wmaraci reklam

Adsense'den ne kadar kazanıyoruz?

63 Mesajlar 8.952 Okunma
smmexpress

YusufOzcan YusufOzcan WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 51 / 63
  • Ticaret 31, (%100)
-----

wmaraci
reklam

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)
Henüz kazanmıyorum ama yakında bana bayağı kazandıracağına inandığım bir proje üzerinde çalışıyorum bakalım. Belki xK TL olabilir, belki xxK TL olabilir. Belki de gıcıklık yaparlar, banlanırım. Hedef büyük! Her şey kader, kısmet.

YalnizKurt YalnizKurt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 61 / 10
  • Ticaret 1, (%0)

kralsoft adlı üyeden alıntı

ben 2004 den beri google adsense ile çalışıyorum bugüne kadar kazandığım parayı resme ekledim ama eski gelirler yok 5k lık günlük girişi olan siteden aylık 80-100 tl arası gelir geliyor.

Sizin durumda çok kötüymüş.. 2004'ten bugüne kadar 8000 tl ne demek ya.. dalga geçer gibi.. İyi dayanmışsınız yine. Ben olsam silerdim siteyi.

fruzgar fruzgar www.epvpserverler.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek PHP, SEO, girişimci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** R**
  • Mesajlar 791
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 11, (%100)

YalnizKurt adlı üyeden alıntı

Sizin durumda çok kötüymüş.. 2004'ten bugüne kadar 8000 tl ne demek ya.. dalga geçer gibi.. İyi dayanmışsınız yine. Ben olsam silerdim siteyi.

Sizin daha fazla kazanacağınız garantisi var mı?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 21.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 61 / 10
  • Ticaret 1, (%0)

fruzgar adlı üyeden alıntı

Sizin daha fazla kazanacağınız garantisi var mı?

Ben kendi (özel sitemi) yeni açtım, bunun dışında başka sitelerimiz var adını buradan veremem sitelerin (bana ait olmadığından dolayı) 2004'ten bugüne kadar 101 bin tl kazandık çok şükür. Ha diyeceksiniz ki, aynı kazanç devam ediyor mu, etmiyor ama 8 bin tl'yi 3-4 ayda rahatlıkla çıkartıyoruz.

• Üyelik 06.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** R**
  • Mesajlar 791
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 11, (%100)

Ben kendi (özel sitemi) yeni açtım, bunun dışında başka sitelerimiz var adını buradan veremem sitelerin (bana ait olmadığından dolayı) 2004'ten bugüne kadar 101 bin tl kazandık çok şükür. Ha diyeceksiniz ki, aynı kazanç devam ediyor mu, etmiyor ama 8 bin tl'yi 3-4 ayda rahatlıkla çıkartıyoruz.

Biraz samimiyetsiz geldi bu yorumunuz. "bu işten gerçekten öyle büyük paralar kazanan var mı burada?" ilk konuyu açtığınız mesajınızda bunu yazdınız. Şimdi de gelmiş 2004'ten bugüne kadar 101 bin tl kazandık dediniz.

11 yılda 101 bin tl aylık 9,2 gibi bir rakam yapar. Hadi güne dökersek günlük 300 tl bu sizin için küçük para olmalı ki bu konuyu açma gereği duydunuz ya da bu mesajınız laf olsun torba dolsun bir şeydi...

Kısacası büyük meblağlar kazanıldığını biliyordunuz...
sovetski

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 61 / 10
  • Ticaret 1, (%0)

Biraz samimiyetsiz geldi bu yorumunuz. "bu işten gerçekten öyle büyük paralar kazanan var mı burada?" ilk konuyu açtığınız mesajınızda bunu yazdınız. Şimdi de gelmiş 2004'ten bugüne kadar 101 bin tl kazandık dediniz.

11 yılda 101 bin tl aylık 9,2 gibi bir rakam yapar. Hadi güne dökersek günlük 300 tl bu sizin için küçük para olmalı ki bu konuyu açma gereği duydunuz ya da bu mesajınız laf olsun torba dolsun bir şeydi...

Kısacası büyük meblağlar kazanıldığını biliyordunuz...

:) hocam durum tam olarak şöyle, benim yaşım henüz 19 yani 2004 yılında baya küçüktüm site kurmaktan, adsense'den vs. anlamazdım. Benim dostlarım bu işleri yapıyordı. Onları örnek verdim. Şuanda onlarla beraber çalışıyoruz. Ama dediğim gibi işler eskisi gibi değil. Ama o arkadaşın ki, kadar da kötü değil.

• Üyelik 06.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** R**
  • Mesajlar 791
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 11, (%100)

:) hocam durum tam olarak şöyle, benim yaşım henüz 19 yani 2004 yılında baya küçüktüm site kurmaktan, adsense'den vs. anlamazdım. Benim dostlarım bu işleri yapıyordı. Onları örnek verdim. Şuanda onlarla beraber çalışıyoruz. Ama dediğim gibi işler eskisi gibi değil. Ama o arkadaşın ki, kadar da kötü değil.

Yazdıkça batıyorsunuz. Ha yine de şöyle bir açıklama yapayım

Madem bu kadar eski çalışıyor arkadaşınız 10 yıl önce tbm 0,10 ise günümüzde 0,50 0,60'dır işlerin eskisi gibi olmama durumu söz konusu değildir. Biraz daha detaylı araştırırsanız dediğim sonuca varırsınız.

Hatta adsense konusunda araştırma yapan arkadaşlarımız eski mesajları görüp hayal kırıklığına kapılmaktadır. Kullananlar ise sırlarını paylaşmamakta direniyor. Yani kaliteli site yapın ve görün kopyala/yapıştır yapıp sonra neden az kazanıyorum demeyin.
mts sovetski

kişi bu mesajı beğendi.

GokhanGORAL GokhanGORAL peugeotturkey.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 24 / 117
  • Ticaret 2, (%100)

101 bin adsensede para kazanılması demek senede yaklaşık 9000 TL ayda 750 TL

çok başarılı eski sistemde mp3 veya erotik site yeni sistemde film ve warez siteleri hariç bu paraları kimsenin kazandığını düşünmüyorum.

ben bir otomobil forumundan bu paraları kazandım :)

Ek Olarak:

Yazdıkça batıyorsunuz. Ha yine de şöyle bir açıklama yapayım

Madem bu kadar eski çalışıyor arkadaşınız 10 yıl önce tbm 0,10 ise günümüzde 0,50 0,60'dır işlerin eskisi gibi olmama durumu söz konusu değildir. Biraz daha detaylı araştırırsanız dediğim sonuca varırsınız.

Hatta adsense konusunda araştırma yapan arkadaşlarımız eski mesajları görüp hayal kırıklığına kapılmaktadır. Kullananlar ise sırlarını paylaşmamakta direniyor. Yani kaliteli site yapın ve görün kopyala/yapıştır yapıp sonra neden az kazanıyorum demeyin.

ben tbm olayından pek anlamam ama eskiden bir tıkla 1 usd aldığım günleri hatırlıyorum. Şuan imkanı yok. Platformda aynı girişler daha fazla ama kazanç 3 te 1'e düştü. Eskiden reklam verenler bu kadar detay bilmiyordu işi bilen bu kadar yoktu artık sıktıkça sıkıyorlar ondan kazançlar az.

• Üyelik 21.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 61 / 10
  • Ticaret 1, (%0)

kralsoft adlı üyeden alıntı

101 bin adsensede para kazanılması demek senede yaklaşık 9000 TL ayda 750 TL

çok başarılı eski sistemde mp3 veya erotik site yeni sistemde film ve warez siteleri hariç bu paraları kimsenin kazandığını düşünmüyorum.

ben bir otomobil forumundan bu paraları kazandım :)

Ek Olarak:

ben tbm olayından pek anlamam ama eskiden bir tıkla 1 usd aldığım günleri hatırlıyorum. Şuan imkanı yok. Platformda aynı girişler daha fazla ama kazanç 3 te 1'e düştü. Eskiden reklam verenler bu kadar detay bilmiyordu işi bilen bu kadar yoktu artık sıktıkça sıkıyorlar ondan kazançlar az.

Hocam yukarıdaki arkadaşla dahada muhatap olmak istemedim. Fakat benim demek istediğim işler eskisi gibi değil. O site erotik veya warez içeren bir sitede değildi. Fakat o site bile şuan bitmek üzere.. Bu gerçekten çok kötü bir durum. Ve işin ilginç yanı, hit yükseliyor fakat reklama tıklama oranı gittikçe düşüyor.

Ama şunuda özellikle söylemek isterim ki, yaklaşık 2 yıl kadardır bu forumu takip ediyorum. Daha başka kullanıcı adlarıyla da giriş yapıyordum. Ama bu forumun eski ortamı kalmamış. Hatta adminler hatırlarlar, wmaracındaki dostluk ile ilgili bir makalem vardı. O makale için wmaracı adminleri beni Bronz üye yapmışlardı. Ama dediğim gibi o eski ortam kalmamış.

Aslında benim hatamda çok, madem etrafında işi bilenler var neden bazılarıyla muhatap olup sinirlerimi zıplatıyorum ki.. Neyse sağlık olsun.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al