freelance iş ilanları

adult site açmak

73 Mesajlar 92.665 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

SahinDag SahinDag Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** D**
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 30 / 38
  • Ticaret 4, (%100)

ozan84 adlı üyeden alıntı

yurt dışında tanıdıklarım var host domain onların adına kayıtlı olsa birşey yapamaz
herhalde xhamster vs birşey yapamıyor sonuçta anca siteyi engeller diye düşünüyorum

Herhangibir web sitesi olabilir Alan adını, Hostingi satın alan ister yurt dışında ister başka ülkede olsun eğer o ülkenin kanunlarına göre suç işlemiş ise mutlaka bir şekilde bulunup yargılanır

Sana bir kardeş tavsiyesi bu tür web siteleri ile uğraşma. Biz bir hata yapıp hosting işine başladığımız ilk yıllar bu tür siteleri barındırdık lakin sorunlar bir türlü eksik olmadı ddos saldırıları, hack saldırıları, savcılık, polis, jandarma ha birde bu sitelerin biri yüzünden 7 saat jandarma nezarethanesinde kaldım

Bu siteleri barındırmayı bıraktığımdan beri sunucularımdaki sorunlar minimuma indi ve uptime sürem'de gözle görülür bir artış yaşandı

Yani anlıyacağınız bu sitelerden size bir yarar gelmez. Bu benim tavsiyemdir sonuçta karar sizin

Saygılarımla
yilmazyasin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Picef Picef Doğru Bilgi Kutsaldır Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 5 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
Bir webmaster forumunda, işin dini ya da siyasi boyutu ile değil, hukuki ve teknik boyutunun ele alınması taraftarıyımdır.

Açmak istediğiniz adult proje, yasalara aykırı (havyan, çocuk gibi) içerik barındırmıyor ya da bu tür içeriklere yönlendirme yapmıyorsa, suç teşkil etmez. Türkiye ve dünyada adult site açmak, kurallara uyulduğu taktirde yasak değildir.

TİB Başkanvekili Osman Nihat Şen aşağıdaki açıklamalarda bulunmuş.

Sitelerin kapatılmasındaki gerekçeler;

İntihara yönlendirme, çocukların cinsel istismarı, uyuşturucu madde kullanımını kolaylaştırma, sağlık için tehlikeli madde temini, müstehcenlik, fuhuş, kumar, ve Atatürk'e hakaret.

Site sahibi çocukların erişimini engelleyici önlem alırsa o site engellenmez.

Site girişine +18 İçerik uyarısı konulmalıdır.
Sitedeki içeriğe erişim için üyelik sistemi (kullanıcı adı ve şifre) zorunluluğu .
Üçünkü adım SMS doğrulaması
Dördüncü adım da kredi kartı doğrulaması

Müstehcenlik tanımı da şu şekilde;

Yargı içtihatlarına göre sadece cinsel organların göründüğü, tahrik eden, açık cinsel ilişki müstehcendir. Bunun haricindeki hiçbir şey müstehcen değildir.

Sonuç olarak, çocuk, hayvan, tecavüz ve ekstrem ****o yasak.

Legal ****o site olmak için;

Çocukların erişimine kapalı olmalı, çocuk ****osu, hayvan ****osu ve ekstrem ****o olmamalı. Kişisel bilgileri korumayla ilgili önlem almış olmalı. Vergisini veren, kurallara uyan bir şirket olmalı.

Herkese iyi forumlar dilerim.
Kakarotto nadlog YasinGNC

kişi bu mesajı beğendi.

Doğru Bilgi Kutsaldır

ozan84 ozan84 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek memur
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 1 / 13
  • Ticaret 5, (%100)
teşekkürler hocam... diyer yardımcı olan arkadaşlarada teşekkür ediyorum

YasinGNC YasinGNC WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 18 / 14
  • Ticaret 7, (%100)

herox adlı üyeden alıntı

ama sen burayı göstermişin o yüzden dedim :)

Din kişinin kendisinde bitiyor. Kişi eğer inanıyorsa bunun muhakemesini yapar, eğer inanmıyorsa yada inanıp bunu göz ardı ediyorsa, o kişinin bileceği bir iştir. Burada adult hakkında yasal yükümlülükler, problemler hakkında bilgi vermek yerine dini boyutunu, günahını anlatıyorsunuz. Konuyu açan kişi bunu sormuyor, bununla ilgilenmiyor :)
Onur89TR nadlog

kişi bu mesajı beğendi.

Techyol Teknoloji
wmaraci
wmaraci

blitzzz blitzzz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İşşiz
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Valla hocam Bende girmeyi düşünüyorum.Arkadaşların hepsi ayrı ayrı düşüncelere var.Saygı duymak lazım.Bende kendi düşüncemi söylemek isterim bu işe başlamak/başlamayı düşünen biri olarak;
-Benim yapma nedenim tamamen paradır.Üstelik işşizim ve güya engelliyim.Bu yüzden kendime göre,eve göre ihtiyaçım oluyor.Kredi kartıydı,faturasıydı,kirasıydı herşeyi ayrı bir dert.Bazı arkadaşlar soracaktır.İş yok mu?Arıyorum ama sizde biliyorsunuz ki bizim yapabileceğimiz işler sınırlı.Yani yük kaldıramayız.Ama işveren bunu bildiği halde işkur'a ilan açıp yük indirip kaldırmada adam aranmaktadır yazıyor.neyse konumuz bu değil di nerden geldim bende bilmiyorum.Yani benim gördüğüm kadarıyla site sahibi site üzerinden ek gelir sağlamaya çalışıyor.Allah daha çok versin.Bu adult işi yapan içinde geçerli yapmayan içinde geçerli.Yani herkes burda para için var.Ben sanmıyorum bu işi hobi olarak yada parasız yapacak adam?
-Birde din konusuna gelecek olursak tamam günah olabilir fakat warez,film,dizi,maç sitesi olanların bunların hepsinin kapanması lazım.Çünkü adamın yaptığı bir programı/yazılımı tam sürümünü koyup herkesin faydalanmasını sağlıyorsun.Aynı şey dizi ve filmci arkadaşlar için geçerli.Ha ben kendi yoluma bakarım elalemin ki beni ilgilendirmez.Yarın faturalar ve kira ödenince sizden iyisi olmuyor evde inanın!
Rekomedya ismer erdemAS

kişi bu mesajı beğendi.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

blitzzz adlı üyeden alıntı

Valla hocam Bende girmeyi düşünüyorum.Arkadaşların hepsi ayrı ayrı düşüncelere var.Saygı duymak lazım.Bende kendi düşüncemi söylemek isterim bu işe başlamak/başlamayı düşünen biri olarak;
-Benim yapma nedenim tamamen paradır.Üstelik işşizim ve güya engelliyim.Bu yüzden kendime göre,eve göre ihtiyaçım oluyor.Kredi kartıydı,faturasıydı,kirasıydı herşeyi ayrı bir dert.Bazı arkadaşlar soracaktır.İş yok mu?Arıyorum ama sizde biliyorsunuz ki bizim yapabileceğimiz işler sınırlı.Yani yük kaldıramayız.Ama işveren bunu bildiği halde işkur'a ilan açıp yük indirip kaldırmada adam aranmaktadır yazıyor.neyse konumuz bu değil di nerden geldim bende bilmiyorum.Yani benim gördüğüm kadarıyla site sahibi site üzerinden ek gelir sağlamaya çalışıyor.Allah daha çok versin.Bu adult işi yapan içinde geçerli yapmayan içinde geçerli.Yani herkes burda para için var.Ben sanmıyorum bu işi hobi olarak yada parasız yapacak adam?
-Birde din konusuna gelecek olursak tamam günah olabilir fakat warez,film,dizi,maç sitesi olanların bunların hepsinin kapanması lazım.Çünkü adamın yaptığı bir programı/yazılımı tam sürümünü koyup herkesin faydalanmasını sağlıyorsun.Aynı şey dizi ve filmci arkadaşlar için geçerli.Ha ben kendi yoluma bakarım elalemin ki beni ilgilendirmez.Yarın faturalar ve kira ödenince sizden iyisi olmuyor evde inanın!

Yanlışlarla doğrular bir arada olmuş mesajınızda :) nihayetinde zor durumda kalıyorum yada kişisel kusurum var diyerek mazeret göstermek doğru değil. Bu iş ya yapılır ya yapılmaz mazeretle yapılacak gibi bişey değil . Bunu mazeret göstererek yapan kusuru olmasada yapar diye düşünüyorum. Kötü niyetle söylemedim bunları .

İnanan arkadaşlara da w*rez dizi film craklı program , ücretli oyuna para yükleme hilesi gibi gibi sayısız çeşitlerde kul hakkı yediklerini hatırlatmak isterim.Bir başkasının emğeini bu şahıs yada şirket farketmez çalmış , hakkını yemiş oluyorsunuz. Adu*t site bu saydıklarımdan da daha pis kötü günah bişey değil diye biliyorum . Her ne olursa olsun kişinin kendisini ilgilendirir bu kadar sayfalarca tartışılmasına da anlam veremedim iyi ki bi masada değilmişiz kavga çıkarmış belki çocuğu döverdiniz .

Konuyu açan arkadaşa da : Çok detaylı bilgin benzer konuda geçmişin çevren bol paran hacker güvenilir arkadaşların tanıdıkların , hacklink bulabiliten yoksa girebileceğin bi sektör değil hiç bişey kazandırmaz. Hem illegal hem sanıldığından çok zor bi sektör . Yasal olarak başın hiç ağrımayabilir hele ki yabancı dil olursa hiç birşey olmaz belki tib bile yemeyebilirsin ama hit çekemezsin , çektiğinde de hosting firması sahibi arkadaşın söylediği gibi ayakta duramazsın sürekli bi aksilikler saldırılar yaşarsın bi gün telif gelir bi gün ddos vururlar bi gün bakarsın yüzbinlerce backlink kasmaya başlarlar bu iş uzar gider. Bunları sorduğuna göre de bu kadar şeyle baş edecek tecrüben olmadığını düşünüyorum . Ola ki hepsiyle baş ettin kurdun tuttundun , yarın bir gün evine bu durumla ilgili polis tebligat bişey geldiğinde ailene bunu açıklama safhasını da düşün tepkilerini düşün hiç hoş bi durum olmayabilir. Bütün bunlara değerse altından kalkarım dersen gir . Söylediklerni yaptığında kolay kolay ulaşamazlar önemli bi durum olmadıkça da sana ulaşmaya çalışmazlar sadece tib den engelleme koyarlar. Her adu*t siteciyi yakalayacak uğraşacak olsalar tüm emniyetin yemeden içmeden bu kişilerle uğraşması gerekir çünkü bu sitelerin sayısı bile belli değil sadece türk olan bile on binlerce var.
Kitleservers erdemAS

kişi bu mesajı beğendi.

AreTiaS AreTiaS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Elektrik, Eelektronik
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 43 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
selamun aleykum öncelikle bayramınız mübarek olsun.Bu konu uzayıp gider vede hassas bir konudur.Arkadaş işin ticari boyutundadır.Arkadaşlar mert arkadaşımız yemek tarifleri sitesini örnek vermiş malesef ki oda haktır.Türk olarak genimizde var kolaycılık web sitelerinden para kazanmanında en kolay yolu tabiki +18 içerikli websitelerdir.Bunlara giriş önlemleri yok.İşin sorgulanması gereken kısmı Tabiki Vicdandır.Bazı arkadaşlar belirtmiş Vicdanın rahat edecekse aç yayınla be yat uyu gelecek paranın keyfini çıkar.Bizler konu sahibine sadece nasihat vermekle kalabiliyoruz.Asıl iş onda bitecektir.Tekrar düşünmeni tavsiye ediyorum hatta derin derin.Kolay gele

www.yaziyo.net

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Bu arada burada ne kadar yapma günah etme , karışırım arkadaş bana yanlışı uyarmamı emrediyor dinim diyen varsa hepsini film , dizi , oyun , tv , şarkı mp3 şarkı sözü ilahi video konularının altına davet ediyorum. Bu iş ne kadar günahsa onlar da o kadar günah . içeriğin asıl sahibi olan şirket sizi görmemiş uyarmamış demek size hakkını helal ettiği anlamı taşımaz , izinsiz bir şeyi almak kullanmak üzerinden kazanç sağlamak , başkaları ile paylaşmak onları da buna ortak etmek haramdır. Aksini de kimse iddaa edemez.

Not: +18 bir içeriğe sahip değilim benzer durumda bile bir sitem yok .
GizemliLORD FilmlerBizden herox

kişi bu mesajı beğendi.

herox herox Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 44 / 9
  • Ticaret 3, (%100)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Bu arada burada ne kadar yapma günah etme , karışırım arkadaş bana yanlışı uyarmamı emrediyor dinim diyen varsa hepsini film , dizi , oyun , tv , şarkı mp3 şarkı sözü ilahi video konularının altına davet ediyorum. Bu iş ne kadar günahsa onlar da o kadar günah . içeriğin asıl sahibi olan şirket sizi görmemiş uyarmamış demek size hakkını helal ettiği anlamı taşımaz , izinsiz bir şeyi almak kullanmak üzerinden kazanç sağlamak , başkaları ile paylaşmak onları da buna ortak etmek haramdır. Aksini de kimse iddaa edemez.

Not: +18 bir içeriğe sahip değilim benzer durumda bile bir sitem yok .

İşte bu denilenleri anlamayıp üstüne sağı solu suçlu çıkaran bazı müslüman arkadaşlarımız var :)

FilmlerBizden FilmlerBizden Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)

julw adlı üyeden alıntı

FilmlerBizden çok kötü saçmalamışsın kardeşim.

Okumayı daha da onemlısı okudugunu ıdrak edebılme becerın olsaydı anlardın. Bu yazdıklarım bu yetenege sahıp ınsanların anlayacagı seyler. Yanı sen ugrasma. Daha basıt seylerle ugras. Mesela cekmecendekı coraplarını duzeltmek gıbı..
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al