wmaraci reklam

Yeni Projemiz İçin Öneri, Eleştirinizi ve Ücretli-Ücretsiz Yardım Almak İstiyoruz.

47 Mesajlar 6.049 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

HepsiON HepsiON TakimalzemeleriM.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Proje Geliştirme
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 5 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

müendis adlı üyeden alıntı

facebook hesabınla bağlan şeklinde bir çalışmanız olacak mı ? ve sosyal medya forumlarında sizi görebilecek miyiz ?
bir de HepsiOn © 2016 ibaresini en sağ alttaki kredi kartları ile aynı hizaya çekerseniz benim gibi simetri takıntısı olan arkadaşlar açısından hoş olabilir :D
bir de siteniz sadece e ticaret sitesi mi olacak forum kısmı bulunduracak mısınız
bir tane daha bir de buradaki eleştirilere göre sitenizi optimize etmeniz çok hoş bir şey şahsen onurize oldum. Buna benzer bir şeyi sitenizin bir köşesinde, eğer misyonunuza uymuyor ise sosyal medya hesaplarınızda uygulamanızı öneririm tebrik ediyorum çok hoş bir tema güzel bir emek :)

Öncelikle güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Evet sosyal hesaplarınız ile bağlanabileceksiniz. Tüm sosyal ağlarda hesaplarımızı açtık gerekli paylaşımlar yapılacak. Gerekli düzenlemeler yapılmıştır. Umarım simetrik olmuştur. :) Forum kısmımız olmıyacak, ancak belki freelancerlara özel bir sosyal ağ platformu olabilir.
muendis

kişi bu mesajı beğendi.

SosyalmedyaX.com => Sosyal Medya ve E-Ticaret Danışmanlığı
wmaraci
reklam

muendis muendis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 18 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Tamam teşekkür ederim. Bir yardimim dokunabilirse aklınızda bulunayım :D

• Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 5 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

müendis adlı üyeden alıntı

Tamam teşekkür ederim. Bir yardimim dokunabilirse aklınızda bulunayım :D

Hanngi konularda yardımcı olabilirsiniz? Özelden yazarsanız görüşürüz.
muendis

kişi bu mesajı beğendi.

nakolik nakolik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad F** N**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 42 / 43
  • Ticaret 10, (%100)
Site çok fazla beyaz tonlar var. Gözümü biraz kısmam gerekti ve fazla bakamadan kapatmak zorunda kaldım. Monitörüm biraz parlağa ayarlı ama sadece sizin siteniz biraz fazla parlak geldi.
Anasayfadaki video için biran önce bir araştırmaya girişmelisiniz.
shutterstock'ta mükemmel videolar bulabilirsiniz.
İlan açmalarını önce çevrenizden isteyin. Mesela kendin yada beraber çalıştığın arkadaşların da uzman olduğunuz bir alanda ilanınızı ekleyebilirsiniz. En azından anasayfa dolu görünsün.
Her bir kategoride footerin hemen üstüne o kategori için bir yazı ekleyin . Örn; gittigidiyor'a girip herhangi bir kategoride alta bakın.

Ayrıca özel değilse projeniz için tema masrafı vs. için ödediğiniz miktarı pm gönderebilir misiniz?

Ek olarak; kategoriler arası şu ">" işareti kaldırabilirsiniz. Anasayfadayken kendimi kategori içindeki kategorinin alt kategorisinde hissettim.
Yani;"Buradasınız;>Anasayfa>kategori>ilan>içerik " gibi

wmaraci
wmaraci

zeza zeza WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 5 / 56
  • Ticaret 3, (%100)
Bionluk, Sadeceon ve şimdide Hepsi on

Freelancer sitelerindeki şu on mantığını bi türlü kavrayamadım.

Eğer isim konusunda bir örnek arıyorsanız bu onluk siteler değil, freelancer gibi global bir site olmalıydı.

İncelemeye geçersek;

Öncelikle Logodaki font, renkler vs. tamamen sadeceon..

Öncelikle değişime logodan başlayın..

İkinci olarak bilinirlik.

Şimdilik diğer sitelerden tek artınız komisyon oranınız. Fakat bu yinede sizi tercih edilebilir yapmaz.

Ben ses sanatçısıyım diyelim, 50 tl den seslendirme yapıyorum. Size %5 komisyon verirsem 2.5 TL kesinti olacak. Diğer sitelerdeki komisyon oranını bilmiyorum ama %15 diyelim. Bu durumda 5 tl farkla 7.5 tl kesinti olacak. (10 TL gibi hizmetlerde bu fark çok daha düşük olacaktır.)

Fakat ben 50 liralık iş yapıyorsam 5 lirayı dert etmem . Sizden 1 müşteri alacaksam diğer sitelerden potansiyelinden dolayı 5 müşteri alacağım zaten.

Bu satıcılar açısından. Birde müşteriler açısından değerlendirelim.

Kocaman bir hiç Yani sadeceon, bionluk veya diğer servislerden alacağım hizmeti sizden almam için hiçbir neden yok.

Bunuda şöyle aşabilirsiniz;

Reklam
Reklam
Reklam

Reklam 1 kalem değil 3 kalem ! Yüksek maliyetlere neden olacaktır ki bunu aşsanız bile Türkiyeninyeni bir freelancer servisine ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum.

Bu projeye yapacağınız harcama ve emekleri farklı bir sektörde yine komisyon mantığıyla yaparsanız çok daha fazla kazanabilirsiniz.

Yazdıklarım pek iç açıcı olmadı sanırım.

İnşAllah bu zorlu sektörde başarılı olursunuz.
SonYazilim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 5 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

nakolik adlı üyeden alıntı

Site çok fazla beyaz tonlar var. Gözümü biraz kısmam gerekti ve fazla bakamadan kapatmak zorunda kaldım. Monitörüm biraz parlağa ayarlı ama sadece sizin siteniz biraz fazla parlak geldi.
Anasayfadaki video için biran önce bir araştırmaya girişmelisiniz.
shutterstock'ta mükemmel videolar bulabilirsiniz.
İlan açmalarını önce çevrenizden isteyin. Mesela kendin yada beraber çalıştığın arkadaşların da uzman olduğunuz bir alanda ilanınızı ekleyebilirsiniz. En azından anasayfa dolu görünsün.
Her bir kategoride footerin hemen üstüne o kategori için bir yazı ekleyin . Örn; gittigidiyor'a girip herhangi bir kategoride alta bakın.

Ayrıca özel değilse projeniz için tema masrafı vs. için ödediğiniz miktarı pm gönderebilir misiniz?

Ek olarak; kategoriler arası şu ">" işareti kaldırabilirsiniz. Anasayfadayken kendimi kategori içindeki kategorinin alt kategorisinde hissettim.
Yani;"Buradasınız;>Anasayfa>kategori>ilan>içerik " gibi

zeza adlı üyeden alıntı

Bionluk, Sadeceon ve şimdide Hepsi on

Freelancer sitelerindeki şu on mantığını bi türlü kavrayamadım.

Eğer isim konusunda bir örnek arıyorsanız bu onluk siteler değil, freelancer gibi global bir site olmalıydı.

İncelemeye geçersek;

Öncelikle Logodaki font, renkler vs. tamamen sadeceon..

Öncelikle değişime logodan başlayın..

İkinci olarak bilinirlik.

Şimdilik diğer sitelerden tek artınız komisyon oranınız. Fakat bu yinede sizi tercih edilebilir yapmaz.

Ben ses sanatçısıyım diyelim, 50 tl den seslendirme yapıyorum. Size %5 komisyon verirsem 2.5 TL kesinti olacak. Diğer sitelerdeki komisyon oranını bilmiyorum ama %15 diyelim. Bu durumda 5 tl farkla 7.5 tl kesinti olacak. (10 TL gibi hizmetlerde bu fark çok daha düşük olacaktır.)

Fakat ben 50 liralık iş yapıyorsam 5 lirayı dert etmem . Sizden 1 müşteri alacaksam diğer sitelerden potansiyelinden dolayı 5 müşteri alacağım zaten.

Bu satıcılar açısından. Birde müşteriler açısından değerlendirelim.

Kocaman bir hiç Yani sadeceon, bionluk veya diğer servislerden alacağım hizmeti sizden almam için hiçbir neden yok.

Bunuda şöyle aşabilirsiniz;

Reklam
Reklam
Reklam

Reklam 1 kalem değil 3 kalem ! Yüksek maliyetlere neden olacaktır ki bunu aşsanız bile Türkiyeninyeni bir freelancer servisine ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum.

Bu projeye yapacağınız harcama ve emekleri farklı bir sektörde yine komisyon mantığıyla yaparsanız çok daha fazla kazanabilirsiniz.

Yazdıklarım pek iç açıcı olmadı sanırım.

İnşAllah bu zorlu sektörde başarılı olursunuz.

Öncelikel olumlu ve olumsuz değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

@nakolik
1. Niye bu kadar sadece (beyaz)? Eklenecek ürünlerin renkleri çok karmaşık olacağından dolayı bu şekilde yapılması gerektiğine karar verdik.
2.Videolar ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor.
3.Anasayfamızı tamamen kullanıcılarımızın doldurmasından yanayız.
4.Footerların hepsinde yazı alanları mevcuttur. Şu anda yazılıyor. Bittiğinde eklecektir.
5.Kategorilere gelince şu an için böyle bir çalışmamız yok ancak düşünebiliriz.

@zeza

1. Bu söylediklerinizin hepsi düşünülüp hesaplanıp bu projeye başlandı. Tek farkımız ise komisyon oranımız değil tabiki diğerleri için en kısa zamanda konu açıcaz aklınızdaki bazı sorular o zaman daha da cevap bulur.

JumperTech JumperTech Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 1705
  • Beğeniler 820 / 523
  • Ticaret 19, (%100)
Temayı acilen değiştirmelisiniz. Tema aynı WHMCS'nin default temasına benziyor.

• Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 5 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

JumperTech adlı üyeden alıntı

Temayı acilen değiştirmelisiniz. Tema aynı WHMCS'nin default temasına benziyor.

Devalı geliştiriyoruz. Ancak ilk önceliğimiz şu an için mobil uygulamalar.

ilkanbalkan ilkanbalkan Genel Yayın Yönetmeni Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek BT Eğitmeni - Webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)
bildirim kısmınızı kaldırmanızı tavsiye ederim. kimse online marketing'den bildirim almaz. bunun yerine satıcıdan çok alıcıları çekmenizi öneririm. mesela "öne çıkar" seçeneği olsun, bu seçenek sayesinde satıcılardan 3 lira daha kesilsin ve facebook'ta reklamını verin o işin. böyle böyle büyütürsünüz bence. fakat bionluk ekol, sadeceon ise alternatif olduğundan büyümede fazla efor ve az kazanç sağlayacaksınız bunu bilin.

Shooter Shooter WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Medya Uzman
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 528
  • Beğeniler 25 / 69
  • Ticaret 12, (%100)
İlk olarak dikkatimi siteye girer girmez popüler kategoriler çekti. Bana biraz saçma geldi diyebilirim. İlk açılışta en çok satılanlar veya sizin için seçtiklerimiz olabilirdi. Birde bir arkadaşında dediği gibi ana sayfada iken menüler arası '>' koymanızı beğenmedim diyebilirim. Kategori içinde kategori içinde gibi hissettim. Güzel fakat zorlu bir alan seçtiniz. Ama başarılı olmakta sizin elinizde bunu sizde biliyorsunuz. İyi bir reklam ve seo çalışması ile güzel yerlere gelebilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al