wmaraci reklam
lidertakipci

Full Organik Hit Seo - Google Google Maps Bing Yandex Yahoo sıralamaları için hit programı

76 Mesajlar 16.429 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

xman35 xman35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 14, (%100)
Valla hocam dediklerinizin hepsini yaptım nafile.Sitem ilk 5 sıradki kelimesiyle görmüyor sistem...

wmaraci
reklam

erkolay erkolay webmaster.bbs.tr Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Hosting, Domain, Marka, Patent
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 972
  • Beğeniler 134 / 216
  • Ticaret 20, (%100)
Proğramda şu an 9000 civarında kredi puanım var. Hergün kazanıyorum. Ama kredilerimi harcamıyor proğram. Hem de Ücretsiz üye olarak 240 sn gezinme isteği ile en yüksek harcama talep ettiğim halde harcama gerçekleşmiyor. Ben başkalarının sitelerini gezebiliyorsam, benim sitem de gezilebilmeli değil mi?

Neden kullanmıyor kredilerimi acaba?

Sistemde de erkolay kullanıcı adı ile kayıtlıyım. Kazanıp da harcayamadığım krediler sayesinde mini pakette görünüyorum, ne güzel ama, kredilerim de harcansın artık.

ozgurkalyoncu ozgurkalyoncu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Senior Front End Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 1 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

xman35 adlı üyeden alıntı

Valla hocam dediklerinizin hepsini yaptım nafile.Sitem ilk 5 sıradki kelimesiyle görmüyor sistem...

Program tamamen farklı bir sunucu ya taşınacak çok kısa bir süre sabretmenizi rica ediyorum.

Mevcut firmamız bazı taleplerimizi karşılamıyor ve bu yüzden bu tarz problemler yaşadık.

Ek Olarak:

erkolay adlı üyeden alıntı

Proğramda şu an 9000 civarında kredi puanım var. Hergün kazanıyorum. Ama kredilerimi harcamıyor proğram. Hem de Ücretsiz üye olarak 240 sn gezinme isteği ile en yüksek harcama talep ettiğim halde harcama gerçekleşmiyor. Ben başkalarının sitelerini gezebiliyorsam, benim sitem de gezilebilmeli değil mi?

Neden kullanmıyor kredilerimi acaba?

Sistemde de erkolay kullanıcı adı ile kayıtlıyım. Kazanıp da harcayamadığım krediler sayesinde mini pakette görünüyorum, ne güzel ama, kredilerim de harcansın artık.

Uzun süredir kullanan bir kullanıcımız olduğunuz için teşekkür ederiz.

Salı ve Çarşamba aynı şekilde hit gönderiminde problemler vardı bu yüzden üstteki mesajımdada belirttiğim gibi sunucu değiştirme kararı aldım.

Ama bu sabah gördüğüm kadarı ile 900 krediyi eritebilmiş Hit gönderimi sağlamış

Bu problem en kısa sürede düzeltilecek.

Hit göndermiyorsa, bilinki kredide toplayamıyor, bu problemlerin %99 u sunucunun bizim istediğimiz bir değeri vermemesi. Bu da en kısa sürede düzeltilecektir.

Sabır ve anlayışınızdan ötürü teşekkür ederim.

jancooth jancooth Bilgi Paylaşmak İçindir Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci, yazılım, web tasarım
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 58 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
adsense var ise sitenizde bu program size zarar verebilir.

www.yasinkilickaya.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 25.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 1 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

jancooth adlı üyeden alıntı

adsense var ise sitenizde bu program size zarar verebilir.

Sebeb ?

jancooth jancooth Bilgi Paylaşmak İçindir Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci, yazılım, web tasarım
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 58 / 14
  • Ticaret 0, (%0)

Bakınız yanlış anlaşılmasın emek verilmiş hersey güzeldir. Ben burada sadece adsense tarafından olan zararını söylüyorum.

Dostum Google arama motoru kadar akıllı bir arama motoru yoktur. Google reklam tıklamalarından tutun ki , sayfa görüntülenme, Ip benzeşmelerine kadar bilmediğimiz çok şeyi inceliyor. Ve adsense sadece birkaç kişide yok. Google milyon dolarlar kazanıp bunun bir kısmınıda dağıtıyor. Ve bunu dağıtırken de süper bir önlem alıyor. Sen gösterimi artıracaksın akıl almaz hitlere kavusacaksın ve tık olmayacak. Bu zaten direk ban sebebidir. İnternette dolu var bu sebepten ban yiyen arkadaslar, zarar gören kişiler.

Aynı kelimeden hit çekeceğiz ve çektiğimiz kişilerin kalma süresini belirleyeceğiz yani o anahtar kelimede gelenler aynı süreyle kalacaklar ve bunu giydireceğiz Google amcaya.

bir anahtar kelimede 1. sayfada en altta bulunan siteler dahi ziyaretçi almazken sizin arka sıralarda sitenize hedef kelimede ziyaretçi gelmesi ve yukarıda belirttiğim gibi aynı ipler aynı dakikalarda ve aynı gezintiyi sağladıkları için resmen sırıtmaktadır.Zaten 1. sayfada yer alan bir sitenin bu hileye kalkışması imkansız.Hali ile arka sıralarda olan siteler bu hileye başvurmaktalar.

Bunun ADSENSE için zararlarını ben saymakla bitiremem en iyisimi emektir diyorum, kullanmak isteyen arkadaşlar kullansınlar. Herşeyin doğalı güzeldir.

Saygılar
Haberci

kişi bu mesajı beğendi.

www.yasinkilickaya.com

• Üyelik 25.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 1 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

jancooth adlı üyeden alıntı

Bakınız yanlış anlaşılmasın emek verilmiş hersey güzeldir. Ben burada sadece adsense tarafından olan zararını söylüyorum.

Dostum Google arama motoru kadar akıllı bir arama motoru yoktur. Google reklam tıklamalarından tutun ki , sayfa görüntülenme, Ip benzeşmelerine kadar bilmediğimiz çok şeyi inceliyor. Ve adsense sadece birkaç kişide yok. Google milyon dolarlar kazanıp bunun bir kısmınıda dağıtıyor. Ve bunu dağıtırken de süper bir önlem alıyor. Sen gösterimi artıracaksın akıl almaz hitlere kavusacaksın ve tık olmayacak. Bu zaten direk ban sebebidir. İnternette dolu var bu sebepten ban yiyen arkadaslar, zarar gören kişiler.

Aynı kelimeden hit çekeceğiz ve çektiğimiz kişilerin kalma süresini belirleyeceğiz yani o anahtar kelimede gelenler aynı süreyle kalacaklar ve bunu giydireceğiz Google amcaya.

bir anahtar kelimede 1. sayfada en altta bulunan siteler dahi ziyaretçi almazken sizin arka sıralarda sitenize hedef kelimede ziyaretçi gelmesi ve yukarıda belirttiğim gibi aynı ipler aynı dakikalarda ve aynı gezintiyi sağladıkları için resmen sırıtmaktadır.Zaten 1. sayfada yer alan bir sitenin bu hileye kalkışması imkansız.Hali ile arka sıralarda olan siteler bu hileye başvurmaktalar.

Bunun ADSENSE için zararlarını ben saymakla bitiremem en iyisimi emektir diyorum, kullanmak isteyen arkadaşlar kullansınlar. Herşeyin doğalı güzeldir.

Saygılar

Google ı yapan bi insan
ve belirli bir algoritmaya bağlı çalıştığı aşikar.

Sence oturup bu programı 7 8 ayda gecesini gündüzüne katıp yazmış bir adam

Bunları düşünüp çözümler üretmemiş olabilirmi.

++

Ben tanıtım videosu çektim koydum
İzlememişsiniz.
Son 2 paragrafta söylediklerinin tamamı bir varsayım
Hani programı kullanmış veya şu videoyu izlemiş olaydınız.
Size tek tek neden böyle bir problem doğmayacağınıda açıklardım
Ama sanırım gerek yok.
Yorulmayın boşa

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Sadece para kazanmak için yazılmış bir program. Google kadar akıllı bir arama motoru olmadığını söyleyende sizsiniz. Bu tür programın işe yaradığını söyleyende. Bu tür programları kullanan sitelerin eninde sonunda google tarafından cezalandırılacağını bilmiyor olamazsınız. Google politikaları açık ve net. Ayrıca insanları bilinçlendirmek ve bilgilendirmek amacıyla bu programların zararını kendi sitemde yazacağım. İnsanlar emek harcayıp site hazırlıyor sonra bu tür ne olduğu belli olmayan programlar nedeniyle siteleri zarar görüyor.

Hergün bu konuyu üste taşıma gayretiniz de hiç eksik olmuyor.

• Üyelik 25.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 1 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

Sadece para kazanmak için yazılmış bir program. Google kadar akıllı bir arama motoru olmadığını söyleyende sizsiniz. Bu tür programın işe yaradığını söyleyende. Bu tür programları kullanan sitelerin eninde sonunda google tarafından cezalandırılacağını bilmiyor olamazsınız. Google politikaları açık ve net. Ayrıca insanları bilinçlendirmek ve bilgilendirmek amacıyla bu programların zararını kendi sitemde yazacağım. İnsanlar emek harcayıp site hazırlıyor sonra bu tür ne olduğu belli olmayan programlar nedeniyle siteleri zarar görüyor.

Hergün bu konuyu üste taşıma gayretiniz de hiç eksik olmuyor.

Allah razı olsun,
İnternette bazı faşistler var ki sıkıntıdan gelip bu konuya yazılımı kötülemek amaçlı bilgisizce ve bilinçsizce aklına ne gelirse yazıyor , sonra bende cevap veriyorum
Konuyu yukarıya taşıyan da odur, ben değilim.

Herneyse ben,

İnsanları bilgilendireceğim dediğin makalelerini sabırsızlıkla bekliyorum

Bize panda, caffeine ve penguen algoritmalarını artık en ince detayına kadar açıklarsın sanırım, e nihayetinde bu programın bizi neden googledan banlatacağının detayını öğrenmemiz gerekecek.

Bakalım kendinden zeki gördüğün arama motoru hakkında neler biliyorsun.

Bing, Yahoo, Google Maps, Google Görseller bölümlerinede 1 er 2 şer paragraf ayırırsan sana dua edecek çok genç var etrafta.
Sevap işlersin.

ErhanCelikk ErhanCelikk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Hosting Görevlisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 818
  • Beğeniler 141 / 178
  • Ticaret 3, (%100)
Programın işlevi olduğu kesin ama ne kadar işlevi olacağı bir yerden sonra kullanıcıya bağlı. Siz gidip alakasız şeylere kullanırsanız alakasız sonuçlarda üste çıkarsınız tabi bu da sizin işinize gelmez. Zaten bu tür proğramları kullananların riski göz önüne almaları lazım ama bunu düşünmeyip başına iş geldikten sonra yapımcısına laf etmek saçma bir hareket olur.

Ortada emek harcanmış bir proğram var ne kadar çalışıp çalışmadığını bilmiyorum ama uzun süre uğraştığına göre iyi bir sonuç çıkmış olması lazım. Tek yapılması gereken tebrik etmek. Kullanmak isteyen kullanır istemeyen kullanmaz. Buradan bas bas bağırığ yapımcıyı veya proğramı kötülemenin anlamı yok.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al