wmaraci reklam

Themeforest Onay Süresi

33 Mesajlar 4.576 Okunma
wmaraci reklam

Hacizade Hacizade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Front end Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 13 / 25
  • Ticaret 2, (%100)
Her ne kadar 12-14 gün denilse de themeforest itemleri ortalama 20 21 gün içinde onaylanıyor.

wmaraci
reklam

ThemeRheia ThemeRheia WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad V** D**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 9 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
Arada oluyor hocam öyle yoğunluktan kaynaklandığını sanıyorum 1.5 ayda onaylanan temam oldu benim de.

TEKNOATU TEKNOATU Asla Pes Etme... Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 335
  • Beğeniler 24 / 56
  • Ticaret 0, (%0)
Tasarım hoşuma gitti ama bazı hatalar var. onlarda güncelleme ile ileride halledersin. Bu temayı kaç günde yaptın merak ettim?

" Kimse senin dalgalarla nasıl boğuştuğuna bakmaz. Gemiyi limana getirip getirmediğine bakar. "

halilyc halilyc labters.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web & Grafik ve iOS
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 441 / 190
  • Ticaret 6, (%100)

RadiKaL adlı üyeden alıntı

halilyc tebrik ederim güzel iş

Beğendiğinize sevindim hocam teşekkürler :)

divcoder adlı üyeden alıntı

Bir aralar Codecanyon'a atıyordum. Genelde Themeforest 1 ay sürüyor. http://quality.market.envato.com/themeforest

Teşekkürler hocam attığınız linkte 23 gün diyor, çok aşırı fazla değil mi bana çok saçma geliyor. Madem talep çok eleman alıp süreci hızlandırmaları lazım bence.

Hacizade adlı üyeden alıntı

Her ne kadar 12-14 gün denilse de themeforest itemleri ortalama 20 21 gün içinde onaylanıyor.

Teşekkürler hocam bir hafta daha bekleyeceğiz gibi o zaman :)

ThemeRheia adlı üyeden alıntı

Arada oluyor hocam öyle yoğunluktan kaynaklandığını sanıyorum 1.5 ayda onaylanan temam oldu benim de.

Yapma hocam be inşallah o kadar sürmez, 1,5 ay nedir valla rezalet bir durum bence envato açısından.

TEKNOATU adlı üyeden alıntı

Tasarım hoşuma gitti ama bazı hatalar var. onlarda güncelleme ile ileride halledersin. Bu temayı kaç günde yaptın merak ettim?

Teşekkürler hocam, beğendiyseniz ne mutlu :) Evet geri dönüşlerinizi not ediyorum, birkaç güncellemeden sonra tam oturup güzel bir hale gelecektir inşallah :) İlk temam olduğu için çok yeni şey öğrendim, bayağı şey öğretti bana. Arada 2 kere işe girip çıktım vs 6 ay sürdü toplam ama bu 6 ayın taş çatlasa 1 ayını temaya ayırabildim.

wmaraci
wmaraci

82584 82584 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 19 / 40
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam Envato işini bayağı iyi yapıyor. Şahsen ben Themeforest'den daha önce tema alırken çok düşünürdüm sorun var mı, shell falan sokarlar mı diye. Codecanyon'a ilk ürünümü attığımda 2.5 hafta bekletmişlerdi, benim bile göremedim bir kaç hatayı çıkardılar. Sonra düzeltince kabul edilmiştim. Attığınız temayı çok beğendim, umarım ki kabul edilir ve iyi satışlar yaparsınız.

wpuzman wpuzman WordPress Developer Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 2773
  • Beğeniler 293 / 949
  • Ticaret 33, (%100)
Bi kaç soru sormak istiyorum. Html ve css tamamen size mi ait? Yani ui framework kullandınız mı? Demo import ve güncelleme seçeneği var mı?
Ayrıca yazı sayfalarında responsive bozuluyor. Bir çok kişi bunu görünce almaktan vaz geçer. Haberiniz olsun.

NumanABi NumanABi --> numanozdemir.com <-- Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek -
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad N** Ö**
  • Mesajlar 1419
  • Beğeniler 380 / 442
  • Ticaret 21, (%95)
Kaç dolardan satacaksınız hocam temayı?

halilyc halilyc labters.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web &amp; Grafik ve iOS
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 441 / 190
  • Ticaret 6, (%100)

divcoder adlı üyeden alıntı

Hocam Envato işini bayağı iyi yapıyor. Şahsen ben Themeforest'den daha önce tema alırken çok düşünürdüm sorun var mı, shell falan sokarlar mı diye. Codecanyon'a ilk ürünümü attığımda 2.5 hafta bekletmişlerdi, benim bile göremedim bir kaç hatayı çıkardılar. Sonra düzeltince kabul edilmiştim. Attığınız temayı çok beğendim, umarım ki kabul edilir ve iyi satışlar yaparsınız.

Aynen hocam biraz sıkı tutuyorlar evet, teşekkürler beğendiyseniz ne mutlu :)

bilimokur adlı üyeden alıntı

Bi kaç soru sormak istiyorum. Html ve css tamamen size mi ait? Yani ui framework kullandınız mı? Demo import ve güncelleme seçeneği var mı?
Ayrıca yazı sayfalarında responsive bozuluyor. Bir çok kişi bunu görünce almaktan vaz geçer. Haberiniz olsun.

Tamamen bana ait, esinlendiğim kısımlarda mevcut tabi ama yinede kendim yazdım csslerini. Underscores frameworku kullandım. Güncelleme fonksiyonu mevcut, demo içerik sunmadım direkt kurunca hazır hale gelen bir tema zaten, bir kaç ayarla beraber mevcut bir siteye şak diye oturacaktır. Responsive bozulan kısımları gösterebilirseniz sevinirim hocam, gözümden kaçmış olabilir çünkü kendi testlerimde bozulduğunu görmedim ve daha önce kimse böyle birşey belirtmedi. Teşekkürler ilginiz için :)

NumanABi adlı üyeden alıntı

Kaç dolardan satacaksınız hocam temayı?

49 dolardan satışa çıkacak hocam onaylanırsa inşallah.

SosyalVagon SosyalVagon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 216
  • Beğeniler 90 / 21
  • Ticaret 3, (%100)

halilyc adlı üyeden alıntı

bende yoğunluktan dolayıdır diye tahmin ettim hocam ama yinede çok fazla bir süre, sonradan farkettiğim hatalar var ve bunlar yüzünden geri çevirilirse tema ben bir daha onaya göndersem yine bu kadar beklersem çok berbat bir durum olacak :( Demo var tabi hocam buyrun: http://www.yucetasarim.com/demo/supreme/
Görüşlerinizi bekliyorum :)

Bu haliyle çok hoşuma gitti. Onaylandığı zaman bana link olarak gönderebilir misiniz acaba?
Satın almak isterim.

nrtszr nrtszr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad N** S**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 4 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
temanız güzel yinede geliştirilmesi gereken kısımları var.

www.tasarimrehberi.com www.hms.gen.tr
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al