wmaraci reklam
lidertakipci

Arama Motoru Yardım ?

27 Mesajlar 3.530 Okunma
wmaraci reklam

MaskedSouL MaskedSouL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Gümrük
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 7 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

Umitoloji adlı üyeden alıntı

Hocam tabiki hiç başlıkları bile değiştirmediyseniz domainin ne kadar iyi olursa olsun hiçbir işe yaramaz direk copy paste içerik zaten o anlattığınız düzenlemeleri yapıyorsanız bunları bilmeniz gerekir. Ben size tavsiye vereyim ki bu daha teferruatlı bir çalışma olacaktır.

Ya gidip çoğu konuyu editleyin düzenleyin başlıkları, film hakkındaki yazıları vs yada sıfırdan site açın.
Birinci söylediğimi yaptığınız takdirde botlar gelip gittikçe yeni içerikleri güncelleyecektir fakat ne kadar faydası olur bilemem örnek maskedsoul filmi full hd izle etiketi vardır şimdi siz bunu silersiniz googleda indexlenmiş halini adamın brisi arama yapar gelir bulamaz aynı şekil botlar bulamaz bu sıkıntı yaratabilir ama o 2 k copy paste filmle iş yapacağını sanmam. En iyi tavsiyem 0'dan site açıp full siteyi özgün ve 720p kalite filmler doldurman olur.

Peki ben içerikleri şuan editleyip değiştirsem mesela başlıkları google bunları tekrar indexlemesi yani eski indexlerin silinip yeni indexlerin gelmesi uzun sürermi ?

wmaraci
reklam

Umitoloji Umitoloji Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 50 / 56
  • Ticaret 2, (%100)
Siten zaten daha 1 aylık sürelere takılma takılman gereken sorman gereken bu kadar konuyu ben kontrol edip filmlerin çalıştığına bakabilirmiyim baksam bile hepsini düzenleyebilirmiyim ?
Bir plan program yaparsın örnek 2 k filmi 1 aya bölersin haftada 500 film editlersin her 1 haftada ping attırırsın vs.

• Üyelik 11.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Gümrük
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 7 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

Siten zaten daha 1 aylık sürelere takılma takılman gereken sorman gereken bu kadar konuyu ben kontrol edip filmlerin çalıştığına bakabilirmiyim baksam bile hepsini düzenleyebilirmiyim ?
Bir plan program yaparsın örnek 2 k filmi 1 aya bölersin haftada 500 film editlersin her 1 haftada ping attırırsın vs.

Şimdi hocam birde bilmediğimden soruyorum şimdi ben hedef sitelerden çekiyorumf film örnek olarak o sitede film silindiğin'de benim sitede içerik gitmiş olucak diğer türlü manuel olarak filmi nerden ekleyebilirim?

• Üyelik 16.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 50 / 56
  • Ticaret 2, (%100)
Filmleri aldığın sitelerdeki film konularının silinmesi çok zor silinse bile filme birşey olmaz hiç kimse filmleri kendi serverına yüklemez o eklediğin filmlerin embed yada iframe kodları var sen bot ile yada elle onları alıp sitene ekleyebilirsin yani eklediğin filmler aslında youtube,facebook gibi video paylaşımı yapabilecek yüklenebilecek yerlerde saklanıyor nasıl silinir yada telif hakkından dolayı yüklenen yer siler yada filmleri oraya yükleyen adam sitelerini kapatırsa uyuzluğuna siler. İnternetin süper hızlıysa film indirme sitelerinden filmleri indirip kendi adını yazarak yüklersen buda sana avantaj sağlar.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 11.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Gümrük
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 7 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

Filmleri aldığın sitelerdeki film konularının silinmesi çok zor silinse bile filme birşey olmaz hiç kimse filmleri kendi serverına yüklemez o eklediğin filmlerin embed yada iframe kodları var sen bot ile yada elle onları alıp sitene ekleyebilirsin yani eklediğin filmler aslında youtube,facebook gibi video paylaşımı yapabilecek yüklenebilecek yerlerde saklanıyor nasıl silinir yada telif hakkından dolayı yüklenen yer siler yada filmleri oraya yükleyen adam sitelerini kapatırsa uyuzluğuna siler. İnternetin süper hızlıysa film indirme sitelerinden filmleri indirip kendi adını yazarak yüklersen buda sana avantaj sağlar.

Yok şu anlamda sordum hedef sitelerden çektigim filmlerin içeriklerini değiştirsem bu yararıma olur dimi ? yoksa hiç uğraşmıyım mı ? birde bildiğim kadarı ile Sunucuya film yüklemek barındırmak yasak diye biliyorum ?

Ek Olarak: Birde arkadaşlar bu reklam olayını nasıl yapıyım adsense reklamlarını kaldırayım mı ? Yardımcı olurmusunuz hangi reklamları ekliyim gelirleri tık başına ne kadar verirler ?

• Üyelik 16.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 50 / 56
  • Ticaret 2, (%100)
Dediğim gibi üsteki yorumlarımı tekrar oku aynı şeyleri soruyorsun hangisi uygun geliyorsa öyle yap, site adresinide pm at bakayım az, 1 aylık günlük 15 hiti olan sitede reklamın işi nedir hocam çok yanlış yapıyorsunuz hemen kaldırın benim sitem 5-6 aylık reklam yok hitin artacak takipçilerin artacak ondan sonra koyacaksın bu görüş meselesi değil olması gereken.

Reklam olayını şimdilik unut, servera zaten kimse film yüklettirmez, serverlara film yükle demenden kasıt vk,yandex,rus video serverları vs herkes oralara yükler oralardan sitelerinde ekler filmleri.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

FilmlerBizden FilmlerBizden Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)
vallahi seo olayına girip öyle backlink makale falan işine bence girme. siteni daha berbat edersin çünkü.
ilk açtığım zamanlarda hiti 1k ya rahat çıkıp sabitlenen siteme seo yaptırınca dibe vurdu ve nerdeyse yıl oldu toparlanamadı. 1000 üzerinde film var.sitemap falan ayarlı. index sayısı vs.. de gayet iyi ama hikaye oldu.
Film izle burdan bakabilirsin. tasarımda iyi. ama bu iş emin ol seo ile bitmiyor. kendliğinden gelişen siteler inmez öyle diplere.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al