wmaraci reklam

Web sitem tam açılmıyor, eksik yükleniyor

22 Mesajlar 11.919 Okunma
wmaraci reklam

skandeniz skandeniz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 656
  • Beğeniler 64 / 114
  • Ticaret 12, (%100)
Siteniz bende de sorunsuz açıldı.

wmaraci
reklam

BarisAyar BarisAyar WTF! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 0 / 62
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam Dns ayarlarınızı 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 olarak ayarlar mısınız? Belki bulunduğunuz ülke kullanılan bazı adresleri yasaklamış olabilir.

www.hubeybi.com

dwgindir dwgindir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

benadriyan adlı üyeden alıntı

Hocam Dns ayarlarınızı 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 olarak ayarlar mısınız? Belki bulunduğunuz ülke kullanılan bazı adresleri yasaklamış olabilir.

bahsettiğiniz va başka dns leri denedim ancak netice vermedi ve dediğiniz gibi ülke bu siteyi yasaklamış olsa site hiç bir şekilde açılmazdı ancak site bir miktar açılıyor bilgisayar üzerinden ve iphone veya ipad ler üzerinden de normal olarak görüntülenmekte. çok ilginç bir durum doğrusu .

www.dwgindir.com

BarisAyar BarisAyar WTF! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 0 / 62
  • Ticaret 1, (%100)
Demek istediğim sizin siteniz yasaklanmaz ama veri çektiği farklı adresler olabilir. O sitelerin yasaklanması durumunda sizin siteniz tam görüntülenmez. Ama DNS'leri değiştirdiğiniz halde sorun devam ediyorsa sorun o da değil

Gerçekten çok ilginç bir durum söz konusu, daha önce hiç böyle bir soruna şahitlik etmemiştim. Maalesef önerebileceğim farklı bir şey yok.

Sorununuzu çözmeniz dileğiyle.

www.hubeybi.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 01.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

benadriyan adlı üyeden alıntı

Demek istediğim sizin siteniz yasaklanmaz ama veri çektiği farklı adresler olabilir. O sitelerin yasaklanması durumunda sizin siteniz tam görüntülenmez. Ama DNS'leri değiştirdiğiniz halde sorun devam ediyorsa sorun o da değil

Gerçekten çok ilginç bir durum söz konusu, daha önce hiç böyle bir soruna şahitlik etmemiştim. Maalesef önerebileceğim farklı bir şey yok.

Sorununuzu çözmeniz dileğiyle.

evet pek çok dns denedim ama netice aynı ayrıca yerli ve yabancı sıtelerde de boyle bır sorun yasayan veya cozumune henuz rastladım bende 2 gundur araştırıyorum neticeye ulaşırsam burda paylaşacağım ilerde boyle değişik bir sorun ile karsılasanlara yardımcı olabılmek amacıyla.

www.dwgindir.com

rankend rankend barankaraboga.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh. Adayı
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 20 / 38
  • Ticaret 2, (%100)
hocam sorun sizde galiba ben onun dışında viewlike.us'dada görüntüledim herhangi bir sorun göremedim.Çerezleri ve bütün tarayıcı verilerini silin.Belki site önbelleğe alınmış olabilir.

barankaraboga.com // rankend.com // hatadeposu.com - türkiyenin hata çözüm arşivi

• Üyelik 01.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

rankend adlı üyeden alıntı

hocam sorun sizde galiba ben onun dışında viewlike.us'dada görüntüledim herhangi bir sorun göremedim.Çerezleri ve bütün tarayıcı verilerini silin.Belki site önbelleğe alınmış olabilir.

Teşekkürler ancak sorun bilgisayar, browser ve internet hattından kaynaklanmıyor, yukarıda da belirttiğim gibi siteyi şehrin farklı bölgelerinde farklı internet kafelerinde farklı bilgisayar ve opera,crome,mozilla,internet explorer gibi pek çok tarayıcısında denedik. Ancak site her yerde bu şekilde tam yüklenmeden donup kalıyor.

Ek Olarak:

rankend adlı üyeden alıntı

Mesajınız üzerine bende viewlike.us dan siteye baktım ama şu an viewlike.us da da ben siteyi göremiyorum yani oradan baktığımda da site eksik açılıyor şu an.

Ek Olarak: Arkadaşlar şu an itibari ile site gayet normal çalışmakta kendi kendine düzeldi sorunun servis sağlayıcısından kaynaklandığını tahmin etmekteyim . Site üzerinde hiç bir değişiklik veya düzeltme yapmadım sorun kendiliğinden düzeldi şu an için siteye gayet normal erişebiliyorum ayrıca diğer bilgisayarlarda da sorun ortadan kalktı. Umarım aynı sıkıntı tekrarlanmaz. Şimdilik hala diken üstündeyim.

www.dwgindir.com

kalbimiver kalbimiver kalbimiver.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek özel sektör
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 72 / 71
  • Ticaret 0, (%0)

Hocam buyur bak sorun görünmüyor

Çerezleri ve tarayıcı verilerini siliniz sorun ortadan kalkacaktır. benim de bir ara aynı sıkıntım olmuştu 1 ay önceki kon ular görünüyor yenile dediğimde eski konular görünüyor yeni yazılar görünmüyordu.

pc deki çerezleri temizledim sorunum yok su anda

https://www.youtube.com/c/delidoktoru
Adabımızdandır; veda etmez, müsaade isteriz.

• Üyelik 01.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

kalbimiver adlı üyeden alıntı

Hocam buyur bak sorun görünmüyor

Çerezleri ve tarayıcı verilerini siliniz sorun ortadan kalkacaktır. benim de bir ara aynı sıkıntım olmuştu 1 ay önceki kon ular görünüyor yenile dediğimde eski konular görünüyor yeni yazılar görünmüyordu.

pc deki çerezleri temizledim sorunum yok su anda

1-2 saattir site gayet normal çalışmakta kendi kendine düzeldi sorunun internet sağlayıcısından kaynaklandığını tahmin etmekteyim . Site üzerinde hiç bir değişiklik veya düzeltme yapmadım sorun kendiliğinden düzeldi şu an için siteye gayet normal erişebiliyorum ayrıca diğer bilgisayarlarda ve bulunduğum ülkedeki başka şehirlerde bulunan arkadaşlarım da artık siteye erişebilmekte sorun şimdilik ortadan kalktı. Umarım aynı sıkıntı tekrarlanmaz. Şimdilik hala diken üstündeyim.

www.dwgindir.com

kalbimiver kalbimiver kalbimiver.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek özel sektör
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 72 / 71
  • Ticaret 0, (%0)

dwgindir adlı üyeden alıntı

1-2 saattir site gayet normal çalışmakta kendi kendine düzeldi sorunun internet sağlayıcısından kaynaklandığını tahmin etmekteyim . Site üzerinde hiç bir değişiklik veya düzeltme yapmadım sorun kendiliğinden düzeldi şu an için siteye gayet normal erişebiliyorum ayrıca diğer bilgisayarlarda ve bulunduğum ülkedeki başka şehirlerde bulunan arkadaşlarım da artık siteye erişebilmekte sorun şimdilik ortadan kalktı. Umarım aynı sıkıntı tekrarlanmaz. Şimdilik hala diken üstündeyim.

kullandığınız pc deki Çerezleri ve tarayıcı verilerini de silmeyi unutmayınız.

https://www.youtube.com/c/delidoktoru
Adabımızdandır; veda etmez, müsaade isteriz.
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al