wmaraci reklam

Ben yaşamayı hak etmiyorum!

37 Mesajlar 5.904 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cico34 cico34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek sigortacı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 25 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
Cyprus dostum bahsettiğin rahatsızlıklar senden bağımsız bunlara senin müdahale etme şansın yok , dışarı da korkuyor olman , epilepsi vs. bunları doktor ve ilaç almadan yavaşlatmasın.Yaklaşık 6 sene de 3-4 doktora gittim hala antidepresan kullanıyorum. Sana tavsiyem iyi bir doktordan ilaçlı destek alman ve iyi bir psikologtan ayrıca destek alman çünkü ilaçlar bir yere kadar seni getiriyor sonrası işte sana kalıyor iyi bir psikolog sana yol gösterecektir. Bahsetmiş olduğun rahatsızlıklar evet herkeste olmayan şeyler bazen oturup bu hayatın özellikle neden sana verildiğini sorguluyorsun ama işin ucu sonunda seni yaratan Rabbine geliyor , sonra sabretmeyi ve şükretmeyi hatta ondan yardım istemeyi öğreniyorsun manevi olarak da destek alman sana ciddi yardımcı oluyor. Kendini çaresiz hissetme , sabret ve bu hayatında sana özel bir sınav olduğunu düşün ve Rabbinin de senin farkında olduğunu unutma bu hayatta olmazsa, diğer tarafta bu yaşantının mükafatını inanıyorum ki inşallah alırsın. Kendi canına zarar vermek emin ol en son çözüm olmalı.

umarım sabredersin ve başarırsın.

ayrıca bende babasız büyüdüm , annen senin için büyük bir şans. Kendine zarar vermen inan en çok onun canını yakacak. Onuda göz ardı etme.
telatabi

kişi bu mesajı beğendi.

| BİSORU(.)COM | SİFAHANE(.)COM |TASİTKREDİ(.)COM | GİRESUNSPOR(.)COM |GAMEFORUM(.)NET |
wmaraci
reklam

exxe exxe Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Bilgisyar Programcısı
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
yazdıklarını biraz üzülerek okudum fakat sevmediğin bir hayatı sevimsiz bi şekikde bitirme çaban çok anlamsız olur. bende bi kaç gündür bunalımdayım. çalışmıyorum doğru düzgün bi işim vs. yok. ben yaşımı 20 falan biliyorum ama geçen aklıma geldi hesapladım 22 olmuşum bi anda moralim bozuldu yaşlılık evlilik vs bir sürü şey geldi aklıma bunalıma girdim ve hala da aynı piskolojinin içindeyim.

bende sen gibi 7/24 evdeyim hiç dışaı çıkmıyorum bu biraz dış görünüşten birazda parasızlıktan ama bunun farkına varıp bu saatten sonra kendime çeki düzen vermeye karar verdim. ve nasipse yarın yapacağım mesailer ile birlikte 4.500 lira civarı maaş alacağım bi işte çalışıcam inşAllah.

bunu sorunu kendimde arayıp bakış açımın ve hayatımın yönünün artık tamamen değişmesi gerektipinin farkına vararak anladım :)

sende yanlıllarının farkına ve değişimin başlangıcına yönelmelisin. eğer dertleşmek istersen bana özelden numaranı gönder :)

madem ki ikimizde günü evde bitiriyoruz bol bol dertleşecek pızitif zamanım var görünüyor.

Selametle

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)

Blogspot adlı üyeden alıntı

Bende senin gibiydim yani korku yok çok asabiyim ama pek anlaşamıyorum kimse ise takıntılar çoktu 3 gündür ilaç veriyorlar inanırmısın gülmek nedir bilmeyen ben şuan mutluluk saçıyorum. İlacın yan etkisi yok vucuda zararı yok bağımlılığı yok kaza geçirdim doktor kendimi üzmemek için psikiyatri doktorunu gönderdi gece yatamıyorum uyanınca çok asabiyim kimseye güvenemiyorum vs şikayetleri sundum vallahi şuan 3 gündür anamdan yeni doğmuş gibiyim bence git bir psikiyatri doktoruna artık şunu anladım gerçekten doktora gitmek şart

Neymiş o ilaç bizede söyle😂
exxe

kişi bu mesajı beğendi.

exxe exxe Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Bilgisyar Programcısı
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
baba varsa bi sıkıntın umursamaz olucaksın, üstesinden gelmeye çalışcaksın. hepsi bu kadar

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

devrimedia devrimedia WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Master & Grafiker
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 868
  • Beğeniler 146 / 251
  • Ticaret 5, (%100)
Psikoloğa git!

Wp Kurulum♥Wp Optimize♥Wp Seo Çalışması♥Wp Tema Kurulum♥Android Webview Uygulama♥Grafik Tasarım

OnurAydeniz OnurAydeniz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Android/IOS Geliştirici
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam sende sosyal fobi var.Doktora gidersen inan bana çözülür.Sen kafanda sartlandirmissin çözümü yok diye.Disaridan korktuğun icin istediklerini yapamıyorsun.

yks3306 yks3306 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek üniverstede okuyorum
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 152 / 48
  • Ticaret 0, (%0)
@KralFx hocam ne güzel demişsiniz kesinlikle katılıyorum. Namaz kılmanın insan vücuduna ve psikolojik olarak iyi geldiğine kesinlikle inanıyorum.
KralFx

kişi bu mesajı beğendi.

carasar carasar All ızz well... Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1116
  • Beğeniler 499 / 498
  • Ticaret 16, (%100)
Dostum sıkıntının 2 kaynağı var.
1- Maneviyat eksikliği. Bu dünyaya ne amaçla geldiğini ve bunun için neler yaptığını sorgula, yardımcı olacak en iyi kişi mahalledeki imamdir. Yeterli bilgiye sahip değilse seni daha yetkin birisine yönlendirir.

2- Çevreni cok dikkate alma. Birisi sana geri zekali dedi diye geri zekalı olmazsın. Çevrendekiler kendilerinin yapamadığı şeyleri yapan birilerini görünce onlarla dalga geçer, SÖZDE küçük düşürmeye çalışırlar. Ama bilakis kendileri o konuda yetersizdir ve bunu başkasına söyleyerek bastırmak isterler. Kanıt mi istiyorsun. Liselerdeki tipik kızlar olir geri zekali, manyak vs diyen. :D . Sence onlar süper zeka mi? Tabi ki de kendileri eksik olduğu için karşıdakini hedef gösterirler.

Sana tavsiyem öz benliğini kavramana yardımcı olacak okumalar ve konuşmalara gitmen. Kişisel gelişim değil, yanlış anlaşılmasın. Kendinin farkina var sadece. Senin durumun öğrenilmiş çaresizlik durumu gibi olmuş.

Aşağıya bir görsel bırakıyorum. Görseli iyice incele. Ve öğrenilmiş çaresizlik konusunu verdiğim linkten bir kac kez oku.

https://www.bilisimhocasi.com/ogrenilmis-caresizlik-nedir

vaveyla vaveyla WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad R** C**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 107 / 71
  • Ticaret 3, (%100)
Kardeşim arkadaşımızın dediği gibi abdest alarak ile başla sonra namaz kıl sonra bizi yoktan var edenin dediklerine bak. Kuranı oku bide anlamını oku. Sonra Allah'ın kainatta yarattığı mucizelerini görebileceğin bir tepeye/vadiye/dağa çık kavramaya çalış. Göreceksin ki herşey bir düzen üzere kurulmuş. Herşey birbirinin sebebi birşey diğerini tamamlıyor. Eksik olan birşeyler var onları da düşün düşün ki şu yalan dünya da gelip geçici olduğumuzu asıl hayatın ahiret yurdu olduğunu anla.

İnşallah ruhuna iyi gelir, kendine iyi bak. Hayırlı geceler.
Şunlara da bakarsın😊

telatabi

kişi bu mesajı beğendi.

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Hahah yorumlarda maneviyat falan diyenleri görünce gülüyorum arkadaşa boş yönlendirmeler ile tedavi sürecini uzatıyorsunuz bir psikolog eşliğinde sorunlarını çözebilir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al