wmaraci reklam

Nasıl para kazanırım? (Önemli Bilgiler)

31 Mesajlar 6.381 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

backlinkcim backlinkcim WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek seo uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 22 / 22
  • Ticaret 6, (%83)
güzel paylaşım eline sağlık

wmaraci
reklam

Economist Economist Bla, bla, bla.. Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)

Mecanique adlı üyeden alıntı

36 yıllık hayatımda 95'ten beri bu sektördeyim ilk defa senin gibisini gördüm.. Adam içerik sağlıyor ve insan istihdam ediyor sende çöp diyorsun.. Sen fikrini paylaşıyorsun o kazancını.. Ve o ekmek sağlıyor sen ne sağlıyorsun fırsat mı? Para ile birlikte kibir de kazanmışsın anladığım kadarıyla.. Herkes her işte iyi olamaz.. Ve eklemek isterim rekabeti olan bir sektörde iyisini yaparsan her zaman yükselirsin.. Adsenseye de çöp demen ayrıca bir tuhaf iyi düşün istersen.. neden düşün diyorum şundan

Bu ekran bu yazıyı yazarken aldığım ekran ve adsense getirisini acıklayamam..

Dıyorsun ya haşlık adsense.. Hanı sen yıllarca yaptıgın o tüm işleri düzgün yapamadığını da fark edememıssın..

Sanırım trajedi filan yapıyorsun, veya komiklik olsun diye yazdın bu konuyu, veya okumadan bilgisizce çaldırıp yazdın, eğer okumadan anlamayıp yazdı isen, ciddi sıkıntılardasın.

Ben insanlara Google Adsense çöp demedim, ben insanlara birçok kategoriye daha önceden giren, ve pastayı yiyen bilinen sektörel kategorilerden ekmek çıkarmanın çok zor olduğunu dile getirdim.

Kibire gelecek olursak, ben kazandığım sektörü söylüyorum sen bir sitenin Analytics raporunu alıp, siteye ekleyip “bakın bu benim sitem, ben kazanıyorum” diyorsun, ve içinden pofpoflanıyorsun. Kim kibirli? 😊 Bak ben kazandığım sektörleri de verdim, bazı sektörlere de çöp dedim, ne zoruna gitti?

Madem kibirli değilsin, insanlara verseydin ya kategorini? Nasıl kazandığını, hangi işleri yaptığını neden paylaşmıyorsun? Ama yok, ben kazanıyorum işte şu kadar kazanıyorum şu kadar hitim var, şöyle böyle. Sen kazanıyorsun burada ki belki de binlerce insan kazanamıyor. Devlete de vergini ödüyor musun? 😂 Neyse sen, Satır Bugs’da kahveni yudumlamaya devam et.
Gokbel

kişi bu mesajı beğendi.

Adler Adler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 45 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
Bilgi tecrübe paylaştıkca güzeldir. Şuan bende makale sitesi üzerine çalışıyorum ama Ekonomist hocamın dediklerinede katılıyorum. Herzaman yeni gün yüzüne çıkan projeler daha çok kazandırır. Tabi bu işi yaparken iyi analiz etmek gerekir sektörü ve kalıcı olmak hedeflenmeli. Şuan makale yazarlığı sitelerinde sadece yeni konular hakkına yazılan yazılarda rekabete girebilirsiniz. Senelerdir üzerine durulmuş konularda biyerlere gelmek zor. Zaten bilgi kaynaklı yazıların çoğunu sağolsun gazeteler kaplamış.

Bence bu forumda bu tarz yazıların olması güzel. Kendine güvenen ve bu işten ekmek yiyenler geldikleri yerleri unutmayıp bu tarz paylaşımlarla yeni başlayanlara veya başlayıp yanlış stratejiyle ilerlediği için kazanc elde edemeyenlere fikir olacaktır. Kimine göre doğru kimine göre yanlış olsa da güzel bir paylaşım olmuş elinize kolunuza sağlık hocam Allah daha çok kazandırsın.

SiyahBeyaz

dividibygear dividibygear WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek reklamcılık hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 49 / 56
  • Ticaret 1, (%100)

AlcarazGarfia adlı üyeden alıntı

Economist sen daha meblağ yazmayı bilmiyorsun kalkmış iş önerisi veriyorsun, enteresan.

Dikkat ettim çoğu insan meblağ kelimesini doğru yazamıyor. Acaba dedim sözlükte yenileme mi gelmiş baktım değişiklik yok. Seo uzmanı bile mevla da anlaşırsak diye yazabiliyor.
Darknet Mecanique

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Mecanique Mecanique ya deliler haklıysa? Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Sağlık
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 36 / 68
  • Ticaret 0, (%0)

Economist adlı üyeden alıntı

Sanırım trajedi filan yapıyorsun, veya komiklik olsun diye yazdın bu konuyu, veya okumadan bilgisizce çaldırıp yazdın, eğer okumadan anlamayıp yazdı isen, ciddi sıkıntılardasın.

Ben insanlara Google Adsense çöp demedim, ben insanlara birçok kategoriye daha önceden giren, ve pastayı yiyen bilinen sektörel kategorilerden ekmek çıkarmanın çok zor olduğunu dile getirdim.

Kibire gelecek olursak, ben kazandığım sektörü söylüyorum sen bir sitenin Analytics raporunu alıp, siteye ekleyip “bakın bu benim sitem, ben kazanıyorum” diyorsun, ve içinden pofpoflanıyorsun. Kim kibirli? 😊 Bak ben kazandığım sektörleri de verdim, bazı sektörlere de çöp dedim, ne zoruna gitti?

Madem kibirli değilsin, insanlara verseydin ya kategorini? Nasıl kazandığını, hangi işleri yaptığını neden paylaşmıyorsun? Ama yok, ben kazanıyorum işte şu kadar kazanıyorum şu kadar hitim var, şöyle böyle. Sen kazanıyorsun burada ki belki de binlerce insan kazanamıyor. Devlete de vergini ödüyor musun? 😂 Neyse sen, Satır Bugs’da kahveni yudumlamaya devam et.

Bir sitenin istatistiklerine erişebilecek kadar bilgim yok.. Hayat felsefem hep hiç bir şey bilmediğime dairdir.. Ben haber sitesine sahibim.. Allah'a şükür kazandırıyor ve çalışan insanlar da çokça kazanıyor. Zoruma bir şey gitmedi sadece belirlediğin işlerin reklamcısı gibi konuştun. Sen ne kadar kazandığını gösterdin ya bende insanlar adsense falan kırıntısını alıyorsunuz demene istinaden anlık istatistiklerimi yayınladım. Gayri resmi iş yapmıyoruz genç emin olabilirsin.. Vergimizi de seve seve ödüyoruz zaten alırlar yanımıza bırakmazlar..

Sen sadece o sektöre odaklanarak bir konu açman o sektörün de reklamını yapman düşündürücü.. Hani herkes yer de yıllarca bu işle uğraşanlar sana inanmaz..

Kibir kısmına tekrar dönecek olursak demişsin ya su kadar bu kadar kazanıyorum kazandığın senin olsun fırsat sunmussun buna sozum yok zaten ancak bizler kendimiz dışında da ekmek kazandırıyoruz sen kıme ekmek kazandırdın?

Şunu şunu söyle söyle yap demek ile olmuyor fiili icraat gerek.. Birilerine hayrın dokunsun sonra konusalım.. Burada fikir vermen cok bir hayr sağlamaz..

Biraz da yaşının daha genç olmasına yoruyorum düşüncelerini..

Saygı duy kaygın olmasın genç...
Javadanadam

kişi bu mesajı beğendi.

1000 dolar değerindeki Envato hesabı satılıktır.. 

Link Link WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1546
  • Beğeniler 379 / 426
  • Ticaret 46, (%100)
Ne is olursa yaparim abi konusu olmus :)

Deneme

Economist Economist Bla, bla, bla.. Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)

Mecanique adlı üyeden alıntı

Bir sitenin istatistiklerine erişebilecek kadar bilgim yok.. Hayat felsefem hep hiç bir şey bilmediğime dairdir.. Ben haber sitesine sahibim.. Allah'a şükür kazandırıyor ve çalışan insanlar da çokça kazanıyor. Zoruma bir şey gitmedi sadece belirlediğin işlerin reklamcısı gibi konuştun. Sen ne kadar kazandığını gösterdin ya bende insanlar adsense falan kırıntısını alıyorsunuz demene istinaden anlık istatistiklerimi yayınladım. Gayri resmi iş yapmıyoruz genç emin olabilirsin.. Vergimizi de seve seve ödüyoruz zaten alırlar yanımıza bırakmazlar..

Sen sadece o sektöre odaklanarak bir konu açman o sektörün de reklamını yapman düşündürücü.. Hani herkes yer de yıllarca bu işle uğraşanlar sana inanmaz..

Kibir kısmına tekrar dönecek olursak demişsin ya su kadar bu kadar kazanıyorum kazandığın senin olsun fırsat sunmussun buna sozum yok zaten ancak bizler kendimiz dışında da ekmek kazandırıyoruz sen kıme ekmek kazandırdın?

Şunu şunu söyle söyle yap demek ile olmuyor fiili icraat gerek.. Birilerine hayrın dokunsun sonra konusalım.. Burada fikir vermen cok bir hayr sağlamaz..

Biraz da yaşının daha genç olmasına yoruyorum düşüncelerini..

Saygı duy kaygın olmasın genç...

Diğer yorumlarınıza hiçbir yorum yapmayacağım, çünkü ne siz beni anlıyorsunuz ne ben sizi. Sadece şu yorumunuza bir cevap ekleyip, sizinle tartışmayı bırakacağım çünkü tartışmayı seven bir insan değilim.

İsmini verdiğim uygulamalar Dünya’da Milyonlarca indirilmesi olan, en çok indirilmesi olan uygulamalar ve bu uygulamalar sadece Türkiye’ye hitap etmiyor, Milyonlarca indirilmesi olan uygulamalar da her zaman bir ekmek kapısı döner, ve bende bu uygulamalarda ki sektörel azınlıktan bahsettim. Şuanda gayet iyi kazançlar elde edildiğini anlattım bu bir fikirdir.

Benim kimseye fayda sağlamadığı mı, veya benim sayemde kimseye yarar sağlamadığı mı beyan etmişsiniz üzücü, ben bu foruma 9 senedir üyeyim. 9 senedir açtığım konulara bakarsanız hep insanları aydınlatıcı fikir verici ve Bilgi dolu paylaşımlardır. İddaa ediyorum ki, bu kadar Bilgi verici paylaşımı bu forumda benden başka bir kişi daha açmamıştır. Araştırıp yazsanız sizin için daha iyi olur. Bir kaç arkadaşta o kadar uzun yazımdan taka taka meblağ mevlağ Mevla’ya takmışlar ne farketti? TDK’yı mı bozduk, TDK sayemde öldü mü? Altı üstü bir kelimeden dolayı, seni karalayacak birçok insan vardır, işte bunlarda TDK koruyucuları 😂 Ama buda bir eleştiridir, teşekkür ederim.

İyi forumlar. 😊

AlcarazGarfia AlcarazGarfia WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 30 / 29
  • Ticaret 11, (%100)
Economist diğer konularını bilmiyorum ama bu konun baştan aşağı boş bu dediklerini bilmeyen yok zaten, varsa da bu işlerle uğraşmayı bıraksın herkes neyin ne olduğunu biliyor ama uygulamak sıkıntı sen bunları buraya yazınca faydalı olduğunu düşünüyorsan bir şey demiyorum hani teknik bilgi püf nokta falanda yok birkaç şey tavsiye etmişsin o kadar. Bilgiyi paylaşmaya gelince bilgi en değerli hazinedir her bilgi paylaşılmaz düşün birini bir işe emek veriyor aylarını yıllarını harcıyor sonra gelip buraya nasıl yaptığını mı anlatacak? Hiç mantıklı gelmiyor herkes yolunda doğrusu da bu zaten.
Mecanique

kişi bu mesajı beğendi.

Mecanique Mecanique ya deliler haklıysa? Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Sağlık
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 36 / 68
  • Ticaret 0, (%0)

Economist adlı üyeden alıntı

Diğer yorumlarınıza hiçbir yorum yapmayacağım, çünkü ne siz beni anlıyorsunuz ne ben sizi. Sadece şu yorumunuza bir cevap ekleyip, sizinle tartışmayı bırakacağım çünkü tartışmayı seven bir insan değilim.

İsmini verdiğim uygulamalar Dünya’da Milyonlarca indirilmesi olan, en çok indirilmesi olan uygulamalar ve bu uygulamalar sadece Türkiye’ye hitap etmiyor, Milyonlarca indirilmesi olan uygulamalar da her zaman bir ekmek kapısı döner, ve bende bu uygulamalarda ki sektörel azınlıktan bahsettim. Şuanda gayet iyi kazançlar elde edildiğini anlattım bu bir fikirdir.

Benim kimseye fayda sağlamadığı mı, veya benim sayemde kimseye yarar sağlamadığı mı beyan etmişsiniz üzücü, ben bu foruma 9 senedir üyeyim. 9 senedir açtığım konulara bakarsanız hep insanları aydınlatıcı fikir verici ve Bilgi dolu paylaşımlardır. İddaa ediyorum ki, bu kadar Bilgi verici paylaşımı bu forumda benden başka bir kişi daha açmamıştır. Araştırıp yazsanız sizin için daha iyi olur. Bir kaç arkadaşta o kadar uzun yazımdan taka taka meblağ mevlağ Mevla’ya takmışlar ne farketti? TDK’yı mı bozduk, TDK sayemde öldü mü? Altı üstü bir kelimeden dolayı, seni karalayacak birçok insan vardır, işte bunlarda TDK koruyucuları 😂 Ama buda bir eleştiridir, teşekkür ederim.

İyi forumlar. 😊

Bahsetmek istediğin konuyu bu da fikir kazanç kapısı diyerek anlatmaya çalışsaydın kimse senin kelime hatalarına bile takılmazdı. Sen fikir beyan ederken "yıllarca şunu şunu denedim hepsi boş kırıntıları topluyorsunuz" dersen olmaz. Benim kibirden kastımı da umarım anlamışsındır çünkü kaç yıllık olursa ol sektörde kimseyi ilgilendirmez sadece seni ilgilendirir.

Zaten tartışmıyorum fırsat sunarken ya insanların göremediklerini gösterirken daha güzel cümleler seçerek daha aydınlatıcı bilgiler verirsen kimse bir şey diyemez. Ama o çöp işinizi bırakın bunu yapın der gibi cümleler ile ancak tepki toplarsın.. Vesselam..
Javadanadam

kişi bu mesajı beğendi.

1000 dolar değerindeki Envato hesabı satılıktır.. 

theCrawLe theCrawLe mobiluzman.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Muhasebe Uzmanı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 2481
  • Beğeniler 615 / 614
  • Ticaret 12, (%100)
Şu forumda o kadar çok ön yargılı insan var ki. Öncelikle konuyu açan arkadaşı tanıyorum uzun yıllardır bu forumda profil resminden hatırladım zaten direk. Konuyu açtığı için teşekkür ederim.

Sonuna kadar haklı eğer bu işi ben hobi olarak yapmıyor olsaydım kesinlikle söylediği alanlara yönelirdim. Bahsettiği diğer sektörleri denedim çöp ibaresi zorunuza gitmiş olabilir fakat yeni başlayanlar için çöp zaten bu işi almış başını götürmüş insanlar var bahsetmek istediği şeyde o.

Yeni sektörler varken niye onlardan başlasınlar ki konu zaten yıllardır bu işi yapanlar için değil bir kere onu anlamamışsınız siz. İstatistik paylaşımı yapanlar olmuş yada yıllardır haber sitelerine makale yazarlığı yapanlar, konu siz değilsiniz ki siz düzeni oturtmuşsunuz zaten sizden başkasına pay düşmez siz yiyorsunuz pastayı.

Adam burada yeni bir sektör arayışı olanlar için yada bu sektörlerde var deneyin demek için yazmış, her şeyi kendi istediğiniz şekilde anlamayı seviyorsunuz. Çok uzatmayacağım, insanlar deneyimlerinden bahsederken dinleyin ve teşekkür edin uygulamak yada uygulamamak size kalmış, o sizin sektöre çöp demiş siz kazanıyorsanız ne ala.. hemen sizin yaptığınız işi karalıyor moduna girmeyin !
Economist

kişi bu mesajı beğendi.

⭐ mobil uzman⭐
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al