wmaraci reklam

3 kutu gainer kaç kilo aldırır?

15 Mesajlar 26.214 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

altugofficial altugofficial Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad I** Ş**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 2 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
5 kgdan 3 kutu gainer tahminim 2.5 ay falan gidicek arkadaşlar her kutunun 4-5 kilo aldıgi söyleniyor kullanılan kişiler tarafından bi 10 kilo aldırır mı sizce 2.5 ayda 3 kutu 5 kg olandan zaten uzun süre kullanmicam şuan 62 kiloyum 5 ay önce 53 kiloydum doğal olarak aldım bunu yiyerek ancak kısa sürede 70 olmak istiyorum sonra karbonhidratı azaltıp tavuk yemeye başlıcam maksat 2-3 ayda 10 kilo almak.

wmaraci
reklam

metapak metapak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)
Hangi ürünü aldınız acaba? Çoğunun içi şeker dolu. Karbonhidrat’ın ne kadaı şeker bi kontrol edin derim. Ayrıyeten spor yapacak mısınız kullanırken?
Çok basit bir shake tarifi ile 600-700 kalorilik bi içecek elde edebilirsiniz. Ben aktif olarak spor günleri kullanıyorum. Bu arada gainer kullanmıştım çok işime yaramadı açıkçası. Sağlıklı makro değerleri olan shake emin olun gainerdan daha çok işe yarayacaktır.
Tüm malzemeler blenderdan geçecek
80 gram yulaf
1 adet muz
1 avuç fındık
10 adet badem
1-2 kaşık yer fıstığı ezmesi
1 tatlı kaşığı hindistan cevizi yağı
1 yemek kaşığı bal
Kararınca süt

• Üyelik 06.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad I** Ş**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 2 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Spor yapıyorum hocam 5 aydır 53 kilodan 62 oldum yediğim halde kilo alimim yavaşladı 3-4 kutu gainer kullanmayı düşünüyorum 2-3 ayda 15-20 kg her 5 kgnin 4-5 kilo aldirdigi söyleniyor kullananlar tarafından bende 3-4 ayda 3-4 kutu 70 kiloya çıkartır mı onu soruyorum Hardline pro gainer

MehmetFazilK MehmetFazilK - Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 198 / 255
  • Ticaret 30, (%100)
Ben hardline pro gainer 5kg kullandım -her öğünde varsayılan ölçeğin yarısını- kullanmadan önce 52 idim bittiğinde 60 kiloydum aktif olarak sporda yapıyordum bunun yanında deli gibide yiyordum gel gelelim sonuca yağ oranım daha çok arttı özellikle bel ve göbek bölgesinde eğer kullanacaksan çok ağır antrenmanlar yapacaksın yoksa yağ olarak alırsın.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 06.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad I** Ş**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 2 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Sadece bir kutudan mı 8 kilo aldin hocam?

MehmetFazilK MehmetFazilK - Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 198 / 255
  • Ticaret 30, (%100)
altugofficial evet ama aynı zamanda çok yoğun yemek yiyordum gainer tek başına etkili değil öğünlerini aksatmaman lazım. Birde kilo arttıkça kalori ihtiyacı artacak doğal olarak kilo alman zorlaşacak 52 den 60 olduysam 1 kutuda diğer kutudan 60dan 65 anca olurum daha sonra 65den 68 anca olurum öyle öyle gider kalori ihtiyacına bağlı kalori ihtiyacının üstüne çıkarsan kilo alırsın.

muratcanygz muratcanygz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek girişimci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 66 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
Günlük alman gereken kalori miktarına bak onun üzerinde kalori al... Sağlıksız olarak kilo alma besin takviyesi ileride yol su elektirik olarak geri dönecektie bu zamanlar iyi olabilir fakat en iyi doğal yolla alabilmektir. 9 aydır yapıyorum çok şükür baya geliştim doğal beslendim koçumun yazmış olduğu programa sadık kaldım güzel sonuçlar aldım. Darısı senin başına kardeşim

• Üyelik 06.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad I** Ş**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 2 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Yağı kolay yakiyorum hocam sıkıntı yok peki 70-75 olduğumda kolda büyüme olurmu?

BeeSeo BeeSeo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 494
  • Beğeniler 71 / 222
  • Ticaret 50, (%100)
Arkadaşlar belki gerekli açiklamalari yapmıştır. Okumadım onları, direkt kendi bildiğimi söyleyeyim. Onlar "öğün yerine geçmez." Kesinlikle vücuduna bolca lif sokmalısın. Günde 5 ölçek kullanimla ortalama 1 ay kadar yeter. 1 ayda normal beslenmeye ek olarak gainer kullanırsan ve her gün, günlük kalori ihtiyacından 1000 kalori fazlasını alırsan, haftada 1 kilo aldırır. Sporu eksik etme aksi takdirde orantısız, doğal olarak şekilsiz kilo aldırır. Göbeğin çıkar, yanakların şişer, vücudun sarkar vs. Toparlayacak olursak, düzenli beslenmenin yanında ek gıda olarak gainer kullanırsan 3 ayda 3 kutu gainerla ortalama 12 kilo alırsın hocam.

forumcuuu forumcuuu Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Araştırmacı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Tavsiyem 2.2 kg gainer hafif hacim kazanmak için daha sonrasında bi daha kullanma yağ oranın çok artar.

Sonrasında BCAA ve Protein

Karbonhidrat ihtiyacını ise makarna,pilav ve bulgur pilavından karşılamak.

Ancak bu supplementlerden önce 2 ay ek besin olmadan spor yap.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al