wmaraci reklam
lidertakipci

Seviyorum Ama..

83 Mesajlar 10.560 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Onur07 Onur07 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 850
  • Beğeniler 596 / 114
  • Ticaret 2, (%100)

alicin12 adlı üyeden alıntı

Hocam bende kıza el ense çeksin demiyorum :D Merhaba,naber,dersler nasıl,ne yapıyosun falan filan

Öyle tamam da fazla yakın arkadaş olunca çok kötü üzülüyorsun şekil a ben.:(:(

wmaraci
reklam

Nevadia Nevadia MyBB Designer Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 53 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
hele benim ki aşk arıyormuş..kızlardan falan duyduklarım amacı çıkmak falan değil direk aşk yaşamakmış ahh bilse duygularımı

ErenKeskin ErenKeskin Girişimci, Front-end Developer Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik Mühendisi
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 1223
  • Beğeniler 243 / 336
  • Ticaret 2, (%100)

TechnicMan adlı üyeden alıntı

Eren, konuşmaya devam derim. Daha söylemek için biraz erken gibi.. Annesiyle tanıştırması bir garip ilk defa senden duydum.. :)Fazla samimi olmadan konudan konuya gir. "Nelerden hoşlanıyorsun?", "Ne yapmayı seversin?" bu konulardan sonra zaten konuştukça gerisi gelir.

Bazı kızlar garip olabiliyor. Kimi zaman soğuk, kimi zaman yakın.. Çok soğuk davrandığı zaman suç kendinizdeymiş gibi konuşun. "Farkında olmadan bir şeymi yaptım?" gibi konuşmalar.. Bunu her zaman yapmayın. Bazen de onu teselli edin. Morali bozuksa konuyu sorun söylediği zaman eğer "geçer yaa kafana takma sana üzülmek yakışmıyor." gibi bir şeyse böyle bir konuşma yapabilirsiniz.

Yazdıklarına göre emin olmak biraz erken. Kesin bir şey gözükmüyor. Yani biraz devam edin. Zaman su gibi akıp geçiyor. Bir bakmışsınız çıkıyorsunuz. Biraz konuşkan olmaya çalışın ve çok samimi olmaya çalışın.

Not: Bunlar sadece öneridir. Olmadığı zaman bana atmayın suçu. "Senin yüzünden oldu!" falan diye. :D

zaten son 1 haftadır iltifatlar ediyorum..yazılılar başladı o bana soru soruyo bende bildiğim halde ona soru soruyorum :) ama elimdeki en büyük fırsatı kaçırdım onun ingilizcesi çok iyi beni çalıştıracaktı(benimde bi o kadar kötüdür :)) ama öğlen arası beden hocası antreman için yanına çağırdı bende gidemedim 2 gündür biraz daha az mesaj atıyo (buna mesaj attığın telefonun annesinin olduğunu hesaba katarsak belki annesi izin vermiyordur diye kendimi telkin ediyorum :))

herenkeskin.com - Elektrik ve Elektronik Mühendisi - Gömülü Sistemler üzerine çalışıyorum.

Keer Keer Technology Business ♥ Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 108 / 37
  • Ticaret 0, (%0)

alicin12 adlı üyeden alıntı

Bence öncelikle kızla ortak arkadaşınız varmı diye bir bak.Eğer varsa arkadaşlarından rica et seni onla tanıştırsınlar.Tanıştıktan sonra tenefüslerde görüşün ve eğer okul çıkışında aynı yerden gıdıyosanız birlikte gidin.Konuşurken falan hep gözlerine bak.1 Hafta falan böyle muhabbet edin.Laf aralarında ona iltifat et falan filan.Daha sonra flört edin yani direk sevgili olmayın biraz gezin,dolaşın,eğlenin.Daha sonra kızın kıvama geldiğini düşünüyosan "Sevgilim Olurmusun ?" diye sor fakat hemen cevabı isteme.Biraz düşünmesini iste

Aslında Ortak Arkadaş Var. Fakat Güvenemiyorum. Bu Arada Tanışmışlığımız Var Kızla Fakat Öle Çok İyi Samimiyet Yok. Biraz İlerletip Teklif Etmeyi Düşünüyorum.

Ek Olarak:

Nevadia adlı üyeden alıntı

hele benim ki aşk arıyormuş..kızlardan falan duyduklarım amacı çıkmak falan değil direk aşk yaşamakmış ahh bilse duygularımı

Hocam Sitende Yazıyo Duyguların. Arkadaşlarına Mesaj çek Bi Blog Adresini Girip Öğrensin Duygularını.

Yada Direk Cesaretini Topla Söyle. Onuda Yapamıyoruz Ne Yazık ki :(

http://www.teknowebs.net Teknoloji Ve internet
wmaraci
wmaraci

Berk Berk Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 562
  • Beğeniler 64 / 104
  • Ticaret 0, (%0)

ErenKeskin adlı üyeden alıntı

zaten son 1 haftadır iltifatlar ediyorum..yazılılar başladı o bana soru soruyo bende bildiğim halde ona soru soruyorum :) ama elimdeki en büyük fırsatı kaçırdım onun ingilizcesi çok iyi beni çalıştıracaktı(benimde bi o kadar kötüdür :)) ama öğlen arası beden hocası antreman için yanına çağırdı bende gidemedim 2 gündür biraz daha az mesaj atıyo (buna mesaj attığın telefonun annesinin olduğunu hesaba katarsak belki annesi izin vermiyordur diye kendimi telkin ediyorum :))

Telkin etmekte haklısın. Çünkü bu doğru bir tespit olabilir. Eğer fazla mesaj atarsan bir ihtimalde annesi bakıyorsa ileriki zamanda senin açından kötü olabilir.

Antreman konusu senin suçun değil. Hoca çağırmış nede olsa gitmek zorundasın. Yüz yüze konuşmaları bu yüzden ise bunu açıklayarak söyleyebilirsin. "Kusuruma bakma hoca çağırdı gitmek zorunda kaldım yoksa ben tabikide gelecektim. Zaten dersimde zayıf senle çalışırdım." gibi bir konuşma yapabilirsin. Örnek olarak tabi. Bu cümlelerin o senin gözünde değerli olduğunu gösterecektir. Şahsen ben öyle bilirim. :)Yavaş yavaş devam et..

ErenKeskin ErenKeskin Girişimci, Front-end Developer Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik Mühendisi
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 1223
  • Beğeniler 243 / 336
  • Ticaret 2, (%100)

Telkin etmekte haklısın. Çünkü bu doğru bir tespit olabilir. Eğer fazla mesaj atarsan bir ihtimalde annesi bakıyorsa ileriki zamanda senin açından kötü olabilir.

Antreman konusu senin suçun değil. Hoca çağırmış nede olsa gitmek zorundasın. Yüz yüze konuşmaları bu yüzden ise bunu açıklayarak söyleyebilirsin. "Kusuruma bakma hoca çağırdı gitmek zorunda kaldım yoksa ben tabikide gelecektim. Zaten dersimde zayıf senle çalışırdım." gibi bir konuşma yapabilirsin. Örnek olarak tabi. Bu cümlelerin o senin gözünde değerli olduğunu gösterecektir. Şahsen ben öyle bilirim. :)Yavaş yavaş devam et..

kablumbağa hızında ilerliyorum zaten 1 sene oldu :)
Keer

kişi bu mesajı beğendi.

herenkeskin.com - Elektrik ve Elektronik Mühendisi - Gömülü Sistemler üzerine çalışıyorum.

Berk Berk Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 562
  • Beğeniler 64 / 104
  • Ticaret 0, (%0)

Nevadia adlı üyeden alıntı

Hocam bu durumda yapacağın şey yine söyleceğim gibi duygularını konuşma arasında belli etmek. Tanıştıktan sonra yani konuşurken elbet aşık olma, sevgi vs.. konular açılır siz de bu durumda "Ben sevecek kişiyi bulsamda karşı tarafa belli edemiyorum." gibi konuşmalar geçerken laf arasında ağızınızdan kaçırın. Elbet bir şeyler diyecektir. Baktınız ki duygularınız vs.. aynı bir kaç konuşmadan sonra teklif etme zamanı olabilir.

ByPowerfuL ByPowerfuL E-Commerce Manager Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı - A+++ SEO
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1575
  • Beğeniler 533 / 459
  • Ticaret 18, (%100)
Seviyorsunuz sözüm yok ama yanarsınız... Bu benden size bir söz olsun ümidinizi kırmak istemem ama yaşanan onca gerçek var ilk 1 2 hafta hadi diyelim ilk 1 ay güzel geçer 2. aya girersin mesajlar soğuklaşır konuşmalar kısalır sevgi azalır... Ha diyorsan abi ben erkek adamım sevdim mi adam gibi severim... Durma hiç git açıl araya kimseyi sokma en iyi anı denk getir ver sözü gittsinnnnn :)

N11'de Ürünlerinizi İlk Sıraya Taşıyorum. Detaylar İçin P.m Atınız.

Keer Keer Technology Business ♥ Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 108 / 37
  • Ticaret 0, (%0)

Hocam bu durumda yapacağın şey yine söyleceğim gibi duygularını konuşma arasında belli etmek. Tanıştıktan sonra yani konuşurken elbet aşık olma, sevgi vs.. konular açılır siz de bu durumda "Ben sevecek kişiyi bulsamda karşı tarafa belli edemiyorum." gibi konuşmalar geçerken laf arasında ağızınızdan kaçırın. Elbet bir şeyler diyecektir. Baktınız ki duygularınız vs.. aynı bir kaç konuşmadan sonra teklif etme zamanı olabilir.

Hocam Çok Güzel Oldu Bu. Ben Ortamı Kurunca O Bahane İle Girerim. Zaten Kızda Beni Seviyor Gibi Eğer Öyle Olursa Direk Çıkmaya Başlarım.:p

Ek Olarak:

ByPowerfuL adlı üyeden alıntı

Seviyorsunuz sözüm yok ama yanarsınız... Bu benden size bir söz olsun ümidinizi kırmak istemem ama yaşanan onca gerçek var ilk 1 2 hafta hadi diyelim ilk 1 ay güzel geçer 2. aya girersin mesajlar soğuklaşır konuşmalar kısalır sevgi azalır... Ha diyorsan abi ben erkek adamım sevdim mi adam gibi severim... Durma hiç git açıl araya kimseyi sokma en iyi anı denk getir ver sözü gittsinnnnn :)

Abi Haklısın Ama Azda Olsa Onunla Birlikte Olma o Bile İnsana Bambaşka Geliyor.

http://www.teknowebs.net Teknoloji Ve internet

Nevadia Nevadia MyBB Designer Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 53 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

Şu an bu imkansız ki kız benimle konuşmuyor :) bir şaka yapmıştım çok kızmış barışmadım bile henüz barışsam oh çekecem de sevdiğinle küs olmak daha da vuruyor insanı..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al