wmaraci reklam
lidertakipci

Sahte Banka Domainlerini Kimler Açıyor?

20 Mesajlar 2.400 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Siberdanismanlik Siberdanismanlik Google Adwords Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Google Reklam Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 227 / 228
  • Ticaret 48, (%100)
Tepkileri artırmak adına Haberde Yaparız :) Burda daha ne yapalım.. uyamasınlar.

wmaraci
reklam

ferzileyto ferzileyto Better Call Fevzi ! Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 188 / 420
  • Ticaret 12, (%100)
Geçen benim bi banka kartımı patlattılar. 22,45 - 32,75 - 44,30 vs vs gibi 6-7 işlem ve sonucunda 300 liraya yakın para çekilmiş.

Bankayı arıyorum parayı Turk ******* çekti diyor emin misiniz diyorum evet turk *******un sisteminden çekilmiş diyor.

Turk ******* biz çekim yapmadık diyor. Otomatik ödeme yok, *******a borç yok. AMa birileri ************* alt yapısını kullanıp banka hesabımdan para tırtıklıyor. Sonuç ? Sonuç yok. Bankaya ödeme itirazı yapıyorsun keyiflerinin gelip de geri ödemelerini bekliyorsun.
Siberdanismanlik

kişi bu mesajı beğendi.

Bayro Bayro Opencart e-ticaret PRO Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 305 / 304
  • Ticaret 27, (%100)

ferzileyto adlı üyeden alıntı

Geçen benim bi banka kartımı patlattılar. 22,45 - 32,75 - 44,30 vs vs gibi 6-7 işlem ve sonucunda 300 liraya yakın para çekilmiş.

Bankayı arıyorum parayı Turk ******* çekti diyor emin misiniz diyorum evet turk *******un sisteminden çekilmiş diyor.

Turk ******* biz çekim yapmadık diyor. Otomatik ödeme yok, *******a borç yok. AMa birileri ************* alt yapısını kullanıp banka hesabımdan para tırtıklıyor. Sonuç ? Sonuç yok. Bankaya ödeme itirazı yapıyorsun keyiflerinin gelip de geri ödemelerini bekliyorsun.

şimdi Türk ******* şu şekilde çekmiştir kardeş.
Git extrene bak numara yazar. fatura ödenmiştir büyük ihtimalle 9333 ü arayınca kart bilgilerini girerek 3dsiz şifresiz yani ödeme yapılabiliyor.
Bu *******un en büyük açığı ama ödeme yapılan numara da belli dir seninkinde ödeme yapan kişi de bellidir sonuçta hepsi kaydediliyor.
Git dilekçeni ver ondan sonra bekle misliyle alırsın paranı, harcama itirazında da bulunabilirsin.
Siberdanismanlik

kişi bu mesajı beğendi.

Onuraygun Onuraygun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yamaç Paraşüt Pilotu
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 23 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Keşke noktalama işaretlerini kullansaydın kör oldum resmen.

wmaraci
wmaraci

Siberdanismanlik Siberdanismanlik Google Adwords Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Google Reklam Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 227 / 228
  • Ticaret 48, (%100)
Onuraygun yazdık'dan sonra fark ettim :) ama pek yazı kullarına uymuyorum benim eksikliğim.
Onuraygun

kişi bu mesajı beğendi.

hsntngr hsntngr Kontör at Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 99 / 327
  • Ticaret 3, (%100)
heçkırs among us :D
Siberdanismanlik

kişi bu mesajı beğendi.

MehmetDEMIR11 MehmetDEMIR11 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilişim Tekn. ve Yazarlık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 13 / 8
  • Ticaret 4, (%100)

Aynı olay bizim başımıza geldi. Karttan 150 TL çekilmiş, oto ödeme yok borç yok. TT üzerinden bir şekilde ödeme yapılmış olarak gözüyordu. S...S... geri aldık parayı.

ferzileyto ferzileyto Better Call Fevzi ! Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 188 / 420
  • Ticaret 12, (%100)

MehmetDEMIR11 adlı üyeden alıntı

Aynı olay bizim başımıza geldi. Karttan 150 TL çekilmiş, oto ödeme yok borç yok. TT üzerinden bir şekilde ödeme yapılmış olarak gözüyordu. S...S... geri aldık parayı.

Ben de aynı gün kartımı iptal ettim yeni kart istedi ve farklı şifre kullandım. Eski kartın şifresi ile aynı olan tüm şifrelerimi değiştirdim. Bu insanı rahatsız ediyor tabiki ama asıl olay şu , biri lafta en büyük bankalardan yapıkredi, biri de lafta en iyi servis sağlayıcısı Türk *******. Lafta ne yaptıkları işe ne güvenliklerine ne adamlıklarına laf dedirtirler, akşamlara kadar şunu yaptık biz böyleyiz diye reklamları döner.

Adamlar Türk *******'un altyapısını kullanarak banka hesabımdan haşırt diye çekiyor paraları. Türk ******* biz çikmidik ifindim diyor, banka ************* çekmiş aha da kol gibi ispatı diyor. Lan hadi tamam s.et *************u da sen banka olarak neden 3D securesiz işleme izin verdin diyorum ses yok.

Ve az araştırma yapın bu şekilde mağdur onbinlerce insan var. Belki hesabından para alındığını bilmeyen bile onbinlerce insan var.

Velhasılı kelam, birileri düzeni kurmuş 80 milyondan çatır çatır paraları çalıyor. Ortada suçlu yok. at kafası ************* veyaat kafası yapıkredi bilmiyor mu bunları biliyor, belki bu yazdığımı bile araştırmacılarından birileri okuyacak. Ama bu düzen devam edecek çünkü yukarılardan birileri çok güzel paralar kazanıyor.

MRCBOX MRCBOX <?echo "Hello wmaraci";?> Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)

Hhasan adlı üyeden alıntı

600 milyarmı
(hangi ulkelerde suclu iadesi yok)

İsviçre dunya savaşi cikarsan bile iade yok

saydek saydek Saydek.NET Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 673
  • Beğeniler 36 / 197
  • Ticaret 1, (%100)

bu olayla ılgılı benımde bır konum vardı https://wmaraci.com/forum/internet/hesaplarinizi-kontrol-edin-444797.html

aynı durumla karşılaştım ve ***** beni ilgilendirmez ne yaparsan yap dedi :) yapıkredi de itiraz et bekle dedi.
sonuç olarak parayı geri aldım ama önlem olarak hala bir çözüm elde etmiş değilim adam ***** pos cihazıyla catır catır hesap boşaltıyor ***** e git arastır senın kayıtlı pos cıhazından cekıyor dedığımde ise bizlik durum yok savcılıya gıdın dıyorlar.
gecen benı aradılar faturamın tahahhud suresı doluyor uzatalım dıye bende kıbarca tşk ettım benım kısısel **************m var sımdı sıze dolandırılırsam kendısı kuser :D dedım kapattım
ferzileyto Siberdanismanlik

kişi bu mesajı beğendi.

telegram: saydekofficial

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al