wmaraci reklam

Freely kullanıcı sayısı hızla artıyor

40 Mesajlar 3.109 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)

UmutcanTC adlı üyeden alıntı

Bizim sadece 1 haftalık tekil ziyaretçi istatistiğimiz 6,977 bunun 6,597'si doğrudan trafik yani herhangi bir site aracılığı olmadan tarayıcıya freely.com.tc yazarak giren kullanıcı sayısı geriye kalan 380 kişi dahili trafik yani siteler aracılığı ile gelen ziyaretçi 1 haftada 380 kişi demek günde yaklaşık 54 kişinin başka sitelerden freely.com.tc'ye gelmesi demektir. Diğer geriye kalan günlük 942 kişi ise doğrudan tarayıcının adres satırına freely.com.tc olarak yazıp giren kullanıcılardır.

Burda o haklı bu haklı demişsiniz pardonda burası freely'in tartışma konusu değil sizde bu webmaster forumunun yönetim ekibinden değilsiniz kimin haklı kimin haksız olduğuna karar verecek ki biz yukarda istatistiklerimizi başka bir cevapta yayınladığımız halde halan hitin wm aracından geldiğini iddia eden siz için detaylı bir rapor daha hazırladık hala tatmin olmazsanız uzaktan kontrol programları buna örneğin, teamviewer yada alpemix aracılığı ile size Yandex.Metrica istatistiklerimizi canlı olarak gösterebilir sizin raporları incelemenizide sağlayabiliriz.

Yukarıdaki istatistiklere göre 942 kişi bizim kendi kullanıcımız geriye kalan 54 kişi dahili trafik bunun %50'si WM Aracı olarak kabul edilirse 1 hafta boyunca WM Aracından gelen hit günlük sadece 27 hafta toplamında ise 189 bizim sadece kendi kullanıcımız 942 iken WM Aracı'nından gelen gelen 27 hit sizi bu kadarmı gerdide birde pişkin pişkin 'wm aracı hit çekme aracı değil' diye yazmışsınız. Bizim istatistiklerimiz ortada WM Aracı'ndan gelen hit'de ortada yani gerilmenize gerek yok herşey yolunda.

Ek Olarak: Kısaca siz istesenizde istemesenizde çamurda atsanız karalasanızda biz diğer Türk arama motorları gibi çekip gitmeyeceğiz aksine çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz bizi seven destekleyen insanlarla biz bu yolda yürüyeceğiz. Daha önce pek çok çalışma olmuştu onlarada böyle köstek olmuştunuz ve birçoğunun kapanma sebebi sizin gibi kişiler ve bizde diyoruz ki bizim projemizi beğenmiyorsanız kullanmazsınız siteye girmezsiniz olur biter bize bizim kullanıcılarımız yeter.

Sence kim google chrome a gelipte www.freely.com.tc yada neyse yazar allah aşkına?
Buraya her yere alan öve öve adını yazarsan adam meraktan tıklar tabi bunu hiç bir yere özellikle wmaraciya konu açma eski konular silinsin bakalım nasıl dip yapıyor bu çok dediğin ufak hitler
Dahası googleye freely yazınca bile çıkmıyorsun
Ilgili tpe nice sınıfında bile markan yok hala övünüyorsun üyeler çalışmıyor diyor sen ise çalışıyor diyorsun üyeler mi kullanamıyor bu siteyi?

Olayın çamurluk durumuda yok önce hit çekmeye çalıştığın wmaraci üyelerine saygılı olacaksın özellikle senden bilgili olan üyelere akabinde bu domaini marka tescilini yapacaksın yaptın mı freely markası senin sektörde tescillemiş mi? Viber ve freely bir araştır türkiyede marka hakkı var mı diye
Bu arada firma unvanı ne? Devamlı biz biz biz diyorsun

wmaraci
reklam

UmutcanTC UmutcanTC WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 0 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

ermaneray adlı üyeden alıntı

Sence kim google chrome a gelipte www.freely.com.tc yada neyse yazar allah aşkına?
Buraya her yere alan öve öve adını yazarsan adam meraktan tıklar tabi bunu hiç bir yere özellikle wmaraciya konu açma eski konular silinsin bakalım nasıl dip yapıyor bu çok dediğin ufak hitler
Dahası googleye freely yazınca bile çıkmıyorsun
Ilgili tpe nice sınıfında bile markan yok hala övünüyorsun üyeler çalışmıyor diyor sen ise çalışıyor diyorsun üyeler mi kullanamıyor bu siteyi?

Olayın çamurluk durumuda yok önce hit çekmeye çalıştığın wmaraci üyelerine saygılı olacaksın özellikle senden bilgili olan üyelere akabinde bu domaini marka tescilini yapacaksın yaptın mı freely markası senin sektörde tescillemiş mi? Viber ve freely bir araştır türkiyede marka hakkı var mı diye
Bu arada firma unvanı ne? Devamlı biz biz biz diyorsun

''İmam El Gazali'' nin çok güzel bir sözü var ''Cahillerle Tartışmaya Girmeyin, Zira Ben Hiç Yenemedim ..!'' Sizin gibi beyin bilgi seviyesi gelişmemiş bir insan detaylı bir biçimde istatistik raporu sunuyoruz halen cahil cahil chrome'a kim freely.com.tc yazar diyorsun sen önce bir beyin bilgini bilgisayar bilgi seviyeni geliştir sonra gel burda polemiğe gir. Halan WM Aracı diyen sen zaatı muhterem'e diyoruz ki istatistikler orda wm aracından gelen istatistikde orda halen niye ağlıyorsun anlayabilmiş değiliz.

Birde şöyle birşey yazmışın Google'a Freely'miş ulan bilgisiz herif kim bir arama motoruna başka bir arama motorunu arayıpta girer ki sadece senin gibi geri kafalılar bunu yapar başka kimsenin yapacağını düşünmüyoruz.

Marka konusunada değinmişsin biz şuan zaten Weebly, Inc çatı firmasıyız. Doğruluğunuda şu Phone: 415-375-3268 telefon numarasından öğrenebilirsin. Türkiye'de ise zaten marka tescil başvurumuzu yaptık buda 1 ayda olacak iş değil 6-7 ay istesekde istemesekde beklemek zorundayız.

Daha fazla cevap yazıpta kendini küçük düşürme istersen :)

• Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)

''İmam El Gazali'' nin çok güzel bir sözü var ''Cahillerle Tartışmaya Girmeyin, Zira Ben Hiç Yenemedim ..!'' Sizin gibi beyin bilgi seviyesi gelişmemiş bir insan detaylı bir biçimde istatistik raporu sunuyoruz halen cahil cahil chrome'a kim freely.com.tc yazar diyorsun sen önce bir beyin bilgini bilgisayar bilgi seviyeni geliştir sonra gel burda polemiğe gir. Halan WM Aracı diyen sen zaatı muhterem'e diyoruz ki istatistikler orda wm aracından gelen istatistikde orda halen niye ağlıyorsun anlayabilmiş değiliz.

Birde şöyle birşey yazmışın Google'a Freely'miş ulan bilgisiz herif kim bir arama motoruna başka bir arama motorunu arayıpta girer ki sadece senin gibi geri kafalılar bunu yapar başka kimsenin yapacağını düşünmüyoruz.

Marka konusunada değinmişsin biz şuan zaten Weebly, Inc çatı firmasıyız. Doğruluğunuda şu Phone: 415-375-3268 telefon numarasından öğrenebilirsin. Türkiye'de ise zaten marka tescil başvurumuzu yaptık buda 1 ayda olacak iş değil 6-7 ay istesekde istemesekde beklemek zorundayız.

Daha fazla cevap yazıpta kendini küçük düşürme istersen :)

Firma unvanı nedir?
Akabinde seni bilgilendireyim
Oraya markanın yanına uydurma tm ibaresi koymuşsun tm trade mark ticari marka sen hizmet sektörûsün ekmek satmıyorsun süt satmıyorsun ekmek süt satsan ticari marka sınıfına girersin
Sen marka başvurusu yapsan sm koyman lazım sm hizmet korumasıdır akabinde onaylanıyorsa marka r olur markan korunur ama senin logonun marka tescili nerede?
Sorularıma cevap
Firma ünvanı nedir?
Marka tescil yaptım dedin marka tescil başvuru no alayım?
Akabinde kim büyük kim küçük göreceksin

• Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 0 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

Firma unvanı nedir?
Akabinde seni bilgilendireyim
Oraya markanın yanına uydurma tm ibaresi koymuşsun tm trade mark ticari marka direk sen hizmet sektörûsün ekmek satmıyorsun süt satmıyorsun ekmek süt satsan ticari marka sınıfına girersin
Sen marka başvurusu yapsan sm koyman lazım sm hizmet korumasıdır akabinde onaylanıyorsa marka r olur markan korunur ama senin logonun marka tescili nerede?
Sorularıma cevap
Firma ünvanı nedir?
Marka tescil yaptım dedin marka tescil başvuru no alayım?

Konuyu daha fazla kirletmenin gereği yok özel mesaj yolu ile sizinle iletişime geçeceğim detayları ordan konuşuruz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)

Konuyu daha fazla kirletmenin gereği yok özel mesaj yolu ile sizinle iletişime geçeceğim detayları ordan konuşuruz.

Evet değerli forum üyeleri kendini akıllı sanan bu değerli forum üyesi an itibariyle freely tm logosunu siteden kaldırdı.ve apar topar saçma bir logo yaptı

Eski logo print screen olarak bende mevcut

Özelden iki sorumun cevabınıda veremedi

Firma ünvanı
Marka tescil numarası

Freely e itibar etmeyiniz moderator arkadaşlar konuya müdahale etmeyiniz silmeyiniz
Marka sahibi avukatlık bürosuna mail ilettim yasal süreç başlayabilir yazışmaları delil olarak isteyeceklerdir.

• Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 0 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

Evet değerli forum üyeleri kendini akıllı sanan bu değerli forum üyesi an itibariyle freely tm logosunu siteden kaldırdı.ve apar topar saçma bir logo yaptı

Eski logo print screen olarak bende mevcut

Özelden iki sorumun cevabınıda veremedi

Firma ünvanı
Marka tescil numarası

Freely e itibar etmeyiniz moderator arkadaşlar konuya müdahale etmeyiniz silmeyiniz
Marka sahibi avukatlık bürosuna mail ilettim yasal süreç başlayabilir yazışmaları delil olarak isteyeceklerdir.

33 Yaşına gelmişsin halen çocuk akıllısın sana dedikki konuyu baltalama özelden yaz cevaplayalım yazdığın bütün sorularıda cevapladık kurumsal bilgiler içinde sana telefon numarası dahi verdik. Logo konusuna gelince Google'ın logosunu yenilemesi bizide esinlendirdi ve bizde logo değişimine gittik eskisinden çok daha iyi bir logomuz oldu şüphesiz dünyanın en büyük arama motorunu örnek almak kötü birşey olmamasa gerekte sen niye burda yırtılıyorsun onu anlamadık.

• Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)

33 Yaşına gelmişsin halen çocuk akıllısın sana dedikki konuyu baltalama özelden yaz cevaplayalım yazdığın bütün sorularıda cevapladık kurumsal bilgiler içinde sana telefon numarası dahi verdik. Logo konusuna gelince Google'ın logosunu yenilemesi bizide esinlendirdi ve bizde logo değişimine gittik eskisinden çok daha iyi bir logomuz oldu şüphesiz dünyanın en büyük arama motorunu örnek almak kötü birşey olmamasa gerekte sen niye burda yırtılıyorsun onu anlamadık.

Özelden hiçbir cevap alamadım diyorum açık ve net bu iş yaş ile değil hak hukukla yürür gelip başkasının markası bana ait dersen sonucuna katlanacaksın

Neymiş google logo değiştirdi bizde değiştirdik ne hikmetse tm logosu kaybolmuş koysana?

Tm marka tescil ibaresidir hani senindi marka
foruma ahkam keserken üyeleri kendince fırçalarken iyi
Ama iş gerçeklere dönünce ben kötü oluyorum dimi ?

• Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 0 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

Özelden hiçbir cevap alamadım diyorum açık ve net bu iş yaş ile değil hak hukukla yürür gelip başkasının markası bana ait dersen sonucuna katlanacaksın

Neymiş google logo değiştirdi bizde değiştirdik ne hikmetse tm logosu kaybolmuş koysana?

Tm marka tescil ibaresidir hani senindi marka
foruma ahkam keserken üyeleri kendince fırçalarken iyi
Ama iş gerçeklere dönünce ben kötü oluyorum dimi ?

Özelden nasıl cevap alamadın yahu ? sen sorunu sordun bizde sana dedikki kurumsal bilgiler için şu numarayı ara ilgili arkadaşlar seni bilgilendirecek sen hala kalkmışsın burda konuyu kirletmeye çalışıyorsun.

Tm logosunu kaldırmamızın sebebi dünyanın en büyük arama motorlarından Google ve Yandex'in logoyu sade kullanması herhangi bir ibare eklememesidir.

Tm (trade mark) yani tescillenmiş marka demektir. Ben o marka benim bu marka benim diye bir açıklama yapmadım freely.com.tc bünyesinde sadece Sosyal Medya hesapları sorumlusu bir kişiyim bu kadar çok istiyorsanız yasal yollar ile görüşmeyi istediğiniz konuda dava açabilirsiniz. Sizi tutan yok burdan ağlamanızada gerek yok.

Biz kime ahkam kesmişiz kimi fırçalamışız sen neyin kafasını yaşıyorsun ?

• Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)

Özelden nasıl cevap alamadın yahu ? sen sorunu sordun bizde sana dedikki kurumsal bilgiler için şu numarayı ara ilgili arkadaşlar seni bilgilendirecek sen hala kalkmışsın burda konuyu kirletmeye çalışıyorsun.

Tm logosunu kaldırmamızın sebebi dünyanın en büyük arama motorlarından Google ve Yandex'in logoyu sade kullanması herhangi bir ibare eklememesidir.

Tm (trade mark) yani tescillenmiş marka demektir. Ben o marka benim bu marka benim diye bir açıklama yapmadım freely.com.tc bünyesinde sadece Sosyal Medya hesapları sorumlusu bir kişiyim bu kadar çok istiyorsanız yasal yollar ile görüşmeyi istediğiniz konuda dava açabilirsiniz. Sizi tutan yok burdan ağlamanızada gerek yok.

Biz kime ahkam kesmişiz kimi fırçalamışız sen neyin kafasını yaşıyorsun ?

Hemen yukarıyı oku marka tescil işlemi 1 ayda olmuyor 6 7 ay sonra bitmiş olur marka tescil yaptık dedin kendin yazdın
Merak etme weebly.inc için çalışıyorsan ortaksaniz ticari belgeniz olmalı oda yok firma adresi bile yok
Iki soru sordum cevap alamadım

Firma unvanı
Marka tescil belge no

Veremediniz demekki firmada değilsiniz
Yasal yol olarak avukatlık bürosu forumdan bilgilerini alacaktır zaten gerisi onların işi ben vatandaşlık görevimi yaptım

• Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 0 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

Hemen yukarıyı oku marka tescil işlemi 1 ayda olmuyor 6 7 ay sonra bitmiş olur marka tescil yaptık dedin kendin yazdın
Merak etme weebly.inc için çalışıyorsan ortaksaniz ticari belgeniz olmalı oda yok firma adresi bile yok
Iki soru sordum cevap alamadım

Firma unvanı
Marka tescil belge no

Veremediniz demekki firmada değilsiniz
Yasal yol olarak avukatlık bürosu forumdan bilgilerini alacaktır zaten gerisi onların işi ben vatandaşlık görevimi yaptım

Ya kardeşim ne gerizekalı adamsın bir dediğin bir dediğini tutmuyor ne laf anlıyorsun ne söz anlıyorsun 33 yaşına gelmişin 3 yaşındaki çocuk senden zekalıdır ne cahil adamsın yahu kardeşim biz kimse için çalışmıyoruz çatı firma nedir git bi araştır ne ortaklığı neyin ortaklığından bahsediyorsun sen ? bu forumda yandex'in destek ekibinden bir kişide var sen git ona yandex hakkında kurumsal bilgileri sor bakıyım sana ne diyecek ya kurumsal mail adresine yönlendirir yada telefon numalarına bizde sana telefon numarası verdik ara konuş diyoruz kontorün yoksa çağrı at biz arayalım ne ağladın yav.

Avukatın telefon numarasını at bakıyım sözde milleti bilgilendirdinya ver avukatın bilgilerini biz bizzat kendimiz vereceğiz bilgileri bahsettiğin avukata. Senin vatandaşlığın batsın bide vatandaşlık görevi yaptım diyor ulan sen vatanının yaptığı projelere bir sahip çık sonra vatandaşlık görevi yap.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al