wmaraci reklam

Anket : Seçim sonuçlarından memnun musunuz?

102 Mesajlar 14.046 Okunma
smmexpress

Kingjames Kingjames WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 05.07.2015
    • Yaş/Cinsiyet 41 / E
    • Meslek Satış temsilcisi
    • Konum Bursa
    • Ad Soyad K** Ö**
    • Mesajlar 900
    • Beğeniler 235 / 265
    • Ticaret 9, (%100)

Gardaşım. Eyalet sistemi olursa Eğer, Kaçak Sigara, Alkol,uyuşturucu, ... Fink Atar ortada.. Amerikadaki Zenci Mahallesi Gibi olur, önünü alamazlar :D

wmaraci
    reklam

mwt mwt RadKod-İzmir Web Tasarım Kullanıcı
    • Üyelik 16.06.2015
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Yazılım
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad A** B**
    • Mesajlar 839
    • Beğeniler 124 / 150
    • Ticaret 50, (%96)

Kingjames adlı üyeden alıntı

Gardaşım. Eyalet sistemi olursa Eğer, Kaçak Sigara, Alkol,uyuşturucu, ... Fink Atar ortada.. Amerikadaki Zenci Mahallesi Gibi olur, önünü alamazlar :D

atmadığınımı sanıyosun?
    denizbabasi

kişi bu mesajı beğendi.

akbas akbas Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 16.01.2015
    • Yaş/Cinsiyet 43 / E
    • Meslek Turizm
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad F** A**
    • Mesajlar 368
    • Beğeniler 174 / 161
    • Ticaret 23, (%100)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Ben sonuçlardan memnun değilim fakat şaibesiz hilesiz hurdasız bir seçim oldu ve millet de bu kararı verdiyse diyecek bir şey yok. Ellerinde fırsat varken bir noktada anlaşıp hesap soramamalarının bedelini %10 oy kaybıyla ödediler. Geçen seçim muhalif partilere verirken iyi olan seçmene şimdi aptal saptal yorumlar yapılıyor, yani hep mi halk yanlış bu partilerde hiç mi kusur yok ?

Vardır bunda da bir hayır, yine uzlaşılamaz sonuçlar çıksa 3 ay sonra yeniden bi seçime gitsek daha mı iyi olacaktı ya da ne değişecekti ? 3 ay da bir seçim yapıp duracakmıyız, muhalif olduğum halde ben bunaldım, biz hesap sorsunlar birlik olsunlar diyorduk o da olmayacaktı zaten.

İnanılmaz çark edişlere şahit olacağız gibi görünüyor. Aydın Doğan ilk günden selamı çakmış mesela :D bakalım kimler nasıl çark edecek daha ...

İnanırmısın en çokta ona şaşırıdm ben.Merakla takip edeceğim doğanı.

• Üyelik 05.07.2015
    • Yaş/Cinsiyet 41 / E
    • Konum Bursa
    • Ad Soyad K** Ö**
    • Mesajlar 900
    • Beğeniler 235 / 265
    • Ticaret 9, (%100)

mwt adlı üyeden alıntı

atmadığınımı sanıyosun?

şuan Sana Söylenecek Sözüm yokki. gerçekten. Daha Açayım ozaman konuyu
    Esrar gibi türevler markette Satılır.. reyonlarda. Bi Dadına Bak Hemşerim Derler, öyle al)
    -------------

Genel

Lol

wmaraci
    wmaraci

Klzmoon Klzmoon WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 04.06.2015
    • Yaş/Cinsiyet 25 / E
    • Meslek IU.UX / Motion graphic design
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad E** B**
    • Mesajlar 314
    • Beğeniler 222 / 176
    • Ticaret 0, (%0)
    "Yol yapılıyor, araba yapılıyor en önemlisi hastanelerde düzgün hizmet alıyoruz ayrıca birde okullarda kitap ücretsiz dağıtılıyor bu kadar BÜYÜK hizmeti hangi partı yapar?"

Tüm partiler yapar bunları ulan yıl olmuş 2015 be vizdansız! Bu olanakları sağlayamayan iktidarın "İktidarsızlığı" baştan belli olmuştur. Cumhuriyetin çeyreğinde uçak ve araba zaten üretiyorduk neden durduruldu? yıl olmuş 2015 araba üretiyoruz ARABA ARABA!! diye sevinip gezenlere hiç birşey demiyorum. Yazık Güzel Ülkeme Yazık ne hallere düştük. Böyle bir millet bu kararı verdiyse yapacak tek birşey var ülkeden basıp gitmek allah sizin gibileri bildiği gibi yapsın be birşeyde demiyorum. Ne kadar geriye gitmek için hevesliymişsiniz, siyasetten'de "Dinden'de" soğuttunuz insanı.
    webtegez AlperenAtasever anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 12.02.2012
    • Yaş/Cinsiyet 38 / E
    • Meslek Grafiker
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad C** Ş**
    • Mesajlar 1930
    • Beğeniler 1527 / 1150
    • Ticaret 25, (%100)

akbas adlı üyeden alıntı

İnanırmısın en çokta ona şaşırıdm ben.Merakla takip edeceğim doğanı.

Bu iş hep böyledir. Bu saatten sonra muhalefet falan yapmaz, suyuna gidip yine menfaatine bakacaktır. Akitten beter savunucusu olursa da şaşırmam.

Hangi yazarlar ne ölçüde çark edecek gerçekten bende merak ediyorum, kim samimi kim üçkağıtçı bu dönemlerde ortaya çıkar. Nasıl Numan K. Yiğit B. Süleyman S. gibiler kazanan atı görüp muhalifken birden değiştilerse, nasıl ki gemi su alırken Sevilay Y. vs. gibiler birden değiştilerse bu beklenmeyen sonuçlardan sonra da bir çok değişen isim göreceğiz.
    akbas

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.07.2015
    • Yaş/Cinsiyet 41 / E
    • Konum Bursa
    • Ad Soyad K** Ö**
    • Mesajlar 900
    • Beğeniler 235 / 265
    • Ticaret 9, (%100)

Klzmoon adlı üyeden alıntı

"Yol yapılıyor, araba yapılıyor en önemlisi hastanelerde düzgün hizmet alıyoruz ayrıca birde okullarda kitap ücretsiz dağıtılıyor bu kadar BÜYÜK hizmeti hangi partı yapar?"

Tüm partiler yapar bunları ulan yıl olmuş 2015 be vizdansız! Bu olanakları sağlayamayan iktidarın "İktidarsızlığı" baştan belli olmuştur. Cumhuriyetin çeyreğinde uçak ve araba zaten üretiyorduk neden durduruldu? yıl olmuş 2015 araba üretiyoruz ARABA ARABA!! diye sevinip gezenlere hiç birşey demiyorum. Yazık Güzel Ülkeme Yazık ne hallere düştük. Böyle bir millet bu kararı verdiyse yapacak tek birşey var ülkeden basıp gitmek allah sizin gibileri bildiği gibi yapsın be birşeyde demiyorum. Ne kadar geriye gitmek için hevesliymişsiniz, siyasetten'de "Dinden'de" soğuttunuz insanı.
    Gardaş Giderken hızlı tireni kullan.
    akbas

kişi bu mesajı beğendi.

akbas akbas Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 16.01.2015
    • Yaş/Cinsiyet 43 / E
    • Meslek Turizm
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad F** A**
    • Mesajlar 368
    • Beğeniler 174 / 161
    • Ticaret 23, (%100)

Klzmoon adlı üyeden alıntı

Yoldan yararlanıyorsun.
    Hastaneden yararlanıyorsun.
    Yeni iş güçü sayesinde açılan büyük avmlerden marketlerden yararlanıyorsun.
    Yapılan parktan eğlence merkezlerinden yararlanıyorsun.
    Ülkenin tarımı sayesinde üretilen gıdalardan yararlanıyorsun.
    Ülkenin enerjisinden yararlanıyorsun.
    Ülkenin sunmuş olduğu eğitimden yararlanıyorsun ( her ne kadar yanlış olsada )
    Ülkenin sunmuş olduğu diğer bütün hizmetlerden yararlanıyorsun.
    Şimdi şükretmiyor lanet ediyorsun.
    Kusura bakma bizde senin gibilere nankör denir.Ülkemizde bir çok sınır kapısı var dilediğini kullanabilirsin. Gidişine çok üzüldüm inan filan demiycem.Senin gibilerin ülkeden silinmesi ve LikeSend gibi arkadaşlarında kazanılması taraftarıyım.

Bir seçim yapıldı iyi veya kötü şimdi ne yapacağız bunu konuşacağımıza neler yapıyorsunuz.

İyiki gidiyorsun senin olduğun ülkeden tat gelmez bize.Var git de rahat edelim.

Ek Olarak: Ayrıca eklemek istiyorum neden uçak üretimi durdurulmuş demişsin.Biliyorsun ki bu girişim Atatürk tarafından başlatılmış hatta şöyle söylemiştir kendisi ; Bütün tayyarelerimizin ve motorlarının memleketimizde yapılması ve hava harp sanayinin bu esasa göre inkişaf ettirilmesi icâp eder

Uçak üretimi benim bildiğim 1945 yıllarında son buldu.Bu dönemde 13. türkiye hükemeti başında Chpi vardı ve onunbda başında Sayın Şükrü Saracoğlu vardı.
    YasinErgul Kingjames

kişi bu mesajı beğendi.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
    • Üyelik 05.04.2011
    • Yaş/Cinsiyet 31 / E
    • Meslek Yazılım Geliştirici
    • Konum Konya
    • Ad Soyad İ** U**
    • Mesajlar 4900
    • Beğeniler 1419 / 2962
    • Ticaret 45, (%100)
    Kendini mükemmel görüp AKP'ye oy veren yüzde elli aptal yerine konulduğu için, insanlar kendi muhalif partisinden hesap soramadığı için AKP tek başına iktidar oldu. Adam hala bu halk daha kötülerini görür umarım diyor. Ne diyeceksin ki şimdi sen bu adama. Bu seçimlerde muhalefetin elinde çok sağlam malzemeler vardı. Bu malzemeyi doğru dürüst kullanamayan muhalefette suç. Nasıl halk 7 Haziran'da AKP'ye bir ders vermişse 1 Kasım'da da muhalefete ders verdi. Artık AKP seçmenini aptal yerine koymayı bırakın. Komik duruma düşüyorsunuz. 13 yıldır iktidarda olan ve bir 4 yıl daha iktidarda olacak olan partiden bahsediyoruz. Demek ki insanlar muhalif partilerde göremediklerini AKP'de görüyorlar. Madem halk cahil, bu kadar cahil insandan oy alamayanlar ne peki?
    WampiR Kakarotto TheLacivert

kişi bu mesajı beğendi.

OmerGunay OmerGunay https://omergunay.net Kullanıcı
    • Üyelik 15.05.2015
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Meslek PHP Developer
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad Ö** G**
    • Mesajlar 1207
    • Beğeniler 382 / 381
    • Ticaret 16, (%100)
    Ak partiyi zerre kadar sevmeyen oy bile kullanmayan biri olarak şunları söylüyorum. Yeter artık bu tartışmalar. Neyi tartışıyoruz. Cumhuriyeti bize kim hediye etti ? Hediye ederken sizin istediğiniz çıkmazsa cahil halk dersiniz mi dedi? Bırakın bunları arkadaşlar.

Halk kendi yöneticisini kendi seçiyor. İsteyen istediği yere oy veriyor. Bu durumda kazananı tebrik etmek varken. Yok bu ülke daha çok bela görür falan filan. Ha bende istemiyorum ak partiyi ama. Ak parti de kötünün iyisi kardeşim. Chp dinle uğraşır , mhp ırkçılık yapar , hdp pkk yı destekler.(Bunlar yapıyorlar diye demiyorum ama halktaki algı bu şekilde)

Birisi Osmanlı geliyor geriye gidiyoruz demiş. Avrupada Osmanlı geliyor diye titriyor resmen. Peki niye? Çünkü bir emirle ülkesindeki dansı kaldıran bir güçtü o osmanlı. Osmanlı gelmesin diyenleri hiç anlamıyorum zaten. Nedense hep Atatürk üzerinden gidiliyor. Atatürkle tayyip erdoğan kıyaslanıyor. Sen kıyasladıkça onlar da kıyaslar.

Atatürk Cumhuriyeti getirirken halka mı sormuş ? Sormamış da yanlış mı yapmış.? Neyi tartışıyoruz arkadaş. Olayları akışına bırakın biraz.

NOT: Şimdi sağdan soldan arkadaşlar cevap yazacaklar biliyorum ama benim bir taraf tutmadığımı gözeterek yazsınlar. Objektif olarak bakan biriyim ben. Yani yok sen dinsizsin yok atatürk düşmanısın falan yorumları olmasın. Bişey açıklamaya çalıştım sadece. Sürçi lisan ettimse affola.

Herkes yediğinden ikram eder..(Yavuz Sultan Selim)
    wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al