freelance iş ilanları

Bu bilgisayarı almalı mıyım ?

41 Mesajlar 5.744 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Dreamcool Dreamcool WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 78 / 75
  • Ticaret 62, (%100)
Hocam EW'e ne zaman gitsem hangi ürüne baksam başka biri bakıyor hepsi bu fiyattakinin en iyisi diyor anlamadım gitti. Size Asus iyi midir ?

Makale & Editörlük Hizmetleri
wmaraci
reklam

HiddeNKinG HiddeNKinG MIUI Türkiye Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Uçak Müh.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 48 / 48
  • Ticaret 54, (%100)
Laptop dediğin ısınır arkadaşlar. Türk milletini anlamıyorum ne bekliyorsun ki laptoptan soğuk olacak diyorsan git buzdolabı al derim. :)

Neyse bende kullandığım PC'den bahsedeyim Casper CNQ.2630-8N37P model bir bilgisayar kullanıyorum. Bilgisayar 7/24 hiç kapanmıyor (Bundan gayet ciddyim haftada bir güncellemeler için kapatıp açıyorum) Oynadığım oyunlara gelirsek şimdiye kadar hiç bir oyunda bana zorluk çıkarmadı en son Crysis 3 oynamıştım. Şimdiye kadar hiç bir kapanma sorunu yaşamadım yada herhangi bir arıza sadece birkez temizletmeye götürdüm (Bu aralarda götürsem iyi olacak 1 yıl oldu) bilgisayarıda 2 yıldır kullanıyorum

Isı sorununa gelecek olursak tabi ki de oyun oynarken ısınıyor altına bir logitech soğutucu aldım işimide görüyor.

Önerir misin diyecek olursan alternatif olarak alınabilir diyorum çünkü yüksek özellik ve düşük fiyat olayı var ama tabi ki illa ki param var diyorsan da Asus yada Toshiba tarzı birşey almakda mantıklı

• Üyelik 25.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 78 / 75
  • Ticaret 62, (%100)

HiddeNKinG adlı üyeden alıntı

Laptop dediğin ısınır arkadaşlar. Türk milletini anlamıyorum ne bekliyorsun ki laptoptan soğuk olacak diyorsan git buzdolabı al derim. :)

Neyse bende kullandığım PC'den bahsedeyim Casper CNQ.2630-8N37P model bir bilgisayar kullanıyorum. Bilgisayar 7/24 hiç kapanmıyor (Bundan gayet ciddyim haftada bir güncellemeler için kapatıp açıyorum) Oynadığım oyunlara gelirsek şimdiye kadar hiç bir oyunda bana zorluk çıkarmadı en son Crysis 3 oynamıştım. Şimdiye kadar hiç bir kapanma sorunu yaşamadım yada herhangi bir arıza sadece birkez temizletmeye götürdüm (Bu aralarda götürsem iyi olacak 1 yıl oldu) bilgisayarıda 2 yıldır kullanıyorum

Isı sorununa gelecek olursak tabi ki de oyun oynarken ısınıyor altına bir logitech soğutucu aldım işimide görüyor.

Önerir misin diyecek olursan alternatif olarak alınabilir diyorum çünkü yüksek özellik ve düşük fiyat olayı var ama tabi ki illa ki param var diyorsan da Asus yada Toshiba tarzı birşey almakda mantıklı

Anladım hocam bu arada sizin pc üretimden kaldırılmış kaç paraya almıştınız 2 sene önce ?

HiddeNKinG HiddeNKinG MIUI Türkiye Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Uçak Müh.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 48 / 48
  • Ticaret 54, (%100)

Dreamcool adlı üyeden alıntı

Anladım hocam bu arada sizin pc üretimden kaldırılmış kaç paraya almıştınız 2 sene önce ?

1900 TL ye almıştım

wmaraci
wmaraci

Yunusemre Yunusemre Kabul Edilmedi Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1548
  • Beğeniler 963 / 278
  • Ticaret 97, (%100)
Acerden uzak durmalısın bence, samsung ve lenova.

• Üyelik 25.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 78 / 75
  • Ticaret 62, (%100)

Yunusemre adlı üyeden alıntı

Acerden uzak durmalısın bence, samsung ve lenova.

Hocam aradığım özelliklerdeki özellikle Samsung'lar gerçekten piyasa fiyatlarından çok pahalı benim o kadar vaktim ve bütçem yok okullar başlayana kadar ancak 1500'e kadar çıkabilirim :)

• Üyelik 08.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1548
  • Beğeniler 963 / 278
  • Ticaret 97, (%100)

Hocam aradığım özelliklerdeki özellikle Samsung'lar gerçekten piyasa fiyatlarından çok pahalı benim o kadar vaktim ve bütçem yok okullar başlayana kadar ancak 1500'e kadar çıkabilirim :)

1300 e çok güzel bir laptop aldım samsungtan.
1TB HDD, 4GB Ram, i5 işlemci.
Samsungu tercih etmemin bir diğer yönüde, bozulduğu vakit hemen yanımızda, veriyoruz geliyoruz. Lenovayı alacaktım ancak bozulduğunda felan istanbula gönderilmesi gerekir.

Samsung NP350V5C sanırım.

• Üyelik 25.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 78 / 75
  • Ticaret 62, (%100)

Yunusemre adlı üyeden alıntı

1300 e çok güzel bir laptop aldım samsungtan.
1TB HDD, 4GB Ram, i5 işlemci.
Samsungu tercih etmemin bir diğer yönüde, bozulduğu vakit hemen yanımızda, veriyoruz geliyoruz. Lenovayı alacaktım ancak bozulduğunda felan istanbula gönderilmesi gerekir.

Samsung NP350V5C sanırım.

Evet bu bilgisayar güzelmiş fakat bununda ekran kartı AMD , Nvidia olmasını istiyorum fakat siz memnun musunuz AMD erkan kartından hiç oyun için kullanmayı denediniz mi ?

• Üyelik 08.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1548
  • Beğeniler 963 / 278
  • Ticaret 97, (%100)

Evet bu bilgisayar güzelmiş fakat bununda ekran kartı AMD , Nvidia olmasını istiyorum fakat siz memnun musunuz AMD erkan kartından hiç oyun için kullanmayı denediniz mi ?

Battlefield 3, cyrsis, ve bunlar gibi kaliteli oyunlar denedim gayet güzel,
AMD ekran kartıda iyi bak küçümseme, tavsiye ederim.
Bilgisayardan memnunum.

ilkayy ilkayy ucrmyslnmsmdstgmdeanldm Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
Hocam aslında bu bilgisayar işini görür de fiyatı tuzlu biraz.:)

http://www.guvenliticaret.net/?urun-28882-msi-gt70-superraid-dragon-0ne-1078tr-notebook&ref=akakce&v=1.33.3

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al