wmaraci reklam
lidertakipci

Money Robot Submitter Hakkında

63 Mesajlar 25.202 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

frkn frkn Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 84 / 47
  • Ticaret 14, (%100)

emre38 adlı üyeden alıntı

ekmeğini o işten çıkaranlar var ama herkesin parası fazla verecek bulamıyormu sanıyorsunuz bu programın yaptığı işin yarısını 70 tl ye yapıyorlar o ekmeğini bu işten çıkaran kişiler ve programın aylık lisansı 70 doalr neden başkasına 10 site için 700 tl vererek yaptırayım ki neden bilmeyen adam yaptırsın ki paylaşmalıyız önermeliyiz forumlar paylaşmak için yok sa neden varlar veya şöyle düşünün bir öğretmen öğrencilerine bilgi vermesin paylaşmasın ozaman ekmeğini o işten kazanıyor diye

Bu konuda tartışmaya girmek istemiyorum onun yerine değerli zamanımı 1 site için 700 tl aldığım müşterilerime ayırayım.

Sanmayın ukalalık yapıyorum, aslında yapmıyorum. Görüşünüz sizin olsun istediğinizi paylaşmakta özgürsünüz ve özgür bir ülkede yaşıyoruz.

Ve sanmayın fikirlerinizi çürütemem sadece zamanım yok :/

wmaraci
reklam

emre38 emre38 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 7, (%100)
tabi tabi hep öyle olur zaten şimdi aldığım işlerleövünmek istemem çünkü İNSAN ne oldum demiyecek ne olacağım diyecek o kadar çok kendine güveniyorsan haydi kapışalım seo çalışması yaptığın siteyi 1 ayda nasıl indiryorum ;) siz piyasada yoktunuz biz piyasadayken kolay gele 700 tl ye aldığın işle seni başbaşa bırakyorum

• Üyelik 08.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 84 / 47
  • Ticaret 14, (%100)

tabi tabi hep öyle olur zaten şimdi aldığım işlerleövünmek istemem çünkü İNSAN ne oldum demiyecek ne olacağım diyecek o kadar çok kendine güveniyorsan haydi kapışalım seo çalışması yaptığın siteyi 1 ayda nasıl indiryorum ;) siz piyasada yoktunuz biz piyasadayken kolay gele 700 tl ye aldığın işle seni başbaşa bırakyorum

Tabii ki övünmek değil bu. Ne olacağım diyorum zaten yaşım 17 asıl mesleğim sağlık sektöründe şuan okuyorum hatta seo benim için hobi ve ben dar görüşlü biri değilim ben seo ile değil dijital pazarlama ile ilgileniyorum. Ayrıca kahvemi orta şekerli sevip jelibona bayılıyorum.

Beni biraz tanıdığınızı düşünüyorum.

İndirirsiniz tabii neden indiremeyesiniz piyasada negatif seo çalışması yapan bireylerden çok ne var.

Tabii ki sizler vardınız diyorumya yaşım 17 ama emin olun, tecrübe ve bilgim yaşım ile orantılı değil.

Dilersen istanbuldaysanız adres vereyim bulaşalım bi kahve içelim.

Yada numaramı vereyim konuşalım tecrübelerinden çok yararlanmak isterim.

Şuan beni tanıdın, artık uyarıldın.

Bir daha tehdit vari ve siz yokken biz vardık tarzı konuşmalarınızı ne olur kendinize saklayın. Çünkü böyle şeyleri hiç sevmiyorum.

Saygılarımla, iyi çalışmalar.
ubozkutm

kişi bu mesajı beğendi.

emre38 emre38 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 7, (%100)

frkn adlı üyeden alıntı

Tabii ki övünmek değil bu. Ne olacağım diyorum zaten yaşım 17 asıl mesleğim sağlık sektöründe şuan okuyorum hatta seo benim için hobi ve ben dar görüşlü biri değilim ben seo ile değil dijital pazarlama ile ilgileniyorum. Ayrıca kahvemi orta şekerli sevip jelibona bayılıyorum.

Beni biraz tanıdığınızı düşünüyorum.

İndirirsiniz tabii neden indiremeyesiniz piyasada negatif seo çalışması yapan bireylerden çok ne var.

Tabii ki sizler vardınız diyorumya yaşım 17 ama emin olun, tecrübe ve bilgim yaşım ile orantılı değil.

Dilersen istanbuldaysanız adres vereyim bulaşalım bi kahve içelim.

Yada numaramı vereyim konuşalım tecrübelerinden çok yararlanmak isterim.

Şuan beni tanıdın, artık uyarıldın.

Bir daha tehdit vari ve siz yokken biz vardık tarzı konuşmalarınızı ne olur kendinize saklayın. Çünkü böyle şeyleri hiç sevmiyorum.

Saygılarımla, iyi çalışmalar.

ne olacağım deseniz 700 tl ye iş aldım gibisinden buradaki bir çok arkadaşı küçümseyerek konuşmassınız dijital pazarlama uzmanı bence bir seocunun pazarlama yöntemleri ile beraber seo yu en iyi kullanma şeklidir şu an çalıştığım yerde aylık 30 bin tl ciro yapıyorum ve bulunduğum sektör için iyi bir rakam konuyu tartışma alanına çevirmek istemiyorum ama ben paylaşmassam sen paylaşmassan kimse bir şey öğrenemez sen yokken biz vardık deme sebebimde budur biz paylaşmasak sen nerden öğrenecektin keşfedilmiş bir amerika varken neden herkes yeniden amerikayı keşfetmeye çalışsın neyse tartışmayalım konuda uzayıp gitmesin

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 08.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 84 / 47
  • Ticaret 14, (%100)

ne olacağım deseniz 700 tl ye iş aldım gibisinden buradaki bir çok arkadaşı küçümseyerek konuşmassınız dijital pazarlama uzmanı bence bir seocunun pazarlama yöntemleri ile beraber seo yu en iyi kullanma şeklidir şu an çalıştığım yerde aylık 30 bin tl ciro yapıyorum ve bulunduğum sektör için iyi bir rakam konuyu tartışma alanına çevirmek istemiyorum ama ben paylaşmassam sen paylaşmassan kimse bir şey öğrenemez sen yokken biz vardık deme sebebimde budur biz paylaşmasak sen nerden öğrenecektin keşfedilmiş bir amerika varken neden herkes yeniden amerikayı keşfetmeye çalışsın neyse tartışmayalım konuda uzayıp gitmesin

Ben yabancı forumlardan öğrendim açıkçası ve bu tarz bilgi paylaşımları için PM (bence) daha uygun..

altaybilgin altaybilgin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 105 / 148
  • Ticaret 0, (%0)
Programla neler yapabiliyoruz o kısmı ben tam olarak anlayamadım. videoda izlenmiyor konu başındaki?

Hayat sıradan bir bakış açısıdır.

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

altaybilgin adlı üyeden alıntı

Programla neler yapabiliyoruz o kısmı ben tam olarak anlayamadım. videoda izlenmiyor konu başındaki?

seoamk youtube sayfasında çoğu şey anlatılıyor, aslında bu konuda da neler yapıldığı iyice bahsediliyor. Ya hızlıca okudunuz ya da seo'ya uzaksınız biraz herhalde. Seoamk'taki videoları seyredin tekrar konuya katılın konuşalım :)
bluecity

kişi bu mesajı beğendi.

karababa karababa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Kardeşin bahsettiği ve kimse öğrenmesin dediği programların ne olduğunu bilebilmesi için aldığı işlerin 7000tl den az olmaması lazım ki bu programlara nakit ayırabilsin.
Dünyada kullanılan bu konudaki program sıkı durun açıklıyorum senuke dir kabul edilmiş heryerde cracki bulunan senuke.
Ayrıca Money robota benzeyen yada money robotu benzettikleri ultimate demon var. fakat 2 sinindede farklı özellikler var keşke 2 sinin ortak özelleklerini barındıran bir yazılım olsa.
Ben trial olarak denedim. capcha çözmek gibi bir özelliği var onu fark ettim.
bu money robotu kullanan arkadaş varsa lisanslı sürümde hızının nasıl olduğunu paylaşabilirmi.

ben nasıl bir program istiyorum;
-xrumerdaki gibi accaunt aldığım siteye tekrar yazı yollamayı istiyorum.
-ultimate demon daki gibi subdomain ismini belirlemekte istiyorum.
v ee daha bir çok.....
bu istiyorumlar çoğalacak galiba

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

frkn adlı üyeden alıntı

Baştan söylüyorum tartışma olarak veya ukalalık olarak algılanmasını istemiyorum..

Ancak afedersiniz hocamda money robotun bile tanıtımını yapan birisiniz. Çok daha mükemmelleri var niçin size isim önersinlerki yayılsın diye mi? Ekmeğini onlardan kazanan kişiler tanıyorum.. Sonra herkes seocu olsun hizmet vermeye başlasın bitsin bu sektorde. (Demiyorum ki seo böyle programlardan ibaret sadece işi kolaylaştırıyor ve demiyorum ki ben kullanıyorum)

Yinede öneride bulunacak arkadaşlara önerim bir şey önermeyin ve evet belki bencillik ama kendinize saklayın.

Niye hocam birilerinin işine taş koymamı oluyor bu siz sadece cebinizi düşünürsünüz bence arkadaşı tebrik etmeli böyle bir yazı için ücret talep etmediği için

EPINKO EPINKO epinko.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 204 / 205
  • Ticaret 23, (%100)

karababa adlı üyeden alıntı

Kardeşin bahsettiği ve kimse öğrenmesin dediği programların ne olduğunu bilebilmesi için aldığı işlerin 7000tl den az olmaması lazım ki bu programlara nakit ayırabilsin.
Dünyada kullanılan bu konudaki program sıkı durun açıklıyorum senuke dir kabul edilmiş heryerde cracki bulunan senuke.
Ayrıca Money robota benzeyen yada money robotu benzettikleri ultimate demon var. fakat 2 sinindede farklı özellikler var keşke 2 sinin ortak özelleklerini barındıran bir yazılım olsa.
Ben trial olarak denedim. capcha çözmek gibi bir özelliği var onu fark ettim.
bu money robotu kullanan arkadaş varsa lisanslı sürümde hızının nasıl olduğunu paylaşabilirmi.

ben nasıl bir program istiyorum;
-xrumerdaki gibi accaunt aldığım siteye tekrar yazı yollamayı istiyorum.
-ultimate demon daki gibi subdomain ismini belirlemekte istiyorum.
v ee daha bir çok.....
bu istiyorumlar çoğalacak galiba

hocam hızı çok kötu moneyrobotun 50 siteyi parava olarak 4 5 saatte aciyor ki hepsini de acamiyo 20 tane falan

[url=https://www.hizliresim.com/8gm823r][img]https://i.hizliresim.com/8gm823r.gif[/img][/url]
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al