wmaraci reklam

Hitim Hiç Yükselmiyor

38 Mesajlar 5.201 Okunma
wmaraci reklam

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)

masal001 adlı üyeden alıntı

Dostum ben daha önce minik bir seo çalışması yapmtırmıştım. şimdi yapan arkadasla konustum. daha önce konu adı çıkıyordu. hit almıyorsun diye ben değiştirdim diyor.. ikisi de fark etmez diyor.. ne yapmam lazım kafam karıştı :(

o kişinin seodan anladığına emin misin?

wmaraci
reklam

masal001 masal001 www.hayvanizle.com Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 33 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
emin olmaya çalışıyorum :) :) dostum bununla ilgili bir konu açsam kusuruma bakmazsın dimi? bir kaç kişiden fikir almak istiyorum...

• Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)
titleyle ilgili bulduğum bir yazı

Arama motorları için önemli bir unsur olan başlıklar, sitenizin ayrı ayrı bütün alt sayfaları için ve tabii ki anasayfası için de önem arz eder. Sebebi ise bir sayfada gelen ziyaretçiler ve arama motoru botları, sayfanın içeriğini genel olarak özetlediği için sayfa başlıklarına önem verirler.

Bu aslında hayatta da böyledir. Örneğin bir mağazadan alışveriş etmeye karar vermenizde vitrin düzeninin ve vitrin camındaki yazıların etkisi olduğu kesindir. Burada vitrin düzenini tasarım, vitrin camındaki yazıları başlık olarak, içeriği ise mağazaya girdikten sonraki ürünler olarak düşünebiliriz. İşte bu açıdan da başlıklara ne yazdığımız veya içeriğe uygun olarak seçip seçmememiz önemlidir.
Site başlığı arama motorlarında, arama sonuçlarını listelerken gösterilir. Bu yüzden de arama yapılan kelimeyle başlığın ilintisi olup olmaması önemlidir.

• Üyelik 09.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 33 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
anladım dostum.. çok teşekkürler..

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)

masal001 adlı üyeden alıntı

anladım dostum.. çok teşekkürler..

dostum şimdi bütün sayfalarda aynı başlık olacak. google bunu spam olarak görür ve filtreye bile sokabilir. bence bir an önce değiştir.
masal001

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 33 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
düzelttiriyorum dostum.. ilgin için çok teşekkür ederim.. umarım hit konusunda işe yarar..

Ek Olarak:

eaglepaw adlı üyeden alıntı

dostum şimdi bütün sayfalarda aynı başlık olacak. google bunu spam olarak görür ve filtreye bile sokabilir. bence bir an önce değiştir.

Sorunu hallettim sanırım dostum.. :)

Bilmece Bilmece WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 18 / 41
  • Ticaret 2, (%100)
Başta diyeceğim ilk şey şu reklamları kaldır..... Neden dersen 20 30 kişi giriyor diyorsun ve reklam koyuyorsun ve Adsense Kurallarına Uygunsuz koymuşsun. Google adsense kayan reklam BAN sebebidir.

Gelelim sitene;

-İlk girdiğimde reklamı kapat tuşu aradım fakat yok sağ ve sol kayan reklamı kaldırırsan yeterlidir. Bu sana + sağlar bak ben direk çıktım reklam yüzünden.

- Arka Planını biraz koyu yap neden dersen çok açık bir site renk olarak. Gözü yormayacak bir renk seç css de.

- Menü renklerini tasarıma göre düzenle Siyah mavi turuncu beyaz tonları cok alakasız:s

- AMATÖR ASLAN AV BALİNA BELGESEL ÇİTA FİL GENEL ve Kalanı Böyle bırakmak olmaz yapman gereken
++ ASLAN VİDEOLARI, AV VİDEOLARI, BALİNA VİDEOLARI, ÇİTA VİDEOLARI diyerek diyerlerinide değiştireceksin Ve sıraya koy en çok izlenen videoları tahmin et mesela ney dersen bana belgesel derim keyfine kalmış

- ÖRNEK konu : http://www.hayvanizle.com/komik-hayvanlar/kanguru-ve-kopegin-aski.html

Konuda Adı: Kanguru ve Köpeğin Aşkı ( Konu revaç bir title ile koyulmuş fakat kopyalama yapıştırma yapma )

İçerik: vsvsvs

ETİKETLER: gelelim bu konuya etiketlerin: köpek, kanguru, hayvan, kanguru video, sapık hayvan
Doğru Etiket: en az 3 en fazla 5 adet etiket idealdir. ;Kanguru ve Köpeğin Aşkı Video İzle,Kanguru ve Köpeğin Aşkı Video,Kanguru ve Köpeğin Aşkı Video Seyret.

Kendine bir kelime seç onda ağırlık ver kendine mesela Domain adın izle geçiyor etiketlerinde de bu geçsin nasıl dersen xxx izle xxx seyret olsun etiketlerin

+ Hit istiyorsan biraz sabır
+ Hit istiyorsan $ gerek
+ Hit istiyorsan reklam gerek
+ Hit istiyorsan Link alman gerek ( aynı sektörden)
++ Hit istiyorsan Özgün günde yazı girmen gerek
Okeskin masal001

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)
arkadaşa katılıyorum. ziyaretçilerin sitede durması için reklam yerleşimi iyi olmalıdır. Soldaki reklam videonun bir bölümünü kapatıyor.

• Üyelik 09.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 33 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

Bilmece adlı üyeden alıntı

Başta diyeceğim ilk şey şu reklamları kaldır..... Neden dersen 20 30 kişi giriyor diyorsun ve reklam koyuyorsun ve Adsense Kurallarına Uygunsuz koymuşsun. Google adsense kayan reklam BAN sebebidir.

Gelelim sitene;

-İlk girdiğimde reklamı kapat tuşu aradım fakat yok sağ ve sol kayan reklamı kaldırırsan yeterlidir. Bu sana + sağlar bak ben direk çıktım reklam yüzünden.

- Arka Planını biraz koyu yap neden dersen çok açık bir site renk olarak. Gözü yormayacak bir renk seç css de.

- Menü renklerini tasarıma göre düzenle Siyah mavi turuncu beyaz tonları cok alakasız:s

- AMATÖR ASLAN AV BALİNA BELGESEL ÇİTA FİL GENEL ve Kalanı Böyle bırakmak olmaz yapman gereken
++ ASLAN VİDEOLARI, AV VİDEOLARI, BALİNA VİDEOLARI, ÇİTA VİDEOLARI diyerek diyerlerinide değiştireceksin Ve sıraya koy en çok izlenen videoları tahmin et mesela ney dersen bana belgesel derim keyfine kalmış

- ÖRNEK konu : http://www.hayvanizle.com/komik-hayvanlar/kanguru-ve-kopegin-aski.html

Konuda Adı: Kanguru ve Köpeğin Aşkı ( Konu revaç bir title ile koyulmuş fakat kopyalama yapıştırma yapma )

ETİKETLER: gelelim bu konuya etiketlerin: köpek, kanguru, hayvan, kanguru video, sapık hayvan
Doğru Etiket: en az 3 en fazla 5 adet etiket idealdir. ;Kanguru ve Köpeğin Aşkı Video İzle,Kanguru ve Köpeğin Aşkı Video,Kanguru ve Köpeğin Aşkı Video Seyret.

Kendine bir kelime seç onda ağırlık ver kendine mesela Domain adın izle geçiyor etiketlerinde de bu geçsin nasıl dersen xxx izle xxx seyret olsun etiketlerin

+ Hit istiyorsan $ gerek

Sol kayan reklamı kaldırdım.. Şu anki tema rengi bu günlük böyle. normal temam değil. diğerinde biraz onarım yapılacağı için bu günlük koydum bunu.. bana kategori isimlerinin böyle olması gerektiğini söyledikleri için bu şekilde bıraktım kategorileri.. ok düzenyeleyeyim onları da..
örnek verdiğiniz video daki isim benim aldığım video daki isimden tamamen farklı. aldığım her videonun başlığını ve açıklamalarını mutlaka değiştiriyorum. etiketlerde dahil hepsini kendim yazıyorum. Etiketlere değinmişsiniz. etiket sayısını 5 olarak giriyorum.

Kanguru ve Köpeğin Aşkı Video İzle,Kanguru ve Köpeğin Aşkı Video,Kanguru ve Köpeğin Aşkı Video Seyret. etiketleri bu şekilde gir demişssiniz. ben etiketleri video açıklamasından seçiyorum.. dediğiniz gibi bir etiketi kaç kişi kaç kişi google a girip arama yapar ki?

Ek Olarak: Ayrıca adsense kayan reklam ban sebebi demişsiniz. Ok de bu ban sebebi ise neden google adsense bu reklamı yayınlıyor ???

ctndmp ctndmp Cetince.Com Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek MCSE
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Bilmece Adlı Üyeden Alıntı

Gelelim sitene;

- ÖRNEK konu : http://www.hayvanizle.com/komik-hayv...egin-aski.html

+ Hit istiyorsan $ gerek

Tamamen katılıyorum. Siteye ilk girip, gördüğümde de yapacağım yorum buydu. Güzel analiz. tebrikler..

http://cetince.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al