmek için bütün dünya birleşse de kanımızın son damlasına kadar savaşacağız. Çocuklarımız ne pkk'nın militanı olacak ne de hırsız, rüşvetçi, yağmacı olacak. Bizim çocuklarımız bu vatanın sınırları içinde halk için çalışacak.

Hoca skype gelsene ya senin derdin ne bir çözeyim

SefaUygun SefaUygun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Anestezist
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 87 / 266
  • Ticaret 6, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Ben de bunu diyecektim. Unutmuşum. O şartlar sadece doğuda değil batıda da var.

Bırakın allah aşkına,ne zaman yaşadığınız köye asker,jandarma baskın yapıp sürükleyerek götürdü sizi? Kaçı geri dönemedi? Orda yaşayan insanlarda kaçı sürekli dövüldü,örselendi,hakaret edildi? Ordaki şartları bilmeden yorum yapmak bu kadar kolay olmamalı.

Ekonomik ve sosyal olarak kötü şartlarda yaşayan insanlar her yerde olabilir ve kimse bunun için yaşadığı topraklardan ayrılmak,bölünmek istemez.Kim huzurlu bir ortamda canını hiçe sayarak böyle bir savaşın içine girer? Ancak bir insanın ailesine,değerine,şerefine ya da onuruna hakaret edilir,fiili saldırılarda bulunulursa o toplumun bölünmesi kaçınılmazdır.Ben haklıların yanındayım,sonuna kadarda bunların karşısında duracağım.Sadece ideolojileri için asılan gençlerimiz,Kürt olduğu için cezaevlerine atılıp işkence görenler,yaşadığı topraklarda gün yüzü gösterilmeyen insanlar.Hepsi kara bir lekedir.Ve kesinlikle söylüyorum ki,bu ortamların temeli oluşturan devlet'tir.Faşist ve yobaz düşüncenin dogmalarından kurtulamamış insanlardır.

Bunu ırkçılığın zincirlerinden kurtulmadıkça,kendi iradenizle düşünmedikçe anlayamayacaksınız.Bir gün gelecek siz ya da biz sözde vatan için boş yere can vereceğiz.

Ne zaman halkın,insanın devletten daha değerli olduğunu,halkın devleti var ettiğini anlarsak,kirli politikaların karşısında cesurca durabilirsek gençler ölmeyecek,bu amaçsız savaş sona erecek.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al