freelance iş ilanları

Warez Tema Kullanıdığını Söleyip Övünenler

12 Mesajlar 2.693 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
Emek hırsızlığı ile övünmek bu kadar kolay olabilir mi ? Nasıl insanlar bunlar ?

Kendisine warez tema kullanmamasını söyledim, meğer o warezin sitesine zarar verebileceğini düşünüp kullanmıyormuş. Yazık, birde övünüyor kullandığı için.

Gerçekten utandım, Türk olmak biraz zor galiba, bunlar Türk unvanını almayacak kadar iğrenç insanlar.
baranos

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

demonline demonline WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 15 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
[QUOTE=WebDost][QUOTE=demonline]hocam iyi günler. blogunun temasını ücretlimi yaptırdın? blogger temalarında bu kadar güzel tema varmıymış? ücretsizse adresi paylaşabilirmisin denemek istiyorum...[/QUOTE]

Ücretli tema eşi benzeri yok, ama özel olarak satıyorum. Almadan önce istersen araştır benzeri yok ama bulursan kullanırsın.[/QUOTE]

[QUOTE=WebDost][QUOTE=demonline]MagNews_1_1 yakın ve ücretsiz. teşekkürler[/QUOTE]

warez tema sizin için hiç iyi olmaz. nedenlerini bildiğinizi umuyorum.

http://themeforest.net/item/magnews-responsive-blogger-template/7591951?ref=wam8387

iyi günler.[/QUOTE]

[QUOTE=WebDost][QUOTE=demonline]magnewside buldum. programcı arkadaşa tarattım temiz çıktı. kullanışlı ve ekonomik. yanlış anlama ama arkadaşım sen herşeyi paraya çevirmişsin. forumda ihtiyacı olan adamın sayfa açılma rekoru 50 idi, ben 15 dakikada onu 82 ye çıkardım ve 5 kuruşta talep etmedim. sen ücretli aldığını paylaş demiyorum. yardım et gerisini karşındaki yapsın. Haklısın sen 20 dolar vermişsin veya vermemeişsin, baŞKASIDA VERSİN DİYORSUN AMA GAYRİ MUSLİMDEN HAK BU KONUDA GEÇMEZ. TÜRK PROGRAMLARINA PARASINI VERİRİM AMA GAVURUN KO0DLADIĞINI TARATTIRIR NULL VERSİYON KULLANIRIM. kOLAY GELSİN.[/QUOTE]

O tema warez tema, ayrıca programcı arkadaşa tarttım ne ya :D blogger teması bu ? kafan mı iyi ? yoksa çok mu cahilsin ? ücretli aldığım temayı sana neden bedava vereyim ? beleşçi misin yoksa çok mu zeki ?[/QUOTE]

Senin yaptığın AYIPTIR. Özel mesajla yazılanları herkese duyurman sana güvenilmeyeceğini anlatır. Ayrıca ben kestirdim attım ama devam ettirdin.

Buradan adminlere sesleniyorum. Arkadaşın bronz üyelik alıp milletin özelini dağıtması doğru değildir. Burada yanlış olan nedir açıklık getirilsin. Herkese açık olarak marez teklifide bulunmamışım ve Türk Programcılarına saygımı göstermişimdir.
baranos

kişi bu mesajı beğendi.

Bükemediğin Eli Öpeceksin...

30958 30958 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 04.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 37 / 21
  • Ticaret 16, (%100)
Gayrimüslüme hak geçmez fetvasını kimden aldınız acaba ? onun yarın öbür gün müslüman ölmeyeceğine eminmisin yada orda dini yazıyor mu ?
Extreme

kişi bu mesajı beğendi.

siyahgiyen siyahgiyen SEO - E-Ticaret Gelir Arttırma Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek SEO - E-Ticaret Gelir Arttırma
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 649
  • Beğeniler 121 / 191
  • Ticaret 20, (%100)
Bunun Türklükle ne alakası var ki ?
baranos

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 22.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 15 / 8
  • Ticaret 1, (%100)

zeFir adlı üyeden alıntı

Gayrimüslüme hak geçmez fetvasını kimden aldınız acaba ? onun yarın öbür gün müslüman ölmeyeceğine eminmisin yada orda dini yazıyor mu ?

Onunda günahı benim olsun gardaş. Sonunda bu bir özel mesajtır. Halka açık olarak yazmamışım. Orada demek istediğim yabancılardan warez kullanırım ama türklerden kullanmam ama birde kafa bassa.

Konuyu nereden nereye çevirdiniz. Buradaki ana başlık özel mesajın halka açılması. Adamlığa Delikanlılığa sığar mı? Bkz. Survivor Turabi adamlık dersleri V1.1.1.3

30958 30958 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 04.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 37 / 21
  • Ticaret 16, (%100)

demonline adlı üyeden alıntı

Onunda günahı benim olsun gardaş. Sonunda bu bir özel mesajtır. Halka açık olarak yazmamışım. Orada demek istediğim yabancılardan warez kullanırım ama türklerden kullanmam ama birde kafa bassa.

Konuyu nereden nereye çevirdiniz. Buradaki ana başlık özel mesajın halka açılması. Adamlığa Delikanlılığa sığar mı? Bkz. Survivor Turabi adamlık dersleri V1.1.1.3

Ben sadece yanlış bildiğiniz durumu arz ettim . Gayrimüslim olsada kul hakkı kalır . Özel mesaj davasına gelince en azından sizin para verdiğiniz bir şeyi bir başkasının ücretsiz olarak kullanması hoşunuza gider mi ?

• Üyelik 22.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 15 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Allah aşkına kardeş ben adama demedim bana bunu sat veya beleşe ver. Adama ne güzel mesaj atmışım. eğer ücretsizse adres verirmisin demişim. Adamda bana mükemmel dünyada sadece bende var eğer istersen sana para ile satabilirim diyor. Nereden bileceğim lisanslı teması? lisanslı temayı başka domain kullanabilirmi? Neden hemen ticarete giriyorlar?

Tamam başka tema buldum ve ücretsiz dedim ve konuyu kapattım. Adamın ağrısı var ki warez kullanılmaz şu bu diye başladı. Bırak beni kardeş. Benim warezim benim suçum. Paran varsa öde al temayı. Bende warez taraftarıyım demiyorum. Hele hele türkiyedeki türklerin programladığı scriptlerin temaların warezine de karşıyım.

Ama ben gitmişim bulmuşum bir yerlerden tema script vs, arkadaşıma zararlı kod taratması yaptırmışım (ben o kadar anlamıyorum programlamadan). Ve onu bana zorla söylettirmişsin. benim suçum ne.

Benim kızdığım taraf özel mesajın paylaşılması. Hadi delikanlılık bende kalsın benim yazdığım herşey yanlış. Ben yanlışım. Warez kullanan şöyle böyle. Ama adamın özel mesajı paylaşması adamlık mı?

Şu an konuyu inceleyenlerin de yüzde 70 i script satan tema satan bot yazan larda olabilir ki wareze haliyle karşılar. Türk sicriptlerinin warezine karşıyım. Gerisinede karışmayın.

AhmetGuler AhmetGuler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 129 / 55
  • Ticaret 24, (%100)

Allah aşkına kardeş ben adama demedim bana bunu sat veya beleşe ver. Adama ne güzel mesaj atmışım. eğer ücretsizse adres verirmisin demişim. Adamda bana mükemmel dünyada sadece bende var eğer istersen sana para ile satabilirim diyor. Nereden bileceğim lisanslı teması? lisanslı temayı başka domain kullanabilirmi? Neden hemen ticarete giriyorlar?

Tamam başka tema buldum ve ücretsiz dedim ve konuyu kapattım. Adamın ağrısı var ki warez kullanılmaz şu bu diye başladı. Bırak beni kardeş. Benim warezim benim suçum. Paran varsa öde al temayı. Bende warez taraftarıyım demiyorum. Hele hele türkiyedeki türklerin programladığı scriptlerin temaların warezine de karşıyım.

Ama ben gitmişim bulmuşum bir yerlerden tema script vs, arkadaşıma zararlı kod taratması yaptırmışım (ben o kadar anlamıyorum programlamadan). Ve onu bana zorla söylettirmişsin. benim suçum ne.

Benim kızdığım taraf özel mesajın paylaşılması. Hadi delikanlılık bende kalsın benim yazdığım herşey yanlış. Ben yanlışım. Warez kullanan şöyle böyle. Ama adamın özel mesajı paylaşması adamlık mı?

Şu an konuyu inceleyenlerin de yüzde 70 i script satan tema satan bot yazan larda olabilir ki wareze haliyle karşılar. Türk sicriptlerinin warezine karşıyım. Gerisinede karışmayın.

yürü git buradan çocuk senin yüzünden meslek soğuyoruz herşeyin bedavasının üstüne düşün.

• Üyelik 22.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 15 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Ahmet Güler seninle ikilemeye girmeyeceğim. Çocuk dediğin ve sonrasına eklenen kelime topluluğunu biliyorsun herhalde.

Beni bir tek sen anladın, sende yanlış anladın.....

Foruma saygım var, siz anlayışsızlara değil. Terbiyeni takın. Klavye artistleriyle işim yok. Allah'a emanet olun.

soulmy soulmy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 1722
  • Beğeniler 398 / 400
  • Ticaret 20, (%100)

... Orada demek istediğim yabancılardan warez kullanırım ama türklerden kullanmam ama birde kafa bassa.

...

Sebep?

.
wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al