wmaraci reklam
lidertakipci

Google Pagerank Güncellemesi Ne Zaman?

280 Mesajlar 55.477 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)

Destiny adlı üyeden alıntı

Son yazdığına katılıyorum.. Yalnız eklentilerim olacak.. wmaracı pr 5 ve 2 yıl 9 aylık bir geçmişi var sizce bu kadar hiti nasıl alıyor. ? Ben söylim mi verdiği hizmetden dolayı bi etrafınıza bakın hangisi güncel, hangisi kaliteli içerik veriyor ama biliniz ki Pr kendiliğinden ve sadece hitden almamıştır. Destek veren prsi yüksek siteler sayesinde bu kadar kısa zaman içerisinde almıştır.. :)

Peki o zaman soruyu şöyle değiştireyim.
WMAracı bu kadar yüksek hite sahipken, bu kadar değerli araçlara sahipken, neden bir çok kişinin daha yeni açar açmaz aldığı PR3-PR4 olan değerleriyle hemen hemen aynı değere sahip ? Eğer bu açıdan bakarsanız WMAracının bu kalitesine ve hitine göre bu PR değeri hakaretten başka bir şey değil. Sonuçta bir kaç mesaj önce görmüştüm, birisi demiş "yeni açılan site bile pr3 oldu 1 ayda diye"

Ee yeni açılan bir site bile böyle bir pr değerini alıyorsa, ama wmaracı gibi 2 yılı aşmış, üst düzey kalitesi olan bir site bile en fazla pr5 olabiliyorsa PR konusunda adaletten bahsedilebilir mi ? Google'ın gerçekten PR 'yi önemsediğinden bahsedilebilir mi ?

wmaraci
reklam

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

Kakarotto adlı üyeden alıntı

WMAracı bu kadar yüksek hite sahipken, bu kadar değerli araçlara sahipken, neden bir çok kişinin daha yeni açar açmaz aldığı PR3-PR4 olan değerleriyle hemen hemen aynı değere sahip ? Eğer bu açıdan bakarsanız WMAracının bu kalitesine ve hitine göre bu PR değeri hakaretten başka bir şey değil. Sonuçta bir kaç mesaj önce görmüştüm, birisi demiş "yeni açılan site bile pr3 oldu 1 ayda diye"

Ee yeni açılan bir site bile böyle bir pr değerini alıyorsa, ama wmaracı gibi 2 yılı aşmış, üst düzey kalitesi olan bir site bile en fazla pr5 olabiliyorsa PR konusunda adaletten bahsedilebilir mi ? Google'ın gerçekten PR 'yi önemsediğinden bahsedilebilir mi ?

1 ila 3 arasındaki pr değeri çok kolay atlatılıyor.. Bakınız sohbet kategorisinde bir site var 13 yıllık ve girişleri muazzam anlatamam ya inanmazsın belki ama prsi 5 sesli chat yazdığında, sesli sohbet yazdığında sesli yazdığında hep ilkde çıkıyor en üstte ama prsi 5 buna ne demeli ?

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

SmmPaneliComTR SmmPaneliComTR SmmPaneli.Com.T Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest.
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 603
  • Beğeniler 113 / 112
  • Ticaret 5, (%80)

Hala anlamamakta ısrar ediyorsunuz, pagerank tamamen adaletli bir şekilde dağıtılıyor. Tek adetletsizlik blogger sayfalarına daha fazla pagerank veriyor ki bunu sizinde böyle sisteminiz olsa siz hepsine 10 verirseniz burda konuşmanın manası yok. Bundan önceki mesajımı okuyun tartışmaya gerek yok pagerank hala değerini koruyor.

• Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)

1 ila 3 arasındaki pr değeri çok kolay atlatılıyor.. Bakınız sohbet kategorisinde bir site var 13 yıllık ve girişleri muazzam anlatamam ya inanmazsın belki ama prsi 5 sesli chat yazdığında, sesli sohbet yazdığında sesli yazdığında hep ilkde çıkıyor en üstte ama prsi 5 buna ne demeli ?

Peki burada "yaş" faktörünü hiç hesaba kattınız mı ? Google yaşlı siteleri sıralamada öne getiriyor, bunu da unutmamak gerekli. ;)

Pekala bu halk dilinden anlatayım.
Bir kahvehaneye gittiniz. Orada böyle sakallı yaşlı yetişkin amcalar var.
Siz ise 20-21 yaşlarında çıtır bir delikanlısınız. Üniversite okuyorsunuz ve adeta bilgi damlıyor sizden. Ama o kahvehaneye girdiğinizde oradaki yaşlıların dedikleri sizin dediklerinizden daha fazla dikkat çekiyor... Acaba sebebi nedir ?

Bilgi mi ? Yaşam tecrübesi mi ?
13-15 yıllık site elbetteki Google gözünde değerli olacaktır. Sesli Chat gibi kelimede ilk sırada çıkan bir sitenin de hiti düşük olmaz. Yani eğer o açıdan bakarsak onun da PR değerinin yüksek olması lazım, ama neden 5 ?

http://mfyz.com/ bu blog 10 yıllık bir blog. Bu da PR5...
Ama sadece bir blog değil mi ? WMAracı ile aynı değeri paylaşıyor...

Niqo0 adlı üyeden alıntı

Hala anlamamakta ısrar ediyorsunuz, pagerank tamamen adaletli bir şekilde dağıtılıyor. Tek adetletsizlik blogger sayfalarına daha fazla pagerank veriyor ki bunu sizinde böyle sisteminiz olsa siz hepsine 10 verirseniz burda konuşmanın manası yok. Bundan önceki mesajımı okuyun tartışmaya gerek yok pagerank hala değerini koruyor.

Evet, haklısınız. Ben anlamıyorum, çook adaletli dağıtılıyor.
Adalet damlıyor Google'ın ağzından.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

Peki burada "yaş" faktörünü hiç hesaba kattınız mı ? Google yaşlı siteleri sıralamada öne getiriyor, bunu da unutmamak gerekli. ;)

Pekala bu halk dilinden anlatayım.
Bir kahvehaneye gittiniz. Orada böyle sakallı yaşlı yetişkin amcalar var.
Siz ise 20-21 yaşlarında çıtır bir delikanlısınız. Üniversite okuyorsunuz ve adeta bilgi damlıyor sizden. Ama o kahvehaneye girdiğinizde oradaki yaşlıların dedikleri sizin dediklerinizden daha fazla dikkat çekiyor... Acaba sebebi nedir ?

Bilgi mi ? Yaşam tecrübesi mi ?
13-15 yıllık site elbetteki Google gözünde değerli olacaktır. Sesli Chat gibi kelimede ilk sırada çıkan bir sitenin de hiti düşük olmaz. Yani eğer o açıdan bakarsak onun da PR değerinin yüksek olması lazım, ama neden 5 ?

http://mfyz.com/ bu blog 10 yıllık bir blog. Bu da PR5...
Ama sadece bir blog değil mi ? WMAracı ile aynı değeri paylaşıyor...

Evet, haklısınız. Ben anlamıyorum, çook adaletli dağıtılıyor.
Adalet damlıyor Google'ın ağzından.

Tamam hocam sen haklısın :D Ne diyeyim herkesin kendi fikirlerince haklı olduğu konular var onu bende anlamış değilim neden 5 den sonrası olmuyor çok kaliteli siteler 5 sınırında kalıyor. hit de fayda etmediğine göre zaman bekleniyor ama şu da var kısa zaman içerisinde eğer pr 10 olursa ne anlamı kalır adaletin ? zamanla ve Googlenin sistemi bambaşka birşey demkki ben akıl erdiremiyorum.. Neyse hocam biz pr güncellemesini bekleyelim geldiğinde herkes buradan aldığı notu değerlendirerek bilgi paylaşımında bulunabilir. Yada farklı bir Konu başlığı altında yayınlayabiliriz. Konu başlığı benden :D

• Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)

Tamam hocam sen haklısın :D Ne diyeyim herkesin kendi fikirlerince haklı olduğu konular var onu bende anlamış değilim neden 5 den sonrası olmuyor çok kaliteli siteler 5 sınırında kalıyor. hit de fayda etmediğine göre zaman bekleniyor ama şu da var kısa zaman içerisinde eğer pr 10 olursa ne anlamı kalır adaletin ? zamanla ve Googlenin sistemi bambaşka birşey demkki ben akıl erdiremiyorum.. Neyse hocam biz pr güncellemesini bekleyelim geldiğinde herkes buradan aldığı notu değerlendirerek bilgi paylaşımında bulunabilir. Yada farklı bir Konu başlığı altında yayınlayabiliriz. Konu başlığı benden :D

Hocam haklı olmak gibi bir amacım yok. Sadece eğer PR5'e kadar kolayca gelip, PR5'den sonra hit,yaş falan etki etmiyorsa demek ki ortada bir gariplik var. Madem PR5'e kadar kolayca geliyor, o zaman bu 5'e kadar gelmesinde hitin ne anlamı var. Hitli site de hitsiz site de 5'e kadar geliyor.

Eskiden PR benim için de çok önemliydi. Ama artık cılkını çıkardı Google. Sadece Google değil, herkes sırf PR kasmaya başladı. PR kasmak için yok şu yolu izleyin yok bu yolu izleyin. Böyle olunca otomatik olarak haksızlık başladı. Şimdi hala o sitelerin kalıntıları var. Adaletten bahsedilemez böyle olunca. O hile karıştığı an adalet bitti, çünkü şu anda Google bile kendisinin neye pr verdiğini bilemez düzeyde.

Neyse uzatmanın anlamı yok sizin de dediğiniz gibi. Ben olsaydım hite değer verirdim, siz PR'ye değer veriyorsunuz. Tamamiyle kişisel bakış açısı. Hakkımızda hayırlısı olsun. :D

• Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

Hocam haklı olmak gibi bir amacım yok. Sadece eğer PR5'e kadar kolayca gelip, PR5'den sonra hit,yaş falan etki etmiyorsa demek ki ortada bir gariplik var. Madem PR5'e kadar kolayca geliyor, o zaman bu 5'e kadar gelmesinde hitin ne anlamı var. Hitli site de hitsiz site de 5'e kadar geliyor.

Eskiden PR benim için de çok önemliydi. Ama artık cılkını çıkardı Google. Sadece Google değil, herkes sırf PR kasmaya başladı. PR kasmak için yok şu yolu izleyin yok bu yolu izleyin. Böyle olunca otomatik olarak haksızlık başladı. Şimdi hala o sitelerin kalıntıları var. Adaletten bahsedilemez böyle olunca. O hile karıştığı an adalet bitti, çünkü şu anda Google bile kendisinin neye pr verdiğini bilemez düzeyde.

Neyse uzatmanın anlamı yok sizin de dediğiniz gibi. Ben olsaydım hite değer verirdim, siz PR'ye değer veriyorsunuz. Tamamiyle kişisel bakış açısı. Hakkımızda hayırlısı olsun. :D

amin :D sana bol hitler bana bol prler =))
Kakarotto

kişi bu mesajı beğendi.

ebulfeth ebulfeth Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 29 / 72
  • Ticaret 0, (%0)
Telefonla görüştük az önce.Bazı aksaklıklardan dolayı herkesten özür diliyorlar.Nasip olursa bir kaç güne güncellemeyi yapacaklarmıs.
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

ebulfeth adlı üyeden alıntı

Telefonla görüştük az önce.Bazı aksaklıklardan dolayı herkesten özür diliyorlar.Nasip olursa bir kaç güne güncellemeyi yapacaklarmıs.

Sende mi hocam :D

spinabifida spinabifida Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 46 / 89
  • Ticaret 0, (%0)
prye değer vermeyen arkadaşların pr konusunda bu kadar yorumu olduğuna göre hala çok değerli pr. Yoksa kimse yorum atma zahmetinde bulunmazdı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al