wmaraci reklam
lidertakipci

Günlük Harçlık İçin Ne Sitesi Açılabilir?

88 Mesajlar 11.294 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

DesignTr DesignTr HODL ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yatırımcı, Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
scobur sen masraf yapamdan ayda 600 tl kazanacağın site yapıcağını iddaa ediyorsun sanırım şuan ? ayrıca birşey daha editörlükten yazı yazmaktan sıkılıyorum zihniyetindeki birisi nasıl sabredicek çok merak ediyorum başarılar dilerim ama hiç bir şey yapamayacağınız kanaatindeyim.
YORci scobur

kişi bu mesajı beğendi.

Yazdıklarım kendi düşüncelerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.
wmaraci
reklam

scobur scobur WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Elektrik Elektronik
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 379
  • Beğeniler 218 / 78
  • Ticaret 4, (%75)

DesignTr adlı üyeden alıntı

scobur sen masraf yapamdan ayda 600 tl kazanacağın site yapıcağını iddaa ediyorsun sanırım şuan ? ayrıca birşey daha editörlükten yazı yazmaktan sıkılıyorum zihniyetindeki birisi nasıl sabredicek çok merak ediyorum başarılar dilerim ama hiç bir şey yapamayacağınız kanaatindeyim.

İddaa ettiğim birşey yok tekrar okuyun mesajımı ne demek istediğimi anlarsınız. Ben para konusu tartışılır yazdım. İçerik iyi olduktan sonra dış seoda abartıya gerek yok. Sanki günde 20 lira kazanan tüm siteler her ay 1000 lira harcıyormuş gibi konuşuyorsunuz.

WWT WWT NazımYılmaz Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Tasarım Departman Sorumlus
  • Konum Konya
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 86 / 94
  • Ticaret 2, (%100)

DesignTr adlı üyeden alıntı

neyse forumdan banlanmak istemiyorum :D
scobur

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel : nazimyilmaz.com.tr

• Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 379
  • Beğeniler 218 / 78
  • Ticaret 4, (%75)

WWT adlı üyeden alıntı

neyse forumdan banlanmak istemiyorum :D

Hocam banlanmanizi gerektirecek bir sebep yok. Emek olmadan yemek olmaz buna herkes katılır neredeyse. Ama ben para konusu tartışılır dedim. Forumlar sonuçta tartışma platformu. Fikrinizi belirtmenizi isterim konuyu okuyanlara da faydası olur hem. Teşekkürler.
WWT

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Sonver Sonver WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Kardeşim,

Benden sana bir abi tavsiyesi. Hangi iş kafana yatıyorsa, hangi işi gerçekten en iyi yapabiliyorsan ona yoğunlaş derim. Oyundan mı anlıyorsun, oyun sitesi aç. Filmden mi anlıyorsun, o konuya yönel. Yaptığın işi çok sev. Yoksa herhangi bir site açıp bir ay sonra herhangi bir gelişme gösteremeyip kapatmak zorunda kalırsın. Yaptığın şeyi sevmen lazım, sevmek için de sevdiğin şeyi yapman lazım.

Aklına ne yatıyorsa başla. %100'ünü ver o siteye, hayal kırıklığına uğraman mümkün değil gerçekten. Sadece özenli, düzenli, özverili çalış. Hit artış/düşüşleri seni üzmesin. Bil ki geçecektir. Sen siteye yoğunlaş, %100'ünü ver, ziyaretçi gelecektir.
scobur

kişi bu mesajı beğendi.

dadaskral dadaskral Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 756
  • Beğeniler 197 / 139
  • Ticaret 39, (%100)

kadirkaracaoglu adlı üyeden alıntı

hocam sosyal medyayla uğraşıyorum çok kolay şekilde kazandırabilirim size pm atmanız yeterli

hocam ben de bu konuda yardım istiyorum müsaitmisinz acaba?

• Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 379
  • Beğeniler 218 / 78
  • Ticaret 4, (%75)

Sonver adlı üyeden alıntı

Kardeşim,

Benden sana bir abi tavsiyesi. Hangi iş kafana yatıyorsa, hangi işi gerçekten en iyi yapabiliyorsan ona yoğunlaş derim. Oyundan mı anlıyorsun, oyun sitesi aç. Filmden mi anlıyorsun, o konuya yönel. Yaptığın işi çok sev. Yoksa herhangi bir site açıp bir ay sonra herhangi bir gelişme gösteremeyip kapatmak zorunda kalırsın. Yaptığın şeyi sevmen lazım, sevmek için de sevdiğin şeyi yapman lazım.

Aklına ne yatıyorsa başla. %100'ünü ver o siteye, hayal kırıklığına uğraman mümkün değil gerçekten. Sadece özenli, düzenli, özverili çalış. Hit artış/düşüşleri seni üzmesin. Bil ki geçecektir. Sen siteye yoğunlaş, %100'ünü ver, ziyaretçi gelecektir.

Hocam 8. Sinifta yani 4 yil önce oyun sitesi açmıştım. O zaman biraz para kazandirdi sağolsun bana ve ben 8. Sinifta biraz para kazaninca gerçekten hayallerim değişti. Ben oyun sitesinden asla sogumam oyunlar mutluluk veriyor resmen görünüşleri vs. ancak flashin devri bitti diyor herkes bu yüzden oyun sitesi acamiyorum ayrica adsense tbm de düşük oluyormuş son zamanlarda. Bu konularda bilginiz varsa paylasir misiniz? Yorumunuz icin cok teşekkür ederim.

Telefondan yazıldığı icin yazim hatalari vardir.

Sonver Sonver WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Oyun hakkında pek bir bilgim yok maalesef fakat kendini diğer oyun siteleriyle rekabet edecek seviyede görüyorsan, ben yaparım, kaliteli olur, uğraşır ve didinirim, elimden geleni ardıma koymam diyorsan olmayacak şey yok güzel kardeşim.

Gece yatağa yatmadan önce ben bu işe %100'ümü veriyor muyum diye soruyorsun, "evet" cevabını alıyorsan her zaman doğru yoldasındır. İyi sektör kötü sektör yok bence, o siteyle ne kadar uğraştığın çok önemli.
scobur

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 379
  • Beğeniler 218 / 78
  • Ticaret 4, (%75)

Sonver adlı üyeden alıntı

Oyun hakkında pek bir bilgim yok maalesef fakat kendini diğer oyun siteleriyle rekabet edecek seviyede görüyorsan, ben yaparım, kaliteli olur, uğraşır ve didinirim, elimden geleni ardıma koymam diyorsan olmayacak şey yok güzel kardeşim.

Gece yatağa yatmadan önce ben bu işe %100'ümü veriyor muyum diye soruyorsun, "evet" cevabını alıyorsan her zaman doğru yoldasındır. İyi sektör kötü sektör yok bence, o siteyle ne kadar uğraştığın çok önemli.

Hocam o konuda haklısınız ancak hit alamayacaksam veya aldığım hitin karşılığını alamayacaksam girmem ne kadar mantıklı olur bu sektöre?

Atacani Atacani - Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 73 / 107
  • Ticaret 22, (%95)
Konuyu 1 yılda hiç para harcamadan ayda 20 milyar kazananlar basmış, ne diyim allah bereket versin :)

Bana kalırsa günde 20 tl kazanmak lüks, harçlığını çıkarmanın ötesinde bir şey. Eğer harçlığını çıkarmak istiyorsan ve hiç bir konuda bilgin yoksa site açma, bulaşma bu konuya. Emekle olcak iş değil, bilgi sahibi olman lazım. Bilgi sahibi değilsende paran olması lazım.

Amacın harçlık çıkarmak ise makale yazarlığı yapabilirsin, en mantıklısı o şuan senin için benden demesi ;)
DesignTr

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al