wmaraci reklam

Rapciler.Net Hızla Geliyoruz :)

62 Mesajlar 7.793 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

tam1facia tam1facia Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek internet kafe işletmeciliği
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 2 / 43
  • Ticaret 19, (%100)
Uzun zamandır ilahiler alanında çalışmalar yaparak güzel yerlere geldik arkadaşımla düşündük birde rap dinleme sitesi kurmaya karar verdik ve geçen hafta kurduk rap sitemizin içeriğini ufak ufak dolduruyoruz vede yakın zaman da rap dinle, rap, türkçe rap gibi aramalarda da iyi yerlere gelmeyi amaçlıyoruz.

wmaraci
reklam

SabahKemalCansu SabahKemalCansu ♣ SKC Graphic ♣ Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Grafik & Tasarım
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1245
  • Beğeniler 545 / 284
  • Ticaret 2, (%50)
Bence güzel olmuş,Ayrıca bir rapci ile yaptığım röportajda aynen şunu dedi: Bu devirde rapcileri pek fazla takmıyorlar,tanınmıyor rap. Dedi benimde zoruma gitti açıkçası.

TheLacivert TheLacivert Invictus Maneo Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Psikolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1400
  • Beğeniler 497 / 496
  • Ticaret 0, (%0)
İsimlere bittim :)

CezaLet CezaLet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dil Öğrencisi
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 1268
  • Beğeniler 418 / 276
  • Ticaret 15, (%100)
Rap müzik yapan biri olarak başlığı gördüm ve hevesle girdim vay be helal olsun diyerek konuyu bitirdim.

Siteye girdim, bide ne göreyim? "Arabesk rap" ismini... Utanarak yazdığım yazı. Keşke öyle bir kategori açmasaydınız. Şiddetle kaldırmanızı rica ediyorum Tüm kalbimle istiyorum bunu.

Rap müzik sitesi açmışsınız ve rapi insanlara yanlış tanıtıyorsunuz? Amaç ne? Para kazanmak mı? Yoksa Rapi tanıtmak mı?

Buradan para kazanmak, her dalda hit çekip para kazanmak gibi görünüyor... Şekil bu yani. Lütfen kendi aramızda oluşturduğumuz Kültürümüzü alt üst etmeyin, lütfen.

Belkide rap müzik dinlemiyosunuzdur, dediğim gibi internette iyi bir yerlere gelmek için yaptınız belki. Doğruyu öğretelim hocam.

Arabesk rap denen bir şey yok, öyle bir tür yok. Arabesk kendi alanında iyidir. Arabesk ile Rap nasıl birleşir yav? Yapanlar tamamen israf kişiler. Ama tabi böyle bir şey yapan gençlerin aileleri de cahillik dönemindeydi, anlıyabiliyorum. Korunmayı öğrenememişler demekki. Cahilliklerine verelim, ama keşke israf yapmasalardı.

Umarım yanlış anlamazsınız beni, gücüme gidiyor böyle bir şey görmek Dinime küfredilmiş gibi hissediyorum adeta, abartmıyorum gerçekten böyle hissediyorum... Sert eleştirdiğim için tekrar özürdiliyorum.

Şu işe bakın!

Kategori Arabesk rap ama Şarkılara bakın

Yapmayın gözünüzü seveyim ya yapmayın! Kaldırın şu kategoriyi yada kapatın şu siteyi! Ya kardeşim hadi yaptın böyle para kazanmak için bilinçsizce bir şey, madem biraz dikkat et karıştırma şu şarkıları.

Hadi Ceza'nın arabesk rap kategorisinde olmasını görmezden gelelim, Ceza-Eksik etek nedir? Böyle bir şarkı yok.

Siz kombo yapmışsınız. Ceza'yı arabesk rape koyup Enderin Eksik eteğini Cezanın şarkısı gibi yazmışsınız.

Tabiki bunu siz yazmadınız bir DBden çekmişsiniz belli orası, umarım düzeltirsiniz veya kökten halledip arabesk rap kategorisini kaldırırsınız. Lütfen hocam.
melankolia Onur07 contentwriter

kişi bu mesajı beğendi.

Öyle böyle. Şöyle şöyle.
wmaraci
wmaraci

Omer Omer ÖFB Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Güvenlik Ekipmanları
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** B**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 44 / 193
  • Ticaret 3, (%100)
"Arsız Bela " Yazısını Gördüm Çıktım.

Kurşun Kategorisi Göremedim :D Büyük Bir Eksiklik Bu :D
CezaLet

kişi bu mesajı beğendi.

MaxTeknoloji.Net - Bozkurt.Net.TR

CezaLet CezaLet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dil Öğrencisi
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 1268
  • Beğeniler 418 / 276
  • Ticaret 15, (%100)
Arsız bela bizim askerlerimize Bilmem ne Köpeği diyen biri. Bu yüzden hapiste yattı ve çıktı. Böyle bir kuçu kuçu'nun (anladınız siz) Bir Türk sitesinde yer alması gerçekten üzücü.

Doğruları öğrenelim lütfen, en azından sorun neden böyle diyorsunuz diye ki öğreteyim. Beni anlayacağınızı umut ediyorum.
Onur07 Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

Öyle böyle. Şöyle şöyle.

Hayali Hayali Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 293
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
Arabesk Rap denen kırma olguyu Rap ismi altına dahil etmeyin.
CezaLet

kişi bu mesajı beğendi.

Sogi Sogi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Kaldırım Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 9 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
İyi de siz dinlemiyorsunuz diye böyle bir müzik çeşidi yok olacak değil. Kimisi gangster rap kimisi melankoli kimiside arabesk rap sever. Zevkler ve renkler tartışılmaz.

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Bilen yok yol yordam, bu ne gidiştir...

cagri

kişi bu mesajı beğendi.

karaperde karaperde Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Hemşir
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 20 / 37
  • Ticaret 0, (%0)

Sogi adlı üyeden alıntı

İyi de siz dinlemiyorsunuz diye böyle bir müzik çeşidi yok olacak değil. Kimisi gangster rap kimisi melankoli kimiside arabesk rap sever. Zevkler ve renkler tartışılmaz.

arkadaşım sana kısaca şunu diyeyim rap , ilahi, pop, rock bir müzik çeşidirdir bilrisin. Nasıl ilahi arabesk , rock türkü, pop uzun hava yoksa Arabesk rapde olamaz. Yani yok olmayan birşeyin şeyi neyi bilmem bişeyi herneyse olmaz işte. Melankolik rap vardır bu ayrı zatende arabesk rap nedir ya? Hayatımda gördüğüm en saçma isim ve müzik. İlahi girişiyle yapıp bir anda dupcıs dupcıs giriyor ardından arabeske bağlıyor , abi yapmayın gözünü seveyim. Tupac'i yattığı yerden kaldırtcaksınız adam gırtlağınıza sarılcak.
cagri Onur07 wPunch

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al