wmaraci reklam
lidertakipci

Bu Gerçek Olamaz Değil mi?

88 Mesajlar 10.819 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ctnbckci ctnbckci Oku! Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 940
  • Beğeniler 429 / 442
  • Ticaret 2, (%100)

HyungSuk adlı üyeden alıntı

Çözüm basit. Geçin İngilizce siteye. 5-6 tane site açın her birisine spinbot ile 10'ar makale yazın. 2 hafta sonra adsense başvurun. Onay aldıktan sonra sosyal medyadan hit çekin. Para kazanmak kolay. Daha 3 gün önce bir ingilizce site için aldığım adsense onayı, bugün 5 tık ile 3 tl kazandırdı. Günlük hiti 9-10. Bu sitede 1 ay sonra keywordsler oturunca tamamdır. Google sitenin istikrarlı giden keywordslerine göre reklam veriyor. Bide az hitten gelen çok tıklama TO nun artmasına sebeb veriyor. Buda Google nin sitenize daha yüksek tbm li reklamları göndermesini sağlıyor. Muhtemelen bu sitenin tbmsi 1 ay sonra 2-3 belki 5-6 tl ye çıkacak. Bu da günde 2-3 tık size yeter demek. Bunun gibi 5-6 site açsanız tamamdır.

Nedir bu para kazanmak için çektiğiniz sıkıntı. Yok özgün makale falan. Gerek yok böyle rekabetlere. Google her türlü parayı veriyor zaten.

Derdimiz sadece para kazanmak değil ki hocam. Sevdiğimi şeyi yapıyoruz üzerine para kazanmaya çalışıyoruz. Bir işe emek vererek para kazanmak daha zevkli paraya ihtiyacım olduğu için bu işi yapmıyorum.
kemalunlu70

kişi bu mesajı beğendi.

İmza!!! Get Closer!
wmaraci
reklam

HyungSuk HyungSuk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 28 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
ctnbckci O zaman birden çok site aç. Birini zevk alacağın şekilde ilerlet, diğerlerini de para kazanacağın şekilde. Zevk alacağın şeyden fayda bekleyemezsin. Hem zevk alıp hemde para kazanmaya çalışıyorsan, o zaman para da sana zevk veriyor. Eğer sadece siteye emek vermek zevk verseydi, yanında parayı istemezdin. İnsan yaptığı işin karşılığını bekler. Ben de sana karşılığını alman için fikir verdim.
vahdettin

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 940
  • Beğeniler 429 / 442
  • Ticaret 2, (%100)

ctnbckci O zaman birden çok site aç. Birini zevk alacağın şekilde ilerlet, diğerlerini de para kazanacağın şekilde. Zevk alacağın şeyden fayda bekleyemezsin. Hem zevk alıp hemde para kazanmaya çalışıyorsan, o zaman para da sana zevk veriyor. Eğer sadece siteye emek vermek zevk verseydi, yanında parayı istemezdin. İnsan yaptığı işin karşılığını bekler. Ben de sana karşılığını alman için fikir verdim.

Ben gerçek hayatımda çalıştığım işimden de zevk alıyorum ama bedavaya çalışmıyorum. ilginç tavsiyelerin için teşekkürler :) başka sitelerimde var zaten bu arada.

İmza!!! Get Closer!

• Üyelik 31.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 28 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
İşte diyorum ki çalıştığın işten para vermeseler, işinden zevk almaya devam edemezsin ;). Yani zevk alman paraya bağlı. Bu yüzden siteler ile zevk için uğraştığını söyleyemezsin. Eğer öyle olsaydı aldığın parayı umursamazdın. :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 940
  • Beğeniler 429 / 442
  • Ticaret 2, (%100)

İşte diyorum ki çalıştığın işten para vermeseler, işinden zevk almaya devam edemezsin ;). Yani zevk alman paraya bağlı. Bu yüzden siteler ile zevk için uğraştığını söyleyemezsin. Eğer öyle olsaydı aldığın parayı umursamazdın. :)

Yahu ne alakası var. Yazdığım yazıların birileri tarafından okunması yorumlanması hoşuma gidiyor. Akabinde tabi ki para kazanmayı düşüneceğim. Bunda nasıl bir suç işliyorum da bu kadar inatla karşı çıkıyorsun anlamıyorum :)

Hala adamların yaptığı yanlışa itiraz edemeyip sadece kendine bunlardan kurtulmak için bir sistem bulmuşsun ve onu savunuyorsun. Allah daha çok versin ne diyeyim.

Sonunda şunu da ekleyeyim. Tamam sen haklısın ustam özür dilerim zevk almakla para kazanmayı karıştırıyorum ben.
HyungSuk

kişi bu mesajı beğendi.

İmza!!! Get Closer!

• Üyelik 31.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 28 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Bu kadar ya. Bunu bekliyordum. :)
ctnbckci

kişi bu mesajı beğendi.

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3157 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
ctnbckci Bu kadar kibar olma derim kardeşim.

Üstelik 1 günlük üye seni tanımadan böyle yazıyorsa hiç kaale bile almamalıydın.

Kime ne kimin ne için ne yaptığından? Had bilmek gerek bazen.
JimmyJoker ctnbckci seokoz

kişi bu mesajı beğendi.

netman netman netman Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 725
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 10, (%90)
Ben hergün nelere şahit oluyorum bir bilsen. Sinirden artık haber spor okumak gelmiyor içimden. 3 satır içeriği var haberin galeri yapıyolar 15 sayfa da anca okuyabiliyorsun. Özellikle ahaber, sabah, fanatik, fotomaç tövbeliyim bunlara girmeye.
ctnbckci

kişi bu mesajı beğendi.

// Acta est fabula

Mrdcanon Mrdcanon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 26 / 20
  • Ticaret 1, (%100)
Deli misiniz nesiniz abicim? Adam, ben zevk aldığım için yapıyorum diyor, birisi çıkıyor yok para alıyorsun zevk aldığın iş değil kendini kandırma.. hala hala sanane kardeşim ister zevk alır ister üzülerek yapar kime ne? Ne ruh hastası var memlekette anlamıyorum.
ctnbckci seokoz kemalunlu70

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 940
  • Beğeniler 429 / 442
  • Ticaret 2, (%100)

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

ctnbckci Bu kadar kibar olma derim kardeşim.

Üstelik 1 günlük üye seni tanımadan böyle yazıyorsa hiç kaale bile almamalıydın.

Kime ne kimin ne için ne yaptığından? Had bilmek gerek bazen.

Sonuna kadar haklısın abi ama biliyorsun beni :)

Mrdcanon adlı üyeden alıntı

Deli misiniz nesiniz abicim? Adam, ben zevk aldığım için yapıyorum diyor, birisi çıkıyor yok para alıyorsun zevk aldığın iş değil kendini kandırma.. hala hala sanane kardeşim ister zevk alır ister üzülerek yapar kime ne? Ne ruh hastası var memlekette anlamıyorum.

Onu anlatamadım kimseye ağzına sağlık. Çok basit ustam birilerinin paylaştıklarımı okuması bana mutluluk veriyor. Tabi ki sitemin masraflarını yazarların maliyetini çıkartmak isteyeceğim.
yilmaz70 Mrdcanon

kişi bu mesajı beğendi.

İmza!!! Get Closer!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al