wmaraci reklam
lidertakipci

Her şey boşuna, bedavaya çalışıyoruz resmen.

66 Mesajlar 8.349 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Hologram Hologram Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Güvenlik Uzmanı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 2, (%100)

ntka adlı üyeden alıntı

Eğer sitelerinizden para kazanmak istiyorsanız 10 site yerine bir siteniz olsun ve hedef kitlenizi belirleyin ona hitap edin. Googleden iyi para kazananlar var ama önce emek vermek gerekiyor.

Benimde 5 sitem var ama 1 tanesiyle ilgileniyorum diğerlerine bakmıyorum bile site kız gibidir ilgi ve alaka ister emek ister bakım ister özveri ister özellikle de sabır ister.

Ben şahsım imzamdaki oyun sitemi açtığımda öylesine açmıştım baktım iyi gidiyor biraz yatırım yaptım tanıtım yazısı aldım (500 TL) kadar biraz fazla oldu ama bu sitenin ayakta durmasını sağladı sabırla bana kazandırmasını bekledim siteye yeni özellikler ekledim halada ekliyorum bu saat de hashtag sistemi ekledim nedir google hashtag linklerini indexlesin diye kısaca şimdi site bana harcadıgımdan fazlasını kazandırıyor. Dediğim gibi hedef kitlenizi seçin ve tek site üzerinde yogunlaşın yenilikleri takip ayak uydurmaya çalışın bütçeniz olmayabilir ama sabırlı olmalısınız hemen 1 - 2 ayda para kazancam diye bişey kesinlikle yok ben 1 yıl kazanç getirmesini beklemiyorum açtığım siteden bu şekilde düşünmeniz gerekiyor yıllık host domain parası nedir ki toplasan 50 tl bir yılda bunu kaybetsen ne olur siten büyürse hostunuda büyütürsün bu işler böyledir.

Hadi Selametle. (yazdıklarımı iyi anlamanızı umuyorum)

hocam sonuna kadar okudum ellerinize sağlık nedir bu hashtag sistemi

wmaraci
reklam

TuncerDemir TuncerDemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Front-end developer
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 18 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Artık insanlar her siteye girmiyor, En bilinçsiz kişi bile gidiyor en yaygın siteye bakıyor.
Size tavsiyem 1 siteniz olsun ama tam olsun.

Projeler araştırın, daha önce yapılmamış ama yapılırsa çok ses getirecek şeyler. Mesela 10 adet siteniz var hangi birine yetişebilirsiniz?

İnternet kullanıcısı artık uyanık, İnsanların umrunda değil sen para kazanmışsın kazanmamışsın.
Ses getiren proje yapın. Gerçekten para kazanmak ve bu işten geçinmek istiyorsanız. Yoksa blogla felan olacak iş değil.

Blog ile dolu para kazanan kişi var ama eskidendi, herkes bir yeri tuttu bu saatten sonra boş yer kalmadı, farklı bir proje geleceği görmeniz ve ona göre hareket etmeniz gerek.
genchakan

kişi bu mesajı beğendi.

Hızlı deneyin, hızlı başarısızlığa uğrayın ve hızlı bir şekilde kendinizi yenileyin.
― T. Peters

Michel Michel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 66 / 62
  • Ticaret 7, (%100)

tncrdmr adlı üyeden alıntı

Artık insanlar her siteye girmiyor, En bilinçsiz kişi bile gidiyor en yaygın siteye bakıyor.
Size tavsiyem 1 siteniz olsun ama tam olsun.

Projeler araştırın, daha önce yapılmamış ama yapılırsa çok ses getirecek şeyler. Mesela 10 adet siteniz var hangi birine yetişebilirsiniz?

İnternet kullanıcısı artık uyanık, İnsanların umrunda değil sen para kazanmışsın kazanmamışsın.
Ses getiren proje yapın. Gerçekten para kazanmak ve bu işten geçinmek istiyorsanız. Yoksa blogla felan olacak iş değil.

Blog ile dolu para kazanan kişi var ama eskidendi, herkes bir yeri tuttu bu saatten sonra boş yer kalmadı, farklı bir proje geleceği görmeniz ve ona göre hareket etmeniz gerek.

Hocam önce ki mesajlarımda da yazdım. Herkesin aklında farklı projeler vardır. Ancak hayata geçirmek için yazılım, reklam derken binlerce lira para gerekiyor. Üstüne kendinize ya tutmazsa? diye soruyorsunuz ister istemez.

• Üyelik 07.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 18 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

Michel adlı üyeden alıntı

Hocam önce ki mesajlarımda da yazdım. Herkesin aklında farklı projeler vardır. Ancak hayata geçirmek için yazılım, reklam derken binlerce lira para gerekiyor. Üstüne kendinize ya tutmazsa? diye soruyorsunuz ister istemez.

Bakın, benim şuan kafama yatan bir proje var, ve sırf bu günler için kodlama öğrendim.
Şuan boşa atacak bir kuruşum bile yok. Şu an şu saatte takır takır kod yazıyorum ne için? Geleceğim için. Bazen bir şeyleri yapmak için o şeylerin çilesini çekmek gerek.

Vaktiniz bol ise, yinede kafanıza girmiş gibi olmıyım da!! Vaktiniz bol ise gereksiz sitelerinizi kapatın. ve düşünün internet kullanıcısı ne ister?

Neden sosyal ağlar tutuyor? veya neden forumlar? Her platformun kendine göre bir cazibesi vardır. Şuan örnek vermek gerekirse bir blog'a giriyorum tema çok güzel şekilde yapılmış başka bir foruma giriyorum yine aynı tema ve gereksiz bir çok bilgi.

Blogların %80'i her daldan çalışıyor her konuda bir şey yazılmış. Ne gerek var? Sadece teknoloji ise teknolojiye odaklan veya doğa ise doğa ile ilgilen.

Birçok kişi bu işi yapıyor ama para için, işten zevk almalısınız önce zevk sonra para gelir. Sağdan soldan alıntı ile bu işler yürümez.

Size tavsiyem kapatın gereksiz projeleri düşünün güzel bir proje bulun. Hem o kapattığınız gereksiz sitelerin cebinizdeki masrafları gider hemde o gereksiz masraflar ile kim bilir kafandaki o projeyi gerçekleştirirsiniz?

İnternet çabuk değişir, Son üç senede internette neler neler girdi hayatımıza.
genchakan

kişi bu mesajı beğendi.

Hızlı deneyin, hızlı başarısızlığa uğrayın ve hızlı bir şekilde kendinizi yenileyin.
― T. Peters
wmaraci
wmaraci

Michel Michel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 66 / 62
  • Ticaret 7, (%100)

tncrdmr adlı üyeden alıntı

Bakın, benim şuan kafama yatan bir proje var, ve sırf bu günler için kodlama öğrendim.
Şuan boşa atacak bir kuruşum bile yok. Şu an şu saatte takır takır kod yazıyorum ne için? Geleceğim için. Bazen bir şeyleri yapmak için o şeylerin çilesini çekmek gerek.

Vaktiniz bol ise, yinede kafanıza girmiş gibi olmıyım da!! Vaktiniz bol ise gereksiz sitelerinizi kapatın. ve düşünün internet kullanıcısı ne ister?

Neden sosyal ağlar tutuyor? veya neden forumlar? Her platformun kendine göre bir cazibesi vardır. Şuan örnek vermek gerekirse bir blog'a giriyorum tema çok güzel şekilde yapılmış başka bir foruma giriyorum yine aynı tema ve gereksiz bir çok bilgi.

Blogların %80'i her daldan çalışıyor her konuda bir şey yazılmış. Ne gerek var? Sadece teknoloji ise teknolojiye odaklan veya doğa ise doğa ile ilgilen.

Birçok kişi bu işi yapıyor ama para için, işten zevk almalısınız önce zevk sonra para gelir. Sağdan soldan alıntı ile bu işler yürümez.

Size tavsiyem kapatın gereksiz projeleri düşünün güzel bir proje bulun. Hem o kapattığınız gereksiz sitelerin cebinizdeki masrafları gider hemde o gereksiz masraflar ile kim bilir kafandaki o projeyi gerçekleştirirsiniz?

İnternet çabuk değişir, Son üç senede internette neler neler girdi hayatımıza.

Öncelikle önerileriniz için teşekkür ediyorum hocam. Yazdıklarınız dikkat ile okudum. Tek bir site üzerinden ilerlemeye çalışacağım sanırım.

• Üyelik 07.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 18 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

Öncelikle önerileriniz için teşekkür ediyorum hocam. Yazdıklarınız dikkat ile okudum. Tek bir site üzerinden ilerlemeye çalışacağım sanırım.

Tek bir site üzerinde yoğunlaşın diğer konulara da girmek isterseniz eğer klasör sistemi ile /teknoloji/ , , /doga/ diye gidebilirsiniz. Başlangıçta geleceği düşünerek giderseniz. ve sitenizi devamlı geliştirip yeni yeni özellikler eklenlerseniz kullanıcı sitenizi aklına kazır.
ntka

kişi bu mesajı beğendi.

― T. Peters

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2761
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)

Yorumunuz için teşekkür ediyorum hocam, gerçekten kazanan birinin yol gösterici bir yorum yapması çok hoş. Yanlış anlamazsanız bir kaç soru sormak istiyorum. Adsense'ye bu site ile mi başvurdunuz? Bi de illa belli bir alan seçmek gerekir mi sizce? Tek bir site ile kategorilere ayırıp birden fazla alana yönelmek olumsuz sonuçlar mı doğurur?

İlk sorunu yanıtlim önce bu site ile başvurmadım.
Diğer sorun ise İlla bir katagori olmasına gerek yok ama ilgilenebileceğin bir katagori olursa daha uygun olur 10 katagori yapabilirsin ilgilendikden sonra tamamen ilgi isteyen birşey site dediğim gibi.

Hologram adlı üyeden alıntı

hocam sonuna kadar okudum ellerinize sağlık nedir bu hashtag sistemi

bildiğiniz facebook ve twitter hashtag sistemi işte bende kendi siteme uyguladım google amca için işe yarar bir sistem gibi duruyor ama bakıcaz zamanla belli olur.

Bendeki çalışma mantığı şöyle bir kalimeyi #ali hashtag etiketi ekliyor o kelimeye tıkladığnda aynı kelimeyi içeren sayfaları buluyor wordpress deki etiket sistemi gibi

Örnek olarak vereyim.
Bu sayfada #oyun kelimesini etiketledim.
http://www.ntoyun.net/araba-futbolu-d2673.html oyun kelimesine tıkladığında
içinde oyun kelimesi geçen sayfaları bulur
http://www.ntoyun.net/etiket.html&tag=oyun sonuç bunun gibi wordpress de etiket sistemi olarak geçer bu ama ben wordpress kullanmıyorum.

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye

carlito1914 carlito1914 Grafiker Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 1026
  • Beğeniler 510 / 252
  • Ticaret 3, (%100)
adblock eklentisinin google crome v.b tarayıcılardan kaldırılması için change.org'da bi imza kampanyası başlatılsa etkisi olur mu acaba?

"Gafasına göre takılan adam"

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Merhaba arkadaşlar;
Bu konuyla alakalı olarak ben de biraz içimi dökmek istiyorum. Aklıma binlerce proje geliyor ama hep klasik şeyler. Yok şarkı sözleri, yok nerenin plakası, yok nerenin alan kodu, yok burçlar vs. vs. vs. aklınıza gelebilecek binlerce içerik. Sonra diyorum ki bunların hepsine yetecek bütçem yok blogger'a yöneleyim. Sonra açıyorum bir blog, örneğin: sarkisozleri.blogspot.com sonra ona içerik girerken hop aklıma geliyor nerenin plakası. Sonra açıyorum nereninplakasi.blogspot.com buna içerik girmeye başlarken bir önceki çöp oluyor. Sonra bunu doldururken hop aklıma başka bir tane daha geliyor ona geçiyorum falan derken bir önceki bloglar çöp haline geliyor.

Belli bir zaman sonra bir bakmışsın ki elinde yüzlerce blog var ve bomboş. Yalan olmasın 20'den fazla Google hesabım, 2.000'e yakın bu şekilde açıp beklettiğim blog var. Ki bunların her birine içerik girmeye ömrüm yetmez.

Şunu belirtmek isterim lakin;
Ben diğer arkadaşlar gibi tek bir siteye, konuya yönel falan diyemem ama günümüzde en doğrusu bu olmalı ki çoğu kişi bu şekilde başlıyor. Günümüzde bile kişisel blog kavramı değişti. Bundan 5-6 sene önce kişisel blog denince akla, "Bugün 5 ocak" şeklinde başlık açılırdı, o gün yaşadıklarını yazarlardı. Sonrasında okuduğu kitaptan anladıklarını yazarlardı, ona keza izlediği filmi yorumlardı vesaire. Şimdi ne oldu. Hemen bir kişisel blog açılıyor ve oluşturulan ilk 3 kategoriyi sana söyleyeyim. 1- Kendi Kalemimden 2- WordPress 3- Webmaster ve bunun gibi tonlarca kategori açılıp, birbirinden farklı kaynaklardaki yazıları toplayıp özgünleştirme çabalarıyla içerik giriliyor. İşte bunun adı kişisel blog değil. Ya da sadece bir konu üzerine açılmış bir blog değil.

Gerçekten kişisel blog arıyorsanız eğer; barisunver.com girin ve bir görün derim.
Birbirinden farklı kaynaklar olmadan sadece kendi yorumunu yazan bir bloga örnek ise beyn.org, beyazitkolemen.com
Bunlar sadece benim takip ettiklerime örnek. Sizlerin de vardır bu şekilde örnek gösterebileceği bloglar. Ancak böyle olunursa amaca ulaşılır düşüncesindeyim.

Ek Olarak;
Kendimize bir blog açtığımızda, tasarımda değişiklikler yapmak için, birbirinden farklı fonksiyonlar ekleyebilmek için bilgi sahibi olmadığımızdan dolayı ve bu işi bilenlere ücreti karşılığında yapmaya çekindiğimizden dolayı soğuyoruz bazı projelerimizden. Yukarıda örneklerini verdiğim gereksiz site projelerinin haricinde inan bana çok ses getirebilecek projelerim var lakin benim öncelikli aradığım şey zaman. Yaklaşık 1 senedir her ay düzenli olarak para harcadığım, her eklentisine kuruşu kuruşuna para ödediğim bir projem var ve halen sürmekte. Bakalım ne zaman piyasada olacak.

Biraz uzun oldu lakin okuduysanız teşekkür ederim. Yeri gelmişken içimi dökmek istedim.
Saygılarımla.
ntka Michel genchakan

kişi bu mesajı beğendi.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)
https://wmaraci.com/forum/konu-disi/iyiki-dogdun-google-google-egitim-videosu-275677.html :)
Michel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al