wmaraci reklam
lidertakipci

Google Hızlı İndex Garantili Yolu!

74 Mesajlar 33.703 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

webstar webstar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 4 / 16
  • Ticaret 2, (%100)
en hzızlı iki dakikada indexlettirme böyle oluyor arkadaşlar deneyin. Okuyun

wmaraci
reklam

AydinOzturk AydinOzturk WebMaster & SEO Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Strateji Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 11, (%100)

webstar adlı üyeden alıntı

en hzızlı iki dakikada indexlettirme böyle oluyor arkadaşlar deneyin. Okuyun

kodlarının açıklaması;

Meta Adı Robotlar - İçerik = her şey | Burada Robotlara içeriğin hepsinden bahsediyorsunuz. Hoş, herhangi bir bot siteye girdi, siz onu meta ile "her şey" dediğiniz zaman bot boş boş siteye bakar. Eee, her şeyi "NE YAPAYIM BEN" diye :)

Meta Adı - Google Bot - İçerik - indeksle ve takip et | Bak burası güzel. Bütün botları sitene çağırıyorsun, hepsi kös kös bakıyor ve sadece Google bot indeksleyip gidiyor.

Diğer arama motoru botları "hani bana hani bana" demez mi bu konuda? :)

Tek kod yeterli olacaktır.

Diğer bir konuda da 2012 nin başında yaptığım garanti sonucunda hala kullanılması güzel bir şey. Ayrıca bu halinden başka daha hızlı indeks alması imkansızdır çünkü Google botunu sitenize çekiyor, içeriye aldırıyor ve dizine ekleme talebi gönderiyorsunuz. Daha hızlı nasıl bir mantık yürütebilirsiniz :)

webstar webstar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 4 / 16
  • Ticaret 2, (%100)

Aydın Öztürk adlı üyeden alıntı

kodlarının açıklaması;

Meta Adı Robotlar - İçerik = her şey | Burada Robotlara içeriğin hepsinden bahsediyorsunuz. Hoş, herhangi bir bot siteye girdi, siz onu meta ile "her şey" dediğiniz zaman bot boş boş siteye bakar. Eee, her şeyi "NE YAPAYIM BEN" diye :)

Meta Adı - Google Bot - İçerik - indeksle ve takip et | Bak burası güzel. Bütün botları sitene çağırıyorsun, hepsi kös kös bakıyor ve sadece Google bot indeksleyip gidiyor.

Diğer arama motoru botları "hani bana hani bana" demez mi bu konuda? :)

Tek kod yeterli olacaktır.

Diğer bir konuda da 2012 nin başında yaptığım garanti sonucunda hala kullanılması güzel bir şey. Ayrıca bu halinden başka daha hızlı indeks alması imkansızdır çünkü Google botunu sitenize çekiyor, içeriye aldırıyor ve dizine ekleme talebi gönderiyorsunuz. Daha hızlı nasıl bir mantık yürütebilirsiniz :)

sırf bişey söylemek için bişey sölüyosun ya yukarıdaki kodlarla senin yazdığın aynışeyi yapıyor. Ayrıca google'a özel tanımlama seni bir adım öne geçiriyor..(malum en önemli arama motoru google diye biliyorum cahilliğime ver artık :) en önemli değildir belki :) Birde diğer arama motorlarının robotları için engellemiş gibi konuşuyosun..) burada sitesine seo yapan bir sürü insan var ve yazdıklarınızı okuyor. kafa karıştırmayın bu yüzden.. Biraz anlıyorsan bu işten aynı şey olduğunu biliyorsundur..Herkes rahatça kullansın kodları hiç bir sıkıntı yoktur ve tüm arama motorlarına uyumlu koddur..

Teuseus Teuseus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%0)
güzel bir yazı olmuş teşekkürler. Denemek lağzım :)

Benim dünyam benim mekanım - WaptaOnline -
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 11, (%100)

webstar adlı üyeden alıntı

sırf bişey söylemek için bişey sölüyosun ya yukarıdaki kodlarla senin yazdığın aynışeyi yapıyor. Ayrıca google'a özel tanımlama seni bir adım öne geçiriyor..(malum en önemli arama motoru google diye biliyorum cahilliğime ver artık :) en önemli değildir belki :) Birde diğer arama motorlarının robotları için engellemiş gibi konuşuyosun..) burada sitesine seo yapan bir sürü insan var ve yazdıklarınızı okuyor. kafa karıştırmayın bu yüzden.. Biraz anlıyorsan bu işten aynı şey olduğunu biliyorsundur..Herkes rahatça kullansın kodları hiç bir sıkıntı yoktur ve tüm arama motorlarına uyumlu koddur..

"Biraz anlıyorsan bu işten" deyince yüzümde bir tebessüm oluştu, gerçekten :) (Google'a özel tanımlama 1 adım öne geçiriyor diye bir şey yok. Yandex'te robot Google'da robot ;) )

Ben 2006 yılının sonlarına doğru SEO işe ilgili Backlink Expert olarak başlamış bulunuyorum. Belki o aralar SEO'dan haberin yoktur arkadaşım.

Cevabımı beğenmediğini söyleyebilirsin, bunu anlarım. Bana bilmiyormuş (cahil) muamalesi yaparsan külahları değişiriz :)

Kolay gelsin.

Agora Agora Engin denizler Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 452
  • Beğeniler 36 / 108
  • Ticaret 26, (%100)
Zaten özgün içerik girdiğiniz sürece google sizi es geçmiyor. Dolayısıyla bu yöntemin hususi bir faydasını görmedim. Ha diyorsanız konularım çabuk indexlensin bekleyemem, site yöneticisi vasıtasıyla sitemap'inizi google ile paylaşın asıl indexi o zaman görün :)

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
Kısaca: Google gibi getir yapın direk index alır

• Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 11, (%100)

Agora adlı üyeden alıntı

Zaten özgün içerik girdiğiniz sürece google sizi es geçmiyor. Dolayısıyla bu yöntemin hususi bir faydasını görmedim. Ha diyorsanız konularım çabuk indexlensin bekleyemem, site yöneticisi vasıtasıyla sitemap'inizi google ile paylaşın asıl indexi o zaman görün :)

Özgün içerik zaten her sitede yapılması gereken "mecburi" bir durum (Panda 4.0 Algoritmasından sonra). Diğer bir konuda zaten yapmanız gereken şey özgün yazı yazmak :)

Site haritanızı da normal olarak zaten Google'a göndermek gerekiyor :) Bunun harici bir kaç sırrı da var tabiki, onları da es geçmemek lazım :)

4efsane4 4efsane4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci ünv
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
indexlememe gibi bir sorununuz varsa burdaki konu size yardımcı olur konunun adı google sitenizi nasıl fark eder botlar hakkında bilgi var
http://www.yorumlaniyor.com/google-sitemizi-nasil-indexler-nasil-fark-eder/

volkanhr volkanhr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar benim 8 yıllık bi sitem var ama indexlemem oldukça düşük kalmış 25 30 lardan son bir yıldır yaptıklarımlarımla 50 cıvarına ulaştım geçen ay 80 lere çıktı fakat tekrar buraya indi sizce neden indexlemem az ne yapmam gerekiyor?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al