wmaraci reklam

Sizce kul hakkına girermiyim

45 Mesajlar 4.394 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

haliltas63 haliltas63 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 17 / 116
  • Ticaret 3, (%100)

analogfikir adlı üyeden alıntı

Bilgileri yanlış verip insanların kul hakkına girmeyelim. Burda asıl olan satılan malın hak sahibinden alınıp mı satıldığı yoksa izinsiz mi satıldığıdır. Ücretli satılan bir yazılımı almadan başkasına satıyorsanız haklarına girmiş olursunuz.
http://m.dinimizislam.com/detay.asp?Aid=1254 burdan kul hakkıyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Verdiğim kaynaktan bir sonuca varabileceğinizi düşünüyorum. Hatalı yazdıysam özür dilerim. Hatasız olan ve doğruyu söyleyen ancak Allah'tır. Doğrular Allah'tan, yanlışlar bizdendir

Bilgi ve görüşünüz için teşekkürler

wmaraci
reklam

• Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 17 / 116
  • Ticaret 3, (%100)

haber58 adlı üyeden alıntı

Dürüstlüğün için teşekkürler ...

Teşekkür ederim haocam :)

• Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 17 / 116
  • Ticaret 3, (%100)

Komut adlı üyeden alıntı

Şöyle gidelim, bu ürünü siz yazmış olsaydınız ve bunu satıyor olsaydınız başkası gelip sizin eserinizi çoğaltıp çoğaltıp satsaydı yada kursaydı sizce helal bir kazanç mı elde etmiş olurdu? Bu dünyanın devi de olsa dünyanın en küçük piresi de olsa aynı. Şimdi diyelim ki siz Microsoft gibi bir şirketin sahibisiniz. Sattığınız ürünleri dünya çapında tek başınıza takip edebilirmisiniz? Edemeyeceğinize göre bunun ile alakalı iş yapabilen şirketlere verir. Ancak bu iş yapabilen şirketler işini doğru yapamadığı için sen kopya içerik satabiliyorsun. Aslında olaya genel bakışın böyle olmalı diye düşünüyorum.

Özetle para verdiysen yada rıza aldıysan senindir.

Anladım hocam teşekkürler

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Kul hakkı tabi ki. Orjinali 300 350 tl iken internetten indirip aracı oluyorsun.

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Nesco Nesco Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 672
  • Beğeniler 23 / 143
  • Ticaret 9, (%100)

Kanuni adlı üyeden alıntı

Anlamaya kapasiten yetmemiş kardeşim. Madem sen cahil değilsin, neden fetva paylaşmıyorsun da lafı uzattıkça uzatıyorsun? :)

Neden fetva paylaşmıyosun demiş. Bak bak oluk oluk cahillik akıyor hala. Allah ın sözünden onun yazdırdığı kitaptan ben daha mı iyi bilecem. Açın okuyun kardeşim başkalarının dediği değil buna din adamları da dahil aç oku oku. Dini en iyi anlatan kitaptır

Freelance Freelance Biz Ancak Rükuda Eğiliriz Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Freelance, Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 131 / 97
  • Ticaret 9, (%100)
Kardeşim lütfen dini bilgisi olmayanlar yazmasın saçma yorumlar , fetva verirsiniz adam işine bakar sonra ahirette olan size olur , onu bırak bu konuyu okuyup aynı soruyu soran insanlarda sizin söylediğinizi fetva niyetiyle alır işine bakar daha beter günaha girersiniz benden demesi ...

HbY HbY | hepSi Bir yaLan | Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilisim Sektoru
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 6 / 55
  • Ticaret 11, (%100)
Bill Gates'in malı helaldir, iyin doya doya. Çünkü bu adam dünyanın en zengin adamı ve müslüman değil ve araştırmalarıma göre çok büyük silah üreticilerine el altından yardımda sağlıyor, yahudiler de dahil. Ben çok format atıp para kazandım. Hiç bir cd orjinal lisanslı değildi ama microsoft isteseydi hiç bir işletim sistemini kopyalattırmaz idi. Yani bunun önünü açan yine adamın kendisi idi. Çünkü korsan kullanımlar sistem açıklarının daha çabuk fark edilmesini sağlar ve buda microsoft'un işletim sistemlerinin güvenliğini artırması için izlediği yollardan biridir. İnternetten indirip kurana da, alıp satana da helaldir. Çünkü senin bilgisayarın bile korsan olduğu için başkasına kurmanın bir zararı yoktur.

https://kadinveaile.net

• Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 17 / 116
  • Ticaret 3, (%100)

HbY adlı üyeden alıntı

Bill Gates'in malı helaldir, iyin doya doya. Çünkü bu adam dünyanın en zengin adamı ve müslüman değil ve araştırmalarıma göre çok büyük silah üreticilerine el altından yardımda sağlıyor, yahudiler de dahil. Ben çok format atıp para kazandım. Hiç bir cd orjinal lisanslı değildi ama microsoft isteseydi hiç bir işletim sistemini kopyalattırmaz idi. Yani bunun önünü açan yine adamın kendisi idi. Çünkü korsan kullanımlar sistem açıklarının daha çabuk fark edilmesini sağlar ve buda microsoft'un işletim sistemlerinin güvenliğini artırması için izlediği yollardan biridir. İnternetten indirip kurana da, alıp satana da helaldir. Çünkü senin bilgisayarın bile korsan olduğu için başkasına kurmanın bir zararı yoktur.

O zaman senin dediğine göre bütün Yahudilerin mallarını çalmak caizdir. Olurum böyle saçma bir şey onu yaptığı günah onlar aittir. Microsft, Adobe, Corel ve bir çok şirket hiç bir zaman kendi ürünlerin korsan yayılmasını istemez sadece iyi yazılımcılar ve hacker sadece onlarda yok

Freelance adlı üyeden alıntı

Kardeşim lütfen sini bilgisi olmayanlar yazmasın saçma yorumlar , fetva verirsiniz adam işine bakar sonra ahirette olan size olur , onu bırak bu konuyu okuyup aynı soruyu soran insanlarda sizin söylediğinizi fetva niyetiyle alır işine bakar daha beter günaha girersiniz benden demesi ...

ERENKYI ERENKYI WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 8 / 45
  • Ticaret 1, (%100)
Bas Ubuntu'yu Windows 11 dersin :) Veya direkt Microsoft'tan indir ISO'ları ve crack atma.
Kanuni haliltas63

kişi bu mesajı beğendi.

Kanuni Kanuni WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Müh
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 767
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 12, (%100)

Nesco adlı üyeden alıntı

Neden fetva paylaşmıyosun demiş. Bak bak oluk oluk cahillik akıyor hala. Allah ın sözünden onun yazdırdığı kitaptan ben daha mı iyi bilecem. Açın okuyun kardeşim başkalarının dediği değil buna din adamları da dahil aç oku oku. Dini en iyi anlatan kitaptır

"Kitap en iyi anlatıyor" diyor ama kitaptan bir şey paylaşmıyor. :)

Duvara bir resim asmışlar ve halka "Bu resim hakkında ne düşünürsünüz?" demişler. Her gelen "şurası hatalı, burası çirkin" demiş. Sonra resmin yanına bir fırça bırakmışlar. "Beğenmediğiniz yerleri düzeltin" demişler. Kimse fırçayı alıp da resim üzerinde oynama yapmamış.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al