wmaraci reklam

Pkk tarafından sitem hacklendi

86 Mesajlar 11.589 Okunma
smmexpress

ubrtrade ubrtrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)
Sakin savciliga suc duyurusunda bulunmayin suclu siz olursunuz gecmis olsun

wmaraci
reklam

DenizOZTURK DenizOZTURK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek -
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 189 / 158
  • Ticaret 4, (%100)

cetinn adlı üyeden alıntı

Bence burada yanılıyorsunuz. Fud olayını yapan büyük kişiler var Adam işini görür arada 3-5 yıl geçer virüs iyice yayılır sonra Avira fark eder siler iş işten geçmiş olur ;) Yapmak isteyen yapar. unutmayın Hacker'lar her zaman bir adım öndedirler

Web güvenliği ve bilgisayar güvenliği alanında epey deneyimim var . Virus olsaydı emin olun benim bilgisayarım uyarı verirdi .

Şöyle anlatayım ;

Tamamen fudlanmış olsa bile bir web virüsün aviradan saklanması en fazla 1 ay sürer . Ancak burda söz konusu bir virüs değil arkadasın kullandıgı güvenlik programının aşırı duyarlılığından kaynaklanan bir şey . o .js dosyasında iframe olsa bile öter o antivirüs .

NOT: Aviradan 3-5 yıl saklanan bir virus kardesim gülmeye çalıstım gülemedim kusura bakma bu çok uçuk olmuş .

O Sitede bana kalırsa kesinlikle güvenliğinizi tehdit edicek bir şey yok .

ÖNEMLİ NOT : Güvenlik olarak tehdit sayılabilecek siteler avira web örümcekleri tarafından ziyaret edilip md5 hash kodları alınır ve antivirüs sistemlerinde bu virüsü tanır . Ek bilgi avira antivirüs dünyadaki virüslerin büyük bir kısmını tanır .

Avira Web Antivirüs Temel Özellikleri:

• 230,000 virüsü tanır, bulur ve yokeder
• Virus Guard özelliği ile internetten indirdiğiniz dosyaların tehlike oluşturmasını önler
• Makro virüslerini tanır ve onarır.
• Dialer programlarını önler
• Trojan, worm, backdoors vb. zararlı yazılımlara izin vermez
• Kolay yönetilir ve güncellenir
• Boot virüslerini engeller
JpnTr26

kişi bu mesajı beğendi.

MESKO MESKO WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 13 / 9
  • Ticaret 10, (%100)
Bir SEO hizmeti veren sitenin hacklenmesi içler acısı

Mutlu mu olmak istiyorsun? Kimseden bir şey bekleme..Bob Marley

cetinn cetinn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Muhabir,Muhasebeci,Fotoğrafçı,
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad Ç** Ç**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 53 / 54
  • Ticaret 12, (%100)

Deniz ÖZTÜRK adlı üyeden alıntı

10 yıldır web güvenliği ve bilgisayar güvenliği alanında deneyimim var . Virus olsaydı emin olun benim bilgisayarım uyarı verirdi .

Şöyle anlatayım ;

Tamamen fudlanmış olsa bile bir web virüsün aviradan saklanması en fazla 1 ay sürer . Ancak burda söz konusu bir virüs değil arkadasın kullandıgı güvenlik programının aşırı duyarlılığından kaynaklanan bir şey . o .js dosyasında iframe olsa bile öter o antivirüs .

NOT: Aviradan 3-5 yıl saklanan bir virus kardesim gülmeye çalıstım gülemedim kusura bakma bu çok uçuk olmuş .

O Sitede bana kalırsa kesinlikle güvenliğinizi tehdit edicek bir şey yok .

ÖNEMLİ NOT : Güvenlik olarak tehdit sayılabilecek siteler avira web örümcekleri tarafından ziyaret edilip md5 hash kodları alınır ve antivirüs sistemlerinde bu virüsü tanır . Ek bilgi avira antivirüs dünyadaki virüslerin büyük bir kısmını tanır .

Avira Web Antivirüs Temel Özellikleri:

• 230,000 virüsü tanır, bulur ve yokeder
• Virus Guard özelliği ile internetten indirdiğiniz dosyaların tehlike oluşturmasını önler
• Makro virüslerini tanır ve onarır.
• Dialer programlarını önler
• Trojan, worm, backdoors vb. zararlı yazılımlara izin vermez
• Kolay yönetilir ve güncellenir
• Boot virüslerini engeller

Tamam sen kazandın ;)

wmaraci
wmaraci

vikviki vikviki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Host 1 ay geriye aldı ancak tekrar oldu ............. sinirden gebericem ya

Google +1 Hizmeti Çok Uygun Fiyatlara Skype: aaskall

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)

Bilgisayarımıza trojen girmesi çok basit değil öncelikle girdim resimler kodlama bakmadıgım sey kalmadı ve hiçbirsey olmadı Avira + Sistemin Orj Antisi var hiçbir uyarı vermedi ki zararlı site olsaydı avira bunu belirtirdi doğrulugu olmayan birşey yazıp milleti tedirgin etmeyin . Denemek istiyorsanız web antiviruslerden birini indirip siteye girin bakalım uyarı vericekmi .

NOT: Gizlenmiş Fudlanmış demeyin Avira geçen web trojen daha ömrümde görmedim :D

Geçirilir hocam öye bir geçirilirki :)

______

Wp'nin açığı yok diyenler öyle bir dünya yok. Burda 2 sayfalık bir yazılımdan bahsetmiyoruz. Bu arkadaş bilinmeyen bir eklenti kurup bunu exploit halinde googleye altın tabakta sunup sitesine çağırmış olabilir.

• Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek -
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 189 / 158
  • Ticaret 4, (%100)

Ozi adlı üyeden alıntı

Geçirilir hocam öye bir geçirilirki :)

______

Wp'nin açığı yok diyenler öyle bir dünya yok. Burda 2 sayfalık bir yazılımdan bahsetmiyoruz. Bu arkadaş bilinmeyen bir eklenti kurup bunu exploit halinde googleye altın tabakta sunup sitesine çağırmış olabilir.

Avira hakkında emin olun bilgiğiniz hiçbirşey yok . Masaüstü programlama ile yaklasık olarak 2 yıl ugrastım 6 yıllık kişilerin bilgilerine taş çıkarcak düzeyde bilgi sahibi oldum .

Visual Basic 6 + NET
C# - C++ - Delphi

Bu dillerde ben avira web antivirüsü geçebilecek tek bir virüse denk gelmedim .Ek olarak yukarda belirttiğim gibi 10 yıllık web güvenlik tecrübemde var .

3 Oyun Bilişim Firmasının Güvenlik Altyapısı
2 Erişim Sağlayıcının sunucu optimizasyonu ve güvenliği .
15 'den fazla tanınmış firmanın sitelerinin güvenlik optimizasyonları.

Masaüstü ve Web programlama + Web & Server güvenliğinde uzun yılların getirdiği tecrübeme göre kesinlikle yok diyorum siz avirayı çok hafife alıyorsunuz . Ben ne programcılar gördüm sırf avira'yı fudlamak için aylarını harcıyan ve kısa sürede fudlugu bozuldugu için emekleri boşuna gidiyor .

Daha yazacagım birşey yok eğer arkadas hostun hackli yedeğini alabiliyorsa sitnin bilgilerini alıp kalanını bana atsın size analizimi kanıtlarımla göstereyim .

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)

Avira hakkında emin olun bilgiğiniz hiçbirşey yok . Masaüstü programlama ile yaklasık olarak 2 yıl ugrastım 6 yıllık kişilerin bilgilerine taş çıkarcak düzeyde bilgi sahibi oldum .

Visual Basic 6 + NET
C# - C++ - Delphi

Bu dillerde ben avira web antivirüsü geçebilecek tek bir virüse denk gelmedim .Ek olarak yukarda belirttiğim gibi 10 yıllık web güvenlik tecrübemde var .

3 Oyun Bilişim Firmasının Güvenlik Altyapısı
2 Erişim Sağlayıcının sunucu optimizasyonu ve güvenliği .
15 'den fazla tanınmış firmanın sitelerinin güvenlik optimizasyonları.

Masaüstü ve Web programlama + Web & Server güvenliğinde uzun yılların getirdiği tecrübeme göre kesinlikle yok diyorum siz avirayı çok hafife alıyorsunuz . Ben ne programcılar gördüm sırf avira'yı fudlamak için aylarını harcıyan ve kısa sürede fudlugu bozuldugu için emekleri boşuna gidiyor .

Daha yazacagım birşey yok eğer arkadas hostun hackli yedeğini alabiliyorsa sitnin bilgilerini alıp kalanını bana atsın size analizimi kanıtlarımla göstereyim .

Programla uğraştınız, karanlık işle değil. Öyle bir algoritmalar varki 2 programın çözebileceği bilgiden değil. Anlamaları zaman alır o süre zarfında komple ele geçirilebilir. Fud ile olacak bir durum değil, googleye yada 2 dadik hack forumunda fud programları dolu. Yai alatacağım şu, altın yüzüğe ulaşmak için tüm yolları bilmene gerek yok tek yol bil, fakat aklın ile korumaları pasif duruma getir.

• Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek -
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 189 / 158
  • Ticaret 4, (%100)

Ozi adlı üyeden alıntı

Programla uğraştınız, karanlık işle değil. Öyle bir algoritmalar varki 2 programın çözebileceği bilgiden değil. Anlamaları zaman alır o süre zarfında komple ele geçirilebilir. Fud ile olacak bir durum değil, googleye yada 2 dadik hack forumunda fud programları dolu. Yai alatacağım şu, altın yüzüğe ulaşmak için tüm yolları bilmene gerek yok tek yol bil, fakat aklın ile korumaları pasif duruma getir.

oxit senin bunları bilmemen içleracısı .

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)

oxit senin bunları bilmemen içleracısı .

Public Class Form1

Private Sub Button1_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button1.Click
Dim sifre As String

Label2.Text = ""
sifre = TextBox1.Text
If sifre = "Ozi" Then
Label2.Text = "Adam doğrulama tamamlandı."
Else
Label2.Text = "Adam doğrulama yapılmadı. Ipucu : Şifre Oxit değil. Yanlış kişi."
End If
End Sub
End Class

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al