Ne Yaparsam Yapayım Hit Yükselmiyor

21 Mesajlar 3.896 Okunma
smmexpress

masal001 masal001 www.hayvanizle.com Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 33 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Scriptimin botlari var zaten. Ama ben botla sadecw videolari buluyorum. Sonra icerigi degiatiriyorum

TRonepiece adlı üyeden alıntı

Bu kadar zamanı bir film sitesi üzerine harcasaydın şuanda çok başka yerlerde olabilirdin .. Ben şahsen hayatım boyunca hiç merak edip google a Hayvan Videoları yazmadım .s

blueffect adlı üyeden alıntı

Öncelikle diğer arkadaşlar da bahsetmiş 3 ay çok ama çok kısa bir süre ama sizin sitenizin konusu için kısa, ben hayvan videosu izlemek için ya facebook'u kullanırım ya da popüler video paylaşım sitesini, öncelikle sitenizin fayda etkenine bakmak lazım kaç kişi google'a girip Hayvan videoları diye aratır bunu düşünmek lazım, seçtiğiniz konu da çok tercih edilen bir konu değil ki, atıyorum SEO konulu bir site açsaydınız bir ayda hitiniz 500 'ü bulabilirdi belki ama hayvan videoları üzgünüm ama çok zor, bir yıl bekleyip 500'ü anca görebilirsiniz.

Şevkinizi kırmak istemem ama şansınız çok zor gerçekten bu konuda

Kakarotto adlı üyeden alıntı

Önemli olan Google'da "komik hayvan videoları" arayan kişi var mı ? Varsa siz hangi sıradasınız ? Bunları düşünmeniz lazım.
Şahsen ben olsam girer Youtube'da arardım.

rimelim adlı üyeden alıntı

ayrıca şöyle bir şey var böyle siteleri botla kasmak daha mantıklı alın bir bot yardırın

Ek Olarak: Kim ne yapti bilmiyorum ama siteme hit yagiyor. Çin den usa dan. Sahte hit saglayici sitelere felan eklediler sanirim..

wmaraci
reklam

Umutirhan Umutirhan Ares # Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 1958
  • Beğeniler 139 / 206
  • Ticaret 3, (%100)
Kim ne yaptıysa benim siteye yapsın ya :/ :D

ebulfeth ebulfeth Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 29 / 72
  • Ticaret 0, (%0)
O çinli ziyaretcilerin bir faydası olmaz özellikle kazanc hususunda.
Şimdi biz genelde bir siteyi bir gecede acarız ve ertesi gün hit bekleriz sizleri tenzih ederim genel konusmak isteri
m.Şimdi söyle bir örnek vereyim sen siteyi hayvcanları seviyon diyemi
açtın ? Belki ksımen ama asıl amac siteden kazanc elde etmek değilmi bence evet.Şimdi neden hayvan izle.Madem böylesi bir işe girişceksin ilk önce alt yapıyı hazırlamalısın.Ynai söyle diyim kalkıp binlerce tl seo parası bayılmana gerek yok.En mantıklsı kardesim.
Puppies yani türkçe yavruı demek.Sen buna puppies videos puppies picture v.s diye bir kaç kategori girersin ve adwors ziyaret edersin bakarsın kelimelere puppies 33 milyon aranmaya sahip bir kelimedir.Bunun üzerine bir site yaparsın öle sagı solu dagıılmıs göze bozuk gelen scriptleride kullanma ben sana ayarlarım musait zamanda inşallah.
Seodada cok zorlanmana gerek yok yabancı toplistlere forumlara konu acarsın hayvan forumlarıyla ilgili yabancı sitelere üye olup resim v.s paylasırsın bilemedin 6 ay güzel bir calısma yaaprsın ve üc bes birşey alırsın bea kardesim bu sadece tek kelime tavsiyemdir bunu zenginleşştirebilirsiniz.Sadece bir gecede site acmayıon 1 ay düşünün planlı projeli sonra kaynaklarınızı ve seonuzu yapacagınız bvbir cizegleyi v.s ayarlayın sonra girin site işine.Dediğim gibi geneldi ve sizi hedef alan değil eleştiri olmadfanda basarı olmuyor :)
masal001

kişi bu mesajı beğendi.

GK Design GK Design gokhankaraoglu.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web & Graphic Designer
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 11 / 63
  • Ticaret 3, (%100)
discovery ve national gibi ünlü belgesel kanallarının programlarını yayınlarsan ve düzenli bir etiketleme yaparsan bu konu üzerinde bir nebzede olsa yükselme yaşarsın düşüncesindeyim. Çünki dünya bu dediğim kanallarda izliyor hayvan videosu yani belgesel bilmem yanlışmı düşünüyorum

gokhankaraoglu.com.tr
wmaraci
wmaraci

ResulCoskun ResulCoskun Hop Dedik. Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilmiyorum :D
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** C**
  • Mesajlar 686
  • Beğeniler 169 / 96
  • Ticaret 13, (%100)
Adwords anahtar kelime aracı bak ne diyor:

TBM si azıcık daha fazla olsaydı tam bir niche kelime olurdu :)

şevkin ve azmin kırılmasın kardeş,

Ek Olarak:

GK Design adlı üyeden alıntı

discovery ve national gibi ünlü belgesel kanallarının programlarını yayınlarsan ve düzenli bir etiketleme yaparsan bu konu üzerinde bir nebzede olsa yükselme yaşarsın düşüncesindeyim. Çünki dünya bu dediğim kanallarda izliyor hayvan videosu yani belgesel bilmem yanlışmı düşünüyorum

Sitede adsense kullanılıyor, O kanalların videoları teliflidir adsense tehlikeye girebilir.

Ek Olarak: Ayrıca, Bol bol kaliteli backlink alın :)

[HEMEN ÇEKİM] Ücretsiz 100 LBC coin almak şuan ki değeri 21.6$

firatonline firatonline WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 214
  • Beğeniler 35 / 34
  • Ticaret 12, (%100)
bundan 6 yıl önce ilk açtığım blog 6 ay boyunda 100-200 arası gitti, 7.aydan sonra ise minimum 500-600, 1 yıl sonra 1000 den aşağı düşmüyordu. Bu iş sabır işi.
masal001

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 33 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

ResulCoskun adlı üyeden alıntı

Adwords anahtar kelime aracı bak ne diyor:

TBM si azıcık daha fazla olsaydı tam bir niche kelime olurdu :)

şevkin ve azmin kırılmasın kardeş,

Ek Olarak:

Sitede adsense kullanılıyor, O kanalların videoları teliflidir adsense tehlikeye girebilir.

Ek Olarak: Ayrıca, Bol bol kaliteli backlink alın :)

ben oralardan video almıyorum dostum. genelde youtube.. ama youtube da national georaphic videoları var. onlardan ekledim. sorun olurmu bilmem.. resme yaptıgınız yorumu anlamadım.. sizce iyimi? yoksa kötümü?

PaTRoN PaTRoN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 730
  • Beğeniler 136 / 100
  • Ticaret 17, (%100)
Hocam video sitesinin hiti yükselmesi çok zor. Bende video sitesi yönetiyordum oradan biliyorum en fazla 500 gördüm. Sattım şuan. İnforesim kullanıyordum bende.

Kategoriniz ne olursa olsun karşınızda çok büyük rakipler var bunları geçmek imkansız gibi bişey.

İstanbul Medipol Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ' Sosyal Hizmet

• Üyelik 09.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 33 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
uğraşmmalıyım yani... offff of :(

PaTRoN adlı üyeden alıntı

Hocam video sitesinin hiti yükselmesi çok zor. Bende video sitesi yönetiyordum oradan biliyorum en fazla 500 gördüm. Sattım şuan. İnforesim kullanıyordum bende.

Kategoriniz ne olursa olsun karşınızda çok büyük rakipler var bunları geçmek imkansız gibi bişey.

oercan oercan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 2 / 6
  • Ticaret 1, (%0)
İmkansız diye bişey yoktur. Birşeye emek veriyorsan er yada geç emeginin karşılıgını muhakkak alırsın şayet pes etmemek şartı ile. Girdigin kategoride ne kadar ciddi rakiplerin olursa olsun pes etme çalışmaya devam et derim.
Kolay gelsin
masal001 Veysel Karaselek

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al