wmaraci reklam

Bir Müşterim ile Yaşadığım Diyalog, Kim Haklı, Kim Haksız?

32 Mesajlar 4.136 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

hepyasemin hepyasemin Şimdi tövbe zamanı.. Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 47 / 295
  • Ticaret 73, (%100)
Herkes kendi mailini, şifresini bilmeli, unuttuysa başkasını suçlayamaz ancak ihtiyaten müşterinize ilettiğiniz bilgileri kendinizde de saklasanız iyi olurdu.

Şimdi tövbe zamanı..
wmaraci
reklam

Designers Designers UI/UX Designer Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek UI/UX Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 1 / 58
  • Ticaret 9, (%100)
Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim, durumu bir şekil de çözeceğim, iyi günler dilerim arkadaşlar.

nettebugun1 nettebugun1 WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 19.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 194 / 237
  • Ticaret 45, (%100)
El elin eşeğini ıslık çalarak ararmış ki siz zaten üstünüze düşeni yapmışsınız. Sorumluluğu da hatırlatmışsınız. Değmez can sıkmaya, kendi de biliyordur da yediremediğinden lekelemeye çalışıyordur. Boşverin..

Cemorg Cemorg Php Developer Bronz Üye
  • Üyelik 01.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 54 / 124
  • Ticaret 2, (%100)

Designers adlı üyeden alıntı

Hosting bilgileri daima benim elimin altında zaten, fakat alan adı gibi kişi veya kurumlara özel olan bilgileri elim de tutmam asla doğru olmaz, çünkü tek sefere mahsus bir wordpress sitesi işi bu. Bahsettiğiniz işlemi "www.wowwo.com" gibi büyük çaplı çalışmalarımda yaptım ve bir sorun yaşamadım. Dolayısıyla müşterime alan adı ile ilgili bilgileri ilettiğim de kaybetmemesi gerektiğini ve kaybederse benim sorumlu olmayacağımı belirttim ama durum bu.

Hocam burası Türkiye müşterinizden çok şey beklemişsiniz. Web sektöründen anlamadığı kesin anlamasına da gerek yok zaten siz ona hizmet veriyorsunuz neticede o bilseydi size ihtiyaç duymazdı. Müşteri domain hosting ssl reseller server wordpress bilmez seo dahi nedir bilmez. Ona göre kelimede insanlar arama yapıyor google da üst sıraya çıkma çalışması yapılsın bana müşteri gelsindir. Gerisi onu ilgilendirmez zaten.

Alan adını müşterinin üzerine yapıp, bilgilerini bir datada toplaman gerekiyordu. Bir çocukla teke tek maça çıkıp tabi ki gol attıktan sonra ağlıyor diye kızmaya benziyor seninkisi. Haklı yada haksız olman önemsiz müşterini kaybettin.

wmaraci
wmaraci

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 5984
  • Beğeniler 3896 / 3904
  • Ticaret 6, (%100)
Henüz domaini yenileme şansınız var. Yeni domaine geçmekle uğraşmak yerine domaini kurtarmaya çalışın.

Whois bilgilerinde dururesul0134(at)gmail.com varmış. Domaini hangi firmadan almıştınız?

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

RespectionS RespectionS Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Full-Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 518
  • Beğeniler 1 / 188
  • Ticaret 5, (%100)
Alan adı veridyenden alınmış yenileyin hesap bilgileriyle giriş yaparak mail adreside zaten pyscho moderatörümüz vermiş geç kalınmış değil kolay gelsin.

• Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek UI/UX Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 1 / 58
  • Ticaret 9, (%100)

Psycho adlı üyeden alıntı

Henüz domaini yenileme şansınız var. Yeni domaine geçmekle uğraşmak yerine domaini kurtarmaya çalışın.

Whois bilgilerinde dururesul0134(at)gmail.com varmış. Domaini hangi firmadan almıştınız?

Yenileme otomatik yapılmış sanırım, bunuda yarım saat önce bir arkadaş tarafından fark ettim. Fakat ns adresleri değiştirilmiş, siteye ulaşılamıyor, ns adresleri nasıl değiştirilebilir? Bunu anlamış değilim, müşterim bunu yapacak bilgiye sahip değil, eskiden bir yazılımcı ile çalışıp bilgilerini onada vermişti, bir ihtimal o mu yaptı ya da yenileme esnasında otomatik mi değişti çözemedim. Bu sebepten dolayı veridyen ile iletişime geçtim, onlardan dönüş bekliyorum.

• Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek UI/UX Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 1 / 58
  • Ticaret 9, (%100)

RespectionS adlı üyeden alıntı

Alan adı veridyenden alınmış yenileyin hesap bilgileriyle giriş yaparak mail adreside zaten pyscho moderatörümüz vermiş geç kalınmış değil kolay gelsin.

Hesap bilgilerine ulaşmak için veridyenden destek talep etmiştim fakat gizlilik sebebi ile paylaşım yapılmamıştı, yeni domaine bu sebepten dolayı ani bir geçiş yaptık. Şuan eski domainin otomatik yenilendiğini görüyorum fakat ns adresleri değişmiş, bunu çözmeye çalışıyorum, teşekkür ederim.

• Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek UI/UX Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 1 / 58
  • Ticaret 9, (%100)

nettebugun1 adlı üyeden alıntı

El elin eşeğini ıslık çalarak ararmış ki siz zaten üstünüze düşeni yapmışsınız. Sorumluluğu da hatırlatmışsınız. Değmez can sıkmaya, kendi de biliyordur da yediremediğinden lekelemeye çalışıyordur. Boşverin..

Teşekkür ederim, durum bu şekil de fakat yine de bir şekil de kurtarmaya çalışıyorum eski alan adını, mail bilgileri hatırlansaydı oradan direkt olarak bulabilirdim, ama çözüme yaklaştım sanırım.

ikratasarim ikratasarim Cocuklara Dokunmayın... Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilişim Hizmetleri
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 1 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Bir anda benim de bir zamanlar yaşadığım olay geldi aklıma :) sen yine iyi sabırlı davranmışsın ben direk hakaret ve iftira üzerinden mahkemeye verdim.

Dünya Güzel Olsaydı Cocukları Öldürmezdik..
R10 ( Suleymankasap)
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al