Giriş Yap / Kayıt Ol
ersin

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Webmaster Genel

Ben Bu Adamlara Ne Yapayım ?

Okunmamış 29 Ağustos 2017, 14:39
proje danışmanlığı

Yaş / Cinsiyet: 37 / Erkek
Ad, Soyad: Er... Çe...
Ticaret: 12, 100%
genel bir durum kafana takmaya gerek yok
seni aramalarını bekle bugün gelemem yarın gelebilirim ama yol param yok de ve para iste yollamazlarsa gitme bir iki oyaladın mı paranın bir kısmını yine alırsın

şaşırma sinirlenme
mert47 bunu beğendi.
Okunmamış 29 Ağustos 2017, 14:39
Kurumsal SEO Çözümleri

Yaş / Cinsiyet: 35 / Erkek
Meslek: Web/Seo/ARGE
Ad, Soyad: Ok... Ce...
Ticaret: 12, 93%
anladım zor bir durum gerçekten, ama dediğim gibi seni mağdur ettilerse, bayramdan sonra sende mağdur et. ve ederkende, site fiyatını ver, sonrada ek olarak yaptıklarının fiyatlarını tek tek çıkar.
Mehmet Maşa bunu beğendi.
Okunmamış 29 Ağustos 2017, 14:47
onurrckrr1 Adlı Üyenin Avatarı
x=u dx=du Let's ∫du It!

Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: On... Ça...
Ticaret: 0, 0%
Alıntı:
nokta Adlı Üyeden Alıntı
anladım zor bir durum gerçekten, ama dediğim gibi seni mağdur ettilerse, bayramdan sonra sende mağdur et. ve ederkende, site fiyatını ver, sonrada ek olarak yaptıklarının fiyatlarını tek tek çıkar.
Daha bunun parasını vermeyen kişiler ekstra ücret çıkarsam kayıplara karışırlar herhalde.
Alıntı:
ermaneray Adlı Üyeden Alıntı
genel bir durum kafana takmaya gerek yok
seni aramalarını bekle bugün gelemem yarın gelebilirim ama yol param yok de ve para iste yollamazlarsa gitme bir iki oyaladın mı paranın bir kısmını yine alırsın

şaşırma sinirlenme
Bekleyeceğim zaten yapacak bir şey yok.
Arat - Yazılımın Kaderi
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cakirweb.aratgame
Okunmamış 29 Ağustos 2017, 14:48
x=u dx=du Let's ∫du It!

Alıntı:
belorin Adlı Üyeden Alıntı
Anasayfaya ücret ödenmediği için site kapalıdır diye bir index atıyorsun. Paran aynı gün yatıyor.
Mükemmel bir fikir kesinlikle düşüneceğim. Bayramın son günü ödeme gelmezse dediğinizi yapacağım SS buraya atarım
mert47 ve AzX66 bunu beğendi.
Arat - Yazılımın Kaderi
Okunmamış 29 Ağustos 2017, 14:50
Better Call Fevzi !

Yaş / Cinsiyet: 29 / Erkek
Meslek: E-Ticaret
Ad, Soyad: Mu... Çe...
Ticaret: 12, 100%
Kardeş bu işler böyle. Sözleşmeli iş yapmadıkça da böyle gider. Son 6 aya kadar müşteri ne derse tamam diyordum yaptığım işlerin %80'inde de ya ödemenin tamamını alamıyordum ya da anlaştığımız işin senin gibi 3 katını yapmak zorunda kalıyordum.

Baktım böyle olmayacak hayır demesini öğrendim. Bu tabi senin biraz da maddi gücünle alakalı. Paraya ihtiyacın varsa kestirip atamıyorsun. Az bi para alırım umuduyla ne derlerse yapıyorsun. Ama bu böyle gelir böyle gider, düzelmez.

Müşteri velinimet değildir, emekçi velinimettir. Etrafımda eş, dost, akraba, iş arkadaşı, okul arkadaşı binlerce insan var 1 tanesi ne web tasarım bilir ne e-ticaret bilir ne sosyal medya bilir ne growth hacking bilir, ne conversion rate bilir Onların hepsi müşteri emekçi 1 tane. Normalde borumuzu öttürmemiz lazım ama ne hikmetse hepsinin ücretsiz amelesi oluyoruz.

Dur demek lazım.
eka7a, mert47, DoganOguz ve 2 kişi daha bunu beğendi.
Okunmamış 29 Ağustos 2017, 14:54
hkntll Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 40 / Erkek
Ad, Soyad: Ha... Te...
Ticaret: 11, 100%
Alıntı:
belorin Adlı Üyeden Alıntı
Anasayfaya ücret ödenmediği için site kapalıdır diye bir index atıyorsun. Paran aynı gün yatıyor.
Aynen katılıyorum bu görüşe.
Okunmamış 29 Ağustos 2017, 14:59
x=u dx=du Let's ∫du It!

Alıntı:
ferzileyto Adlı Üyeden Alıntı
Kardeş bu işler böyle. Sözleşmeli iş yapmadıkça da böyle gider. Son 6 aya kadar müşteri ne derse tamam diyordum yaptığım işlerin %80'inde de ya ödemenin tamamını alamıyordum ya da anlaştığımız işin senin gibi 3 katını yapmak zorunda kalıyordum.

Baktım böyle olmayacak hayır demesini öğrendim. Bu tabi senin biraz da maddi gücünle alakalı. Paraya ihtiyacın varsa kestirip atamıyorsun. Az bi para alırım umuduyla ne derlerse yapıyorsun. Ama bu böyle gelir böyle gider, düzelmez.

Müşteri velinimet değildir, emekçi velinimettir. Etrafımda eş, dost, akraba, iş arkadaşı, okul arkadaşı binlerce insan var 1 tanesi ne web tasarım bilir ne e-ticaret bilir ne sosyal medya bilir ne growth hacking bilir, ne conversion rate bilir Onların hepsi müşteri emekçi 1 tane. Normalde borumuzu öttürmemiz lazım ama ne hikmetse hepsinin ücretsiz amelesi oluyoruz.

Dur demek lazım.
Hocam konuyu ne güzel özetlemişsiniz ilk başta yazdığınız gibi maddi durumdan ötürü hayır diyemiyoruz. En baştan böyle bir halt yapacaklarını bilseydim ben o parayı bir türlü ayarlar bunları da sallar hiç uğraşmazdım. İyi yandan bakmak gerekirse buda benim için bir tecrübe oldu bundan sonra paramı almadan en azından yarısını almadan işe başlamam.

Yarısını aldıktan sonra en azından hayır deme ya da yaptığınız işler için ek ücret alma şansı biraz daha fazla oluyor. Bu yaptıkları işlerle kendileri kaybettiler. Beni bu kadar oyaladılar ve hepside bu işlerden anlamayan insanlar bir işleri düşünce yine bana ulaşmaya çalışacak insanlar. İşte bana ödemeyi yaptıktan sonra biraz zor ulaşırlar, ulaşırlarsa da ücretsiz olarak destek vereceğim işlerden para alırım bundan sonra. Her şey karşılıklı.
ferzileyto bunu beğendi.
Arat - Yazılımın Kaderi
Okunmamış 29 Ağustos 2017, 15:08
Üyeliği Durdurulmuş

Ad, Soyad: Az... Ba...
Ticaret: 13, 100%
en garantisi başında sözleşme yapıp şu özelliklere şu fiyat diye imza attırıp peşin ödeme almak ya işi eksik yaparsan derlese sözleşimeyi gösterir dava edersiniz dersin parayı peşin alır yaparsın Allah sabır versin
Okunmamış 29 Ağustos 2017, 15:18
Alper Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Ad, Soyad: Al... Ba...
Ticaret: 4, 100%
Allah sabır versin. Emeğin karşılığını alamamayı çok iyi bilirim.
Okunmamış 29 Ağustos 2017, 15:36
x=u dx=du Let's ∫du It!

Alıntı:
AzX66 Adlı Üyeden Alıntı
en garantisi başında sözleşme yapıp şu özelliklere şu fiyat diye imza attırıp peşin ödeme almak ya işi eksik yaparsan derlese sözleşimeyi gösterir dava edersiniz dersin parayı peşin alır yaparsın Allah sabır versin
Teşekkürler hocam şu sıralara sabır çok ihtiyacım var bu arada böyle bir şey başıma ilk defa geliyor genç biriyim yaşım daha 17 yeni yeni tecrübeleniyorum.
Alıntı:
Alper Adlı Üyeden Alıntı
Allah sabır versin. Emeğin karşılığını alamamayı çok iyi bilirim.
Çok teşekkür ederim hocam.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Webmaster Genel