lostyazilim

Wmaracı Beni Dövdü! :(

22 Mesajlar 2.941 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

TahsinCetinkaya TahsinCetinkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)
Wmaraci.Com sitesini ve yöneticilerini yürekten kutluyorum.Siteye gerekenden fazla önem veriyorlar.Site hem güncel,çöp forum değil en önemliside ailevi bir ortam var.Bunu başarmak her yiğidin harcı değil....

Wmaracı Forumunu kullanmaya 23 Mart 2012 tarihinde başladım.İlk başlarda aileden biri değildim fakat gire çıka vazgeçilmez bir hal aldı.Acemi paylaşım larda da bulunsam başlarda, sonraları işi yardım etmeye döktüm.Bilen bilir dostlar.

Forum ortamına alışkın biri değildim.Haliyle kuralları ihlal ediyor yeri geldiğinde konumun bölüm değiştirdiğini gözlemliyordum.Tabii olarak bunun kendim tarafından yapılmış bir hatanın neticesi olduğunu anlamakta güçlük çekmedim.

En son olarak bir konuyu ikinci defa farklı kategorilerde açmışım.Ama bir yerde siteyi satarken başka kategoride takas yapma yoluna gittim.

Haliyle uzun müddet ( galiba 10 gün) forumdan uzaklaştırıldım.Bu süre zarfında zoruma gitti.Ailevi ortamdan uzaklaştırılmam.

İnsana öyle bir koyuyorki uzaktan uzağa bakmak, girip girip üye girişi yapamadan çıkmak...

3.5 gün oldu yasağımın kalkalı.Arkadaşların açtığı basit konulara bile yardım edemeden çıkıyorum...Ya yanlış yaparsam.Aman Allah'ım yine BAN! :(

Bu bir kırgınlık değil, olması gereken olmuştur, nede olsa kurallar böyle ama bana fena koydu ağa bakıp bakıp çıkmak!

https://pirilancer.com/freelancer-ara
wmaraci
reklam

uniburs uniburs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 28 / 40
  • Ticaret 27, (%100)
herkesin hataları oluyor cambazoglu geçenlerde denk geldim senin nickin üzerinde hayırdır inş dedim ne oldu acaba diye konuyu okuyunca hak verdim biraz. benimde olabilir belki hatalarım en aza indirgemekte yarar var diye düşünüyorum bi zamandan sonra wmaraci.com da takılmaya başladım diğer siteleri pek sallamıyorum artık burası daha güvenilir geliyor..

adsense cambazoglu lakabınıda koydum bak :D
TahsinCetinkaya

kişi bu mesajı beğendi.

www.benbunubegendim.blogspot.com | Sağlık Blogu

ibrahimTatar ibrahimTatar öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 1106
  • Beğeniler 283 / 282
  • Ticaret 35, (%100)
Bizede oluyor bu fakat yöneticilerin bir bildiği vardır diye düşünüyorum.Sonuçta wmaracı çok başarılı bir wm forumu haliyle disiplinide elden bırakmamasıda normal :)

• Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)

Deli Ruzgar adlı üyeden alıntı

Bizede oluyor bu fakat yöneticilerin bir bildiği vardır diye düşünüyorum.Sonuçta wmaracı çok başarılı bir wm forumu haliyle disiplinide elden bırakmamasıda normal :)

Zaten ne dedmişim yukarıda..."Kurallar böyleyse böyledir" diye ama inan çok ağrıma gitti.sanki baba ocağından kapı dışarı edilmiş kız gibi :D uzaktan uzağa bakıp bakıp çıkmalar..

wmaraci
wmaraci

ibrahimTatar ibrahimTatar öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 1106
  • Beğeniler 283 / 282
  • Ticaret 35, (%100)

cambazoglu adlı üyeden alıntı

Zaten ne dedmişim yukarıda..."Kurallar böyleyse böyledir" diye ama inan çok ağrıma gitti.sanki baba ocağından kapı dışarı edilmiş kız gibi :D uzaktan uzağa bakıp bakıp çıkmalar..

bende 1 günlüğüne banlandım banada aynısı oldu neredeyse 1 seneden beri forumdayım çok zoruna gidiyor insanın :D Fakat arada bir ayrı kalmakta iyi oluyor kıymeyini biliyorsun :)
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

blogesinti blogesinti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Google Ads.
  • Konum İsveç
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 472
  • Beğeniler 82 / 71
  • Ticaret 31, (%97)
Üstad ne içtin ? :)

• Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)

30 dk. önce 3 bardak Ayran :)

MuratDinc MuratDinc Miyavliyo - WiseKitten Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1583
  • Beğeniler 207 / 257
  • Ticaret 5, (%100)

cambazoglu adlı üyeden alıntı

30 dk. önce 3 bardak Ayran :)

afiyet olsun

Ek Olarak: canım ayran çekti gece gece iyimi :)

👉 Türkiye'nin En Minnoş Kedi Bloğu Miyaliyo! 😻

GizemliLORD GizemliLORD Tof AŞ-K Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1335
  • Beğeniler 1632 / 281
  • Ticaret 34, (%100)
Öncelikle şunu söyleyeyim yönetim genelde bu tür cezaları kuralları öğrenmemiz ve uygulama konusunda özen göstermemiz için veriyor...

Bende aldım zamanın bir iki defa uzaklaştırma;zor oluyor tabi bu ailevi ortamdan uzakta olmak girip konulara mesaj yazamamak sadece beğen butonuna tıklayabilmek....

İlk banlandığımda şunu öğrendim ''Banlanan üyeler sorununu dile getirdiğinde cevap yazan açıklama yapan tek forum wmaraci.com...''

Bazı forumların yönetimi ile papazım ve hemen hemen tüm webmaster forumlarına üyeliğim vardır;popüler olanlarında da uzun zaman geçirmişimdir haliyle bir çok forumun yöneticilerinin üyelere karşı tutum ve davranışlarını biliyorum,WmAraci'da gördüğüm sevgiyi saygıyı aile ortamını hiç bir yerde görmedim.
Yöneticilere pm veya mail atarak bir sorunumu dile getirdiğimde sorularımın cevabını ve gerekli yardımı aldığım tek forum burası.

Diğer forumlarda genel hava berbat yöneticiler hiç tınlamıyorlar ne cevap yazıyorlar ne başka bir şey yapıyorlar vurdum duymaz çal oynamaz derler ya aynen öyle.

Diğer wm forumlarının çoğunda iletişim kısmından mesaj yazdığınızda cevap alamazsınız ,önemli bir konuyu dile getirmiş olsanız bile,iletişim tek taraflı mı oluyor diye düşündürüyor insanı tabi, bu durum birde insana sözde verilen değeri de sergiliyor. :confused:...

Wmaraci üyelerinden ve yönetiminden gördüğüm saygıyı-sevgiyi-yardım severliği başka hiç bir forumda görmedim.

''Burası gerçekten çok farklı ,insana gerçekten değer veren bir platform...''

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sizinde buradaki farkı gördüğünüz ve değer verdiğiniz çok net anlaşılıyor mesajınızdan. :)

Neden TürkNet'li Olmalıyım>>> https://birurl.com/5nHED

• Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)

SkyGhostAir adlı üyeden alıntı

afiyet olsun

Ek Olarak: canım ayran çekti gece gece iyimi :)

Valla ayran yap. bir domatesi kes parçala tuzla ekmek arası yap ye..Ayranla beraber :)
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al