Spor salonuna yeni yazıldım..

20 Mesajlar 2.456 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)

yavuzselim57 adlı üyeden alıntı

FurkanHisamioğlu sabır konusunda sıkıntı yok bütçe derken nasıl bir bütçeden bahsediyorsunuz acaba ? bana hazırlanan program okadarda bütçe gerektiricek bişi gibi durmuyor da ondan dolayı sordum ha spor salonu kayıt falan derseniz ona 6 aylık 400 TL verdim kampanya vardı baya ünlü bir spor salonu bursada :)

spor salonu kaydı büyük bir masraf değil zaten hocam. aslına bakarsanız gereken bütçe amacınıza göre değişir. siz ne istiyorsunuz? kilo vermek mi kas inşaa etmek mi?
softwarencoder

kişi bu mesajı beğendi.

.
wmaraci
reklam

softwarencoder softwarencoder Mezar da responsivedir Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 806
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 17, (%100)
FurkanHisamioğlu ben nasıl desem kendimi ifade edemiyorum o konuda hani plaj vucudu denen varya hafif karın kası gögüsler kanatlar arka kol ve pazular bu bölgelere yoğunluk vermek amacım hani çok çok aşırı kas yığını olmak istemiyorum zaten ideal bir görüntüm olsun tişörtü giydiğim an lap diye otursun :D

nasıl tabir oldu bilmiyorum :) ama metebolizma olarak çok hızlı yakıyorum. Ek olarak bana hazırladığı yemek listesi hani öğünler onlarında hepsini rahatlıkla bulabilceğim ürünler yani çok pahalı gelmedi o kısımda bana kas inşaa etmek istiyorum ama kas yığını olmak değil :) resimlemi açıklasam

http://sm.askmen.com/askmen_tr/article/e/erkegin-v-vucutlusu-makbul/erkegin-v-vucutlusu-makbul_41gv.jpg

şunun çok hafif daha aşağı derecesini yapmak istiyorum :D yani buda olabilir çok tuhaf konuşma oldu valla terimleri bilmediğim için özür dilerim :)

Kurumsal, E-ticaret ve Özel Yazılım ve SEO İhtiyaçlarınız İçin BCYSoftware Solutions firması olarak yanınızdayız.

• Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)

FurkanHisamioğlu ben nasıl desem kendimi ifade edemiyorum o konuda hani plaj vucudu denen varya hafif karın kası gögüsler kanatlar arka kol ve pazular bu bölgelere yoğunluk vermek amacım hani çok çok aşırı kas yığını olmak istemiyorum zaten ideal bir görüntüm olsun tişörtü giydiğim an lap diye otursun :D

nasıl tabir oldu bilmiyorum :) ama metebolizma olarak çok hızlı yakıyorum. Ek olarak bana hazırladığı yemek listesi hani öğünler onlarında hepsini rahatlıkla bulabilceğim ürünler yani çok pahalı gelmedi o kısımda bana kas inşaa etmek istiyorum ama kas yığını olmak değil :) resimlemi açıklasam

http://sm.askmen.com/askmen_tr/article/e/erkegin-v-vucutlusu-makbul/erkegin-v-vucutlusu-makbul_41gv.jpg

şunun çok hafif daha aşağı derecesini yapmak istiyorum :D yani buda olabilir çok tuhaf konuşma oldu valla terimleri bilmediğim için özür dilerim :)

kas yığını olmanızın imkanı yok zaten hocam endişelenmeyin. kas yığını olmak için hormon türevi takviyeler almanız gerekir. hatta fotoğrafını attığınız vücut bile seneler sabır ve yine hormonal takviye ister. hoca hakkında önyargı yaratmak istemem ancak gym'lerdeki hocalar herkese amaç gözetmeksizin aynı ya da çok benzer programlar veriyorlar.
softwarencoder

kişi bu mesajı beğendi.

.

• Üyelik 22.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 806
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 17, (%100)
FurkanHisamioğlu valla üç iş arkadaşımla yazıldım onlara farklı bana farklı verdi onlar hafif daha yağlı oldugu için baya ilgilendi yani

Kurumsal, E-ticaret ve Özel Yazılım ve SEO İhtiyaçlarınız İçin BCYSoftware Solutions firması olarak yanınızdayız.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)

FurkanHisamioğlu valla üç iş arkadaşımla yazıldım onlara farklı bana farklı verdi onlar hafif daha yağlı oldugu için baya ilgilendi yani

O zaman çok iyi. Bütçe dediğim de beslenmeniz işte. Madem edilinmesi zor besinler değil ne ala. Tabi mevcut programınızla ne kadar ileri gidebilirsiniz bilemem ama zaten genelde çok iyi bir bütçe gerekmez. İyi sporlar :).
softwarencoder

kişi bu mesajı beğendi.

.

• Üyelik 22.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 806
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 17, (%100)
FurkanHisamioğlu zaten daha ilk ay :) ikinci aydan sonra ikili bölge çalışmalarına geçicekmişiz inşAllah 4-5 ayda gelişimi görürüm ya çok fena derece heves yaptım aslada bırakmayacam yapıcam illada yapıcam :)

• Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)

FurkanHisamioğlu zaten daha ilk ay :) ikinci aydan sonra ikili bölge çalışmalarına geçicekmişiz inşAllah 4-5 ayda gelişimi görürüm ya çok fena derece heves yaptım aslada bırakmayacam yapıcam illada yapıcam :)

hocam size tavsiyem eğer zaman sıkıntınız olmazsa hocanıza fullbody program konusunda ısrar etmeniz. bilimsel olarak fullbody'nin bölgesele göre daha verimli olduğu her türlü kanıtlanmış bişey.

.

• Üyelik 22.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 806
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 17, (%100)
FurkanHisamioğlu çok sağolasın ilgin için :) normal hayattada yerimde oturabilen bi insan değilim full hareketliyim yani o yüzden hemen hemen her yerim çalışıyo :D salonda da gittiğim günden beri her aşamaya tek tek uydum hiç aksatmadan hani kas bölgelerinin yandığını sonuna kadar hissedebiliyorum inş çok güzel olcak
FurkanHisamioglu

kişi bu mesajı beğendi.

Stero0 Stero0 Sadness Prisoner Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 99 / 118
  • Ticaret 3, (%100)
Vücut gelişir. 1 ayda güzel vücut yaptığımı da hatırlıyorum, 3 ayda yapamadığımı da. Tamamen yaşantına bağlı. Arladaşların dediği gibi Spor + beslenme + uyku ve en önemlisi de bu MORAL. Moralini yüksek tutup motivasyonunu sağlarsan gerisi gelir. Hayatında bunu engelleyen biri varsa acilen çıkar. İyi çalışmalar.
softwarencoder

kişi bu mesajı beğendi.

3dk. Her anına değer: https://youtu.be/NTf9kn5w3kI

• Üyelik 22.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 806
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 17, (%100)
Stero0 yok öyle motivasyonumu bozabilen birisi olmadı hiç :D sallamıyorum öyle kişileri :)

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al