wmaraci reklam
lidertakipci

Arama Motoru Geliyoo'da değişim rüzgarı başladı.

109 Mesajlar 18.251 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Berke Berke Yine Yeni Yeniden Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1097
  • Beğeniler 2 / 208
  • Ticaret 1, (%100)
Berke Güler diye aradım xyz sitesi bile çıktı ,bi ben çıkmadım
BuraySavasANIL

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Veysel Veysel Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Otomotiv
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad V** T**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 84 / 146
  • Ticaret 31, (%100)
Her zaman yerli sermayenin yanindayim. Umarim basarili olursunuz ve site aktif bir sekilde calismaya baslayinca anasayfam olarak ayarlamak boynumun borcudur. Saygilarimla
BuraySavasANIL FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

FathArsln FathArsln Co-Founder - R&D Geliyoo Kullanıcı
  • Üyelik 22.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yük. Makina Müh.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 448 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

Sporland adlı üyeden alıntı

Ben daha çok css de falan yardım edebilirim isterseniz , tasarım hakkında bir şey düşünürsem mesaj atayım. Ortaklar arasında css , html bilen var mı ?

Özel mesaj ile cevaplandı.

Ek olarak; Sporland sanırım durumu biraz yanlış anlamış, burada ortaklar diye sormuş fakat Geliyoo şuan bir limited şirkettir, yakında A.Ş. olarak yola devam edecektir ve sadece ortakların css, html bilmesi değil şirket bünyesinde çalışanların bu konularda profesyonel olması durumu vardır.

yeni bi teknoloji Geliyoo ..

Sporland Sporland Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Çalışmıyorum
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 0 / 40
  • Ticaret 2, (%100)

FathArsln adlı üyeden alıntı

Özel mesaj ile cevaplandı.

Ek olarak; Sporland sanırım durumu biraz yanlış anlamış, burada ortaklar diye sormuş fakat Geliyoo şuan bir limited şirkettir, yakında A.Ş. olarak yola devam edecektir ve sadece ortakların css, html bilmesi değil şirket bünyesinde çalışanların bu konularda profesyonel olması durumu vardır.

Hocam sizde beni yanlış anlamışsınız , ben css de yardım edeyim derken ücretsiz bir şekilde bilmiyorsanız yapayım anlamında. Ortaklık konusunda mesajımda ise %10 hisse gibi hisse ler satılacakmı diye sormuştum ;)
BuraySavasANIL FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

FathArsln FathArsln Co-Founder - R&D Geliyoo Kullanıcı
  • Üyelik 22.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yük. Makina Müh.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 448 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

Hocam sizde beni yanlış anlamışsınız , ben css de yardım edeyim derken ücretsiz bir şekilde bilmiyorsanız yapayım anlamında. Ortaklık konusunda mesajımda ise %10 hisse gibi hisse ler satılacakmı diye sormuştum ;)

Yanlış anlaşılma için özür dilerim Sporland, öm tam bir soru olmadığı için anlayamadım sanırım fakat sorunun cevabı evet. Bir şirket olarak ileriye yönelik bazı şirketler ile ortaklıklarımız veya yatırımcı için hisse satışlarımız olacak.
BuraySavasANIL

kişi bu mesajı beğendi.

yeni bi teknoloji Geliyoo ..

KerimYaman KerimYaman Fikir Doktoru Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)
Adsense ve blogspot gibi hizmet verilebilir. Buray Abi
BuraySavasANIL FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

BuraySavasANIL BuraySavasANIL Founder & CEO Geliyoo Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)

Emre19 adlı üyeden alıntı

Hocam siz değerinizi ve Değerimizi bilin bakın Kaç dakikada öneriler eleştiriler yağdı Benim amacım destek olmak diğer arkadaşları bilemem.

Merhaba desteğiniz ve ilginiz için teşekkür ediyorum. Dilerim sizlere layık bir çalışma ortaya koyarak Geliyoo'nun isminin doğru şekilde anılmasını sağlayabiliriz.

Ek Olarak:

ShakenHidra adlı üyeden alıntı

Adsense ve blogspot gibi hizmet verilebilir. Buray Abi

Bunun için bazı çalışmalarımız bulunuyor ancak henüz bunlar hakkında konumak için erken reklam sistemi olarak sanırım ilk başlarda kendi reklam sunucumuzu açana kadar farklı networklerle anlaşma yoluna gidebiliriz.

Ek Olarak:

Css konusunda henüz tamamlanmamış olan bir çok şey bulunuyor yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum. Şöyle bir şey yapabiliriz biz biten tasarımı size göndeririz sizde kendi çalışmanızı ortaya koyarsınız kim bilir eğer istediğimizden daha iyi olursa neden kullanmayalım katkı sağlayanlar bölümünde adınızı yazabiliriz.

Ek Olarak:

Css konusunda henüz tamamlanmamış olan bir çok şey bulunuyor yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum. Şöyle bir şey yapabiliriz biz biten tasarımı size göndeririz sizde kendi çalışmanızı ortaya koyarsınız kim bilir eğer istediğimizden daha iyi olursa neden kullanmayalım katkı sağlayanlar bölümünde adınızı yazabiliriz.

Ek Olarak:

Filmkorku adlı üyeden alıntı

Her zaman yerli sermayenin yanindayim. Umarim basarili olursunuz ve site aktif bir sekilde calismaya baslayinca anasayfam olarak ayarlamak boynumun borcudur. Saygilarimla

Samimiyetiniz ve düşünceleriniz için teşekkür ediyorum. Dilerim bu sermayeyi Türkiye'ye kazandırabiliriz.

Ek Olarak:

Berke adlı üyeden alıntı

Berke Güler diye aradım xyz sitesi bile çıktı ,bi ben çıkmadım

Merhaba Berke lütfen bu şekilde aramaları şimdi yapmayalım daha sonra zamanı geldiğinde indexlerin kullanıma açıldığında bu konudaki görüşlerinizi arama kalitesi ekibine bildirebileceksiniz.

Ek Olarak:

Fiber Türkiye adlı üyeden alıntı

Çok kazandıran reklam sistemi

Aslında biz reklamları yarı yarıya paylaşma modeline gitmeyi düşünüyoruz. Eğer bunu başarabilirsek reklam yayıncısının ve reklam verenin ödemeleri bir ekranda yansıyacak böylece yayıncının ve reklam verenin hangi değerde reklamları nerde ne şekilde kullanıldığı belirlenebilicek. Şeffaf bir şekilde bir reklam sistemi hayal edin alınan kazanç verilen herşey ortada hatta reklamın tıklandığı ve yayınlandığı siteler dahil. Böylece insanlara daha çok kazandırarak daha verimli reklam yayınları ve alımları gerçekleştirebiliriz diye düşünüyoruz.

Ek Olarak:

adem123 adlı üyeden alıntı

inşallah iyi bir arama motoru olurda bizde bu amerikan ş.... lerinden kurtuluruz günlük oluk oluk para aktımayız abd vanpirlerine

İnşallah adem amacımız bu ancak Türkiye'de yatırımcı bulmak deveye hendek atlatmaktan daha zor. Yatırımcılar kağıt, kürek, resmiyet ve nizami olan çalışmalara batırmak için para yatırıyorlar. Bir yatırımcı ile konuştum geçtiğimiz günlerde bana anlattığını kısaca paylaşayım ve öyle biri ki para ile oynuyor ve herkesin tanıdığı bir insan. Devletin vergi iadesinden yararlanabilecek bazı planlar yapmışlar. Böylece hem vergi ödemiyor hemde başkalarına kurdurduğu şirketlere yatırım yaptığını beyan ederek parasını paravan şirketler vasıtası ile geri alıyor sonra proje başarılı olmadı diyerek bir kaç yıl sonra projeyi kapatıyor. Böyle bir şey yaparsak yapalım dedi bana kendisine "Biz devleti sömürmek için değil, bu devleti bağımlılıktan kurtarmak gerçek çalışmalar yapmak için geldik" deyince beni yanlış anladınız demeye başladı. Sanırım her kuşun eti yenmez lafını hiç duymamış. Para için kendimizi de şirketimizi de satmıyoruz şirketi daha iyi yerlere getirmek için ciddi yatırımcılar arıyoruz. Bunun bilinmesi herkes için iyi olur sanırım.
FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

kramper kramper <?php echo "hi world!" ?> Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım &amp; SEO
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 56 / 168
  • Ticaret 37, (%100)
Benim anlamadığım, resimlerde telif hakkın bulunuyorsa arama sonuçlarında gösterimeyecek diyorsunuz, o zaman neden film ve diziler için özel bir bölüm oluşturuyorsunuz? Onları da yasaklayın o zaman?
BuraySavasANIL FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

BuraySavasANIL BuraySavasANIL Founder & CEO Geliyoo Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)

kramper adlı üyeden alıntı

Benim anlamadığım, resimlerde telif hakkın bulunuyorsa arama sonuçlarında gösterimeyecek diyorsunuz, o zaman neden film ve diziler için özel bir bölüm oluşturuyorsunuz? Onları da yasaklayın o zaman?

Merhaba, aslında haklısınız ancak Ülkemiz'de Telif Hakkı konusunda Google, Yandex, Bing vb siteler içinde geçerli olmak üzere bir dizi kural bulunuyor. Dizi filmlerin yayınlanmasında yasaklanmış siteler için ülkemizden giriş kısıtlaması mevcut biz index e alarak içerik ve bilgiler üzerinden analizleri gerçekleştireceğiz insanlara arama yapmalarını engellemek için değil işlerini kolaylaştırmak ve uygun koşullarda sonuçlar çıkarmak için arama motoru kuruyoruz. Kesimleri ayırmak bizim işimiz değil. Telif Hakkına karşı saygı konusunda ise elbette bu sitelerin yayın yapması doğru değil ancak bu siteler için kimse alternatif paylaşım sunmuyor direk ya kapatılıyor yada suçlanıyor. İnsanların sinema izlemesine yardımcı oluyorlar hem imkanı olmayanların hemde fırsatı olmayanları. Bu siteler için reklam payını paylaşmak gibi bir platform kurularak telif hakkını ortadan kaldırmaları güzel bir girişim olabilirdi. Aslında bu amacı güden bir düşüncemiz var ancak henüz bunu söylemek için erken az daha zaman gerekiyor.
FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

kramper kramper <?php echo "hi world!" ?> Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım &amp; SEO
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 56 / 168
  • Ticaret 37, (%100)

Buray Savas ANIL adlı üyeden alıntı

Merhaba, aslında haklısınız ancak Ülkemiz'de Telif Hakkı konusunda Google, Yandex, Bing vb siteler içinde geçerli olmak üzere bir dizi kural bulunuyor. Dizi filmlerin yayınlanmasında yasaklanmış siteler için ülkemizden giriş kısıtlaması mevcut biz index e alarak içerik ve bilgiler üzerinden analizleri gerçekleştireceğiz insanlara arama yapmalarını engellemek için değil işlerini kolaylaştırmak ve uygun koşullarda sonuçlar çıkarmak için arama motoru kuruyoruz. Kesimleri ayırmak bizim işimiz değil. Telif Hakkına karşı saygı konusunda ise elbette bu sitelerin yayın yapması doğru değil ancak bu siteler için kimse alternatif paylaşım sunmuyor direk ya kapatılıyor yada suçlanıyor. İnsanların sinema izlemesine yardımcı oluyorlar hem imkanı olmayanların hemde fırsatı olmayanları. Bu siteler için reklam payını paylaşmak gibi bir platform kurularak telif hakkını ortadan kaldırmaları güzel bir girişim olabilirdi. Aslında bu amacı güden bir düşüncemiz var ancak henüz bunu söylemek için erken az daha zaman gerekiyor.

Yani siz diyorsunuz ki telif hakkı bulunan resmi indexime bile almam, fakat milyon dolarlar harcanan o kadar emeği bedavaya sunan sitelere ayrı, özel bir bölüm oluştururum? En azından ikisini de serbest kılın ki adil olsun.
BuraySavasANIL

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al