wmaraci reklam
lidertakipci

400 - 550 TL Arası Android Telefon Önerisi

19 Mesajlar 8.830 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Zent Zent WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Blog Yazarı ve Web Geliştirici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Z** Z**
  • Mesajlar 267
  • Beğeniler 31 / 46
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba arkadaşlar uzun süredir hayalim olan fakat gerçekleştiremediğim bir android işletim sistemli telefona sahip olmaktı. Sırf Android işletim sistemli telefon almak için kredi kartı başvurusu yaptım :) Aslında sadece bunun için değilde bu bir nevi aracı oldu. Bu zamana kadar hep maddi işleri hep nakit ödeme yoluyla yaptım fakat bazen oluyor ki nakit ödeme gerçekleştirecek durumunuz olmuyor. Eskisi gibi artık kredi kartsız taksitli ödeme de yapamıyorsunuz. Kısacası eskiden lüks olan kredi kartı artık günümüzde ihtiyaç durumuna geldi.

Neyse konuyu dağıttım asıl konuya gelecek olursak 400 -550 TL arası android işletim sistemli telefon almak istiyorum. Şuan aklımda olan bir telefon var Samsung Galaxy Gio bir de Samsung Galaxy Ace'i düşünüyordum fakat gio ile ace arasında incelemelere ve yorumlara baktım iki telefon arasında kamera ve birkaç küçük farklılıklar haricinde öyle büyük değişiklikler yokmuş. Böyle olmasına rağmen gio ile ace arasında 100 Tl lik bir fark var. Sizin önerileriniz nedir ?

www.zaferzent.com - blogger
wmaraci
reklam

• Üyelik 15.05.2024
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Ticaret , (%)
Ben şuan galaxy ace kullanıyorum herhangi bir kötü yanını görmedim.Uygulamaları donmadan sorunsuzca çalıştırıyor.Tek eksiği adobe flash player yüklenmemesi yani her sitede flash çalışmıyor (youtube , izlesene vb. siteler hariç).Onun dışında özelliklerine ve fiyatına göre iyi bir telefon

Cry Cry http://www.kolbozuk.net Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 870
  • Beğeniler 58 / 170
  • Ticaret 5, (%100)
Turkcell 500 TL'ye Huawei telefon dağıtıyordu. Donanımsal olarak çok iyi. 1 GHZ işlemcisi var. Bir bakın derim.

AliCan23 AliCan23 Teknodünya.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 13 / 63
  • Ticaret 3, (%100)
t20 olabilir turkcell'in

Teknodünya.com | Teknoloji Gezegeni
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 07.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Z** Z**
  • Mesajlar 267
  • Beğeniler 31 / 46
  • Ticaret 3, (%100)

duzceli81 adlı üyeden alıntı

Ben şuan galaxy ace kullanıyorum herhangi bir kötü yanını görmedim.Uygulamaları donmadan sorunsuzca çalıştırıyor.Tek eksiği adobe flash player yüklenmemesi yani her sitede flash çalışmıyor (youtube , izlesene vb. siteler hariç).Onun dışında özelliklerine ve fiyatına göre iyi bir telefon

Evet flash sıkıntısını bende biliyorum gio'da da öyle bir sorun mevcutmuş. Ben zaten öyle telefonu çok fazla kurcalayan birisi de değilim açıkçası ve birkaç uygulama dışında fazla kullanacağımı da sanmıyorum. İlk Android deneyimim olacağı için açıkçası şuan öyle çok fazla yüksek fiyata da telefon almayım diyorum. Şuan alacağım telefonla bir tecrübe kazanıp ileride daha iyisini alabilirim. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Cry adlı üyeden alıntı

Turkcell 500 TL'ye Huawei telefon dağıtıyordu. Donanımsal olarak çok iyi. 1 GHZ işlemcisi var. Bir bakın derim.

Ali Can adlı üyeden alıntı

t20 olabilir turkcell'in

Sanırım ikinizin kastettiği telefon aynı onu düşündüm fakat pek iyi yorumlar almadım ve avea hat kullandığım için onunla ilgili bir düşüncem de yok açıkçası. Yorumunuz için teşekkür ederim.

KhanJitsu KhanJitsu Şef (MEB'de) Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Şef (MEB'de)
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1642
  • Beğeniler 62 / 318
  • Ticaret 93, (%100)
Huawei ideos x5 alabilirsin o fiyata. OC yaparak işlemci performansını da arttırabilirsiniz.

• Üyelik 07.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Z** Z**
  • Mesajlar 267
  • Beğeniler 31 / 46
  • Ticaret 3, (%100)

androidsistem adlı üyeden alıntı

Huawei ideos x5 alabilirsin o fiyata. OC yaparak işlemci performansını da arttırabilirsiniz.

Biraz önce inceleme videosuna baktım hoşuma gitti açıkçası özellikle 720p HD video kaydı iyiymiş, fakat bu telefonu nerden bulabilirim onu bilmiyorum teşekkür ederim yine de :)

exorcist26 exorcist26 Türkçe Öğretmeni Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Van
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 388
  • Beğeniler 37 / 78
  • Ticaret 25, (%100)
http://www.androidforumun.com/2922/android-600-tlden-ucuz-en-iyi-android-telefon-sizce-hangisi-new-post.html konuyu inceleyebilirsiniz hocam

KhanJitsu KhanJitsu Şef (MEB'de) Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Şef (MEB'de)
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1642
  • Beğeniler 62 / 318
  • Ticaret 93, (%100)
ideos x5 neredeyse tüm büyük telefoncular da satılmakta. Ayrıca Huawei dünyanın en büyük ilk 5 telefon üreticisinden birisidir, sadece ülkemizde pek tanınmamakta.

Kalashnikov Kalashnikov WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bankacılık & Finans
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 105 / 82
  • Ticaret 13, (%100)
HTC wildfire s önerebilirim. bütçenizi 50 TL daha arttırabilirsiniz bu telefon için. Kullanan arkadaşlarım var ve memnunlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al