wmaraci reklam

Sağlık Projeme Ortak Arıyorum

43 Mesajlar 4.789 Okunma
wmaraci reklam

Ucantereyagi Ucantereyagi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 516
  • Beğeniler 88 / 180
  • Ticaret 12, (%83)
Hayretle okudum.

wmaraci
reklam

YazilimDahisi YazilimDahisi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazilim
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 38 / 44
  • Ticaret 4, (%75)

mikekhan adlı üyeden alıntı

YazilimDahisi hocam eğer domain bulamazsanız benimle iletişime geçiniz. inş o şahıs da çalıştıramaz o sistemi.

domainim hazır: doktoruara.com :) Sistemi çalıştıramaz hocam. Domainide geri alacağım. Godaddy den geri donus bekliyorum.

Khan Khan no pain no gain Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 271 / 173
  • Ticaret 53, (%100)
YazilimDahisi yedekli olmanıza sevindim :) bu arada bana güzel bir sosyal sorumluluk proje fikri verdiğiniz için teşekkür ederim. Mayıs ayında çalışmaları bitireceğim bende.

• Üyelik 17.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazilim
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 38 / 44
  • Ticaret 4, (%75)

mikekhan adlı üyeden alıntı

YazilimDahisi yedekli olmanıza sevindim :) bu arada bana güzel bir sosyal sorumluluk proje fikri verdiğiniz için teşekkür ederim. Mayıs ayında çalışmaları bitireceğim bende.

Sistemi yazan benim kardeşim. Tabikide yedekli olacak. Ama bu şahsiyetsiz zeki olduğunu sanıyor. Kimse emeklerimin ustune yatamaz. Havasını alır. Sanada başarılar dilerim. Yoluna kesinlikle tek devam et. Malum beni gördün...

wmaraci
wmaraci

Khan Khan no pain no gain Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 271 / 173
  • Ticaret 53, (%100)
YazilimDahisi hocam sende aman aman o projene devam et. gerçekten çok heves etmiştim. yarı yolda kalmasın. yedekli derken domain yedeğinizi bahsetmiştim ;-) sitenin yedeği olmazla olmaz ki hocam zaten

newyorker newyorker Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek turizm
  • Konum ABD
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 15 / 107
  • Ticaret 11, (%73)
Herkese merhaba oncelikle bu arkadasla is yapacaklara burdan sesleniyorum 40 kere dusunun ve kendinizi saglama almadan kesinlikle is yapmayin arkadas sahtekar yalancinin tekidir sahitlerimiz burda simdi gelelim arkadasin sahtekarliklarina arkadasla bastan konustuk sonradan kivirdikca kivirdi akli sira beni dolandiracak benimle is yapan herkes bilirki kimsenin kurus emegi hakki gecmemistir ama arkadas turkiyede kac mahkemesi var kac tane borc mahkemesine cikiyor haddi hesabi yoktur sanirim neyse gelelim konuya iyilik yaptik nankorluk yapti akli sira birilerini dolandiracagini zannediyor akli sira buraya gelmis masum rolleri yapiyor arkadasla konustugumuzda sirket kuralim dedik baktik 8 bin tl masraf dedi bi arastiralim sirket kurulana kadar ortak bir sunucuda domainide ayni yerde ikimizin ortak erisebilecegi firmada kuralim dedik ilk once OK dedi ve hatta wmaracida uye olan Firma yetkilisi yasin beyle ortak whatsapp konusmamiz olmustur kendiside buradadir ancak arkadas demistirki Ben turk firmalarina guvenmiyorum domain sende kalsin sunucuyu fransa location alalim dedi bende ok dedim birincisi arkadasa bin kusur dolar gonderdim 250 dolari abi borc mahkemesine ciktim odeme yapcam dedi ok kardesim dedim magduriyetini giderdim gonderdigin paradan sunucu alcam dedi sunucu alinmadi benden aldigi parayla kiz arkadasiyla keyfi alem yapmistir hatta whatsapptaki msjlarima 3 gun dogru duzgun cvp vermemis otobuste kiz arkadasiyla kahkahali resmini whatsapptan atmis 2 gun sonrada kiz arkadasim is kazasi gecirdi yanina geldim hikayeleri uydurmustur tabi bende yedim :) gonderdigi resmi unutmus olacakki yalanlari yutturamadi herneyse ftp sifrelerini verecegini soyleyip dosyalari yedekleyelim dedigimde 3 gun hikayeler uydurup yok sifreler random yok yanimda dgl hikayeleri uydurmustur neyse yedekleri gonderdikten 1 gun sonraki konusmamizda arkadasin surekli para istemeleri sahtekarligini zaten ortaya koyuyor benim iyi niyetimi her defasinda suistimal etmistir sunucu alinmadi arkadas sirket kurulumu icin daha arastirma bile yapamamis 8 bin kilometre uzaktan Ben basit sirket kurulumunu soyledim arastircam dedi 1 hafta gidis o gidis :) arkadas ilk konustugumuzda 10 aydir calismiyorum sirf bu yazilimla ugrasiyorum demis bikacgun sonra isteyim abi patron ukraynada oldugu icin maaslari alamadik mahkemeye cikicam borcumu odeyemiyorum 250 dolar gonder demis 200 dolar destek oldum :) arkadasla en son konusmamizda sanki karsisinda cocuk kandiriyor gibi konusmalar yalanlar hikayeler anlatmistir gonderdigim parayla zevkinin pesine dusmus benim icin kiz arkadasim daha onemli demistir benim icin once is gelir Sen daha ticaret ahlakini ogrenememisin aklin sira milleti kandircaksin yemezler :)

Ek Olarak: Herkese merhaba oncelikle bu arkadasla is yapacaklara burdan sesleniyorum 40 kere dusunun ve kendinizi saglama almadan kesinlikle is yapmayin arkadas sahtekar yalancinin tekidir sahitlerimiz burda simdi gelelim arkadasin sahtekarliklarina arkadasla bastan konustuk sonradan kivirdikca kivirdi akli sira beni dolandiracak benimle is yapan herkes bilirki kimsenin kurus emegi hakki gecmemistir ama arkadas turkiyede kac mahkemesi var kac tane borc mahkemesine cikiyor haddi hesabi yoktur sanirim neyse gelelim konuya iyilik yaptik nankorluk yapti akli sira birilerini dolandiracagini zannediyor akli sira buraya gelmis masum rolleri yapiyor arkadasla konustugumuzda sirket kuralim dedik baktik 8 bin tl masraf dedi bi arastiralim sirket kurulana kadar ortak bir sunucuda domainide ayni yerde ikimizin ortak erisebilecegi firmada kuralim dedik ilk once OK dedi ve hatta wmaracida uye olan Firma yetkilisi yasin beyle ortak whatsapp konusmamiz olmustur kendiside buradadir ancak arkadas demistirki Ben turk firmalarina guvenmiyorum domain sende kalsin sunucuyu fransa location alalim dedi bende ok dedim birincisi arkadasa bin kusur dolar gonderdim 250 dolari abi borc mahkemesine ciktim odeme yapcam dedi ok kardesim dedim magduriyetini giderdim gonderdigin paradan sunucu alcam dedi sunucu alinmadi benden aldigi parayla kiz arkadasiyla keyfi alem yapmistir hatta whatsapptaki msjlarima 3 gun dogru duzgun cvp vermemis otobuste kiz arkadasiyla kahkahali resmini whatsapptan atmis 2 gun sonrada kiz arkadasim is kazasi gecirdi yanina geldim hikayeleri uydurmustur tabi bende yedim :) gonderdigi resmi unutmus olacakki yalanlari yutturamadi herneyse ftp sifrelerini verecegini soyleyip dosyalari yedekleyelim dedigimde 3 gun hikayeler uydurup yok sifreler random yok yanimda dgl hikayeleri uydurmustur neyse yedekleri gonderdikten 1 gun sonraki konusmamizda arkadasin surekli para istemeleri sahtekarligini zaten ortaya koyuyor benim iyi niyetimi her defasinda suistimal etmistir sunucu alinmadi arkadas sirket kurulumu icin daha arastirma bile yapamamis 8 bin kilometre uzaktan Ben basit sirket kurulumunu soyledim arastircam dedi 1 hafta gidis o gidis :) arkadas ilk konustugumuzda 10 aydir calismiyorum sirf bu yazilimla ugrasiyorum demis bikacgun sonra isteyim abi patron ukraynada oldugu icin maaslari alamadik mahkemeye cikicam borcumu odeyemiyorum 250 dolar gonder demis 200 dolar destek oldum :) arkadasla en son konusmamizda sanki karsisinda cocuk kandiriyor gibi konusmalar yalanlar hikayeler anlatmistir gonderdigim parayla zevkinin pesine dusmus benim icin kiz arkadasim daha onemli demistir benim icin once is gelir Sen daha ticaret ahlakini ogrenememisin aklin sira milleti kandircaksin yemezler :)

Ek Olarak: 60 bin tl butcem var demedim hayatin yalan olmus :) ilk actigin basliktada yazim halen duruyor muhtemelen 60 bin civari harcama yapmak gerekiyor dedim :) hicbirzaman 60 bin liram var demedim dahada fazlasi var cok sukur onda sorun yok yokta sorun sende sokaga sacacak paramiz yok senin gibi sahtekarlarin hikayelerine aldanip yolunacak kaz degiliz kardesim ;) yalanlarin kisa surede ardi sira geldi hikayelerini kendine sakla para verdim sana aklin sira kurnazlik yapacaksin godady istedigin kadar bekle bekleyecegini :) transferi yapan sensin parasini odedim ;) belgem var gecelim bunu hikayelerini kendine sakla 2 gram aklinla carpacak baska birini bul Ben yanlis adresim ticaret ahlakini bilmez utanmadan baslik acarsin :) seni kurnaz seni ha yapamazsin edemezsine gelince gel yarin denemelik bi acalim caljstirabiliyormuyuz calistiramiyormuyuz gorelim godadyede selamimi soyle parasini iade edersin domaini alirsin :)

• Üyelik 17.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazilim
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 38 / 44
  • Ticaret 4, (%75)
Yazmissin da yazmissin uydurmussunda uydurmussun. Hadi çalıştır elinden opucem. Üçkâğıtçı. Yasin dediğin adam senin adamın. Neyse al domaini cegizine sakla

• Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek turizm
  • Konum ABD
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 15 / 107
  • Ticaret 11, (%73)
Yasin isimli uye arkadasimiz kendiside burdadir babamin oglu degildir biz bu sahtekar arkadasa iyilik yaptik Yasin hocamizla whatsapptan ilk soyledigim kelime su olmustur kendiside burdadir hocam bir projemiz var bu projemiz icin sirket kurulana kadar ortak erisimimizin olacagi domain sunucu firmasi ariyoruz dedigimde kendiside sagolsun yardimci olabileceklerini soyledi bende Yasin hocam ortagimda gelsin beraber konusalimki hersey seffaf olsun gizli sakli is yapar gibi olmasin demisimdir kendiside burdadir konusmalarimiz duruyor kimseye hikaye anlatmam hikayelerede karnim tok ama arkadasin hayati yalan Dolan palavra hikayelerini kendine sakla kardes bu kafayla bir karis ilerleyemezsin Ben senin projenden daha iyisini yaptiririmda Sen daha iyisini yapamazsin sebepleri sahtekarlik kanina islemis 2 gram aklinla kendini yazilimci zannediyorsun senin 10 ayda yazdim dedigin yazilimi 20 gunde yapiyorlar cebine uc bes kurus girdi kendini dunyayi fethettigini zannettin ucuz zihniyetinle kendini kandirirsin ;)

Ek Olarak: Elimden opeceksin zaten :D

Ek Olarak: Yalansa yalan de kendinle karistiriyorsun galiba yalan Dolan olmus hayatin kurnaz senin yanina birakicami mi sandin cocukmu kandiriyorsun sahtekar gel burda konusmalarimiz aklin sira kandiracak yolacak kaz ariyorsun aptalmi sandin sen insanlari sana para versin karsiliksiz enayimi var varsa getir bende bi goreyim kurnaz seni :)

• Üyelik 17.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazilim
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 38 / 44
  • Ticaret 4, (%75)
Gökhan Elma, Tek kelime ile hayatın hikaye senin. Ulan üçkağıtcı kendi ağzınla Türkiye de dolandırmadık banka bırakmadım diye sen değilmisin. Aklın hep kurnazlıklara yalanlara çalışıyor. Facebook reklamı verdim dedin senin yalancı olduğunu o gün anladım. Bana gönderdiğin parada zaten sistemi alabilmen içindi. Çünkü biliyorsun 4 bin liraya bu sistemi sana yazacak yazılımcı varsa açlıktan nefesi kokuyordur. Ben sana karsı herseyde dürüst oldum. ve demişsin kız arkadası ile resim attı. Sen kimsin ki ben sana resim atacağım. Üçkağıt ustası seni. Sistemide dağıtıyormussun :) Umrumda değil. Çalıştıra bilen varsa hayrını görsün helal olsun ama imkansız :) Türkiye dışına çıkmıssın ya aynı orda ki ingilizlere donmüşsün. Karaterin yok olmuş. 20 günde yazacak yazılımcı varsa gelsin elini öpeyim. Atma şakir. Benim 2 gram aklım en azından dürüstlüğüne çalışıyor. Senin gibi insanların emeklerini çalmaya değil. Ama sende haklısın vurduğun kadarı yanına kar kalır nede olsa Türkiye'de yasamıyorsun ulaşılmasıda zor sana. Dediğin gibi Paran olsa Türkiye'de ki banka kredi borçlarını ödersin. At yalanı seveyim inananı işine bak. Tehditte ediyorsun ya gelmezsen adam değilsin. Zaten yürek olsa sende tehditin bile adam gibi olur. Yanıma adam gönderecekmiş. Vay kabadayı seni vay...

• Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek turizm
  • Konum ABD
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 15 / 107
  • Ticaret 11, (%73)
Kardes sen kendi hikayelerine kendin bile inanir olmussun Ben sana bankaya borcum vardi 2012 de bin tl dedim halen diyorum odemedim avukat aradi senin gibi sahtekar biriydi vermiyorum gel alabiliyorsan al dedim organizetorluk yaptim parayla tartarim seni bin tl yi mi odeyemicem sahtekar seni :) konusmana devam et konusmalarin halen duruyor msjlarinda halen duruyor hayatin yalan Dolan olmus herkesi kendin saniyorsun :) kendini anlatiyorsun soylediklerinden bir dedigin ikincisini tutmuyor hangi yalanini sayayim sana :) yanina birakicamimi sandin 2 gram aklinla :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al