wmaraci reklam

3 kutu gainer kaç kilo aldırır?

15 Mesajlar 27.387 Okunma
wmaraci reklam

TheAnalyzer TheAnalyzer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Özel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 134 / 415
  • Ticaret 5, (%100)
GInerin ek artısı yüksek kalori miktarıdır. Yanlış ve eksik kullanımda göbek bölgesinde yağlanma oluşur.

Genel olarak kilo almakta zorlanan kisilerin günlük beslenme makrolarini tamamlamak şartıyla ek olarak kullanmasını tavsiye ederiz.

Tavsiye ettiğimiz kullanım şekli;
Sabah uyanır uyanmaz 1 ölçek yanında 1 adet muz
Antrenmandan sonra whey protein ile karıştırıp 1 ölçek içiniz
Off günlerinde sabah 1 ölçek yatmadan 1 saat önce 1 ölçek

Marka.onemli değil içeriğinde kreatin ve yüksek karbonhidrat olması yeterli olacaktır.

Daha fazla soru ve sorunlarınız için sitemize konu açabilirsiniz: http://goo.gl/gsUtd4

wmaraci
reklam

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
En iyi kilo alma yöntemi anti depresandır. Üç sene önce 48 kiloyla başladım spora 8 ay aralıksız düzenli spor ve 6-7 paket karbonhidrat tozu ile protein tozu bitirdim. Üstünde yazan miktarın iki katını aldığım halde hiçbir şekilde kilo alamadım ta ki 8 ay öncesine kadar.

Doktor kontrolünde kilo almak için anti depresana başladım ve 50 kilodan 74 kiloya çıktım. Bu kilo artışı spor yapmadan ve hiç emek vermeden oldu üstelik. Kim ne derse desin metabolizması hızlı çalışan ve kilo alamayan insanlar için en doğru tercih doktor denetiminde anti depresan kullanmaları olacaktır.

Sürekli sersemlik, uyku hali ve baygın hissetme gibi halk dilinde yer etmiş etkilerinin hiçbirini görmedim üstelik.

metapak metapak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)

altugofficial adlı üyeden alıntı

Spor yapıyorum hocam 5 aydır 53 kilodan 62 oldum yediğim halde kilo alimim yavaşladı 3-4 kutu gainer kullanmayı düşünüyorum 2-3 ayda 15-20 kg her 5 kgnin 4-5 kilo aldirdigi söyleniyor kullananlar tarafından bende 3-4 ayda 3-4 kutu 70 kiloya çıkartır mı onu soruyorum Hardline pro gainer

Şöyle bir olay var yalnız. Ayda aldığın 5 kilogramın ne kadarı kas olacak? Bunun cevabı sizi mutlu edecek mi

AliTasc1 AliTasc1 www.alitasci.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Grafik&Editör&WP
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 583
  • Beğeniler 45 / 190
  • Ticaret 11, (%100)
Aktif olarak spor yapıyor ve gainer kullanıyorum. Fakat kilo almak için kullanılacaksa tamamen yanlış bir algı oluşturur insan da çünkü bu tip ürünler tek başına kilo almaya yardımcı olmaz. Zaten adı üstünde ek gıda takviyesi, yani günlük almanız gereken kaloriyi tam olarak alıp, üzerine bunu eklemeniz gerekmektedir. Ben şahsen günlük öğünlerimi takip ediyor, gece yatmadan önce gainer kullanıyorum. Gainer vücutta geç çözülen bir bileşene sahip olduğundan dolayı gece uyku esnasın da vücudumun harcadığı enerjiyi o şekilde dengeliyor ve sabah dinç bir şekilde ve kalori açığı oluşturmadan uyanıyorum. Sonrasın da yine rutin günlük öğünlere devam :)

wmaraci
wmaraci

koraybrs koraybrs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 36 / 59
  • Ticaret 6, (%100)
Beyler bunlarla hic ugrasmayin :) garnier nedir yav .. eczaneye gidin .. https://www.fresenius-kabi.com Fresubin® Enerji İÇECEK aliyorsunuz.. almanyada bunun koli 24 luk fiati 100 euro.. türkiyede 4 tanesi 16 liraydi alin 2 ayda temiz 10 kilo alirsiniz düzenli kullanin..bunu almanyada kanser hastalarina kilo almalari icin özel veriyorlar..eczanede size kanserli muamelesi yaparlarsa sasirmayin :) zararsizdir..sekeri olan bile kullanabilir tamamen saglikli bir iceciktir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al