wmaraci reklam
lidertakipci

Aylık Minimum 8.000TL Kazanmak ve E-Kitap

62 Mesajlar 7.943 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MasterYi MasterYi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Mühendis - Youtuber
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 383
  • Beğeniler 78 / 78
  • Ticaret 4, (%100)
3 TL oda senin güzel hatırın için
vahdettin

kişi bu mesajı beğendi.

Kişiye ve Firmanıza Özel Hosting,Sunucu Çözümleri
wmaraci
reklam

Link Link WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1546
  • Beğeniler 379 / 426
  • Ticaret 46, (%100)
Aylik 12bin kazaniyorsan ve ebook satcaksan demekki aylim 12 lira anca kazaniyon.
darknov4

kişi bu mesajı beğendi.

Deneme

• Üyelik 04.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1546
  • Beğeniler 379 / 426
  • Ticaret 46, (%100)
Banka hesaplarina girip gelen geliri video olarak cekip konuya ekle desem 50 tane bahane uretip yapamaz
darknov4 vahdettin

kişi bu mesajı beğendi.

Deneme

Backhoe Backhoe Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 363 / 255
  • Ticaret 13, (%92)
blacktower teşekkür ederim hocam değerli yorumunuz için, dediğiniz de mantıklı. Dediğim gibi eğer bunu yaparsam zaten ücretsiz yardımcı olacağım insanlar tabii ki olacak.

erdem21 özür dilerim hocam, düşünmedim bunları affedin hahaha :D

Browland işimde yeterince bilgi sahibiyim ve yeni markalar yaratmak gibi bir çok konuyla uğraşıyorum yatırım olarak. Konu da bahsettiğim işi büyük bir şirkete çevirip devam ettirme gibi bir fikrimde vardı ancak bu kadar rahatken bunu istiyor muyum emin değilim. Kimseye söylememek de ayrıca bir görüş tabii ki. Teşekür ederim yorum için.

hazar23 herkese böyle geliyor, gayet normal :)

officialseo öncelikle "sizin gibiler" kim oluyor açıklamanı bekliyorum, beni bir kalıbın içine sokacak kadar tanıdığını sanmıyorum. Öyle olsaydı sanırım ben de seni tanırdım. ikincisi de "sazanlar" eBook satın alıp iş öğrenen insanların geneline kullanıldıysa bence çirkin bir benzetme. Sonuçta işi bilmiyorsun, konuda da "kardeşim bana paranı ver sana para kazandırayım her ay paranı 3'e 5'e katla yumurta biriktir" gibi bir söylem yok? nasıl bu kanıya vardığını anlayamadım. Son olarak "üç beş kuruş" olacağını kim söyledi? belki çıkıp 5.000 den 20 kişiye satıcam? her neyse yorumunu raporladım, umuyorum ki gereği yapılır. Forumda tek bir vukuatı olmamış, tek bir olumsuz yorumu olmayan birine bu yaftayı bu kadar kolay yapıştırmak kolay olmamalı.

vahdettin iş illegal değil, evet söylediğiniz bir nebze doğru olabilir. Tabii ki eBook'u alan benim kadar kazanır aynı seviyede oluruz diye bir söylemim yok ama işimde benim kadar bilgi sahibi olabilir. Boynuz kulağı da geçebilir bunlar kişisel tamamen.

Typer haklı olabilirsiniz, bu konuda fikir almak için açtım konuyu zaten fakat arkadaşlar "şöyle yaparsan daha iyi olur" - "yerinde olsam böyle yapardım" şeklinde fikir vermek yerine beni ve konuyu eleştiriyorlar... ilginç.

ea35 bu da olabilir tabii ki, en azından kafa olarak daha rahat olabilirim. Teşekkürler fikir için.

qeneraLTR olursa zaten konusuna rastlarsınız hocam, teşekkür ediyorum.

Muzdarip üzgünüm ama 100 lira değil, olamaz.

@[MustafaÇ](userid:56882) öncelikle selamlar, evet ülkemizin durumu bu konuda içler açısı olabilir. Dediğiniz gibi önüne gelen eKitap yapıp satıyor da olabilir. Gerçekten kazanmayıp böyle yansıtıp satanlar da olabilir. Bunlar kadar çeşitli platformlarda gerçekten online eğitim satan ve yüzlerce satışa ulaşmış başarılı insanlar da var ülkemizde. 50bin lira kazandığı bir işi 500 liraya kimsenin satmayacağını herkesin biliyor olması gerek zaten. Benim aklımdaki de gayet sağlam bir fiyata limitli olarak 10-20 kişiye bu kitabı satmak, kimseye kazanç garantisi/yatırım methodu gibi kesin olgular sunmuyorum,sunamam çünkü alacak kişiyi tanımıyorum. Sadece işim çok yapılan bir iş değil bunu detaylarıyla öğretip, destek sunmayı vaad edebilirim bu kadar yani. Yine de yanlış anlaşıldıysam üzgünüm. Teşekkürler yorum için.

buzmavisi herhangi bir ticaret amacıyla kullanmıyorum forumu, son zamanlarda işlerime odaklanmaktan kullandığım bile söylenemez. O yüzden premium ile normal üyeliğim arasında bir fark olduğunu düşünmüyorum :)

tayfuntemel bu olabilir hocam haklısınız, zaten şuradaki saçma sapan yorumları gördükten sonra çok da uğraşasım kalmadı gibi bakalım... teşekkürler fikir için.

turion var mı öyle kitaplar yahu? ve onları alanlar var mı? :D

Ensarcan10 selamlar, kimseye "işinizden sıkıldınız mı? hahhaha siz de benim gibi para mı kazanmak istiyorsunuz? o zaman bana gelin" diye bir söylemde bulunmadım, bulunmam. Üstelik 100-200 liraya değil işimi öğretmek, ne yaptığımı bile söylemem. O yüzden isterseniz insanlara herhangi bir algı yaratmadan önce okuyup, anlamayı öğrenin.

gaometri teşekkürler hocam, hayırlısı...

MasterYi çok olmuş hocam, üstüne ben ödeme yapayım hahahha

HuseyinAKKUS selamlar hocam, düşünce yapınıza hayran kaldım. Herhangi bir satış/ticaret konusu açarsam kanıt sunmadan satış yapamam değil mi? forumu yeni kullanan birisi değilsiniz bu tarz şeyleri bilmeniz gerekiyor :) Bu bir satış konusu değil, fikir topluyorum insanlardan. Sizde neden fikir vermek yerine bana saldırıyorsunuz anlamış değilim, bir sorun varsa yazın özelden konuşalım. Yapacak olursam eBook'un fiyatını 100 200 lira yapacak halim yok o yüzden sizin gözünüzdeki "şu kadar kazanıcam da eBook'a uğraşıcam he" algısına sığmıyorum. Teşekkürler yine de yorum için :)

Konuyla ilgili "hocam şimdi alayım" tarzında PM atıyorsunuz, yapmayın rica ediyorum. Zaten işi yaparsam konusunu açar sağlam sağlam yaparım. Böyle PM'lerden olacak bir iş değil. Teşekkür ediyorum herkese.
turion

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 04.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1546
  • Beğeniler 379 / 426
  • Ticaret 46, (%100)
Sorumun cevabini vermedin

Deneme

nehuber nehuber WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 7 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
En başında ek iş ve cevaplar arasında kazanma hırsından bahsetmişsiniz. Anladığım kadarıyla siz hayatınızda bir profil oluşturmak istiyorsunuz. Şu mesleği yapıyor ama boş durmamış bak bunu da yapmış bak şuralarda da yer almış yetmemiş kitap çıkarmış yetmemiş şu girişimlerde bulunmuş diye anılmak istiyorsunuz anladığım kadarıyla. Bir alanda iyi olup bu alanla isminizi duyurmak gibi. Kitabı yazıp parasını kazanmak değil görmek istediğiniz bu da bir seçenek tabiki ama anladığım kadarıyla siz işinize ve gayret ettiklerinize rağbet arıyorsunuz. Fakat bu konuyu açarak bahsetmeniz biraz komik yargılara kapı açıyor. Twitter’da 20/30k takipçiyi geçen Çikita çıkartmaya başlıyor zaten gibi bir algı var ülkemizde. Sanal dünyadan devam edersek youtuber bir doktor var mesela adam doktor en az aylık geliri 12bin fakat youtubeta alanıyla ilgili içerik paylaşıyor ünlü ve a bilinen insanlarla görüşüyor Farklı içerikler sunarak insanın aklında kalıyor. Yine doktor örneği bir tane jinekolok var kadın hem doğum doktoru hem özel kliniği var vs kadın yine de instsgramda gergine düzenli alanıyla ve çok sorulan sorularla ilgili video çekiyor işiyle alakalı her şeyi cevaplıyor atılan yorumlara baksanız hocam Hagi hastane vs bizde gelelim size muayene olmak istiyoruz vs Dr kadın adını bir nevi markalaştırıp güven çekti ya da Amazon eğitim seti yapanlar.. örnek uzar gider bazı işler kazancından çok ne kazandıracağı önemlidir siz parayla birlikte yani benim anladığım kadarıyla prestij, güven ve nam kazanmak istiyorsunuz. Youtubeta Homeoffice işler yaparak para kazanmak aratması yaptığınızda çıkan videoların izlenmesine bakın ve içeriklere biri var mesela diyor ki yaparsan kazanırsın diyor bir iş anlatıyor demiyor ki bu iş sana çok uygun. Sizde bu örnekteki gibi bir şeyler yapmak istiyorsunuz anladığım kadarıyla. Bence çok mantıklı bir alandan her yere hitap etmek işinizi duyurmak çok ideal artık bir meslek sahibi olmak eski de kaldı. Yapın tabi e book video eğitimi vb olabildiğince mesleğinizi her alanda her renkte icraa ediniz. Tabiki ücretsiz de yaparak birilerinin hayatına gerçekten dokunarak işinizin zekatını vermiş olursunuz. Kazancın zekatını demiyorum o başka işin zekatı başka bence yapım ulaşın ulaşabildiğiniz kadar insanlars eğer işiniz güvenilir bir sektörse
Backhoe

kişi bu mesajı beğendi.

Backhoe Backhoe Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 363 / 255
  • Ticaret 13, (%92)
nehuber Tam olarak olmasa da bu kalıba sokulabilir hocam evet. Teşekkür ediyorum yorum için.

HuseyinAKKUS verdim hocam bir üst mesajda, okumayı denerseniz cevabı görebilirsiniz :)

Muslera Muslera WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** N**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 7 / 64
  • Ticaret 0, (%0)
ben bu işe girmezdim size başarılar

hazar23 hazar23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek İçerik Üreticisi
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 46 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam kategoriyi çok merak ediyorum gerçekten :)

ciplakyazar ciplakyazar .com Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satın Alma
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 318 / 317
  • Ticaret 0, (%0)
Proje gizli tutuluyor ama amazondan dükkan açıp ürün satmak olabilir.

Ciplakyazar.com | Kişisel Blog ve Öyküler
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al