wmaraci reklam
lidertakipci

Kapatılan Vakıf Üniversiteleri

26 Mesajlar 3.777 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

Esatozel adlı üyeden alıntı

Haklısınız hocam. Bu üniversiteler arasında da hatalı olarak girenler var mı, varsa hangisi tam olarak bilgi edinemedim ama Mevlana Üniversitesinin hatanesi boşaltılmaya başlanmış diye bir yazı da gördüm.

Benim tercihlerim arasında da vardı bu üniversiteler arasında 2 tane bakalım ne olacak.

Üniler içinde sıkıntı yok hepsi doğrudur. Daha çok özel ilk/orta/lise ve ufak tefek derneklerde hatalar yapılmış. İktidar m.vekili de zaten düzeltileceğini hata olduğunu kabul etti. Gerçi Hüdapar da TR Hizbullahının (Lübnan Hiz. ile zerre alakaları yok) siyasi kanadı pek tekin değil, yarı terör örgütü sayılır okulları extra denetim gerektirir fakat sezarın hakkı sezara bu adamlar fetöcü falan değil, ılımlı islamı 1 kaşık suda boğmaya çalışanlar :)

Bu sene üni eğitimleri zorlu geçecek, kadrolar oturana işler yoluna girene kadar çok aksaklıklar yaşanacak, neredeyse tüm ünilerde cemaat hakim güç olarak bulunuyordu ve muhalifleri de eleye eleye okulları kel aynağa çevirmişti, şimdi onları temizleyince geriye koca koca enkazlar kalacak. Eğitimde bu sene kayıp olarak geçecek gibi, Allah yardımıcınız olsun zaten zayıf olan eğitim sisteminde 1 sene de kayıp yaşayacaksınız.

wmaraci
reklam

Esatozel Esatozel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İletişim
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 9 / 5
  • Ticaret 4, (%100)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Üniler içinde sıkıntı yok hepsi doğrudur. Daha çok özel ilk/orta/lise ve ufak tefek derneklerde hatalar yapılmış. İktidar m.vekili de zaten düzeltileceğini hata olduğunu kabul etti. Gerçi Hüdapar da TR Hizbullahının (Lübnan Hiz. ile zerre alakaları yok) siyasi kanadı pek tekin değil, yarı terör örgütü sayılır okulları extra denetim gerektirir fakat sezarın hakkı sezara bu adamlar fetöcü falan değil, ılımlı islamı 1 kaşık suda boğmaya çalışanlar :)

Bu sene üni eğitimleri zorlu geçecek, kadrolar oturana işler yoluna girene kadar çok aksaklıklar yaşanacak, neredeyse tüm ünilerde cemaat hakim güç olarak bulunuyordu ve muhalifleri de eleye eleye okulları kel aynağa çevirmişti, şimdi onları temizleyince geriye koca koca enkazlar kalacak. Eğitimde bu sene kayıp olarak geçecek gibi, Allah yardımıcınız olsun zaten zayıf olan eğitim sisteminde 1 sene de kayıp yaşayacaksınız.

Teşekkür ederim hocam, Allah herkesin yardımcısı olsun. Yeni Yüzyıl terciih edebilirim diye düşünüyorum, rica etsem buradan ya da özelden yazabilir misiniz düşüncenizi...

• Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

Esatozel adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim hocam, Allah herkesin yardımcısı olsun. Yeni Yüzyıl terciih edebilirim diye düşünüyorum, rica etsem buradan ya da özelden yazabilir misiniz düşüncenizi...

Yanıltmış olurum, hangisinde eğitim seviyesi daha yüksek ya da akıbetleri ne olacak hiç bir bilgim yok.

Bu konularda daha bilgileri arkadaşlar var, hatta konu açın ayrıca yardım isteyin koca ömrünüzü etkileyecek bir seçim sonuçta.

RHEngineer RHEngineer Makina Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Makina Mühendisi
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 415
  • Beğeniler 233 / 45
  • Ticaret 2, (%100)
İsimleri ve kadroları değişebilecek üniversitelerdir.

wmaraci
wmaraci

hsynnr hsynnr SEO Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 890
  • Beğeniler 350 / 216
  • Ticaret 64, (%100)
mevlana üniversitesine üzüldüm :(

SEO 

sedat5453 sedat5453 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 613
  • Beğeniler 242 / 78
  • Ticaret 3, (%100)

Listeye hatalı olarak giren kurum sayısı 15 den az denebilir, bunun içinde Hüdapar'a ait kurumlar, yine Kürtçe eğitim veren bir özel eğitim kurumu, isim benzerliğinden listeye dahil olmuş bir kurum, gibi gibi bir kaç ufak şey var.

Ayrıca devlet içinde yapılanma Fetö ile de sınırlı değil, daha bir çok cemaat tarikat devlet içinde kadrolaşıyor, MTTB mesela aşırı güce sahip bir damar, fetöcü olmayan nurcular hala güçlü bir damar, İsmailağa, Menzil hala çok çok güçlü damarlar. Bu yapılar kendi aralarında kardeşlik hukuku yürüterek devletin kanununu nizamını hiçe sayıyor. 5 ya da 10 yıl sonra Fetö'nün yaptığını bu diğer cemaat/tarikat/yapıların yapmayacağını kimse garanti edemez. İlla teröre girişmelerine de gerek yok, nizamı uygulamak yerine bağlı olduğu gruba mensuplara ayrıcalık tanıması bile ülkenin perişanlığı için yetiyor, bunların tamamı yok edilmeli devletten el çektirilmeli, basit bir insana insanüstü imiş gibi davranacak kadar ahmak olandan bu ülkeye ne hayır gelir ?

Hepsini atsınlar sadece dhkpc komünist aşırı sol görüşlü kişiler kalsın. Diğer hepsi sorumlu. 1980,1960,1971 darbesini de bu saydığınız görüşte ki insanlar yaptı zaten.

• Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

sedat5453 adlı üyeden alıntı

Hepsini atsınlar sadece dhkpc komünist aşırı sol görüşlü kişiler kalsın. Diğer hepsi sorumlu. 1980,1960,1971 darbesini de bu saydığınız görüşte ki insanlar yaptı zaten.

1960 Amerikancı Darbedir
1971 Amerikancı Darbedir
1980 Amerikancı Darbedir
28 Şubat Amerikancı Darbedir

724SATINALCOM 724SATINALCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 43 / 94
  • Ticaret 0, (%0)

Şimdi bunlardan hangisi sol darbe kardeşim ? Bir tane varsa göster anlat biz de bilelim, sol ne zaman bu ülkede darbe yapacak güce erişmiş, ABD buna hangi dönemde izin vermiş ?

Sol ne zaman güçlü olduki darbe yapabilecekti demişsin ama fethullah gülende güçlü değil (parti kursa %3 ancak alır ) ama darbe yapmaya teşebbüs ettiği söyleniyor... ayrıca 60 daki darbede Türkeş var diye sağ darbedir denemez. menderes c.bayarda önceden Chp liydi demokrasinin emekleme dönemleriydi sağ-sol fikri yoktu o zamanlarda... 28 şubatçılardan sonra AKP kazandı diye ( ki doğru değil kurulan fazilet partisinin oyu %15 e düşmüştü ) sağ darbede denemez
sedat5453 AhmetCakmak34

kişi bu mesajı beğendi.

enucuzmagaza.biz
amway.com.tr/user/enucuzmagaza/invite=yes
shop.flptr.com
Trendium.Moda

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
O listedeki üniversitelerin yarısı kadarı kapatılmadı bilginiz olsun. İnsanları yanlış yönlendirmeyin.

Esatozel Esatozel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İletişim
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 9 / 5
  • Ticaret 4, (%100)

AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

O listedeki üniversitelerin yarısı kadarı kapatılmadı bilginiz olsun. İnsanları yanlış yönlendirmeyin.

Kapatılmayanlar hangisidir hocam, TV kanalları, haber siteleri yanlış haber yapıyor o vakit.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al